jaŠta mori :g:
a sad mravko kafopija nek se ubeleži :raz_128:
Printable View
jaŠta mori :g:
a sad mravko kafopija nek se ubeleži :raz_128:
Nije stigao, uživa u kafi
neko ko je već ručao
ta sam :tibi:
sad će neko ko voli da peca :hm:
:blenta:ša da radi???
sad će neka http://www.dodaj.rs/f/3H/nu/1FF48B0U/1/2okrs44be60.gif
muška osoba, da
mislim da će neko s asfalta
:bezi:
MOŽDA NEKA http://www.dodaj.rs/f/3g/Y1/wtrFJKz/1/8ayqe0djvqam.gif
ta sam :mrgreen:
sad ce mrav
nece otisao kucama :krezava:
bak :disi:
baš
mislim Tina
:zrika: ne ličim na tuj http://www.dodaj.rs/f/0/hn/1KYta4X3/e56wii3bf2d.gif
sad će Keti
:eek:
odmeniću je dok pročita novine :say:
sad će možda keti :novine1:
teo sam ja al me mrzi mozda ce keti sada?
sad ja
ona će posle
el me neko zvao :novine1:
darlinguuuuuuuuuuuuuu :cmok: :say: :gnjavim:
:huh: greeška vela ka
sa će onahttp://s20.postimg.org/4k4a3hyzt/h_JIXEq_Uu61s4.gif
:zeka:
saće saćee saćeee :hm: pa darling samo da uspava puža :jasenka:
toj jošte nejmam u svoj asesoar :hahaha:
sad će jedna fina rashlađena damica :bisa:
ja se dobrovoljno javljam :haha:
moze sada neko ko je bio u kupovinu danas :jede:
ako se važi i kupovina krompira, ondak mogu i ja :jasenka:
sada će neko ko ne nosi košulje :lol:
nosim a ne peglam, više volim majice
a sad neko s ljubičastom peglom
moja je plava :b:
sad ona sto se sunca brez :brus:
:haha: pssst
mozda neko ko ima oba dela kupaceg :lol:
:ko: :hahaha:
ko gubi daljinske upravljace... :hm: i ko zna sta jos :lola:
:rile:
neko ko ne voli da prica
ta sam :kicos:
a sad bi mogla padalica http://i61.tinypic.com/zo32u.jpg
a možda mogu ja umesto seke :sojka:
saće neko sa kim dugo nismo pili kafe forumske :hm:
http://i59.tinypic.com/1zzs6sk.jpg nema ga :hm:
ajd sad ki god oce :palac:
баш сам тела да оћем :raz_128:
а сад неки црфенокожац ако га има :rile:
:rumenko:jel ofaj crvenošica:lol:
sad će http://www.dodaj.rs/f/3a/bj/qu0p34s/...5722a52fa1.gif
bijo na sunce al ne dovoljno
sad neko ko prati vesti
pa ne pratim ja njih ,one se same nature:kuckuc:
sad će nešto sas http://www.dodaj.rs/f/2x/p2/4ZqbI8p0/ughep04.gifmindjušama na uveta...
:sizika::ljut: :namcor: :mirka: :raz_072::bandit:
darlinguuu :kicos:
:raz_068:nisam taj http://www.dodaj.rs/f/l/qX/3FsSzNz5/...d64b65ef58.gif
sa će ona http://www.dodaj.rs/f/1m/Az/2FagfpnM/44bvgxr6t1c.gif
:namcor:
mogo bi on :zrika:
mogo bi
ali sad ce on :) ( nemam pojima koji on :lol: )
možda baš ja, ko to zna? jedan od tisuću...
keti sigurno, vidim da je raspoložena
c, samo sam ja
sad će salelce neje se upiso :bisa:
:bisa:
možda neko ko ima lubenice
slistio pre pola sata
neko blizu reke
:blenta:
sace cici romantis :bisa: