Antic
verujete li u sudbinu?
Printable View
Antic
verujete li u sudbinu?
Još uvek ne znam, razmišljam ponekad na tu temu, ali još nisam našao odgovor!
Kad ste se poslednji put pokajali?
onako baš baš ili onako bzvz?:lol:...onako baš baš letos,onako bzvz u petak,čini mi se:hm:
Glavom kroz zid...slažete se s tim?:hm:
Ne..ali to radim bas..cesto..:aha:
Dosadno vam je?
:ko:nikad
naljutio vas neko danas?
Jos uvek nije..:lol:
Ljudi vam se obracaju nadimkom ili imenom?
Nadimak nemam (bar koliko ja znam:lol:),imenom oduvek
Pravdoljubivi ste?:lol:
Uff, ekstremno! Nepravda me najviše pogađa!
Piše li vam na licu čiji ste? :)
:dada:pljunuta mama:kreza:
Romantični do te mere da ste nekad šljapkali po baricama (:ququ:) i bilo vam diiivno?:hm:
do te mere i još prekooo preko :dada:
lažete li kad govorite istinu ovde? :)
kako ti je to pitanje:hm:..ne lažem,kad pričam uglavnom pričam istinu,mnogo mi je lakše prećutati nešto ako već neću da kažem:hm:
nadrndani ste kase probudite?:ljut:
retko, skroz retko!
imate li neke tikove ili sl.? :)
nisam primetila a niti mi je ko upro prstom:lol:
češće vas hvale ili kude?:hm:
Ne'am pojma! Moji me kude, tudji me hvale... tako nekako :) Al' ja samo furam svoj bluz... bez namere bitne... :P
Da li vam je nekad dosta svega?
:dada:sve češće i češće
pijete nešto trenutno?:hm:
coca-colu
pijete li gazirana pica?
ne pijem gazirana pića
volite li da pijete čajeve ?
jok...
caj se pije kad bolujes?
tako nekako
placate li cesto kazne za pogresno parkiranje?
čaj se pije ako se uživa u njemu ili ako se liječi:)
šta prvo konzumirate neposredno po buđenju?