meni se stalno ne radi nista...
Printable View
meni se stalno ne radi nista...
Ovde napravili produženi vikend, tako da imam reprizu nedelje, nigde ništa ne radi, a ostao sam bez Coca Cole :huh:
Moram da vam se žalim da sam ili naprasno zaboravila da kuvam kafu ili nešto opasno muljaju i nazivaju to kafom, ali ja već danima nisam videla penu na kafi kad je sipam u šolju, nestane istog trena, a znam da sam nekad vadila kašičicom višak... imate li i vi taj problem :hm: i to sam isprobala sve kafe redom od grand, don, neke iz pržionice na pijaci... i sve su postale iste :namcor:
Kupi si C kafu :dada:
de si baba :cmok:
babsi :cmok:
moj otac nema mere kad cuva pilice, majka, snaja i ja smo popadale na nos od posla :m:
grizu komarci, pocelo je :(
prevruce je vec... pocelo i to babsi :aha:
moram vam se zalim da nemam vise svojih 5 minuta, ma ni 5 sekundi, i da ne znam dokle ce moje srculence izdrzati takav tempo :(
što se kafe tiče u pravu si muljaju na veliko, ni miris ni ukus osim u reklami
a ovodrugo za tempo uspori malo ne valja previse da se naprežeš
ja ti Mrave hvalila onu kafu na zem.pijaci, ali i nju vise ne prepoznajem, bas muljaju svasta, stavim na dve solje 4 vrhom pune kasicice, ma nista, kao da sam kesicu caja umocila da oboji vodu :blenta:
ma ja trazim sad samo u zrnu al n emoz da se nadje mora da upoznam nekog ko ima przionicu il da otvorim svoju
hocu da spavam i nikoga ne gledam :zeva: :aha:
Bole me oči...:srbpla: Ozračena sam...
I ja sam se izbečila sva, kao ona `guarana` :lol:
Mene peku oči...Ovih dana sam preterala, što zbog posla..što zbog blejanja po netu...:aha:
s kakve budale ja živim u ovoj zgradi.. :facepalm:
Zove neki čiča, koji je tu kupio stan, al ne živi tu nego izdaje. I zvala ga stanarka
da ga pita dal se nekada neko u tom stanu obesio. Pa on mene zove da proveri
jel se stvarno tu nekada neko obesio..
dakle obesiću se...
bolje da su zvali popa. :mrgreen:
p.s. zar se nije stvarno neko ubio u prizemlju? ne sećam se ko mi je pričao, mislim da si ti... :lol:
To je bilo u stanu ispod. Al nije se obesio nego overio.. :sad:
to mu dođe na isto...
U kom crtanom filmu je to isto :haha:
:krsti:
i jedan i drugi su capnuli u stanu, samoinicijativno... ne vidim šta je smešno.
Ima već par dana kako mi je burazer u bolnici, pre neki dan sam bio kod njega u poseti itrebalo bi da sam sada tamo ali ne mogu, op mom nekom ludom vidjenju ako odem tamo biće kao da sam se pomirio sa činjenicom da ga još malo neće biti iako i doktori to kažu, jednostavno mi je teško to prihgvatim, ovako dok sam na poslu pokušavam da ne mislim o tome ali ne uspevam. Lakše mi je da se pravim ovako kako će sve na kraju biti u redu
sve ja to znam Roska samo ne mogu saa tim da se pomirim i to je to. Hvala na savetu
nisam otvarala poštansko sanduče nedelju dana. već imam fobiju od računa koji svaki put ispadnu iz tanušnog sandučeta i muka mi je kad treba te koverte da otvaram...samo se gomilaju cifre.
nigde nekog pravog pisma, neke lepe razglednice.
samo listići za glasanje i - računi. gomiletina njih :(
iznervirale me komšije svojim ogovaranjima
kako sam se danas nanervirala u momentu :psihic:
a opet ja o njima:raz_114:
pričaju neki dan kako se zimi više svađaju, jer više vremena provode zajedno u kući i tako to, oni nemaju o čemu da pričaju i nemaju nijedno zajedničko interesovanje, osim keksa naravno...i kaže on njoj, al onako zaozbiljno...pošto se svejedno rastaju jednom nedeljno pa je vozi kod mame: znači ženo ti i ja ćemo se od sad rastajati pred kraj jeseni a sastajati u proleće, k'o hajduci:raz_114::raz_114:
a ona ćuti onako gleda u njega...jedina koja se imalo nasmejala tome sam bila ja, oni mrtvi ozbiljni:huh:
a ne da sam se malo smejala:raz_114:
kad mi smešno ja moram:(
heheheh, ne verujem koja prica...
znam i ja za par takvih slucajeva...
znam i ja :dada: znam jednog koji je svaki put kad se posvadjaju uzimao svoj tv pod misku, pa kod mame i tate... a vremenom mu se imovina uvecala, pa je imao svaki put sve vise da nosi i vraca kad se pomire :raz_114:
ne mogu da spavam :srbpla:
pa eto.
stalno se nadam da će bar za neki rođendan nešto da se promeni, ali neće. ne da neće, nego je svake godine sve gore...sve se kasnije seti da mi je rođendan.
a ja se nadala da će možda da kaže ''ženo, ajmo u budimpeštu na 3 dana''.
koja sam ja naiva.
znači, nema ko mi nije čestitao rođus.
dakle, ili mi nije čestitao jer je nešto ljut, ali koliko vidim - nije...ili je baš bezobrazan :tupan:
posle kažu - miro, budi srećna :kk:
sta je sa ovim svetom :sad:
Znaci ovako je bilo: cerka prilazi fotelji i vrisne, ja poskocim na stolici, kaze pauk, onaj mesnati, crni veliki, a nas dve ako nesto ne volimo da vidimo, to je pauk...i ona ga zgazi i pobegne, a ja hrabro krenem sa djubrovnikom i metlicom da ga uklonim sa tepiha. U poslednjem trenutku kazem, a sta ako se mali folira da je mrtav :hm: i pipnem ga djubrovnikom kad on ispruzi one nozurde silne i potrca na djubrovnik :pada: onda sam ga overila i kukajuci pocistila i bacila...
Ovde je to redovna pojava leti, ti mali crni paucici s polja nekako se provuku ispod vrata i samo protrce po sobi a nas dve... :raz_132::ququ:
hocu da spavam :sad: