dirki :cmok: nista me zvali, ali eto me :kapa:
dodji andjo :riki:
Printable View
dirki :cmok: nista me zvali, ali eto me :kapa:
dodji andjo :riki:
Stižem :say:
Sad će možda :neda:
:nene:
saće seka :trepp:
i ja sam sekina seka, važi se :jasenka:
saće anđa :g:
Hoće :kafa1:
Sad Sarmica
neće :nene: u šerpici je :dada:
saće drako :hm:
neće drako ali hoće dalko:hulahop:
možda će Endži
možda ću opet ja :pardon:
saće anđa, sigurno je kuvala kafu :jasenka:
:dada: :riki: :g:
Možda :neda:
možda opet ja :pardon:
a sad bi mogla kuma :bisa:
mogla :dada:
saće andja
:dada: :duh:
Sad će Nensi :g:
mogu ja mogu ja:rumunko:
ajd seko sad ti
niko neće samnom da se sigra:raz_014:
sad može ta seka
seka :g:
saće dalko :dada:
samo što sam ušo u kuću:mica:
možda će opet nena:pardon:
hoće :dada:
sad bi mogla kuma :zvekira:
:nene: zauzeta je pa ću ja :b:
de li je moja seka da se upiše :jasenka:
nisam seka,al mogu da s' upišem:dada:
ajd sad seka
jesam seka ali ne manijakova:lakat:
ajde andjo dodji:g:
oš meni da budeš seka:bela:
saće anđa
:trepp:
ako zasluzis:trepp:
andja:sojka:
ću se potrudim:trepp:
padalice:bela:
potrudi se:b:
ajmo jaranice, ceka te kafa ovde
http://www.nadlanu.com/upload/thumbs...1203_670x0.jpg
stižem:rumunko:
fala jaranice:cmok:
aj sad andjelika
andja kasni:drnd:
da je dozovemo jednom vrucomhttps://encrypted-tbn2.gstatic.com/i...DJQYb1PsCoYGEL
:bisa: Stigla :drnd: Može :kafa1:
Sad će možda Neda :hm:
mozda Nensi :moon:
evo hoću :bisa:
sad bi mogla anđa ako je prisutna :hm:
najpre cu ja :dada:
hajde andjo :riki:
opet ja... :moon:
andjo dodji..
Evo me :bisa: :riki:
Sad će , sad će Nensi :g:
ja :mm:
sace neki balavac :mm:
:haha:
saće neka dama
aj :mm:
ae sad neka zena :mm:
evo :curica:
sace neko sas kaficom :kafa1:
sas kolačićOm :jasenka:
saće moja omiljeta strelica anđa :g:
:bisa::riki:
Možda će :krofnica:
ne sećam se da sam je ikada videla ovde :(
možda će sad naki :rile:
hocem :say:
sace andja :riki: