el mogu opet:bela:
aj još jednom lave :drnd:
Printable View
el mogu opet:bela:
aj još jednom lave :drnd:
:pusi2:HM,sad neko na puš-pauzu:sojka::huh::drnd::igra1:ko su ovi...:huh:
a sad :manijak:
:jasenka:
:g:
a sad:sizika:
:hm:
...
ajd mane uleti:igrac:
:namcor: cekam jos 3 minuta i onda pogadjam nekog drugog
ajde drako:drnd:
drako je veran, 3 minuta :blenta:
ajde sleti mi na rame :g:
:sani:
ajd sredooo:g:
:nene: evo idem ja petkovna:haha:
aj jaranice:g:
:haha: evo me
ajde roso dodzi dodzi :kuckuc:
el mogu ja :g:
mogla bi seka :b:
mogla mogla:bisa:
moze sad neko kome se spava:zeva:
:nene: oči mi navr' glave
aj sad mane:manijak:
glavom i bradom:curica:
šašo:lola:
:dada:
saće jena fina dama :jasenka:
ne poznavam fine dame :hm:
ajde sale :jasenka:
it iz aj:moon:
saće neko ko nije noćaske spavo bogz zubitja:moris:
ja poznavam :lol:
može ista ... a može i neka druga :pardon:
evo ova zalutala ovčica će :lol:
sarmice, javljaj se na dužnost :bisa: