Brončana kolajna :drnd:
Zlato je za ...? :drnd:
Printable View
Brončana kolajna :drnd:
Zlato je za ...? :drnd:
Egoiste, zna se. :drnd:
Neko skromniji?
:hm:
sada ce neko ko je mi je poklonio pesmu :)
Nisam ja , ali ne zanči da neću...:)
Aj neko ko svira violinu...:drnd:
:ko:
Neko ko ne zna sta ce sa sobom veceras?
Bolje rečeno, neko ko ne zna gde će pre...:lol:
Neko baš fin...:dada:
nisam ta :nene:
a sada recimo Tibi :)
Ima preca posla..
Neko intrigantan?
Pa sad :kapa:
Inteligentan? :kapa:
pa sad...:lol:
sad neko intrigantan :hm:
Ma neko neinteligentan...:kapa:
Neko intrigantan...:g:
Vise iritantan. :rile:
Dokon?
Vazda.
Konkretan?
S mene pa na ustap.
Neko cesci?
kao 83-ka vikendom i praznikom
neko pospan?
Ma jok.
Cruz?
:tibi:
Aj sad Cruz:cruz:
Ne d'o Bog.
Saga?
Ne.
Vraga?
Saga :drnd:
Sad možda Vraga..
Nekad.
Narcis?
Nisam. :kapa:
Svraga? :kapa:
:kafa::pusi:
Aj sad neka Damica:)
nie :mm:
niko :mm:
ja
mozda sarmica
mozda ja :cruz:
mogla bi rosa da ostavi neko slovo ovde :kafa1:
:tibi:
Mozda Cruz:cruz:
o zemljak dobro vece :)
aj jos jedan krug :cruz:
aj:)
Sad moze lepa zemljakinja:igrac:
Cruz tek nakon mene :pusi:
:desi: drugar:)
Aj sad Cruz:cruz:
gde si moon :say:
sad ce neko otisak da ostavi, a da nisam ja :cruz:
mozda bih mogla ja da se upisem :jasenka:
sada ce Tibi :g:
:):cvet:
Sada moze neka Dama ponovo:)
dosla babsi, divno :bisa:
sad bi mogao neko ko nije gladan kao ja :))))))))
Prisutan :kapa:
Neko odsutan? :kapa:
pa bila sam kratko, sad sam oput prisutna :kapa:
ajde zemljak, nesto si se olenjio :cruz:
nisam, nego sam...stidljiF:stid:
Aj sad Cruz jopet:cruz:
normalno, da nadoknadim :cruz:
a od koga se stidis zemljak? :kafa1:
Nije slucaj. :igrac:
Sad ce nam reci mozda? :kafa: