E bre kojice! Nisi jedina sa FT1P!!!!
Printable View
E bre kojice! Nisi jedina sa FT1P!!!!
Necu da se zalim, nego da se hvalim. Cetvrti put cu danas da jedem. Sad bas pecem papazjaniju u rerni. :jede: :zdere:
jel sat i četiri poruke treba da napišeš? :hm:
ma to samo zahvalnice idu u tri primerka... :lol:
ako ne napravim bar 50 postova dnevno - veoma sam nesrećna :place: šta da radim, bwe?!
opet moram kod mice šalteruše... :place:
moram da se žalim na administraciju jedne firme..
uporno mi šalju neke nerazumljive mejlove pune teškog administrativnog jezika.
rešila sam uopšte na njih da ne odgovaram, jer ih ne razumem...doduše, tamo piše pod stavkom : 5) Ukoliko ne odgovorite ili ne date komentar posle navedenog roka, smatrace se da ste prihvatili porudzbenicu/ opoziva"
i meni taj br. 5 se dopadne i ne odgovaram na mejlove jedno 2 meseca....
i sad, malopre, zove me ta koja šalje te stupidne mejlove i pita što joj ne odgovaram na mejlove..
- kako da vam odgovorim na nešto što uopšte ne razumem šta piše?
- pa tu piše da treba da nam potvrdite da se slažete s tim što smo prihvatili vašu ponudu za usluge etaloniranja!
- :eek: molim?
- molim vas da mi odgovrite na svaki pojednačni mejl, kako bih kompletirala dokumentaciju.
- pročitajte tačku 5. vašeg svakog pojedinačnog mejla i kompletirajte dokumentaciju spram te tačke.
ebote....životeeee....:facepalm:
cekaj cas jeste vi trazili od te firme bilo kakve usluge?
e sreca da nem takve musterije, mada imam gore
Ma bre i ovi moji su kulturni, znaš samo na koliko načina znaju da kažu da neće da plate na vreme, kako to lepo sroče i upakuju, pa Nušić ne bi bolje upakovao
eee....to je posebna priča :lol:
- dobar dan! ovde ta-i-ta...iz - odatle...:lol:
- izvol'te?
- interesujeme kada ćete da namirite dugovanja prema nama po računima br. 244, 455, 561, 629, 813?
- aaaaa...pa gospođo, malo strpljenja molim.
- a dokle, gospodine? to zanima - dokle da budem strpljiva - da bih znala da kažem šefu, jer smo strpljivi od februara.
- od februara?! ma nije moguće.
- da, a od prošle godine takođe imate neizmirene račune.
- :pada: pa znate da sve stoji u srbiji...molimo za razumevanje....
- u redu. ali, računajte da i mi molimo za razumevanje kad ne budemo više pružali usluge za džabe.
- nije u redu, gospođo, mi sarađujemo godinama.
- pa baš zato.
:facepalm:
pazi ovaj odgovor
da znam za taj dug ali ne mogu sada da razmisljam o tome tu-tu-tu-tu-tu-tu spustila slušalicu
svi su negde otišli i mene su zaboravili.. :ljut: 2
iscrpljen sam...
umorna sam kao pas ...isceđena kao pomorandža ...i nije još kraj :raz_004:
nedostaje mi jedan manijak :place:
Ustala sam u pet jutros i jos ne znam kako se zovem, a kako se predstavljam :sad:
da sam ustala tek sad..da sam nocas pala s nogu od posla..uzas..:m:
nemam na šta da se žalim , osim da život leti mnogo brzo.
još se nije ukiselio kupus kako valja :raz_057:
da vec 4 dana ne mogu da dodjem do radnika tehnicke sluzbe mog provajdera da mu kazem da mi je ping ovih dana izmedju 170 i 900ms :ququ: i da se jedva mrdam po forumu sto je i jedan od razloga zasto me nema :(
smrzla sam se :kk: :mrazica1:
na opštu neposlovnost u srbiji :place:
počeli su i muzičare da zavlače za male pare...
elem đelem...pre 10 dana kaže meni mm:
- e daj mi neku kintu da idem do kruševca, imam neku tezgu...pa ti vraćam pare.
- ma ne moraš da mi vraćaš, beži bre.
dam mu pare, ode on...i nema ga 2 dana. kad se vratio, vidim da se sav ućutao, nit romori nit mrmori...neću da pitam šta je, a on pufće k'o hajrije kad veže glavu maramom.
i tako, pravim neki spisak za nabavku a on kaže:
- e, a znaš da me onaj što sam svirao kod njega zaeb'o...nije mi platio i sad me još laže da će da mi plati sledeće nedelje?
:pada: pa stvarno....
srbijo, mati...pa pesma nas je održala, zar je ovo hvala :place:
skroz sam pokisla veceras, kako je uspela trenerka cela da se skvasi to mi nije jasno :huh:
...da ću da se onesvestim :pada: od obaveza
koje se nagomilavaju
...da mene u mojoj kuci niko ne gleda i ne primecuje :( pored muza i cerke koji sede u dnevnoj sobi, ja sam izasla iz kuce u vecernju setnju sa psom, kao totalni retard, sa velikom ljubicastom stipaljkom za kosu na vrh glave :moon:. Dok sam radila po kuhinji siske me nervirale i ja uzmem tu stipaljku i zakacim siske i zaboravim na to. Onda kucetu bila frka, i ja samo navukoh jaknu, uskocih u patike javim im se, i odem. I u prodavnicu sam usla, devojka me posmatrala sa zanimanjem, ja se jos pitam sta je ovoj, sta me gleda ko da me prvi put vidi :eek: Moram staviti neko ogledalo ispred kuce za svaki slucaj.
:raz_114:
babs ,draga ,divna si :lol:
ja sam tako jednom izletela na posao sa sve keceljom
koju sam pripasala samo na trenutak da zaštitim suknju
:raz_114: ...na pola puta tek primetim i bude mi jasno
što mi se svi ljudi koje ne poznajem osmehuju :lol:
Biso moja mi smo koleginice na vise polja :)
Sad se setih i ja jos jednog bisera (odoh u off)
Jednom dok sam bila pusac, cekala sam trolejbus kod Kalemegdana, kad je naisao ja udjem sa decom, sednemo, trola jos stoji, a meni lepo. Razmisljam ja otkud to da mi je tako fino sto sedim u troli, kad ljudi moji ja ukapiram da nisam bacila cigaretu vec da sedim i pusim :pusi: :raz_114:
Ovaj moj mačak uopšte nije kako treba :( toliko grebe i grize da to nije normalno...msm,nije da često grebe i grize nego jako:eek:...ne znam koji mu je andrak ,ne mogu da ga pomazim uopšte,kao divlju mačku da imam :(...da li on to u igri radi nesvesno ili mu nešto nije potaman:srbpla:
Danas sam se iznervirala oko gluposti ...ali nije prvi put ,pa nije ni neka novost...
naručim telefon sa dve kartice i čovek mi kaže nema problema ,a danas mi ladno
javi da nema više ni jedan na lageru i ne zna kad će imati ....
pa šta li je znao kad mi je rekao da nema problema :mirka:
toliko mi je spor net, da mi je pritisak skocio!
sve to tako treba:rile:
misiš mačku u čizmama?:rile: