-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
QueenOfClubs
Нико не чита шта пишем на аутомобилизму. :(
:rumenko:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Sandokan
:rumenko:
Ево једне жалбе која ће бити решена :)
-
Re: Moram da vam se žalim...
Moram da se zalim na temperaturu... nije omanula prognoza.. trenutno je 48C :pada:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Lujka
Moram da se zalim na temperaturu... nije omanula prognoza.. trenutno je 48C :pada:
:pada:
es ti sigurna da nesu neki farenhajti u pitanju?:hm:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
QueenOfClubs
Нико не чита шта пишем на аутомобилизму. :(
Ti pišeš na automobilizmu :pada: pa ja to tek sada znam :qq:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Žitomirka
:pada:
es ti sigurna da nesu neki farenhajti u pitanju?:hm:
Joj bilo bi lepo da sam se zeznula al' nisam... Evo, 22h kod mene i tek je palo na 45C :pada:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Da sam pola noci jurila komarce,strasno!Napolju zahladnelo i svi su pohrlili unutra,zivu su me izujedali,samo se drapam odjutros..
-
Re: Moram da vam se žalim...
E došla mi jedna baskuzkinja da mi traži pregled, koji će mi oduzme pola dana i 20 kila živaca :aha:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Детаљно ти то да прегледаш :kapa:
-
Re: Moram da vam se žalim...
NIje me Queen :cmok: a ja nju jesam ..... a sad još ni onog zarozanog smajlija nemog nadjem :lol:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Сандокан никако да сврне на ЉиС, и сад зинат нећем да га љубим. :lol:
-
Re: Moram da vam se žalim...
-
Re: Moram da vam se žalim...
otišla sam na posao na sat vremena, a zadržala sam se 5 sati :(
-
Re: Moram da vam se žalim...
kako me je komšija koji živi na spartu ispod nekako razočarao...inače, to je onaj isti člija žena oko 22h svako veče prži lukac....kuca neko na vrata juče, pogledam kroz špijunku, kad - neki debeljuca, crnomanjasti....''ko je ovo, bokte''....ali, otvaram vrata, jer nisam sigurna da nekome ne gori pod nogama.
kad - on.
- ćao ćao
- e ćao, moram da te zamolim da pozoveš vodoinstalatera, nama je ceo zid u kupatilu vlažan već nekoliko meseci
- pa što mi ne reče, majstor mi je bio pre 2 nedelje da menja sifon pod lavaboom...nemam pojma da nešto curi.
- ma, mora da ti nešto curi, znaš...imam čak dve pečurke koje su nikle u kupatilu na tom mestu gde je vlažno
- :eek: pečurke?
- da, dve, jedna mala jedna velika.
obećala sam da ću zvati majstora, naravno. majstor dolazi sutra...ali, razočarao me komšija....čekao je pečurke da mi nabije na nos :mirka:
-
Re: Moram da vam se žalim...
:haha: :haha: :haha:
carski.. covek je lik.. bash se ismejah..
-
Re: Moram da vam se žalim...
Htedoh nesto da se pozalim na Neru i dok sam stig'o ovde zaboravih. :sad:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
supermen*prvi
Htedoh nesto da se pozalim na Neru i dok sam stig'o ovde zaboravih. :sad:
pa to onda nije ništa strašno :)
-
Re: Moram da vam se žalim...
Kako nije strasno? Jedem se celo vece i ne znam sta mi je skrivila. http://razbibriga.net/clear.gif
-
Re: Moram da vam se žalim...
Zalim se, jer ne mogu i necu da radim jutarnje smene :kapa: NIje mi dobro, zaspala sam u pola sest a ustala u sest...
-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
supermen*prvi
Setio sam seeeeee. Posle nedelju dana.
Rekla mi je Nera da ce deca uskoro da me crtaju kao cica Glisu. :sad:
Moracu da se slikam da kazete vi jel imam tanke noge i okrug'o stomak. http://razbibriga.net/images/smilies/ljut.gif
-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
supermen*prvi
Setio sam seeeeee. Posle nedelju dana.
Rekla mi je Nera da ce deca uskoro da me crtaju kao cica Glisu. :sad:
Moracu da se slikam da kazete vi
jel imam tanke noge i okrug'o stomak. http://razbibriga.net/images/smilies/ljut.gif
i velike uši :raz_114:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Joj, radila sam nocnu, imala jako tesku smenu, zaspala tek u pola deset i probudila se u dva jer sam morala da dojem da radim od 16 h :( :kk: ne znam di mi je levo...
-
Re: Moram da vam se žalim...
da sam se pobolela :rumenko: i da imam temperaturu:rumenko: i da me grlo boli..i da sam sva nikakva:cry:
-
Re: Moram da vam se žalim...
donela sam nov laptop kući...nije mi niko pomogao i nije ga niko ni pogledao i rekao ''jao što je lep'' :(
-
Re: Moram da vam se žalim...
postavi pričo fotku.. mi ćemo da ti kažemo da je lep.. :jasenka:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
jagodica
postavi pričo fotku.. mi ćemo da ti kažemo da je lep.. :jasenka:
pa postavila sam još u petak, jer sam ga tad pazarila, a danas sam mogla da ga dovučem...missim da sam postavila na ''šta ste kupili danas'' :hm:
ne ne...evo ga:
http://razbibriga.net/clear.gif
-
Re: Moram da vam se žalim...
pih, kakvi ste! evo ja cu na nevidjeno da ti kazem: jaoj, sto ti je lep!!!
a kog je pola, jesi li mu dala ime?
-
Re: Moram da vam se žalim...
ja moram da se žalim..Lupe ovde nema kožnih garnitura..:rumenko:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
pričalica
donela sam nov laptop kući...nije mi niko pomogao i nije ga niko ni pogledao i rekao ''jao što je lep'' :(
Dobro si i prošla :palac: meni bi ga oteli :(
-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Lupe
pih, kakvi ste! evo ja cu na nevidjeno da ti kazem: jaoj, sto ti je lep!!!
a kog je pola, jesi li mu dala ime?
ime :huh: nisam mu dala ime...
-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Manijak
Dobro si i prošla :palac: meni bi ga oteli :(
pa samo još i da mi ga otmu :zorka:...al, tebi bih ga dala, da si tražio :trepp:
-
Re: Moram da vam se žalim...
jao, Lenovo, odlican izbor!
jel moze Leni? :jasenka:
-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Lupe
jao, Lenovo, odlican izbor!
jel moze Leni? :jasenka:
ne može...ne sviđa mi se...inače, hvala za pozitivu :)
-
Re: Moram da vam se žalim...
da sam znao ne bih se trošio za moj :) dva litra krvi sam dao :(
-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Manijak
da sam znao ne bih se trošio za moj :) dva litra krvi sam dao :(
pa kad ne umeš da mi čitaš misli :m:
-
Re: Moram da vam se žalim...
-
Re: Moram da vam se žalim...
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Manijak
numem :(
:cmok:
a sad je dockan :cmok:
-
Re: Moram da vam se žalim...
sad me muči i grudobolja,,:neutral:
sve me nešto zaptiva..:undecided:
-
Re: Moram da vam se žalim...
ide mi se negde...da se usamim i da ne znam za civilizovane muke :(
-
Re: Moram da vam se žalim...
moram da idem da gledam paradu novih potporučnika vojske RS :aha: