teško bilo pogoditi:dada:
ne znam zašto,al mogla bi Saga :)
Printable View
teško bilo pogoditi:dada:
ne znam zašto,al mogla bi Saga :)
suprajzzzz :rile:
Komšinica :zrika:
E sad ne znam koja...:hm:
Dirka opet...najvrerovatnije...možda, mada...:kapa:
naravno :say:
a sad komšijaaaa
Nekom jesam komšija :kapa:
Krasiva?
doći će kasnije, jel mogu ja :b:
sad će man :namcor:
:lakat:
ja :say:
e sad moze man:drnd:
neće :eek:
možda će sad Ma: da uskoči :nn:
:duh:....
mozda fajf opet...
vidim da niki drugi neće :palac:
možda je moja seka pahuljica sada :bisa:
:nene:
a sad može moja draga pahuljičasta padalica:cmok:
odmeniću je dok ne stigne kući :dada:
sad neko raspoložen za igru :hm:
:drnd:
Fajf...sada...:cao:
:nene:
sad će neko ko prvi dođe da popije kafu:dada:
Neće...Sad je neko ko se priprema za doručak...:dada:
Aj sada neko raspoložen za kafu...:drnd:
stižem:say: sa kafom se ne može promašiti
ajd sad neko ko bi pobjegao sa posla:b:
Ne..:nene: Pijem kafu na poslu...
Sad neko kome je rođendan danas...:)
:nene:
sad bi mogao mravak:hm:
vid stvarno ja sam
cek ko ije odavno? bile skoro sarmica il kojica?
Evo ja :cao:
Sad će na primer, na primer ...:hm: opet mrav?