pa šta je sad, kruz :(
Printable View
jutros sam se probudila u 4, umorna, kao da nisam ni spavala, povracala sam do 6, uzasno sam nervozna i ne znam sta cu sa sobom. eto, morala sam da se pozalim...
jeste, sto pitas? :aha:
...ovih dana ne stižem da se sastavim sama sa sobom :(
svaki dan mi je kao na konjičkim trkama...pita se da li sam
natovarila sebi na vrat nevolju koja se zove previše obaveza ?!
ima stvari koje valjda i drugi mogu da odrade :aha:
mog sina je ugrizlo dete iz razreda :raz_019::angry:
naravno da sma bila kod učiteljice,
ma strašno
To je stvarno katastrofa..Deci svašta padne na pamet....Kada sam ja išla u osnovnu školu, dečak dečaku je ''zabo'' šiljak šestara u oko...Deca uopšte ne razmišljaju o posledicama...
:huh: zasto ga udrizlo? jel ti dete dobro?
dobro mi je dete, hvala na pitanju
nije ga jako ugrizo, nema krvarenja, ali ipak ima trag ugriza u vidu male modrice (tj veličine zuba)
ipak, reagovala sam kod učiteljice da bi se sprečili veći incidenti
mene je više iznerviralo što ga je ugrizo bez povovda, znači, samo mu je prišo i ujeo ga:ljut: svašta....
da ga je moj sin nešto provociro, da su se nešto pre toga posvađali, ništa ne bih rekla, a ovako :roll:
znači, danas sam te ujeo, sutra ko zna šta
msm mali je problematičan, pola odeljenja se žali
ma strašno
...da ne stižem da se sastavim :(
migrena me ubija :place:
mozak mi puca :cruz:
cek dok se proces zavrsi, pa onda... :)))))))))
Vec danima je zemljani putic koji vodi od ulice do moje kuce, na mestu gde komsija ima izlaz iz svog dvorista, mokar i blatnjav. Jutros, zalivam ja cvece u prozoru i gledam ka ulici, i imam sta da vidim, tip koji je tu kupio stan u kuci od tog komsije sa kojim inace nisam u ljubavi, prosipa kofu punu vode u kojoj je saprao pribor od krecenja na taj putic. I onda jos uzima crevo da jos bolje to sapere i sve van svog dvorista a po ovom putu. Prva reakcija mi je bila ‚‚Ma sad cu da mu ...sve po spisku‚‚ i izletim ko furija odem do njega i objasnim mu neke stvari. Dobijem izvinjenje i obecanje da se vise nece ponoviti, a sad ga gledam kako sa tim likom od koga je kupio stan gleda u pravcu moje kuce i nesto obojica pokazuju na put... a sto je najgore ja za taj put imam samo pravo koriscenja.
Na sve to, komsinica sa leve strane je zapalila neku travuljinu i ko zna sta jos, tako da moram da pokupim ves sa terase i zatvorim prozore.
E ovo su bukvalno seljacka posla... joj sto niko da se zezne i kupi ovu kucu od mene pa da danem dusom :raz_088:
Morala sam ovo da izbacim iz sebe... svaka rec utehe je dobro dosla :)
Nisam prava osoba za tešenje koleginice ,jer bi i meni malo utehe dobro došlo :(.
Danas sam poginula od posla ,na dva-tri fronta ,a onda me je otac svečano obavestio
da je odlučio da zasadi kupinu na 15 ari površine :place:...kao da je malo malina ,nego
još trnja da se zasadi ...iako pitoma kupina nema trnja.Naravno ,prigovor na odluku je
besmislen ,jer je on već nabavio sadnice.
Ako preživim april ,živeću dugo :aha:
"svoga Boga" ću ja gledati sago :aha:
...na ljude koji su tako "teški"..i sa tom svojom težinom tako nepopravljivo dosadni...i naporni..uzimaju iz tebe onu "dečju radost" i žele da ti usade ozbiljnost po svaku cenu..na energetske pijavice kojih ima tako mnogo..nekad i u našoj bližoj okolini a da toga nismo ni svesni..
Jutros na benzinskoj pumpi sam se baš obrukala..dok čiko sipa,uđem ja da platim,izvadim novčanik i čekam,čekam..a gleda me brko i gleda i gleda:qq:Mili bože,pa što je blen'o..
Ja već nervozna i u tom času vidim da u ruci držim umjesto viza kartice ličnu kartu:eek: e,baš ne valja izlaziti na cestu bez jutarnje kafe:haha:
nisu mi doneli mačka ovi iz smedereva.
na neki čudan način su mislili da će mačak ostati miran iako su ga prvi put izneli iz stana posle toliko vremena. onda su mislili da će moći da ga dovezu autobusom...to mi sve nešto čudno.
u svakom slučaju mora da je ovo zbog nečega dobro. da razmislim da li uopšte treba da uzimam tako odraslog mačka, ma koliko me podsećao na mog crnog mučenika.
...ne moram da se žalim ,nikakva mi vajda od toga ,ali kad sam već tu
da napišem - juče popodne je pala takva kiša da se nebo sručilo na
zemlju ,sav trud oko prozora je otišao niz Moravu :aha:
današnja prognoza je ista što znači da me čeka repriza pranja ...
Pekar se naparkirao na sred parkića. Na metar od gola.
I moje dete mu slučajno loptom udari avto i on ga pita ''je li mali hoćeš da dođem
da ti zalepim šamare'' ovaj mučenik ćuti.. pa onda.. ''hoćeš da ti zovem oca?''
kaže dete ''Pa zovite'' i ovaj krene da ga psuje..
:ljut::ljut::ljut::ljut: :koja:
samo da ga vidim.... :mirka:
:eek:
ma sta da ga vidis, da odes lepo na vrata i to raspravis, siledzija jedan
ode konan... :namcor: sad je naebo...
ako je i treba, podrzavam i pozdravljam
pu! stoka jedna...naš'o na dečkiću da se prsi :ljuta:
odoše cajci.. :jasenka: da mu kažu dve tri reči...
Kažu da je dobro što smo zvali. Da niko ne sme tuđem detetu da se obraća, pogotovo
ne na takav način i da bi rasprava između njega i nas mogla da stvori još veći problem.
odlicno :dada:
ma kojice, budala
ako ste zvali cajce, taj više neće da zucne
...da zima nema nameru da ode u istoriju :aha:
ponovo pada sneg
utorak je dan koji treba prespavati :sad:
kome da se obratim da se zakonom zabrani utorak? :hm: