:ko:
Neko ko ne ume lepo da se igra :namcor:
Printable View
:ko:
Neko ko ne ume lepo da se igra :namcor:
umem bre :mm:
aj sago jopet :mm:
gde smo stali? ajde bandit :cruz:
Mjok, sada ja :pusi:
Neko bez avatara :kapa:
Neko sa avatrom...:kreza:
neko bez ajvara :cruz:
ta sam:)
a sad neko ko mi se obradovao:)
jeste :say:
neko ko me voli :heart:
stigla :srce:
neko ko bi sad pio kafu sa mnom:)
Može sad?
Nedo?
stižem:say:
ajd marko:)
nece :mm:
sace :mm:
e neće:)
saĆe:zrika:
nece :blenta:
kojica :cruz:
nece bre :pusi2:
sace :pusi2:
ma jok
saĆe cruz:)
Neće.
Hoće?
jok
saĆe:)
nece
ae cruz :pusi2:
e neće,odmara:)
ajd čarapice:)
aj, vidim da me se ceka :pusi2:
ae dirka :pusi2:
ošla Dirka
jopet ti
:nene: Ovaj put ja :kapa:
Sada možda Čarapica ? :hm:
misliš da je još tu?
možda će sad?
Moguće, možda traži sliku da noge postavi :kapa:
Možda sada neka dama ? :hm:
:hm:
neko zgodan :trepp:
:tibi:
Ajde sad neka Dama:)
Jok, sada ja :kapa:
Nakon mene neka dama :g:
http://razbibriga.net/imported/2012/05/99XjV-1.png
ajd sad na mene neka dama :raz_068:
:cao:
Možda Tiberije, nije odavno.
Ma jaaaaaa :g:
Moon :pusi:
Nema ga.
Možda će sad :igrac:
Aj sad neko drugi...:tibi:
Više voliš muško društvo?
Neko treći.
Ma Hidden, ovo je net...Jesi li sigurna da su se svi predstavili u pravom polu...:lol:
Aj neko drugi ponovo...:tibi:
:nana:
neko zao :namcor:
:ko:
sad ce neko fin :raz_125:
Da :g:
Isto neko fin...:dada:
Možda i nisu, to mi nije palo na pamet.
Valjda sam krenula od sebe, ja se ne bih predstavljala kao muško, pa se zato nisam toga ni setila.
Ajde neka dobrica forumska :kafa:
:ko:
neko delimicno nevaljao :mrgreen: