počinje opasno da me nervira ova banda raspala čaterska :(
Printable View
počinje opasno da me nervira ova banda raspala čaterska :(
nisam vise Hortenzija :raz_050:
boli me stomaaaak :mukica:
moram da se brijem :aha: i to češće nego što neke žene bole tiba :aha:
Sizuacija je ozbiljna :aha:
plašim se da sam povredio najtananija osećanja, nekog komšije ili komšinice :aha:
Elem šta se desilo .... duboko zavaljenog u san jutros me je oko pola 6 probudila divna muzika:
http://www.youtube.com/watch?v=wSNfI...eature=related
I sad kako nisam zakeralo, a i kako sam se nadao da će muzika ubrzo prestati, pokušah da ne obraćam pažnju .... medjutim muzika je svirala, i svirala i svirala (radi boljeg doživljaja predlažem da gornju numeru pustite više puta :aha:) :bisa: .... već sam se poplašio da i zombije sa NBGD groblja ne razbudi .. pokušao sam sa prozorom, sa nabijanjem drugog jastuka na glavu, nije išlo :nene: .... elem šta mi je drugo preostalo nego da ustanem .... kao i verovatno svima u krugu od kilometar ... da svima, osim vlasnika "muzičkog uredjaja" .... elem da Vas ne davim .... inspirisan ovom divnom king-size jutarnjom arijom .... ja na putu do kola odlučih da mu napišem zahvalnicu .... i na papiru A4 formata napisah mu .... "Komšija hebo te alarm, hebem te gluva i nenormalna!" ... sad sam u strahu da moja recenzija i oda njegovom muziciranju nije bila dovoljno dobra ... pa se plašim da se ne uvredi :m:....
pomagajte ... :lol:
:haha: :haha: :haha: :haha:
e bash se ismejah.. :lol:
:bela: izvinjavam se
Jos nisam ni propisno ustala.. da ne pominjem kafu koju nisam popila.. a kako stvari stoje necu je ni popiti danas.
enivej.
majka viche kako moram didem kod snaje.. i kao u fazonu "ti jos nisi otisla gore!"
i ja da ne bih slusala dalju dramu oko toga.. odlazim kod nje..
ona cisti ..
bebe zevaju u vrteshke.. i to je to..
i ja sad lepo pitam.. jesu jele.. kad treba da jedu.. da znam sta da radim.. kako da se organizujem..
na sta ona meni sve nervozno odgovara.. i drnovito..
i ja umesto da budem kucka.. kao sto nisam... pa kazem da je ovo sve samo moja dobra volja .. ja cutim i pocinjem da pricam sa decom.. :facepalm:
na kraju sam ipak odustala od tog posla danas..
posto su mi previshe digli pritisak i bojim se da ne puknem svakog momenta...
a to sto sam zvala sluzbu za zaposhljavanje.... posto kasnim 3 dana sa overom kartona.. posto sam bolesna.. da se javim.
i pitam lepo devojku kad im se azurira baza podata.. na sta ona meni kaze.. "sta da nam se azurira!!?" :facepalm:
i onda.. slag na tortu..
uvek dodjem do informacija koje ne trebaju da dodju do mene.. istresem se lepo na devojku koja mi vec godinu dana pici po zivcima kad god odem da overim karton..
mislim kakav je to nacin da neki nezaposleni imaju bolje tretiranje od drugih?!
maaaa..
da se nose svi u tri lepe.. :ljut:
moram da vam se žalim..kad dan krene naopako onda je najbolje vratiti se u krevet..jutros me zaustavila policija... e,da sam bila skoncentrisana,smanjila bih brzinu na toj dionici kod aerodroma jer znam da su tu često..ali,avaj..
kazna ko kazna..nije prva koju ću platiti,ali eto..
pedesetak kilometara dalje,zaustave me opet:qq: ovog puta desno svjetlo riknulo..tu se iskobeljam..zbog svega toga naravno ne stignem popiti kafu i uletim onakva da radim..zakačim neki kabl i srušim tuđi štampač..zakačim kamermana tako da mu ispadne mobilni iz ruke:qq: i padne na pločice uf..
dođem ovdje,a konekcija budi bog s nama..
sad ovo kucam i moram da vam se žalim jer odoh dalje,a svjetla nemam:eek:
a dan je dug:)
Danas je pukla mreza, imali smo bas pad signala :( Ubili me pozivima, nisam smela ni na pauzu da odem... Sad, osecam se kao da su me tukli...
ja se žalim na nestašicu šećera.. :ljut: dokle će to da traje...
I ja da vam se izjadam... Osecam se jadno i bedno :(. Isla sam na razgovor za posao, neki servis mob.telefona trazi radnicu. Plata celih 17.000 din. Razmisljam, posto me godina proizvodnje opasno ometa u trazenju posla, kako to mozda i nije lose (jok, odlicno je), jer preko puta tog servisa ima mini market gde radnice placaju 20 hiljada a rade 9 sati dnevno 7 dana u nedelji, tegle gajbe povrca i voca, dzakove kojecega, kutijentine smrznute ribe... umiru, bez prijave. U ovom servisu radi se u smenama po 6 sati, cisto je, zimi toplo, nikakvi teski fizicki poslovi, uglavnom slab promet, prijava.
Ostavila sam telefon tom gazdi, ne verujem da ce me zvati, sigurno i on trazi nesto mladje iako mi je rekao da im iskustvo i godine nisu bitni.
Ali 17 000 :pada: Sta cu s tolikim novcima ako me zaposli?
ja se zalim na vreme brzo mi prolazi :mirka:
:nana:
ne ide mi se na posao... :sad:
juce sam udavila pile dal ce da mi se javi danas :kk:
e da i samo ja nisam moderator :place:
:eek: armagedon :pada:
:eek: vi primate platu :pada:
ja nemam platu :nana:
da plaćam obezbeđenje 400 dinara :qq:
kako da ne..
:lol:
^ totalni bedak. Nekad mi prosto krivo sto se tako ponizavam, jer sta je drugo do ponizavanje kad odem kod nekog dzibera koji sam sebe naziva gazdom i trazim posao a on placa 17 000 i nalazi se u poziciji da kao i on bira radnike. Strasno.
ja moram da vam se zalim...
hronichno sam neispavana.. jos uvek se ne vidi to na meni.. ali postajem malo malo.. pa mrgud..
enivej.. to nije razlog zasto pisem ovo.
danas sam svratila do sportska hale u Kosjericu, i pitala da li mogu da dolazim rekreativno da vezbam.. posto hala ima sve uslove... i rekao mi moj nekadashnji profesor fizickog da mogu..
ponedeljak,sreda,cetvrtak i petak.. tim danima mogu da dolazim i da ostajem koliko mogu.. :aha:
i ja dolazim kuci.. posle toga.. i saopstavam mojim roditeljima sta sam pitala i sta cu raditi ..
da bi me oni poklopili sa " i tako ne radis nista po ceo dan.. i bas ces tu da potroshish vreme!" :eek: :kk: :kk:
oci pune suza.
setila sam se svojih 9 godina treniranja kosarke, karatea, dzijudzice.. niko se nije udostojio da dodje JEDNOM da me vidi..
i molila sam ih da mi potpisu papir da imam dozvolu od roditelja da treniram sve to.. EEEee!!!! i posle pa ne znam koliko godina.. ista pricha.. :kk:
pa majke mi.. place mi se.
i znate sta...
jos kako cu da idem na treninge.. i to sva 4 dana u sedmici.. samo da vidim ako moze i utorkom. i tad cu da idem. :ljut: zinat njima.
oni ce meni da kazu kako ne radim nista po ceo dan :kk:
pa .. pa mene bi bilo sramota..
ne znam ni zasto ovo pisem.. valjda moram i ja negde da se iskukam.. pa kukam vama. :(
ah evo i mene..posle mesec dana bolesti..danas sam konačno izvadila krv i radila alergo test..alergična sam na grinju :ljut: ambrozija i ostala sranjca..jok..:eek:
znači sutra kad stignu analize testa krvi 100% imam neki koksaki,koleru or something..:raz_068:
-čisto da znate što me nema.:ljut:
Ma nem se sekiras, svi smo mi alergicni na grinje, samo se ne testiramo. Drzim ti fige da sutra bude sve ok. :igrac:
Zalim se na sevanje u desnom kolenu. Ne mogu ni loptu da sutnem od penala do gola. :sad:
Zalim se da mi je dan prekratak za sve sto treba da uradim :ljut:
Ne mogu više da ustajem po 2-3 puta noću...nemam više snage.
žalim se na VIP.
odneli telefon pre 10 dana na ''opravku'' - urušio se OS. neka je, nema veze.....ali, ne javljaju se, pa se ne javljaju. ni abera...međutim, micke je super (wo)man...kažem ja micketu :
- aj vidi kad budeš mogla šta se dešava sa htc-om donetim kod vas pre 10 dana?
- važi.
kad , posle 24 minute zovu iz VIP-a i kažu da možemo podići telefon :krsti:
javljam micketu da su se javili, a ona kaže ''znam :) ''
dakle, ni u vipu bez micketa - ništa :)