:ko: nikad al mogu da se sigram
sad će neda da stigne sigurna sam :jasenka:
Printable View
:ko: nikad al mogu da se sigram
sad će neda da stigne sigurna sam :jasenka:
evo mene :duh:
Sad će neda ... :dada:
stižem ćeroo:riki:
saće salele
mislm da sam ga preduhitrila :kafa1:
sad će neko, u to sam sigurna :mm:
a el možem ja sad :hm:
saće jena forum-voćkica :bisa:
može l povrćkica:blenta:
saće saće anđa:riki:
može i povrćkica a pogotovo biljka ako je iz BL :zrika:
e saće Anđel
madre na anđel:riki:
saće jaranica:b: iz alanju:haha:
:hahaha: evo mene :duh:
Saće "salele" :hahaha:
što da neće :blenta:
e, a sad bi mogla Grejs :zgodna:
:curica:
Da neće sad možda neki manijak :ququ:
nesam manijak, al mogu da probam da bidnem :lol:
saće manijak :hm:
neće, on vise ne postoji:ljuta:
sad moze neko ko upravo pali cigaretu :pusi1:
samo da smotam pa ćem zapalim :pusi1:
saće možda sale da nas iznenadi :jasenka:
eto mene :igra1:
saće jedna lepa forum voćkica :bisa:
ne poznavam takvu :hm:
saće seka :ura: :ura:
seka iz hir :rile:
ajde jaranice :trepp: kom kom :rile:
mac mac:rile:
aj onakojugrlišef:jasenka:
:manijak:
saće jedno muško :igra1:
:hm: sad sam sam a tada nijedan muškarac nemože biti muško :pardon:
saće jedno nežno biće :dada:
pa sad... :blenta:
pre divljakusa :lol:
neko ko je sanjao nesto lepo :trepp:
jesam :say:
saće neko ko je izlečen narodnom medicinom :jasenka:
zahvaljujem se teta dotkorki :krug::raz_131:
saće neko ko je završio baštenski posao pre kiše :brmbrm:
ta sam :prcko:
sad neko ko upravo pijucka kafu :palac:
upravo mislim na kafu, ako se to važi :kafa1:
saće neko ko je zavio cigaru, važi se i način kako to kubanke rade :bisa:
ne znadem kako to one rade, al dimi se kraj mene jedna smota :pusi1:
sad će neko ko je danas bio smrznut :hm:
:hm: malo jutros rano, al mogu da prodjem :jasenka:
neko ko se nudi da me vodi po raznim destinacijama :palac:
:haha: taj sam a ovo što se smejem ne znači da sam se šalio
saće neko ... ko je na forumu :blenta:
:duh:
sad će neko ko nije tu ali će biti :hm:
baš sam pristigo:)
sigurno će neka lepa urmašica :sojka:
:namcor:
vanilica :raz_068:
niko mi još tako nije tepao :stidljiva:
opet će jedna lepa urmašica
:hm: mojoj mami sam lepa :jasenka:
ajde keti upisi se
evo je :raz_075:
ko pre :pardon:
i mojoj mami si lepa :prstic:
ajde keti upiski se
:namcor:
:ljut:
dobro ja ću ako ti nemožeš
saće pada :bisa:
evo me :bisa:
salence pilence kom kom:jasenka:
zvezdice moja :bisa:
ajde opet ti
ja samo da unesem pometnju :palac:
sad ko naiđe :blenta: