Re: Форумска кафа – од мита до истине
Pre kafe sve kod Flertuše u spa.. :koja:
Nemo tamo zarozane da ste došle. :ljut:
Re: Форумска кафа – од мита до истине
pa super je restoran, i svidja mi se. :]
koji je datum u pitanju? i koliko para treba da se ponese? (kao u skoli) xD
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Ма не бре :haha:
Само пар страна уназад, мада... ја имам 17 страна...
Окупљање је договорено за недељу, 29. мај у ресторану "Деветка" на Кошутњаку.
Сви заинтересовани би требало да свој долазак потврде до 26, јер би тада требало резервисати.
Re: Форумска кафа – од мита до истине
imam krstenje tad :( kuma.. :( kmek.
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Re: Форумска кафа – од мита до истине
О новцу нисмо причали :aha:
Мислим, може ресторан и да се промени, ја сам предложила само.
Може и Рубинов ресторан исто тамо.
Стварно, предложите још неки ресторан, ја чак нисам ни сугурна да је то тај у ком сам била јер смо седели напољу),
а знала бих колима да нађем.
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Citiraj:
Prvobitno napisano od
kojica
Čak tamo.. :qq:
Па нисам знала да је у 6 поподне кад сам предлагала :undecided:
Ја то због панораме, ал у 6 тешко да ћемо видети шта :aha:
А и комарци могу бити проблем...
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Предлажите ресторане, кафиће, шта год. :)
Re: Форумска кафа – од мита до истине
a jos gore.. u Bgu sam tad !! :(
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Valkyries
a jos gore.. u Bgu sam tad !! :(
И не можеш да скокнеш макар на пола сата, м?
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Flertusa Cipelic
:lol: Kakvu bundu ima Soraja? :lol:
http://www.google.rs/imgres?imgurl=h...:0&tx=40&ty=83
:lol:
Re: Форумска кафа – од мита до истине
pa na skroz drugom kraju je ovaj restoran gde ja idem. :( tamo prema panchevu.. jooj :( pihhhhh
al dolazim ja cesto u Bg.. iscimacu makar par vas na kafu.. :trepp:
Re: Форумска кафа – од мита до истине
dakle,koliko para treba :mirka:
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Valkyries
pa na skroz drugom kraju je ovaj restoran gde ja idem. :( tamo prema panchevu.. jooj :( pihhhhh
al dolazim ja cesto u Bg.. iscimacu makar par vas na kafu.. :trepp:
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Raisa
dakle,koliko para treba :mirka:
Чек да видимо у који тачно ћемо ресторан.
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Ljudi,zapamtite,nema da neko ''skokne'', bice rezervacija :lol:
26 se odlucite hocete li da skacete :lol:
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Raisa
Ljudi,zapamtite,nema da neko ''skokne'', bice rezervacija :lol:
26 se odlucite hocete li da skacete :lol:
Ово је бре изузетак, пустила бих је на пола своје столице. :aha:
Re: Форумска кафа – од мита до истине
e da,gde god da cemo biti, ja zelim pored prozora u cosku da sedim,jer volim cosak ,tj coskove :hm:
Re: Форумска кафа – од мита до истине
:stidljiva:
e sad sam se postidela.
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Raisa
e da,gde god da cemo biti, ja zelim pored prozora u cosku da sedim,jer volim cosak ,tj coskove :hm:
Ако будемо ишли у биоскоп? :hm:
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Citiraj:
Prvobitno napisano od
QueenOfClubs
Ово је бре изузетак, пустила бих је на пола своје столице. :aha:
:hm: