Prvobitno napisano od
Bledoliki_Vrach
Mrzi me sada da citiram, ali neko napisa ovde kao da je emocija razdvojena od razuma. Mislim da to nema blage veze sa životom, blago rečeno.
Sve kreće iz glave, zaljubljenost je trip koji nas rastura zbog idelane slike koju smo o nekome stvorili u glavi, to što srce lupa brže, takođe ide iz glave.
Ne postoji način da se oseća srcem, podjednako je istinito kao kada bismo rekli da mislimo jetrom, što je malčice bezveze.
Elem, kao što negde napomenuh, mislim da je potrebno doneti odluku i preseći i tu se slažem s Vragolankom (valjda je ona to napisala) a ovo glede osećanja je potpuno besmisleno.