-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Moonster
Žalim se na Čarapicu zbog grešaka u pisanju :kapa:
zalim se na moonstera sto ne zna da neke greske namjerno pravim :mm:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Čarapica
zalim se na moonstera sto ne zna da neke greske namjerno pravim :mm:
Žalim se na Čarapicu jer me namerno dovodi u zabludu :blenta:
-
Re: Moram da vam se žalim...
zalim se jer ne mogu da izdvojim od puno toga na sta bi se prije zalila :mm:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Žalim se na komšije, svađaju se i nikako niko nikoga da (u)bije, dosadno :kapa:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Moonster
Ovo nisam vid'o :eek:
Izbaciti ga napolje :blenta:
Nećemo da razrađujemo takva rešenja, ne bi valjalo za predlagača istoga :kapa:
@tema:
Žalim se na Picolu, nema srca prema životinjama :place:
:haha:
Izbaci macku onda samo za spavanje.
P.S. Ja se zalim na sestru sto mi je utrapila 2 sijamske macke kad sam spavala kod nje, celu noc sam ih jurila iz kreveta nisam ni spavala kako treba, nikad gora noc. :lol::mm:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Picola
:haha:
Izbaci macku onda samo za spavanje.
P.S. Ja se zalim na sestru sto mi je utrapila 2 sijamske macke kad sam spavala kod nje, celu noc sam ih jurila iz kreveta nisam ni spavala kako treba, nikad gora noc. :lol::mm:
Ma daću ja tebi izbacivanje mačka :ljut: znaš :ljut: :mm:
Izbaciću komšinicu i dati mu donji sprat i rešen problem :mm:
@tema:
Žalim se na jednu osobu koja nikako da mi se javi, a trebao je to da uradi pre dva dana, počinje da me ljuti, neće na dobro izaći ako 'vako nastavi :ljut:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Dobro. :lol:
Zalim se na to sto je pala kisica a nema i dalje vazduha.:pada::lol:
-
Re: Moram da vam se žalim...
-
Re: Moram da vam se žalim...
bas je ruzno napolju i sacu u znak protesta da odem da se osisam :g:
-
Re: Moram da vam se žalim...
:qq:
Danas ne znam otkuda da krenem, baš je taki dan :kapa:
Na mail koji sam dobio, na napisano u njemu :qq: :pada:
Na mail koji nikako da dobijem, na vrućinu, na državu, na ptice, na....ma na sve :ljut: :mm:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Žalim se na vreme i na nenormalnu vrućinu, a i pao mi je pritisak...:m:
-
Re: Moram da vam se žalim...
udarila sam se :qq:... imam sljivu na oku :srbpla:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
naki
udarila sam se :qq:... imam sljivu na oku :srbpla:
:qq: pa kako, prijo moja ...
-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
pričalica
:qq: pa kako, prijo moja ...
na vrata od kola :qq:
@tema: boli me oko :srbpla:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
naki
na vrata od kola :qq:
@tema: boli me oko :srbpla:
moraš kod lekara , obavezno
-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
pričalica
moraš kod lekara , obavezno
sanirala sam odmah, led i ostale zavrzlame... nemam cak ni veliki otok, samo modrica... pa boli... sve je ok prijo :cmok:
-
Re: Moram da vam se žalim...
moram da se žalim na rosu :kk:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Moram da se žalim na presvetlog administratora :kk:
-
Re: Moram da vam se žalim...
a ja neću da se žalim....samo ću da vam pravim društvo :kk:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
pričalica
a ja neću da se žalim....samo ću da vam pravim društvo :kk:
:lol: :lol:
Evo i ja da vam pravim društvo...:kk:
Kmeeeeee
-
Re: Moram da vam se žalim...
moram da se zalim da samo sto sam dosla iz setnje i sela, moram da krenem po cerku, jer ne sme da se vraca sama nocu, a tatica je zaspao :aha:
-
Re: Moram da vam se žalim...
niko se ne igra onih lepih igrica :place: ... asocijacije, brojimo :srbpla: ...
-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
naki
niko se ne igra onih lepih igrica :place: ... asocijacije, brojimo :srbpla: ...
ево ја ћу!
-
Re: Moram da vam se žalim...
frizerka mi je kosu uplela u neku pletenicu:huh: ne mogu ni da se poceskam ko coek kad me svrbi:ljut:
pokusavam olovkom:sojka: ali nije to to:m:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
naki
niko se ne igra onih lepih igrica :place: ... asocijacije, brojimo :srbpla: ...
nećem da se igram :nene: posle da mi izbrišu šta sam se igrala :dada:
-
Re: Moram da vam se žalim...
imam deset mašina veša za peglanje :kk:,
ako ima neko raspoložen i peglu viška ,dobrodošao je :lol:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Nepoznata boles' hara telom mojim :place:
-
Re: Moram da vam se žalim...
ne moram više da se žalim ,
popeglala sam sve do zadnjeg :lol:
-
Re: Moram da vam se žalim...
-
Re: Moram da vam se žalim...
ja sam smorena od svega :srbpla: treba mi nesto pozitivno da me malo trgne
-
Re: Moram da vam se žalim...
mama me udavi id ranog jutra :srbpla:
-
Re: Moram da vam se žalim...
nikako da padne kiša :aha:
danas je ponedeljak ....
zaglavljuju mi se tipke na tastaturi
.....:aha:
-
Re: Moram da vam se žalim...
otišla mama...al to nije za kuknjavu :lol:
devojke and momci...ej bwe...što niste opušteni? jul je, leto udara sa svih strana, zdravi smo, pravi smo...šta vam treba još :)
-
Re: Moram da vam se žalim...
sam pokvarila stomak nečim:srbpla:
-
Re: Moram da vam se žalim...
jadna nasa sarma :( kad sarma pokvari stomak, sta drugi da ocekuju od sarme :qq:
-
Re: Moram da vam se žalim...
moje brat najbratskiji me nije pozdravio :srbpla: verovatno zato sto sam ga juce zadnjeg pozdravila... :(
-
Re: Moram da vam se žalim...
**** Manijak pušta muziku iz paleozoika:srbpla: i to tri pesme se vrtu ceo dan:palac: kad bi bar dogurali do mezozoika:pada:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Juče me je malo zakačila sunčanica...:srbpla:
-
Re: Moram da vam se žalim...
izgrizli su me komarci :srbpla:
-
Re: Moram da vam se žalim...