juhuuuuuuuu :mm:
aj opet neko :mm:
Printable View
juhuuuuuuuu :mm:
aj opet neko :mm:
Neko...:bela:
Neki dečak možda...:hm:
nie :mm:
aj sad decko :mm:
Uh...:( ja sam ti baš žensko...jel mogu ja...:srbpla:
Aj opet neka odvažna žeMska...:mm:
nie odvazna al je zemsko kad vec deckici nece se igraju :mm:
aj Sago dok ne naidje neki :mm:
Aj čarapice...:mm:
još jedan krug Čarapice...:mm:
aj pa dajdemo na pauzu :mm:
Pa jeste...i to što kažeš...kogod da smo šugave...niko nam ne prilazi....:novine1:
Neko hrabri....:hm:
jok ba, to sam ja :mm:
aj probaj ponovo :mm:
Probam...:mm:
Probaj ti još jednom...možda opet upali...:kapa:
nista, aj ti :mm:
Aj :mm:
Možda ipak neko drugi...ma ne....ipak...Čarapica....:tibi:
sta da ti kazem :mm:
znam ko ce samo necu da kazem :mm:
Ništa nemoj da mi kažeš...:facepalm:
Možda sada Violina iznenadi...:tibi:
aj mozda sljedeci krug :mm:
Čarapice...iznenadila si me...:qq:
ja posle mene nisam sigurno...aj neko drugi...:tibi:
aj :mm:
aj sad neko sutra rano :mm:
Kasno je odavno :kapa:
Sada neko brz :pusi:
mogao bih ja :g::g:
naravno, sad ce moonster :drnd:
Naravno :kapa:
A sada neko ko poznaje druida :pusi:
znam ga, zajedno smo isli u sumu:jasenka:
neki djavolak :rile:
Može biti :zlo:
Neko ko se razume u napitke čarobne :pusi:
hmmm.. za to imam druida, hehehe
neko ko voli macke?
Volim sve mačke :bisa: posebno velike mačke :bisa: :bisa:
Neko ko se ponekada dokopa kompjutera ? :kapa:
da ponekad svaki dan :aha:
neko ko je smotan :blenta:
Nisam al' imam utisak da nešto nije kako treba :blenta:
Neko ko mrzi prostakluke :aha:
tacno :aha:
neko ko voli Jehovu :huh:
Nisam taj, ja sam zao :dada:
Neko ko nije zao :zlo: ?
:aha:
neko ko je zao
Jesam, zao sam kao niko, esencija zla to sam ja :zlo: :dada:
Neko ko je dobar u srcu i duši :kapa:
:kapa:
manijak
Paaaaa reče mi jedna osoba da možda i jesam :manijak: tako da sam kvalifikovan, izgleda :hm:
Padalica ? :hm:
:aha:
kojica
E neće :milojka:
Mona ? :kapa:
E neće...:ljuta:
Možda Enter ili mimika...:hm:
поштар
Ma jok...otišao da raznosi poštu...:novine1:
neko ko je slobodan..
ja:rile:
neko ko ... voli da se ljubi:lol::rile:
ja :azn:
mozda enter
:hm:
saće padalica :igrac: