pa sad.. da li mene smatras pod takvim? :hm: :haha:
ajde neko ko obozava tifu
Printable View
pa sad.. da li mene smatras pod takvim? :hm: :haha:
ajde neko ko obozava tifu
el mogu ja, volim da ga slušam :say:
čini mi se da će sad moj kum :bisa:
:nene:
a sad neće niki:lola: dok ne dođe neki:b:
neki je uvek tu, samo je zauzet
neko ko se oseca usamljenim na chatu
Teško..Ja i kad sam sama na čatu brbljam non stop...:lol:
Neko ko nije odavno bio na ovoj igrici :hm:
pa sad... ne znam da li se uklapam u taj profil :lol:
saće Keti :jasenka:
Mneće...:jasenka: Ja...:saga:
Možda sada keti...:kicos:
ma ja cu, cim sam tu
neko ko voli da nosi minic :rile:
ta sam :say:
neko ko voli kad neko nosi minić :helena:
:ko:
ajd :cicak:
Jagodica , možda...:jasenka:
ili bakica :jasenka: :lol:
sad bi mogla seka pi ili saga :hm:
Taj sam :kicos:
Možda Padalica...:g:
:dada:
seka?
:nene:
ajd prvi ko upadne :rile:
ajd
sad ce moja seka
kakvo iznenađenje...:lol: da ja sam..
Moždaaaa....:hm: Aster
imas izostreno seto culo :bisa:
sad ce jedna opasna rokerka :hm:
:nene:
sad će kuma čim se probudi:)
:say: ustala kuma u pola 7 ali imala neka posla :dada:
sad kuma :bisa:
ne, sad kum :manijak:
a sad neko ko nece da gleda dacica
:haha: ta sam :haha:
sad neko ko dobro masira :manijak:
taj , glavom i bradom.. tako barem kazu...
neko ko ceka prolece da obuce minic :jasenka:
:jasenka: ma ako mi naiđe inspiracija biće i pre proleća :say:
neko meni jako drag :bisa:
nadam se da sam taj :lol:
a mozda kuma misli na padalicu?
mozda na oboje :bisa:
sad moze neko ko se ne zavrsava na ica :lol:
Fajf glavom i bradom :dada:
sad seka :bisa:
cek, jel se ja ne zavrsavam tako?:hm:
a sad bi mogao neko sa tim nastavkom
ica :say:.....sad moze neko divno stvorenje koje ima x u niku:g:
to bih mogao biti ja :hm:
(opet mikuma uletela :haha:)
kumina seka :bisa:
:dada: o kako si pogodio :bisa:
sad bi malo neda mogla da doseta sa kafom:b:
došetala:dada:
ajmo padalica :say:
ajmo :say:
mogao bi man da zaviri ponekad ovde:b:
:nene: pije neg se razbudi
ajde maneeee:say: obje te vikamooo
:say: ipak ću ja
sad kuma :navija:
da, ali bez slova "a" :manijak:
mogla bi moja najdrugarica
kako znas :bela:
ajde sad neko ko voli da broji :nana:
:b: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, ..... 233, 234, 235, 236..... 742, 743, 744...:b:
neki plotarius koji voli slatko :bisa:
kakav niz :bravo:
svi plotarijusi vole slatko, to je jedan od uslova da postanes isti :dada:
hajde sad neko ko ne radi domaci :hm:
hehehe,ja, hvala bogu na tome :b:
ja mislio da je uslov da visis na plotu i komentrises prolaznike :haha:
neko ko vecera na vreme