-
Re: Koliko vam je najvise kasnila mendza, al da niste trudne?
Citiraj:
Prvobitno napisano od
sani
Dakle, kupila sam ja Primolut nor tbl..al rekoh , ne usudjujem se na svoju ruku.
Mada sam negde procitala da mogu da se piju 5 dana, pa posle 2-3 dana dobijes.
I da li uopste da ih pijem..
???
Evo me i ovde:)
Ne moras odmah da pijes sacekaj...
Ako ne dobijas uopste pij ga kao terapiju... ne moras jos...
Moja prijatelica koja je zavrsila gin mi je rekla da ako izostane do 3 meseca to nije strasno...
Ne valja ako prodje vise od tri meseca...
Tada se moze uzimati 3 meseca taj lek kao terapija da bi se izazvao ciklus...
sve o leku ovde http://www.bayerhealthcare.rs/bayer-...molut-nor.html
i da bi se izazvala pije se od 14 dana cikluca 10 dana il barem 7 da bi se nakon 3 dana dobila menstruacija...
i kao terapija se moze uzeti za redom 3 meseca pa posle se treba pauzirati...
Trebalo bi da se ciklus sredi posle toga...
Takodje se moze odloziti ciklus, ali se lek pije 3 dana pre nego sto se treba dobiti i onoliko dana koliko ga zelimo odloziti... ne valj avise od 10 dana...
nakon 3 dan po prestanku se dobija...
-
Re: Koliko vam je najvise kasnila mendza, al da niste trudne?
Hvala Fato...
U petak cu da cujem ginekologa, al naprosto mi trebaju druga iskustva.
-
Re: Koliko vam je najvise kasnila mendza, al da niste trudne?
moj ti je savet da odeš kod dobrog ginekologa, koji će ti reći ono što sama znaš...da se sve menja polako i daće ti da piješ te hormone. eto.
-
Re: Koliko vam je najvise kasnila mendza, al da niste trudne?
Citiraj:
Prvobitno napisano od
sani
Hvala Fato...
U petak cu da cujem ginekologa, al naprosto mi trebaju druga iskustva.
Naravno uvek mogu biti korisna tudja iskustva :)
a Pricalice ja sam isla privatno kod dobrog gin i takvu su mi dali terapiju :)
i pomoglo mi je...
-
Re: Koliko vam je najvise kasnila mendza, al da niste trudne?
Al sto mrzim odlazak lekaru ..ljudi moji..sram me bilo kao zdravstvenog radnika, al mrzim iz dna duse svoje.!!!
-
Re: Koliko vam je najvise kasnila mendza, al da niste trudne?
Ja bih stručno to objasnio ako dozvolite, zaribalo to malo :) samo treba dobro prodžarati i rešen problem :raz_076:
-
Re: Koliko vam je najvise kasnila mendza, al da niste trudne?
Мени 4 дана, тедо думрем, а знала сам да нисам трудна.
Могу мислити како је кад је 45. :(
-
Re: Koliko vam je najvise kasnila mendza, al da niste trudne?
meni je bila kao sat na 32 dana...al, kad je prestala...gotovo. i lakše mi... samo što sam počela da poboljevam od hronočnih bolesti.
estrogen je čudo.
-
Re: Koliko vam je najvise kasnila mendza, al da niste trudne?
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Enis Urac
Ja bih stručno to objasnio ako dozvolite, zaribalo to malo :) samo treba dobro prodžarati i rešen problem :raz_076:
..46 dan..:psihic:
-
Re: Koliko vam je najvise kasnila mendza, al da niste trudne?
Citiraj:
Prvobitno napisano od
sani
Hvala Fato...
U petak cu da cujem ginekologa, al naprosto mi trebaju druga iskustva.
Batali tuđa iskustva. Svaki organizam je priča za sebe.
Do petka ćemo te zabavljati nekim drugim temama,
da ti vreme brže prođe. :)
-
Re: Koliko vam je najvise kasnila mendza, al da niste trudne?
Citiraj:
Prvobitno napisano od
sani
..46 dan..:psihic:
trebala si i ranije da se javiš ali nikad nije kasno :pusi:
-
Re: Koliko vam je najvise kasnila mendza, al da niste trudne?
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Enis Urac
Ja bih stručno to objasnio ako dozvolite, zaribalo to malo :) samo treba dobro prodžarati i rešen problem :raz_076:
Eto zato meni nikada ne kasni.
:)
-
Re: Koliko vam je najvise kasnila mendza, al da niste trudne?
:raz_114:..
ebte se..
@ G fala ti bas, cekam strucnjaka da se vrati sa go :kojote:. mislim lekara
-
Re: Koliko vam je najvise kasnila mendza, al da niste trudne?
sad su ti dileme rešene :)
-
Re: Koliko vam je najvise kasnila mendza, al da niste trudne?
Al ja cu do petka da odbrojavam sam da znate..da mi ne propane tema :pusi:
-
Re: Koliko vam je najvise kasnila mendza, al da niste trudne?
i mi ćemo da odbrojavamo....
-
Re: Koliko vam je najvise kasnila mendza, al da niste trudne?
Citiraj:
Prvobitno napisano od
sani
Al ja cu do petka da odbrojavam sam da znate..da mi ne propane tema :pusi:
Ne sekiraj se ... Čim tebi prođe odbrojavanje nekoj drugoj će taman početi ...:)
-
Re: Koliko vam je najvise kasnila mendza, al da niste trudne?
Citiraj:
Prvobitno napisano od
G
Ne sekiraj se ... Čim tebi prođe odbrojavanje nekoj drugoj će taman početi ...:)
e..i to sto kazes..:)
-
Re: Koliko vam je najvise kasnila mendza, al da niste trudne?
Citiraj:
Prvobitno napisano od
sani
e..i to sto kazes..:)
Ipak obrati pažnju na mudre reči Dr.Enisa Urca ... :)
-
Re: Koliko vam je najvise kasnila mendza, al da niste trudne?
Citiraj:
Prvobitno napisano od
sani
e..i to sto kazes..:)
neće valjda, bre