Foliram za oskara :pusi:
Sada neko brži od mene :kapa:
Printable View
Foliram za oskara :pusi:
Sada neko brži od mene :kapa:
:pusi2:
sad ce skrivena :pusi:
Ja sam najsporija, prošlo je moje.
Sad neko ko jedva čeka da počne Eurosong! :sojka:
Nisam taj :pusi:
Sada neko ko čeka songove :pusi:
Ma ko' luda sam za Evrosongom...:lol: :lol:
Aj sad neko ko stvarno voli Eurosong...:dada:
ne volEm :kapa:
sad ce neko ko deli isto misljenje :pusi:
Isto tako jastrebe :pusi:
Sada neko ko je zauzet :kapa:
Joook...sam slobodna..ki 'tica...:g:
Sad neko zauzet...:kapa:
Aha.
Neko zanet?
Ponekad zaneto :kapa:
Sad neko ko voli Negativ :pusi2:
evo me:)
ajmo neko kome je dosadila kiša:nn:
Taj sam :dada:
Sad neko razborit....:kapa:
Ni najmanje :nene:
Sada neko mudar :kapa:
Daaa :g:
Sad isto neko mudar...:kapa:
Pa sada, što jes' jes' premudar sam :haha:
Sada neko logičan :kapa:
Daaaa :g:
Sad neko emotivan...:kapa:
mogu proći:dada:
sad neko stidljiv:)
Daaa :g:
Sad neko brz...:dada:
:say:
a sad neko ko ne brka brojeve:)
brojeve mogu da pobrkam ..al lončiće teško..
aj KOja..