Bio bi grijeh da lijepa Austrijanka koja je pjevala na francuskom:hm: nije prošla:dada:
Sva nježna,romansijerskog izgleda u breskvica haljini,otpjevala je laganicu bla bla ali način na koji je to uradila bio je simpa,tipična pjesmica za diskoteke prije prvog pića:dada:
http://pix.eurovisionworld.com/pix/austria-2016-zo.jpg

