:namcor:dabogda ti bila vako naspavana
sad će ona Duga
Printable View
:namcor:dabogda ti bila vako naspavana
sad će ona Duga
'oces da ja tebi pozelim isto? :rile:
mozda neko ko kuva dobru kafu... :kafa1:
Ja :g:
Babsi? :g:
Ma kakvi :pusi2:
Sada neko ko davno ovde nije bio :kapa:
ipak samo ja... :cruz:
mozda ce pricalica sada?
:nene: Ja :g:
Violina možda...:hm:
ma jok, ja :)
neda.
Ma neeeee ja...http://razbibriga.net/customavatars/avatar2517_1.gif
Možda sada Neda...:)
a mozda ne.sad ja:rile:
e sad moze..neda:)
samo za koto:bisa:
a sad neko samo za mene:)
KO bi drugi..
Aj sad da vratiš..
vraćam:)
a sad ti opet tek da ti dugujem:drnd:
ja
sad ce on slucajno nece me ni videti :raz_068:
samo za dirku:bisa:
a sad moze ko oce:)))
ja
bandit
:srce:
:raz_131:
:raz_079:Bogami mi duguješ jedan pravi..
ko kome duguje šta:jasenka:
ajmo neko ko može da zapleše:)
Ja ti dugujem šta poželiš..
aj ..pa sad..
:say: stigla
a sad ispočetka:igrac:
Ja sam :ljuta:
Sad neko drugi...:g:
Ja sam prvi..nisam drugi..
A sad prva..ili prava..stručna..može..
:kapa:
sad neko treći ipak..:namcor:
Ajde :kapa:
Sad će Cruz. Da obriše par postova :kapa:
normalno :cruz:
mozda ce kojica
Neee ja :g:
sada možda Kojica...:drnd:
Neće :drnd:
Sad će Sagna opet :drnd:
Daaaaa :g:
možda Cruz...ili...ma ne ne...Marko ipak :hm:
Ja ću, ona zaključava :drnd:
7007 Saga :drnd:
7008 Daaaa :g:
Marko jopet :drnd:
7009 :eek:
Cruz :eek:
7010 :eek: :lol: :lol:
Marko možda...a možda i Cruz....a šta ako bude Man...:eek:
7011 Neće Man :drnd:
Hoće Cruz :drnd:
7012 Još jednom ja i zaustavljam se...za sada...:drnd:
Možda sada Cruz :cruz:
7013 ne bre ,sad sam ja :namcor:
sad će naki
sutra naki
opet ti
:drnd:kanda
ajde sad Cicka
Ciciban ima neka neodlozna posla, tako da moram ja :drnd:
mouzda ce sad Neda :hm:
:nene:
Ja :g:
Možda sada Neda...:hm:
možda:lol:
a sad fajf:)
Neeee .:slamka:
Možda sada Fajf...:lol: