jao pa ko bi drugi nego ja :say:
aj sad neko ko donosi svez trac :cruz:
Printable View
jao pa ko bi drugi nego ja :say:
aj sad neko ko donosi svez trac :cruz:
Jao ne znam uopšte tračeve..a fale mi zbog tena...:(
Aj' neko ko odavno nije pisao na ovoj temi :)
:nene: nisi pogodila
ajd sad neko ko ne zna sa kim bi pio kafu
:g:
Aj sad neko ko zna sa kim bi pio kafu...:)
sa cruz:bisa:
ajd sad neko ko mi je komšija:jasenka:
Nije, ali nikad se ne zna...kad ću u komšiluk..:lol:
Aj neko dobar i iskren...:)
ta sam:bisa:
ajd sad neko ko voli putovati na more:)
Jaooooo taj sam :bisa:
Aj neko ko voli putovanja uopšte..:)
taj sam :say:
neko ko bi rado pobegao s posla :cruz:
evo je:say:
neko ko voli sunčan dan:bisa:
nemam pos'o :srbpla:
neko ko ima posao :jasenka:
ja, ja
ljubilica?
jok, sad ce :cruz:
nece :cao:
ti?
sad će :cruz:
ne prepisuj :haha:
tomica?
nisam ja tomica, ja sam tom :srbpla:
ajde dirka, nikako da se sretnemo :cruz:
Neće, pepeiše.
Ajde neka udata.
:nene:
ajde neki strelac :cruz:
za malo :mm:
aj marko dok je tu :mm:
Ajde.
Kluzo je uvek tu.
normalno :lol:
ajde marko, ostali smo sami :drnd:
:g:
Nastavi sa radom.
da ne prekidamo niz... marko :drnd:
Nižemo :drnd:
nisi pogodiJo..ajde cruz:)
iznenadjenjeeeee:mm:
neko ko ce tek da se pojavi :mm:
:hm:
evo stize romeo :novine:
:) :raz_099:
Sace moja draga Cruz:bisa:
kad nece niko drugi da se igra :srbpla:
aj jos jednom, al sa kafom :kafa1:
:kafa1::kafa::sveca:
Aj sad ti opet:):raz_099:
stizem :say:
aj sad romeo po jednu da :cruz:
:cruz::tibi::violina:
Aj sad ti, moze i bez romantike:)
evo mene iza fotelje :duh:
a gde si ti? :)
ja ko uvek, ispod kreveta:ququ:
Aj sada za promenu...ti :cruz:
aj kad si me vec prozvao, a mogao bi jos koji put... :cruz:
bice sumljivo ako te jos jednom prozovem:stidljiva:
Dodji sad ti :cruz:
evo jos samo jednom i onda nek pise neko drugi :cruz:
nnp ja:jasenka:
aj sad neko ko voli belo vino:)
Ne baš.
Caky voli sve?