e bre tiberije de si bio pre 20 godina da me takO NASAVETUJES..:lol:
Printable View
e bre tiberije de si bio pre 20 godina da me takO NASAVETUJES..:lol:
pa kud da se udajem samo zbog izbegavanja utorka? :sad:
nece to da valja :aha:
Tu sam ja celo vreme, samo me niko ne pita na vreme:sad:
A ti Naki, ne trazi pogace preko hleba, ostaces gladna:pusi:
ne trazim ni hleba :aha:
samo da se izbaci utorak, i dovoljno :pusi:
zalim se :mm:
Preracunala sam se danas na pijaci sa parama, tako da sam kupila samo delimicno sastojke za rucak. Za ono glavno nisam imala zute banke :lol: al dobro, bice sutra kuvano, a danas cu da izbunarim nesto iz zamrzivaca. Eh, kako me ponese ta pijaca, mamipara prava :namcor:
i ja tako svaki put, odem po jedno a donesem kuci nesto sasvim drugo :mm:
zima mi je, boli me želudac i na momente me toliko zaboli glava da ....
nisam sluntavu videla pet dana:place:
moram da se žalim na sarmicu :ljut:
nisam sarmicu vidjela sepet dana:kk:
Nemojhttp://razbibriga.net/imported/2012/...125c6978-1.gifnisam platila vodu, evo četvrti mesec, bolje da ih ne podsećaš na me:ququ:
Na snajku :ljutko:
Pitala me danas kaću da se udam ( kobajagi u šali) :mirka: zamisliii :napoleon:
kaži ti njoj ''da nije mog naivnog brata, kad bi se ti udala''
u šali.. :lakat:
razocarana sam i tuzna. mama mi javlja da ce nas zvati uskoro na ostavinsku raspravu i naglasava mi da cu ja NARAVNO izjaviti da se odricem svega... to me je tako nekako zabolelo i uvredilo, mislim, nije bilo potrebe da mi tako nesto kaze uopste, znam vrlo dobro sta je moje... a ona kao da ne zna ko sam i kakva sam ja :(
eh babsi... umeju roditelji da budu jako okrutni..
probudila sam se s glavoboljom:m:mislim da neću preživeti:srbpla:
lelemood mi izeo sav kajmak, tek sam sad videla :place:
11 otkaza moj gazda juce podelio :pada:
cupkam od 07,30 a nikako da shvate da se žurim:qq: kažem,razilaz'te se bando ,manijak slavi rođendan,a ja pozvana:say:
ukinuli mi i zeleni caj, sad patim bez moje droge:ljut:
mislim da ti i nana može pomoći,malo jača i bez šećera..meni je pomagala ali dvije šolje,pa probaj:)
popila jednu, sad cu drugu..
ma naviknuce se organizam, samo treba izdrzati prvo vreme..
al mi se spavaaaaaaa :m:
meni se smucilo vise da se javljam na oglase, ne znam da li to neko razume.. razmisljam lepo da se raspitam kako mogu da odem negde u neku nedodjiju i cuvam ovce, mislim da bih se preporodila :aha:
ne secam se sta sam sanjala, samo sa skocila iz kreveta i imala uzasan osecaj da negde kasnim, srce mi tako lupa da ce da me ugusi
Kako da ostanem normalna, kada dnevno imam po 20 pacijenata sa ovakvim porukama: prvi put gledam sadnice pa me interesuje jeli se ovo prodaju seme ili kako i sta vec pozzz
Ako neko ima savet, necu odbiti :lol:
pošto seme sadnice?:jede:
poskupio rasad paprike:qq:
nacela sam drugu tablu analgina :aha:
dvoriste mi je zaraslo u korov a niko prstom da mrdne... :aha:
samo mi se spava :raz_128: