stigla:say:
a sad neko ko voli grmove ali ne zna kako se zovu:)
Printable View
stigla:say:
a sad neko ko voli grmove ali ne zna kako se zovu:)
Nisam taj..:kapa:
Neko ko voli da se igra :drnd:
jesam:say:
neko ko voli putovanje
volim, ali kolima:g:
mozda moja prija
:ko:
kojica:dada:
:nene: ja sam ona koja voli grmove :lol:
sad neko ko ima grmove i zna im ime :)
stigla:say:
sad neko ko pije ljekiće:)
Neeee :krsti: pu pu pu
Sad neko ko puca od zdravlja :kapa:
evo me:)
sad neko ko bi pio kafu
Sad upravo pijem :dada:
Sad Neda...:say:
stigla sam:jasenka:
ajmo sad neko ko će jednu da zadimi:cruz:
:pusi:
Sad batoooo možda ...:palac:
sekoooooo :bisa:
hajde opet seka moja
:nene:
sad neka ide seka:)
eve....:say:
e ne znam sada...Aster ili Neda...:hm:
hehehe
pa gde si ti?
seka
Tuj sam...:dada:
Opet neko...od njih samo ko ? :palac:
samo ja:dada:
ajd sago,red je:)
pa ja :raz_128:
mozda sada krasiva
Neee :nene: ja :kreza:
Aster
ja, ja:plesu:
seka moja
Jeste seka...:bisa:
Da obrnem još jedan krug pa begam...
A možda Neda sada...:jasenka:
neda je izgleda zauzeta, hehehe
'ajde begaj:manijak:
moja kuma
Neće.
Mora Neda, najzad.
Mozda i nece :hm:
Evo sada ce Neda :dada:
Zainatila se.
Ti Babso?
:nene:
ajd Ma:)
Ajd.
Ajd neko ko nije na ovoj strani.
:hm: svijeta misliš:b:
ajd neko ko jeste:igra1:
:igrac:
moze jedino... moja kuma
apsolutno :igrac:
da li ce sad mozda kum ili imamo jos nekoga :hm:
kum , najpre :igrac:
kumo, aj opet ti
ajde kume
aj sad ti jopet :igrac:
jopet jaaa
mozda mrav
dobro ti ide ovo
jopet ti
heheheh, najbolje..
ajd ti
ajd ja:)
nema niki:jede:
e nije...
krasivaja
stigla:dada:
ajd onaj koji a stere:)
bravo :cava:
kuma moderator