I duže od zore :pusi:
Sada neko ko spava kao i sav ostali svet :aha:
Printable View
I duže od zore :pusi:
Sada neko ko spava kao i sav ostali svet :aha:
zar ima takvih? :cruz:
ajde neko neka donese svezu kafu :say:
evo ja http://razbibriga.net/imported/2012/...FDq3iZTM-1.jpg
mozda... neko ko ne znam da mu je danas rodjendan
...
Ma ka'ki prošao rođendan..ispunjen bonus za ovu godinu...:tibi:
Aj' neko vredan...:nana:
je l mogu malo ja:kapa:
a sad neko ko je odmoran:)
cim sam ovde, znaci da nisam vredan, heheh
neko koga su iznervirali...
:nene: nisam ta
neko kog jesu?
Taj sam :namcor:
Neko ko je veseo od sabajle...:igra:
:say:
neko ko bi popio kafu sa mnom:)
ja, ja..
neko koga nije bilo dan , dva
Tu sam ovih dana ....:hm:
Neko ko se raduje odmoru...:say:
heheheh,mora da e to dirka...
ajd onda ona
ajd onda ja:)
a sad ajd onda on(astereee)
evo ga a sterrrrrrrrrrrr :haha:
lepa kumo, hajd ti
stigla sam:dada:
pa ajd neko ko ne zna kud bi na stari odmor:)
znam ja kud bih,ali nemam mogucnosti, heheheh
neko ko selepo proveo poslednih dana
to nisam ja sigurno, mada nije bilo lose ono cupanje korova, motikanje... :lol:
sad ce Man, pazite sta vam kazem :dada:
:blenta:
a mogu l ja dok on ne dođe:kapa: manee:cmok:
nisam lep kao on,ali mogu da posluzim :rile:
kuma, sto posto
:say:
Neda :dada:
dabome:dada:
a sad moj omiljeni,najomljeniji kum ,pomoć moja ,desna ruka moja:jasenka:
:sojka: sad me sramota...
moja bjutiful, ma sta bjutiful, most bjutiful kuma:bisa:
stigla:)
naravno sad neko ko ima divnu kravatu ili ti fitilj:)
ahahahaha
neko ko se udaje za cet'r' dana:bisa:
:say:
neko ko kumuje:)
:duh:
neko ko tri dana pravi devojacko vece :haha:
nesam ta :nene:
ali mislim da ce sad ona pisati :dada:
naravno:dada:
ajde kuma biseru moj:bisa:
možda kasnije :rumunko:
sad mlada :b:
:say:
a sad kuma:)
kad budem promenio pol :sojka:
kuma 5 :manijak:
:nene:
saĆe ona
Sada ja :pusi:
A nakon mene možda neka ptica, ponovo ? :hm:
:dada:
ae jastrebe, doleprsaj :pusi2:
Eve me solepršao :pusi:
Sada ponovo dama :dada:
:hm: nemam me neko vreme i onda kad dodjem ja se zaprepastim :eek:
neko ravnodusan...
nisam
Dirka
Malo će kasnije ona, a sada ja :g:
Možda sada Cruz :hm:
Hhuhh
Pozdravcic od mene za sve, tesko mi je ppreko fona da kuckam
Seka mojja
tebe cu ja danas da pozovem kad zavrsim sa nekim obavezama, drz se dobro :dada:
sad ce saga :cruz: