Stranica 31 od 33 PrviPrvi ... 212930313233 ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 601 do 620 od 642

Tema: Ljubav na forumu, istina ili zabluda...

  1. #601
    Registrovani Član
    Picola avatar
    Status : Picola je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 1,086

    Početno Re: Ljubav na forumu, istina ili zabluda...

    Citiraj Prvobitno napisano od sudjenik Vidi poruku
    voli toseta a rekla da voli i mene.. u pm... ne sedam vise u auto, samo mi fali da se skrljam negde i zaginem zbog pikolete i njen ljubavi... a ako se skrsim siguran sam da ima da me voli vise od toseta jer lepse pevam
    Pa kako bih i mogla da "nadjem" nekog na iTERnetu kad me ovaj marlon stalno prati i vice "ona rekla da me voli, ona rekla da me voli!" :zag:

    Posle toga se svi razbeze od mene i "gledaju me sumnjivo", a i on pobegne, ali dodje tek koliko da mi sve "pokvari". Sreca je sto ja na to 5 para ne dajem i sto mi vise znace prijateljstva. :tiganj;

    I zezanje, naravno, to je esencija. Smeh i sloboda. Verovatno da zbog toga (makar podsvesno) nikad nikog nisam upoznala sa foruma, niti cu. Kad covek postane "uhvatljiv" (kao MakA) sve krene nizbrdo.


  2. #602
    Registrovani Član
    Čarapica avatar
    Status : Čarapica je odsutan
    Registrovan : Apr 2011
    Pol:
    Poruke : 1,577

    Početno Re: Ljubav na forumu, istina ili zabluda...

    ugledate se brate na mene i nema bojazni.... ja lijepo sebi ne dozvolim bilo kakvu ljubav i budne mi mnogo zabavno

  3. #603
    Registrovani Član
    Picola avatar
    Status : Picola je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 1,086

    Početno Re: Ljubav na forumu, istina ili zabluda...

    Pa naravno...."prica o ljubavi obicno ugnjavi".

    A kamoli sama ljubav.


  4. #604
    Registrovani Član
    sudjenik avatar
    Status : sudjenik je odsutan
    Registrovan : Oct 2012
    Pol:
    Poruke : 335

    Početno Re: Ljubav na forumu, istina ili zabluda...

    Citiraj Prvobitno napisano od Picola Vidi poruku
    Pa kako bih i mogla da "nadjem" nekog na iTERnetu kad me ovaj marlon stalno prati i vice "ona rekla da me voli, ona rekla da me voli!" :zag:

    Posle toga se svi razbeze od mene i "gledaju me sumnjivo", a i on pobegne, ali dodje tek koliko da mi sve "pokvari". Sreca je sto ja na to 5 para ne dajem i sto mi vise znace prijateljstva. :tiganj;

    I zezanje, naravno, to je esencija. Smeh i sloboda. Verovatno da zbog toga (makar podsvesno) nikad nikog nisam upoznala sa foruma, niti cu. Kad covek postane "uhvatljiv" (kao MakA) sve krene nizbrdo.
    ma mozh da me ufatis... jezicno za najizrazeniji mi organ

  5. #605
    Registrovani Član
    Picola avatar
    Status : Picola je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 1,086

    Početno Re: Ljubav na forumu, istina ili zabluda...

    Citiraj Prvobitno napisano od sudjenik Vidi poruku
    ma mozh da me ufatis... jezicno za najizrazeniji mi organ
    Meni zaista nije jasno cemu ljutnja i ovakve uvrede?

    Jesi li na prethodnoj stranici napisao da si bio "progonjen" od raznih forumasica sto putem reputacija sto putem pp? Jesi.

    Jesi li napisao da nijednu vise (zbog toga) neces da upoznas? Jesi.

    Pa sta je onda pogresno u mojoj konstataciji (stavise, polusali) da kola krenu nizbrdo kad je covek uhvatljiv "kao ti"?

    Bezi od mene primitivni covece za koga su izgleda cak i takve bile u pravu kad su rekle da si iskonsko zlo!


  6. #606
    Registrovani Član
    rile_nezni_oblak avatar
    Status : rile_nezni_oblak je odsutan
    Registrovan : Jun 2011
    Pol:
    Poruke : 1,129
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Ljubav na forumu, istina ili zabluda...

    istina... to najbolje moze da potvrdi jedan crvendac mali i njegov najbolji drugar riki...
    rile_laki_oblak - zato sto je preporucen od strane 4 od 5 strucnjaka za razbibrigu..

  7. #607
    Registrovani Član
    Keti avatar
    Status : Keti je odsutan
    Registrovan : Aug 2012
    Pol:
    Poruke : 14,933

    Početno Re: Ljubav na forumu, istina ili zabluda...

    ah...ta forumska ljubav ce mi doci glave....

  8. #608
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Ljubav na forumu, istina ili zabluda...

    Skoro sam pričala sa jednom osobom kojoj se svidela žena na forumu i toliko je to bilo jako, da su na kraju rešili da se vide. Imao je par njenih slika, ali je nikada nije video realno...Kaže da je na osnovu njene slike, na neki način vizualizovao njeno ponašanje i sve ostalo...
    Kada je došao momenat susreta, video je osobu koja zaista liči na osobu sa slike, ali daleko od lepote koju je video i doživeo od same slike..
    I ne samo to...sve emocije su se ugasile na samom susretu. Ni njeno ponašanje, ni pogled ništa od onog što je mislio da će biti fatalno po njega nije bilo...Jednostavno nije bilo ''hemije''... U kontaktu su i dalje, ali čisto drugarski...ništa više od toga..
    Može se desiti da nam neko bude simpatičniji ili malo drugačiji od ostalih forumaša, ali to nikako ne mora da znači da bi i u reali bilo isto kada je u pitanju ista osoba.. Mislim da ova priča upravo to i potvrđuje...

  9. #609
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Ljubav na forumu, istina ili zabluda...

    Citiraj Prvobitno napisano od rile_imo_MOC Vidi poruku
    istina... to najbolje moze da potvrdi jedan crvendac mali i njegov najbolji drugar riki...
    :raz_114: rile care
    где си пошла с крмељиве очи

  10. #610
    starosedelac
    DaDole avatar
    Status : DaDole je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Lokacija : Tamo daleko
    Poruke : 42,482
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Ljubav na forumu, istina ili zabluda...

    Citiraj Prvobitno napisano od Keti Vidi poruku
    ah...ta forumska ljubav ce mi doci glave....
    nemoj tako keti

  11. #611
    Registrovani Član
    Madam X avatar
    Status : Madam X je odsutan
    Registrovan : Nov 2012
    Pol:
    Poruke : 23

    Početno Re: Ljubav na forumu, istina ili zabluda...

    Ma kakva ljubav preko neta ..mani me se
    Od takvih ljubavi sem srceta i glava zaboli

  12. #612
    Registrovani Član
    Ristana avatar
    Status : Ristana je odsutan
    Registrovan : Nov 2012
    Pol:
    Poruke : 68

    Početno Re: Ljubav na forumu, istina ili zabluda...

    Možda više kao simpatija, srodna duša iako ne sporim da su se neki i smuvali na forumu

  13. #613
    Registrovani Član
    Ristana avatar
    Status : Ristana je odsutan
    Registrovan : Nov 2012
    Pol:
    Poruke : 68

    Početno Re: Ljubav na forumu, istina ili zabluda...

    Citiraj Prvobitno napisano od Sagacity Vidi poruku
    Skoro sam pričala sa jednom osobom kojoj se svidela žena na forumu i toliko je to bilo jako, da su na kraju rešili da se vide. Imao je par njenih slika, ali je nikada nije video realno...Kaže da je na osnovu njene slike, na neki način vizualizovao njeno ponašanje i sve ostalo...
    Kada je došao momenat susreta, video je osobu koja zaista liči na osobu sa slike, ali daleko od lepote koju je video i doživeo od same slike..
    I ne samo to...sve emocije su se ugasile na samom susretu. Ni njeno ponašanje, ni pogled ništa od onog što je mislio da će biti fatalno po njega nije bilo...Jednostavno nije bilo ''hemije''... U kontaktu su i dalje, ali čisto drugarski...ništa više od toga..
    Može se desiti da nam neko bude simpatičniji ili malo drugačiji od ostalih forumaša, ali to nikako ne mora da znači da bi i u reali bilo isto kada je u pitanju ista osoba.. Mislim da ova priča upravo to i potvrđuje...
    Ee pa ne bi oni ostali u kontaktu da tu nečega nema, ma šta to bilo.

  14. #614
    Registrovani Član
    Ristana avatar
    Status : Ristana je odsutan
    Registrovan : Nov 2012
    Pol:
    Poruke : 68

    Početno Re: Ljubav na forumu, istina ili zabluda...

    Citiraj Prvobitno napisano od Sagacity Vidi poruku
    Moguće je da ću na kontu ovoga napisanog otvoriti i neku temu.
    Inače se slažem sa celim postom, bez obzira što je prepiska između Picole i tebe. Realan post.
    Ja mislim da se ne ''pogube'' samo žene u vr, već muškarci i to pogotovo oni koji su po prirodi mnogo stidljivi, a vr im služi da se okuraže....Možeš misliti sad tek njih koji izađu u realu i treba da se nađu sa tom ženom face to face....

    Rekla sam, ljubav na forumu me može strefiti jedino ako je to neka sudbina koja je negde tamo zapisana i ne može da joj se odupre...Prosto kao nešto jače od mene...Dešavaju se ljudima i takve stvari...ali je to lutrija mnogo veća nego u reali...
    Novac je jedina stvar koja u današnje vreme može istinski da strefi čoveka, ostalo je sve manje fatalno.

  15. #615
    Registrovani Član
    Keti avatar
    Status : Keti je odsutan
    Registrovan : Aug 2012
    Pol:
    Poruke : 14,933

    Početno Re: Ljubav na forumu, istina ili zabluda...

    Rekla sam, ljubav na forumu me može strefiti jedino ako je to neka sudbina koja je negde tamo zapisana i ne može da joj se odupre...Prosto kao nešto jače od mene...Dešavaju se ljudima i takve stvari...ali je to lutrija mnogo veća nego u reali...[/QUOTE]
    sagili seko moja,kako si ti pametna....
    bingo,loto,grebgreb... :raz_114:nikad nista nisam ubola...

  16. #616
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Ljubav na forumu, istina ili zabluda...

    Ljubaf je ljubaf, u aftobusu, na pijaci, u kompjuteru...
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  17. #617
    Registrovani Član
    Ristana avatar
    Status : Ristana je odsutan
    Registrovan : Nov 2012
    Pol:
    Poruke : 68

    Početno Re: Ljubav na forumu, istina ili zabluda...

    Citiraj Prvobitno napisano od Sarmica Vidi poruku
    Ljubaf je ljubaf, u aftobusu, na pijaci, u kompjuteru...
    Kratko, jasno i decidno

  18. #618
    Registrovani Član
    Sagacity avatar
    Status : Sagacity je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Poruke : 9,775
    Tekstova u blogu : 9

    Početno Re: Ljubav na forumu, istina ili zabluda...

    Citiraj Prvobitno napisano od Sarmica Vidi poruku
    Ljubaf je ljubaf, u aftobusu, na pijaci, u kompjuteru...
    Ta ljubav ''u'' kompjuteru je za maštovite... i za one koje imaju vremena da se kuckaju sa nekim danima...Puno ljudi se tako dopisuje i nikada se ne vide,a navodno su se simpatisali. Čak postoje i oni koji se ''lože'' na to piskaranje, dopunjuju ono što nemaju kod kuće. Nekima je net sredstvo manipulacije. Vole da osvajaju, pa makar to bila i na netu. Ima svega.
    Ako bih stvarno osetila ''nešto'', odmah bih dala predlog da se vidimo realno ili bih na indirektan naćin izvršila pritisak na tu osobu da ona to isto predloži. Ali sam sasvim sigurna, da se ljudi vrlo često ''lože'' na netu, a da u reali ne bi imali isti osećaj.
    Ti u reali ne znaš kako se ta osoba ponaša. Možda je škrta, možda dok sedi sa tobom ''zeva u druge ženske'', možda ima potpuno drugačiji nastup '''verbalni'' nego na netu u smislu da je nervičak, vidi mu se na izrazu lica itd...Možda ne bi bilo hemije uopšte.Možda je baš fotogenična, a realno potpuno drugačije deluje...(moj prethodni post o tome govori)...

    Mnogo stvari tu treba da se ''sklopi'' da bi uspelo. Ne kažem da je nemoguće, ali recimo da će me pre drmnuti neka istinska kometa nego neka prava ljubav na netu...U svakom slučaju, netom mogu samo pričati sa nekim, ali to ''šaputanje'' nekih nežnosti, ''komplimentiranje'' to ne dozvoljavam...Kad se vidimo, e onda može da mi kaže da sam mu najlepša, najpametnija itd...
    Ne volim da ''ložim'' niti se primam na isto...Prilično sam rezervisana prema muškom svetu na netu. Ko razume shvatiće ili će se pronaći u ovom rečenom...

  19. #619
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Ljubav na forumu, istina ili zabluda...

    pih, zabavljaš se s nekim godinama, pa kad počneš da živiš s tom istom osobom iznenađuješ se iz dana u dan
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  20. #620
    Registrovani Član
    Ristana avatar
    Status : Ristana je odsutan
    Registrovan : Nov 2012
    Pol:
    Poruke : 68

    Početno Re: Ljubav na forumu, istina ili zabluda...

    Citiraj Prvobitno napisano od Sagacity Vidi poruku
    Ta ljubav ''u'' kompjuteru je za maštovite... i za one koje imaju vremena da se kuckaju sa nekim danima...Puno ljudi se tako dopisuje i nikada se ne vide,a navodno su se simpatisali. Čak postoje i oni koji se ''lože'' na to piskaranje, dopunjuju ono što nemaju kod kuće. Nekima je net sredstvo manipulacije. Vole da osvajaju, pa makar to bila i na netu. Ima svega.
    Ako bih stvarno osetila ''nešto'', odmah bih dala predlog da se vidimo realno ili bih na indirektan naćin izvršila pritisak na tu osobu da ona to isto predloži. Ali sam sasvim sigurna, da se ljudi vrlo često ''lože'' na netu, a da u reali ne bi imali isti osećaj.
    Ti u reali ne znaš kako se ta osoba ponaša. Možda je škrta, možda dok sedi sa tobom ''zeva u druge ženske'', možda ima potpuno drugačiji nastup '''verbalni'' nego na netu u smislu da je nervičak, vidi mu se na izrazu lica itd...Možda ne bi bilo hemije uopšte.Možda je baš fotogenična, a realno potpuno drugačije deluje...(moj prethodni post o tome govori)...

    Mnogo stvari tu treba da se ''sklopi'' da bi uspelo. Ne kažem da je nemoguće, ali recimo da će me pre drmnuti neka istinska kometa nego neka prava ljubav na netu...U svakom slučaju, netom mogu samo pričati sa nekim, ali to ''šaputanje'' nekih nežnosti, ''komplimentiranje'' to ne dozvoljavam...Kad se vidimo, e onda može da mi kaže da sam mu najlepša, najpametnija itd...
    Ne volim da ''ložim'' niti se primam na isto...Prilično sam rezervisana prema muškom svetu na netu. Ko razume shvatiće ili će se pronaći u ovom rečenom...
    Bolje se virtuelno zaneti nego realno kajati ako ćemo baš tako stvari da uprostimo.

Stranica 31 od 33 PrviPrvi ... 212930313233 ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Istina ili zabluda?
    Od Cruz u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 12-04-2018, 09:26
  2. Ekumenizam - zabluda ili potreba ?!
    Od Bisernica u forumu Religija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 09-01-2018, 16:32
  3. Istina o margarinu
    Od mare u forumu Zdravlje
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 19-08-2016, 18:25
  4. Istina o IT poslu!
    Od Man u forumu Softver
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 15-10-2014, 13:57
  5. Jehovin svedci...istina
    Od marlon u forumu Religija
    Odgovora: 166
    Poslednja poruka: 21-03-2012, 22:02

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •