-
Re: Moram da vam se žalim...
-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Fajf
Znaci ovako je bilo: cerka prilazi fotelji i vrisne, ja poskocim na stolici, kaze pauk, onaj mesnati, crni veliki, a nas dve ako nesto ne volimo da vidimo, to je pauk...i ona ga zgazi i pobegne, a ja hrabro krenem sa djubrovnikom i metlicom da ga uklonim sa tepiha. U poslednjem trenutku kazem, a sta ako se mali folira da je mrtav :hm: i pipnem ga djubrovnikom kad on ispruzi one nozurde silne i potrca na djubrovnik :pada: onda sam ga overila i kukajuci pocistila i bacila...
Ovde je to redovna pojava leti, ti mali crni paucici s polja nekako se provuku ispod vrata i samo protrce po sobi a nas dve... :raz_132::ququ:
e bre fajfer:raz_114:k'o da je dinosaurus:lola:
ne mogu da shvatim da se neko boji pauka, miša:krsti:pa šta tu ima strašno, šta će da ti uradi?
ili gliste:pada:ili neke bube:pada:
sve male slatke životinjke:meda:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Uganula sam nogu,sreća pa je desna:zrika:
-
Re: Moram da vam se žalim...
-
Re: Moram da vam se žalim...
iznervirao me danas jedan manki...koji je tražio da mu u petak pošaljem nešto poštom u vojvode mišića :psihic:
lepo sam mu rekla da to neće strići pre srede i da, ako mu se žuri, najbolje dođe do nas...naravno, gospodin se pouzdao u poštu i svoje lenjo dupe...i danas me pita kako je moguće da mu pošiljka nije stigla :raz_050:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Danas poslepodne, nebo se namrcilo, i ja legnem da spavam a navijem mobilni da zvoni negde oko pola 5 jer je trebalo da se u 5 nadjem sa muzem na centru da nesto pokupujemo. Taman onaj prvi lepi sanak poceo da me hvata, ono kad osetite koliko vam je lepo sto tonete u san, kad zvonjava... javim se, on... kaze pljusti kisa, sacekace da stane pljusak,pa ce krenuti, ali to znaci da kasni. ok, pomerim vreme za budjenje, opet zazmurim, opet tonem u san, opet zvrrr, cerka: a jel pada tu kisa, ne, ne pada, aj cao, spavam. nastavim, opet fon, on: e ja sam blizu, kolega me povezao, tako da znas...
Ustala sam nervno rastrojena, neispavana, jos umornija, obukla se i odjurila. A lepo sam jedno vreme znala zbog cega ne praktikujem da spavam popodne, sad me ovo podsetilo zasto...
-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Fajf
Danas poslepodne, nebo se namrcilo, i ja legnem da spavam a navijem mobilni da zvoni negde oko pola 5 jer je trebalo da se u 5 nadjem sa muzem na centru da nesto pokupujemo. Taman onaj prvi lepi sanak poceo da me hvata, ono kad osetite koliko vam je lepo sto tonete u san, kad zvonjava... javim se, on... kaze pljusti kisa, sacekace da stane pljusak,pa ce krenuti, ali to znaci da kasni. ok, pomerim vreme za budjenje, opet zazmurim, opet tonem u san, opet zvrrr, cerka: a jel pada tu kisa, ne, ne pada, aj cao, spavam. nastavim, opet fon, on: e ja sam blizu, kolega me povezao, tako da znas...
Ustala sam nervno rastrojena, neispavana, jos umornija, obukla se i odjurila. A lepo sam jedno vreme znala zbog cega ne praktikujem da spavam popodne, sad me ovo podsetilo zasto...
iskljucis tonove moja babsi...neka zvoni koliko mu volja...:dada:
proveren lek :kapa:
-
Re: Moram da vam se žalim...
nisam mogla jer je sve bilo nekako vezano sa vremenom :( los termin za spavanje, moracu ranije to da priustim sebi, pre nego sto se svi sjate kuci, nema mi druge
-
Re: Moram da vam se žalim...
Mislim da nisam za forume. Ili obrnuto :kapa:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Marko:
Mislim da nisam za forume. Ili obrnuto :kapa:
To ti se samo cini :dada: Valjda se i nase misljenje vazi :bisa:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Opet sam se predozirala šumećim vitaminom C.
-
Re: Moram da vam se žalim...
Svi se žalite, ajde sada ću i ja :kapa:
Pre dva dana "preminuo" mi je bord kompjuter na autu, ožalošćen sam ja a slavllje sprema majstor zbog računa koji mi sledi :pusi:
-
Re: Moram da vam se žalim...
na ovu sparinu moram da se žalim :(
-
Re: Moram da vam se žalim...
opet ja o insektima.... videla sam danas na ulici jelenka, ja zastala da ga zastitim da ga kola ne zgaze, o on se okrenuo ka mojoj nozi i krenuo radeci ono sa onim rogovima, ili sta su vec, kao da ce da ce da me capi :ququ: ali eto, spasila sam mu zivot, toliki je bio da sam ga videla na putu iz daleka i za nekog ko pada u nesvest od takvih buba, bila sam bas hrabra :dada:
hej, po ovo ispade da se ja hvalim zapravo, promasila sam temu :rumenko:
-
Re: Moram da vam se žalim...
sarmice nema cijeli dan:dada:
-
Re: Moram da vam se žalim...
mozda ubedjuje psa da udje u auto ponovo :hm:
ne radi mi dobro razmak na tastaturi :(
-
Re: Moram da vam se žalim...
meni ne radim mozak fajf:)
-
Re: Moram da vam se žalim...
kako mrzim kada se spremim, a onda mi jave da ipak ne krecem jos :ljut:
-
Re: Moram da vam se žalim...
a neka si jos malo tu sa nama :cmok: znam za taj osecaj :dada:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Fajf
a neka si jos malo tu sa nama :cmok: znam za taj osecaj :dada:
babsic moj, hvala ti :cmok: ajmo se igrati :jasenka:
mrzim i kad mi pokvare planove u minut do dvanaest... :ljut:
-
Re: Moram da vam se žalim...
ugrijalo je,tek sad mi se ne radi,a moram:qq:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Sad u povratku kući reših da kupim čajeve u jednoj "prodavnici",kad sam stigla kući rok trajanja velkim crnim brojevima 06 6 12 :b: i sad treba da se vraćam na drugi kraj grada,a taman sam se lepo presvukla i skuvala kafu :b: evo baš razmišljam kakvo hladno oružje da ponesem :b: mada sam videla tamo jedan zoger ,mogla bi time da ih sredim :hm:
-
Re: Moram da vam se žalim...
roso , nemoj da se sekiras, nisu pokvareni... mora da si uzela na snizenju...
-
Re: Moram da vam se žalim...
legoh da spavam i ne ide..ne ide,pa belaj..:rumenko:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Rosa
Sad u povratku kući reših da kupim čajeve u jednoj "prodavnici",kad sam stigla kući rok trajanja velkim crnim brojevima 06 6 12 :b: i sad treba da se vraćam na drugi kraj grada,a taman sam se lepo presvukla i skuvala kafu :b: evo baš razmišljam kakvo hladno oružje da ponesem :b: mada sam videla tamo jedan zoger ,mogla bi time da ih sredim :hm:
pa ti ih sve danas popij :lol:
šalim se, naravno...može to bwe još da se pije...kakve veze ima.
-
Re: Moram da vam se žalim...
Sinoc, malo sam setkala, i sretoh komisinicu, stoji pred kapijom. Javim joj se, a ona ni 5 ni 6 nego kao iz topa, auuuu Snezo, hihihihi, ala si se ti popravila... A ja,isto tako hihihii, pa prija mi zivot na selu... i produzim... Zena ima nekih bez preterivanja 120 kg, a ja sam od proslog puta kada mi je isto to rekla, smrsala 5kg... a ni tada nisam bila blizu toga da sam tako upadljivo popunjena. Koji je njen problem? Mozda nema nista drugo da kaze? :hm: Dosla sam kuci i ispricala to muzu, on kaze sto joj nisi rekla Obe smo izgleda bas jesne, i ti se komsinice dobro popravila od proslog susreta... Mozda ovde stvarno samo tako komuniciraju, e tacno cu tako i da joj kazem sledeci put, ona ce meni da sam se popravila :ljut:
-
Re: Moram da vam se žalim...
meni kad neko to kaže, odgovorim da me muž lepo pazi :kreza:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
pričalica
meni kad neko to kaže, odgovorim da me muž lepo pazi :kreza:
pribelezicu i ovo kao jedan od ponudjenih odgovora :lol: pocastice ona mene prvom prilikom opet :namcor:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Fajf
pribelezicu i ovo kao jedan od ponudjenih odgovora :lol: pocastice ona mene prvom prilikom opet :namcor:
i još joj reci da si ljupka oko pupka :lol:
-
Re: Moram da vam se žalim...
naljutijo se asterix na me:kk:
-
Re: Moram da vam se žalim...
ma nije, otisao je samo da posadi bamije :dada:
-
Re: Moram da vam se žalim...
bamije:pada: pa nisu li one specijalitet:b: mislim:stidljiva:
al,da se i ja požalim..umorna sam :( sve mi se čini da ću pobjeći s posla:dada:
-
Re: Moram da vam se žalim...
igra mi desno oko:cry: danima, danima...toliko jako da mi dodje da ga...uff:ljut:
-
Re: Moram da vam se žalim...
meni puko kapilar u desnom oku tako da mislim da gebneralno nešto nije u redu sa desnim očima :namcor:
biće da nije do tebe
drago mi je da sam pomogao:)
-
Re: Moram da vam se žalim...
meni nista ne igra, nego mi danas klecnulo levo koleno na sred ulice, bilo me je bas sramota kako je to glupavo izgledalo :b:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
mrav
meni puko kapilar u desnom oku tako da mislim da gebneralno nešto nije u redu sa desnim očima :namcor:
biće da nije do tebe
drago mi je da sam pomogao:)
hahaha e sad mi je lakse:)
-
Re: Moram da vam se žalim...
ja sam zaspala u gradskom autobusu i udarila celom duzinom u onaj poster, reklamu, u sred busa, za koju mozes da se pridrzis :eek:
-
Re: Moram da vam se žalim...
hahaha naki:lol: zamisljam scenu haha
-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
naki
ja sam zaspala u gradskom autobusu i udarila celom duzinom u onaj poster, reklamu, u sred busa, za koju mozes da se pridrzis :eek:
:pada: to se i meni jednom dogodilo..ali u tramvaju:) kad sam bila student,učila cijelu noć i zakunjala,pa tres..kad sam došla na ispit imala sam ljepotnu kvrgu veličine oraha na čelu :stidljiva:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Krasiva
:pada: to se i meni jednom dogodilo..ali u tramvaju:) kad sam bila student,učila cijelu noć i zakunjala,pa tres..kad sam došla na ispit imala sam ljepotnu kvrgu veličine oraha na čelu :stidljiva:
menemi bilo u povratku sa ispita :)
znas kako mi je :dada:
a da si videla face onih baba u busu :raz_114:
sirugno su mislile da sam droZirana :pusi: