Re: Форумска кафа – од мита до истине
:rumenko::stidljiva::bela:
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Citiraj:
Prvobitno napisano od
QueenOfClubs
О новцу нисмо причали :aha:
Мислим, може ресторан и да се промени, ја сам предложила само.
Може и Рубинов ресторан исто тамо.
Стварно, предложите још неки ресторан, ја чак нисам ни сугурна да је то тај у ком сам била јер смо седели напољу),
а знала бих колима да нађем.
Devetka ili ti Aca devetka je isto sto i Rubin (Kad se krene od vodotornja ka Vidikovcu 200 metara sa leve strane)tako da ti je isto. Preporucujem vam So i biber lep restoran pored Brankovog mosta na NBG starani u blizini je Autobuske stanice i centra a pri tome je uvucen u hladovinu sa odlicnim parkingom na kom uvek ima mesta a i usce je blizu za laganu setnjicu posle rucka ili za provod posle vecere
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Re: Форумска кафа – од мита до истине
grupna forumska kafa nije mit.
a forumska kafa u dvoje jos manje. plus je zlo..:lol:
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Форумско упознавање је за мене било мит. :lol:
Кад сам пристигла на свој први форум, мислила сам да су ту само деца и да нико никог не познаје.
Први позиви на кафу су указивали на то да не би било паметно да идем. :lol:
Неколико месеци сам била у страху да неко не открије ко сам.
Па отуда и назив теме :lol:
А што зло?
Мислим, у ретким случајевима може довести до неког зла свака кафа, али не бих ја то везивала стриктно за форум.
Re: Форумска кафа – од мита до истине
misim da je forumska kafa precenjena :aha:
Re: Форумска кафа – од мита до истине
ma ne zlo u tom smislu..vidi Manov cuveni potpis :lol:
Re: Форумска кафа – од мита до истине
"Kafu" izbegavaju, obično oni koji nešto masno kriju ....tj lažu .....al da ne upadnem u zamku stereotipa ... "da je forumska kafa zlo", onda neka i ono što sam napred izneo bude samo jedan minorni doprinos raspravi na ovu temu .... čisto subjektivan!
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Citiraj:
Prvobitno napisano od
talking with myself
ma ne zlo u tom smislu..vidi Manov cuveni potpis :lol:
Па зар нису слатке? :)
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Manijak
misim da je forumska kafa precenjena :aha:
Saglasna u potpunosti.
ispade da ne postoje forumske kafe ,razgovoruše,
čisto drugarske.
Mislim da se ostale vrste kafa tipa sudar kafe ,ne dešavaju
samo na forumima ,a i Sandokan je u pravu - onaj ko izbegava
nešto masno krije.
S druge strane opet,ne treba ni poleteti grlom u jagode ,jer svakakvih
ljudi ima ,kako u životu tako i na forumu....ali ne mislim da od svega ne treba
praviti mit.Kafa k'o kafa,gorka ,slatka,obična il' obaška ....važna stvar dal' je forumska.
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Sandokan
"Kafu" izbegavaju, obično oni koji nešto masno kriju ....tj lažu .....al da ne upadnem u zamku stereotipa ... "da je forumska kafa zlo", onda neka i ono što sam napred izneo bude samo jedan minorni doprinos raspravi na ovu temu .... čisto subjektivan!
Што је кафа под наводима? :hm:
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Тема је од мита до истине, а не да је мит. :lol:
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Citiraj:
Prvobitno napisano od
QueenOfClubs
Тема је од мита до истине, а не да је мит. :lol:
Trenutno je više mit.....bez pokrića :lol:
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Citiraj:
Prvobitno napisano od
QueenOfClubs
Што је кафа под наводима? :hm:
Pa ja npr kafu pijem samo ujutro ..... ništa drugo :g: ..... i slažem se i za urmašice, to bre bije u mali mozak koliko je slatko ................ sve bez navodnika .....
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Megi
A šta je forumska kafa?
Kafa je kafa (piće, razgovor, druženje) .... al postoji intencija kod jednog dela forumske poluplacije da istoj da i neki drugi smisao, pri čemu ne tvrdim da tog drugog smisla nema .....
Re: Форумска кафа – од мита до истине
slazem se sandi. kada se radi o muskarcima, obicno ozenjeni koji lazu da to nisu i od urmasice ocekuju ugl sex. to ne bi bilo sporno da mjesecima prije toga nisu "prodavali" samocu i zaljubljenost. postoje i urmasice koje znaju da "lovac" mulja i jednostavno im je svejedno: ako im se lovac svidi pretvorice ga u plijen (vuk sit i ovce na broju).
sto kaze Man, kafa je precjenjena: za izgradnju pravog prijateljstva potrebno je dugogodisnje i iskreno forumasenje u istom krugu ljudi. obicna forumska poznanstva su cesta ali se rjetko pretvaraju u prijateljstva, zivot je brz...
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Ja nisam pristalica upoznavanja i forumskih kafica jer se dobija visok pritisak pod navodima i ....3 tačke pod navodima...
Ali sad baš pijem jednu forumsku sa vama eee ta ne škodi....:bisa:
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Citiraj:
Prvobitno napisano od
Bisernica
Saglasna u potpunosti.
ispade da ne postoje forumske kafe ,razgovoruše,
čisto drugarske.
Mislim da se ostale vrste kafa tipa sudar kafe ,ne dešavaju
samo na forumima ,a i Sandokan je u pravu - onaj ko izbegava
nešto masno krije.
S druge strane opet,ne treba ni poleteti grlom u jagode ,jer svakakvih
ljudi ima ,kako u životu tako i na forumu....ali ne mislim da od svega treba
praviti mit.Kafa k'o kafa,gorka ,slatka,obična il' obaška ....važna stvar dal' je forumska.
Nisam ja želeo da kažem da treba leteti grlom u jagode .... čak naprotiv, ali ne treba ni praviti mit od nečega ... što to nije ....
Re: Форумска кафа – од мита до истине
Citiraj:
Prvobitno napisano od
talking with myself
slazem se sandi. kada se radi o muskarcima, obicno ozenjeni koji lazu da to nisu i od urmasice ocekuju ugl sex. to ne bi bilo sporno da mjesecima prije toga nisu "prodavali" samocu i zaljubljenost. postoje i urmasice koje znaju da "lovac" mulja i jednostavno im je svejedno: ako im se lovac svidi pretvorice ga u plijen (vuk sit i ovce na broju).
sto kaze Man, kafa je precjenjena: za izgradnju pravog prijateljstva potrebno je dugogodisnje i iskreno forumasenje u istom krugu ljudi. obicna forumska poznanstva su cesta ali se rjetko pretvaraju u prijateljstva, zivot je brz...
Ovo je samo jedan od mogućih scenarija .... ali suština posta je ok!