:eek:
Neko muško sas obline...:pusi:
Printable View
:eek:
Neko muško sas obline...:pusi:
ZeMsko jesam a obline? diskutabilno :)
Marko,nije odavno :)
Marko nešto radi :kapa:
Sada neko ko se ućutao na ovoj temi ? :hm:
Pa ja.
Saga isto.
E nedam bas ! :)
sad moze saga :)
Može i padalica :b:
ja cu..
sad padalica
dzaba se nadas :mm:
aj sad neko ko zeli :mm:
Ja ne želim, al' tako je :mm:
Aj sada neko ko ima veze sa čarapama :mm:
pa kad jednom naprave marku po mom liku...
sad mozda neko ko se vratio sa pus pauze
pa et navrcem malo :mm:
neko ko voli da nosi carape :mm:
Pa zavisi, kako kada :sojka:
Neko ko meditira uvek :mm:
pozz carapice :mm:
o dobar dan Aster :mm:
:cao:
gde si moon?:cm:
Ma evo me Asterixe, čučim, čamim, čekajući :pusi:
Sada neko dovitljiv :mm:
hmmm...ko bi to mogao biti...
mozda.... moja kuma?
:bilmez:
sad bi mogla padalica :hm:
Mjok, :pusi:
E sada Zvezdana :pusi:
imamo zvezdanu? aaaaa... padalica, hehehe
ajd sad ona
zalepila joj se zvaka preko tastature pa ne moze...
mozda sam Mrav koji je proknjizio nesto :hm:
heheh, jos uvek knjizi, nasao gresku :haha:
sad mozda moja seka:cm:
Eeeej.....:juhu:
Sad opet neko poznat...
:pusi:
Sada neko manje poznat ? :hm:
evo mene..:lol:
ajd nek ide neko kome su sve koze na broju:blenta:
tesko da ce da se nadje takav...
mozda kuma
:blenta:
Aj Padalica još jednom...:dada:
ja, :rile:
ajd sad padalica
:pusi:
Ajde Saga još jednom :pusi:
Aj :pusi:
Možda Moon ili bato...:rile:
bata :igrac:
sad moon
:pusi:
Zvezdana :kapa:
Nisam zvezdana, ali sam :bisa:
Aj sad Zvezdana...:pusi:
jesam li ja zvezdana?:b:
aj sad neko ko ne voli fudbal?
Ja ne volim fudbal, a ti jesi Zvezdana :bisa:
Sada neko ko voli fudbal :blenta:
hm... mora da je to fajf :hm: :haha:
padalica
padalice voli sve sportove:rile: fudbal je na nekom osrednje niskom mestu:rile:
ajd sad neko ko nece da ide sada:)
hmm, pogresno...
moonchild :duh:
Moonster child sam nekada daaaavno bio i nikada više :pusi:
Sada neko neumoran kao i ja ? :kapa:
Kako si pogodio :jede:
sad asteriks