Re: Форумска кафа – од мита до истине
e odlicno :mrgreen:
eto nam veza :g: za kasnije ostajanje
Dakle,ovako
do 26 Maja svi imaju vremena da se organizuju, odluce itd. 26 Maja se ovde kaci poslednji spisak onih koji ce sigurno doci, i onda, 27,neko :g: bi trebao da zove restoran i da rezervise za toliko i toliko ljudi.
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Hebote i stvarno se vidjate taj vikend ........:( aj uživajte ....ako treba veza za 9-ku imate je.....
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Sandokan
Hebote i stvarno se vidjate taj vikend ........:( aj uživajte ....ako treba veza za 9-ku imate je.....
Па добро бре, виђамо се у 6 поподне.
Ти дођи малко касније, бићемо ту.
Та окупљања се ионако одуже...
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Zak
lepo je,pogotvo oni stolovi u cosu,kao separe....
Sandokan,pa nema veze ako budes kasnio :raz_079: :raz_079:
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Ako je 9-ka u pitanju to mogu na poslu da Vam sredim ...... al to bre daleko svima ....... u šumi bre moš neko se zagubi :lol:
Re: Форумска кафа – од мита до истине
zar nema nešto sipatično u centru Bg koliko prevoza treba do ovih destinacija?
Re: Форумска кафа – од мита до истине
da nam sredis...da ostanemo do zore? :per:
nema veze..osecacu se kao Poaro :lol:
dakle,svako..do 26 Maja..ko ima da s eugoji,smrsa,ode kod frizera,na trcanje,sta god treba da uradi neka uradi do tog predvijdenog vremenskog roka.. idite nazad da vidite spisak pa ako zelite dodajte se :g:
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Citiraj:
Prvobitno napisano od
tol
zar nema nešto sipatično u centru Bg koliko prevoza treba do ovih destinacija?
Iz centra kroz Kneza Viseslava prolazi avtobusi 23 i 53. Sidje se jednu stanicu posle DIF-a kod RTS-a. Predje se ulica i sa te strane do Rubina ima jedno 400-500 metara. Kada se prodje ulaz u Avala film, restoran Cineccita i restoran Bajka koji su sa suprotne strane ima nekih jos 300-400 metara do Rubine.
A imas i varijantu...Queen ti poruchuje da ce te ona odbaci do tamo...
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Sandokan
Ako je 9-ka u pitanju to mogu na poslu da Vam sredim ...... al to bre daleko svima ....... u šumi bre moš neko se zagubi :lol:
zar to nije cilj? :lol:
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Zak
Iz centra kroz Kneza Viseslava prolazi avtobusi 23 i 53. Sidje se jednu stanicu posle DIF-a kod RTS-a. Predje se ulica i sa te strane do Rubina ima jedno 400-500 metara. Kada se prodje ulaz u Avala film, restoran Cineccita i restoran Bajka koji su sa suprotne strane ima nekih jos 300-400 metara do Rubine.
A imas i varijantu...Queen ti poruchuje da ce te ona odbaci do tamo...
Pozdravi Queen :D... ako budem u mogućnosti javiću na vreme ( meni je rodjus veoma blizu nakon toga...a to je haos od gostiju...ne znam kako ove godine da to izbegnem)
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Dobro,dakle,...dogovorili smo se. 26 maja svi da se jave,da li mogu ili ne mogu
29 Maj,nedelja, restoran Devetka, 6 popodne
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Raisa
Dakle,ovako ( za sad )
22 ili 29 Maj ,nedelje obe ( ko neki koncert :lol: )
Vragolanka
Kvin
Milojka ( nije potvrdjeno )
Krofna ( nije potvrdjeno )
Pricalica
Zak
Sandokan
Goddess Cipelic
malavelika ( kako nju da zaboravim )
Kojica
Manijak
Megi
Stroncijum ( nije sigurno )
Hard as Rock ( nije sigurno )
Ja...
i oni nepotrvdjeni ostali... :hm:
turite se ko je iz Bg-a a ko nije,da editujem listu i da se uskladimo
Ja cu da dodjem :sojka:
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Raisa
Dakle,ovako ( za sad )
22 ili 29 Maj ,nedelje obe ( ko neki koncert :lol: )
Vragolanka
Kvin
Milojka ( nije potvrdjeno )
Krofna ( nije potvrdjeno )
Pricalica
Zak
Sandokan
Goddess Cipelic
malavelika ( kako nju da zaboravim )
Kojica
Manijak
Megi
Stroncijum ( nije sigurno )
Hard as Rock ( nije sigurno )
Ja...
i oni nepotrvdjeni ostali... :hm:
turite se ko je iz Bg-a a ko nije,da editujem listu i da se uskladimo
Mene niko nije zvao...:mirka:
Znaci ako vam bane neki celavi baja s motku i prase na istoj da se zna da sam ja... :koja:
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Rigel
Mene niko nije zvao...:mirka:
Znaci ako vam bane neki celavi baja s motku i prase na istoj da se zna da sam ja... :koja:
:lol: A sad.. svetlece pecenje!!!
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Sacu da dodjem u bundi ko Soraja :lol:
treba da javim Hardu,on ni ne zna da treba da dodje :hm:
Jesus please give me magical money :malavristalica:
Re: Форумска кафа – од мита до истине
:lol: Kakvu bundu ima Soraja? :lol:
Re: Форумска кафа – од мита до истине
i jaooooj.. xD
secam se mojih prvih forumiskih kafa...
posle je to preraslo u forumska okupljanja i zurke.. imamo jednom godishnje okupljanje :D odlicno odlichno :D
a gde sta kako? xD
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Па врати се малко уназад, договори су још у току. :)
Re: Форумска кафа – од мита до истине
imate 66 strana zeno xD Treba to sve procitati..