Re: Klinika: Zabole nas bas...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
pričalica
pa u srbiji psihijatar jedino moš da poludi :raz_128:
Ako upiše neki drugi fakultet da bi se prekvalifikovao, da. :raz_067:
Ja ću biti strpljiva.
Re: Klinika: Zabole nas bas...
:pusi:
Citiraj:
Prvobitno napisano od
kojica
Ta je moda i ovde stigla. Samo mi nikako da postanemo popularni.
A možda ipak izlude od tolko učenja.. :palac: to će biti fino...
Jesi ukapirala...?:pusi:
Re: Klinika: Zabole nas bas...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
nevidljiv
:pusi:
Jesi ukapirala...?:pusi:
Da si teo da me nagovoriš da učim i da poludim?
Bolje da ne ukapiram. :mirka:
Re: Klinika: Zabole nas bas...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
kojica
Da si teo da me nagovoriš da učim i da poludim?
Bolje da ne ukapiram. :mirka:
:facepalm:....bez komentara..:huh:
Re: Klinika: Zabole nas bas...
Umalo da mi sruši autoritet. :sojka:
Re: Klinika: Zabole nas bas...
Vi (ni)ste normalni :raz_128:
Re: Klinika: Zabole nas bas...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Moonster
Vi (ni)ste normalni :raz_128:
:sizika::pusi:
Re: Klinika: Zabole nas bas...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Moonster
Vi (ni)ste normalni :raz_128:
ma nemoj...šta nam fali :zrika:
Re: Klinika: Zabole nas bas...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Moonster
Vi (ni)ste normalni :raz_128:
aha.. ček sad da malo porazgovaramo o tome.. :palac:
Kada je to počelo i kako?
Re: Klinika: Zabole nas bas...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
nevidljiv
:sizika::pusi:
Eto znala sam da si agresivan. Da li ti se to često dešava?
Re: Klinika: Zabole nas bas...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
kojica
Eto znala sam da si agresivan. Da li ti se to često dešava?
Neeeee...samo u kontaktu sas psihijatrima...:raz_128:
Re: Klinika: Zabole nas bas...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
pričalica
ma nemoj...šta nam fali :zrika:
Priznaj, biće ti lakše. Priznanjem si već pola problema rešila.
Re: Klinika: Zabole nas bas...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
nevidljiv
Neeeee...samo u kontaktu sas psihijatrima...:raz_128:
O, sad mi je jasno. Ti se plašiš da će ti neko pomoći?
Ne želiš sebi dobro?
depresija.. :raz_091:
Re: Klinika: Zabole nas bas...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
kojica
O, sad mi je jasno. Ti se plašiš da će ti neko pomoći?
Ne želiš sebi dobro?
depresija.. :raz_091:
Bash naprotiv...zelim si najbolje!!!:pusi:
Re: Klinika: Zabole nas bas...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
nevidljiv
Bash naprotiv...zelim si najbolje!!!:pusi:
To što ne želiš da priznaš, nikako ti neće pomoći. :palac:
Re: Klinika: Zabole nas bas...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
kojica
To što ne želiš da priznaš, nikako ti neće pomoći. :palac:
Pomazem si samosugestijom!!...:igrac:
Re: Klinika: Zabole nas bas...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
nevidljiv
Pomazem si samosugestijom!!...:igrac:
pogrešan način.. prvo priznaj da imaš problem, pa onda autosugestijom
ubeđuj sebe da će biti bolje..
Dakle..
Sa koliko godina si prestao da piškiš u krevet? (ako si uopšte prestao)
Da li su ti se deca u parkiću rugala?
Kako si se uklopio u društvo u školi?
Da li ti se prva simpatija smejala u lice?
Da li su nekada u osnovnoj školi javno pročitali
tvoje ljubavno pismo i smejali ti se?
eto.. za početak.. :palac:
Re: Klinika: Zabole nas bas...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
kojica
pogrešan način.. prvo priznaj da imaš problem, pa onda autosugestijom
ubeđuj sebe da će biti bolje..
Dakle..
Sa koliko godina si prestao da piškiš u krevet? (ako si uopšte prestao)
Da li su ti se deca u parkiću rugala?
Kako si se uklopio u društvo u školi?
Da li ti se prva simpatija smejala u lice?
Da li su nekada u osnovnoj školi javno pročitali
tvoje ljubavno pismo i smejali ti se?
eto.. za početak.. :palac:
Eh,sto ljudi svashta dozivljavaju...stvarno mi zao sto ti se izdesavalo...dacu ti adresu gde da se javis,mozda ti jos mogu pomoci!!:mrgreen:
Re: Klinika: Zabole nas bas...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
nevidljiv
Eh,sto ljudi svashta dozivljavaju...stvarno mi zao sto ti se izdesavalo...dacu ti adresu gde da se javis,mozda ti jos mogu pomoci!!:mrgreen:
I dalje negira. - zapisano
Dobro, onda ćemo krenuti od lakših pitanja.
Šta pomislite kada se pogledate u ogledalo?
Re: Klinika: Zabole nas bas...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
kojica
I dalje negira. - zapisano
Dobro, onda ćemo krenuti od lakših pitanja.
Šta pomislite kada se pogledate u ogledalo?
Hocu li danas videti Dr.kojicu...:raz_128: