Stranica 4 od 7 PrviPrvi ... 23456 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 61 do 80 od 137

Tema: Sa reči na dela... iliti kako se ponašati u slučaju razrokosti

  1. #61
    Registrovani Član
    NCF avatar
    Status : NCF je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Poruke : 113

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Ne nagađaj više, ili ću zamoliti Jecu da te kazni. :raz_097:
    Obecanje, ludom radovanje. Borka bi me do sada pet puta upozorila!

    Dobro.. razumem da ''emotivno unakaženi'' drugačije pristupaju upoznavanju sa osobama suprotnog pola. U smislu da je potreba da nekoga zainteresuju za sebe veća.
    Jer potrebu da se svide drugima imaju i ''emotivno neunakaženi''. (Ne pitaj me što.. veze nemam..
    ego radi svoj posao...:raz_097: pa onda neki su svesni toga neki nisu, bla, bla.. nije važno...)
    To je uobicajen stav. Prosto, laska ti kad vidis da neko pokazuje interesovanje za tebe. Niko ne zeli biti trinaesto prase.

    Ali ne razumem zašto i jedni i drugi ne bi upoznavali ljude, nevezano za to da li su zainteresovani za vezu.
    Možda dosadna forumašica ima prijateljicu, koja ne kucka po forumima, ali je lepa und pametna?
    Apsolutno se slazem, al' se ovde trudim da suzim to upoznavanje na sferu nekih malo dubljih odnosa... intimnijih.
    Inace, odlicna poenta: koja samo potvrdjuje da se ipak ne treba drzati samo QWERTY-ja...

    Počastvovani smo...:raz_097:
    Umem ja i da iskazem postovanje, vidis.

    nemam ja pojma šta je to kompromis...
    Postoje neki stavovi koji su bitni za vezu ili zajednički život. I ja tu ne bih pravila kompromise pa makar morala u namastir.
    A postoje i neki stavovi/mišljenja/ koji su načisto nebitni.
    Pazi, niko ne zadire u ono sto tebe cini tobom. Uzmimo da je to konstanta. Kad se menjas zbog drugoga iz korena, to bas i nije najzdravije ponasanje... ti nisi ti.
    Ja pricam o tome koliki ti kompromisi moraju biti, odnosno koliko ti taj neko vredi...

    Ovde dolazi do sukoba i oko toga, što ti imaš veze sa ljudima koje su naravno drugačije prirode.
    Imaš druga sa kojim ideš na utakmicu na primer. Odete na utakmicu. Tamo navijate za isti tim. Nakon toga svratite negde da popijete piće, i prokomentarišete utakmicu.
    Jel tebi bitno na koji način on vaspitava svoje dete? Nije.. jer vam deca nisu zajednička, niti se te teme dotičete...
    Isto tako i ona ima više ili manje površne veze sa svojim prijateljima.
    Pa se onda tvoji površni prijatelji pokarabasaju sa njenim površnim prijateljima...
    i vas dvoje izginete raspravljajući ko je tu lud...:raz_114:
    U Rl ti prijatelji se najverovatnije u životu sresti neće. Niti ćeš ti morati da ideš u kupovinu sa njom i njenom dosadnom prijateljicom, niti će ona ići na utakmice sa tobom i tvojim dosadnim prijateljem.
    Eto.. pojasnih valjda na kakve sam razlike mislila...
    Shvaceno. Ciljas na aspekt neke intime koja je na forumu u nekom vec ustaljenom drustvu... pa, nemoguca. OK.

  2. #62
    Registrovani Član
    NCF avatar
    Status : NCF je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Poruke : 113

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od Izabela Vidi poruku
    Znala sam da to pitanje sledi....
    Prosto si ga iskala...
    Sta drugo reci na onu konstataciju?

    Mada, odgovor je vec jasan iz izbora izmedju ta dva avatara...

  3. #63
    Registrovani Član
    zLozi avatar
    Status : zLozi je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Pol:
    Poruke : 397

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od Najvisi Clan Foruma
    Skeptik?
    Malcice.

    Lepota je u oku posmatraca... OK.
    Amen.

    Pa jesi li svesna da to utice na tovju sliku o nekome? Mozda mu bas projektujes te osobine, iako ih nema?
    Ovo ne razumem tj. vise ne znam o kojoj slici pricas. Dovoljno poznajem sebe, to sto me neko, na osnovu postova i reci, u njima nece tako doziveti, nije moji problem.

    Ne vidim u cemu je tu problem ako govoris istinu i iznosis stavove iza kojih ces stajati i u trenutku kad se budes odjavljivao sa foruma?
    Bas bi onda to trebalo da bude plus, nikako problem... takav si kakav si, nek' se svima stavi na znanje.
    Jeste problem, jer ti ne znas kome to iznosis....mozes nekome da se zameris, sto moze imati posledice i u rl. Npr. ispostavi se da ti je taj neko/neka sa foruma znacajna zbog posla ili neceg drugog.

  4. #64
    Registrovani Član
    zLozi avatar
    Status : zLozi je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Pol:
    Poruke : 397

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od Najvisi Clan Foruma Vidi poruku
    Da, ali sad se vrati na uvodni post, i vidi sta rekoh o tom aspektu... pretpostavka je dvotrecinske istine. Barem.

    Mislim da pokusavas da nadjes izraz "harizma", za RL... Najbitnija stvar, po meni...

    Pretpostavka=rizik, sto je vis epretpostavki rizik je veci.
    Nije harizma, energija, ono sto struji izmedju dve osobe. Pretpostavljam da si nekada doziveo osecaj suvisnosti ili da nesto nije kako treba, e tako nesto kao osecaj.

  5. #65
    Registrovani Član
    Izabela avatar
    Status : Izabela je odsutan
    Registrovan : Feb 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 427

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od jelena=t Vidi poruku
    Tako zvuči... čak mi se čini da ti imponuje... čim se hvališ time... jer, da si postavila prasicu, bolje bi prošla??? U čemu? Ako te smaraju, nije anđa ta koja će ih ohrabriti, ili prasica odbiti... već ti.... tvoj stav. Alo... jel se čujemo mi???

    Vrata se ne otvaraju avatarom, ako ih rečima ne otključaš... po stoti put... ne valja biti ograničen... na avatar.
    *Postujem. :smiley:
    *Ne hvalim se,nemam ni cime niti sam u fazonu da pustam svakoga blizu sebe,niti to radim.
    *Tema nije ni zapoceta zbog mene i mojih net ''dogodovstina'' vec da bi zajedno dosli do toga sta se krije iza monitora sa obe strane.
    *Ja se ne ogranicavam na avatare, niti mi avatar sluzi da bih postigla ne znam sta,napisala sam da se najbolje moze videti iz postova,ko je kakav...[jedan od mojih postova u ovoj temi],citam sta ljudi pisu a verovatno da neko cita i ono sto ja pisem sto je sigurno,neke sam privukla a neke sam odbila... to je sve relativno i ne zameram nikome nista,svako na netu ima pravo da svojim ocima vidi nekoga sa kim komunicira.

    I da odgovor na tvoje pitanje iz jednog od predhodnih postova je

    ''zavisi sta ocekujes''

    ja licno ne ocekujem nista,niti da me neko voli niti da me ne voli,niti da pise sa mnom,ni da se druzi sa mnom,nemam ni prava na to jer ovo je net nije RL... :smiley:

  6. #66
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od Najvisi Clan Foruma Vidi poruku
    Obecanje, ludom radovanje. Borka bi me do sada pet puta upozorila!
    ma banovala bi te bez upozorenja...:raz_013:

    Citiraj Prvobitno napisano od Najvisi Clan Foruma Vidi poruku
    Apsolutno se slazem, al' se ovde trudim da suzim to upoznavanje na sferu nekih malo dubljih odnosa... intimnijih.
    Inace, odlicna poenta: koja samo potvrdjuje da se ipak ne treba drzati samo QWERTY-ja...
    Hvala.. sad ću se već uobraziti i prestati da kokodačem...

    Razumem. Ja malo izvrnuh temu kako meni odgovara.

    Citiraj Prvobitno napisano od Najvisi Clan Foruma Vidi poruku
    Pazi, niko ne zadire u ono sto tebe cini tobom. Uzmimo da je to konstanta. Kad se menjas zbog drugoga iz korena, to bas i nije najzdravije ponasanje... ti nisi ti.
    Ja pricam o tome koliki ti kompromisi moraju biti, odnosno koliko ti taj neko vredi...
    De navedi mi neki primer, šta bi kompromis mogao biti.
    Ja rekoh da sam operisana od kompromisa... meni je to neka vrsta ''žmurenja'' pred nečim što ti ne odgovara...
    E sad.. kako niko od nas nije konstanta, primetio to ili ne, možemo očekivati da će osoba taj stav promeniti..
    A možda i neće promeniti.
    To pitanje treba pažljivo razmotriti, jer neki ljudi se lakše menjaju, a neki grčevito drže svojih stavova, čak i kada vide da greše.
    Takve samo neki meteor može da pomeri sa putanje kojom su zabrazdili.
    Kada kažem da se menjaju.. ne menjaju se prinudno i zbog drugih, već promena nastupi prirodno..
    Svi smo mi sposobni da učimo. Jel?


    Citiraj Prvobitno napisano od Najvisi Clan Foruma Vidi poruku
    Shvaceno. Ciljas na aspekt neke intime koja je na forumu u nekom vec ustaljenom drustvu... pa, nemoguca. OK.
    Tako je.

  7. #67
    Registrovani Član
    NCF avatar
    Status : NCF je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Poruke : 113

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Malcice.
    Imaj na umu da je to upravo proporcionalno kolicini oklopa koji stavljas na sebe u komunikaciji sa nekim.

    Ovo ne razumem tj. vise ne znam o kojoj slici pricas. Dovoljno poznajem sebe, to sto me neko, na osnovu postova i reci, u njima nece tako doziveti, nije moji problem.
    Ja pricam o tome kako ces te osobine koje si nasla kod sebe, a koje ti ocigledno smetaju, vrlo lako prisiti drugima... gresim li?

    Jeste problem, jer ti ne znas kome to iznosis....mozes nekome da se zameris, sto moze imati posledice i u rl. Npr. ispostavi se da ti je taj neko/neka sa foruma znacajna zbog posla ili neceg drugog.
    U tom slucaju je najbolje ne upoznavati se nikako... sorry, sa tim shvatanjima ides pravo u paranoju, uz odgovarajucu kombinaciju faktora.
    Prosto, ja cu uvek reci ako mi nesto smeta, pa makar i dobio preko nosa zbog toga. Jer cu vremenom taj prag tolerancije kome smem sta da kazem sve vise povecavati... i postati prezavo ropce, kako rece pesnik.
    iliti... disi punim plucima.
    I dupe uza zid.

  8. #68
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od Skituljka Vidi poruku
    Pretpostavka=rizik, sto je vis epretpostavki rizik je veci.
    Nije harizma, energija, ono sto struji izmedju dve osobe. Pretpostavljam da si nekada doziveo osecaj suvisnosti ili da nesto nije kako treba, e tako nesto kao osecaj.
    Pa šta misliš, odakle dolazi ta ''energija''?

  9. #69
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od Izabela Vidi poruku
    *Ne hvalim se,nemam ni cime niti sam u fazonu da pustam svakoga blizu sebe,niti to radim.
    *Tema nije ni zapoceta zbog mene i mojih net ''dogodovstina'' vec da bi zajedno dosli do toga sta se krije iza monitora sa obe strane.
    *Ja se ne ogranicavam na avatare, niti mi avatar sluzi da bih postigla ne znam sta,napisala sam da se najbolje moze videti iz postova,ko je kakav...[jedan od mojih postova u ovoj temi],citam sta ljudi pisu a verovatno da neko cita i ono sto ja pisem sto je sigurno,neke sam privukla a neke sam odbila... to je sve relativno i ne zameram nikome nista,svako na netu ima pravo da svojim ocima vidi nekoga sa kim komunicira.

    I da odgovor na tvoje pitanje iz jednog od predhodnih postova je

    ''zavisi sta ocekujes''

    ja licno ne ocekujem nista,niti da me neko voli niti da me ne voli,niti da pise sa mnom,ni da se druzi sa mnom,nemam ni prava na to jer ovo je net nije RL... :smiley:
    *Pročitaj šta si pisala poslednjih par strana... pa mi reci da li ti imponuje, i da li se hvališ.
    Ja sam samo rekla da tako zvuči... i ostajem pri tom zaključku. Definitivno ti hrani sujetu....
    *Ma, je li... ja sam nekako stekla drugačiji utisak... čitajući tvoju temu.
    Tražiš odgovor... ali od pogrešnih ljudi. Pitaj tamo gde treba.
    *Stavi gicu... i poverovaću ti.

    A ko kucka po tvojoj tastaturi? Imaginarni prijatelj?

  10. #70
    Registrovani Član
    NCF avatar
    Status : NCF je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Poruke : 113

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od Skituljka Vidi poruku
    Pretpostavka=rizik, sto je vis epretpostavki rizik je veci.
    Nije harizma, energija, ono sto struji izmedju dve osobe. Pretpostavljam da si nekada doziveo osecaj suvisnosti ili da nesto nije kako treba, e tako nesto kao osecaj.
    Pretpostavka je majka svih zajeba, slazem se, ali za ovu temu prosto ne mozes uzeti relevantan uzorak forumaskog tela... ... vec ga moras usvojiti, sa odredjenim (ocekivanim) odstupanjima. Te smo zato usvojili pocetnu 2/3 premisu kao prihvatljivu.

    Aman, bambi, zasto sve kroz tamne naocare? Pricamo o prvim kontaktima, zazora moras imati... harizma kupuje, definitivno.
    Pusti bre negativnost. Kakva crna suvisnost... rekoh vec kojici, niko ne voli da je trinaesto prase. Izboris se za mesto pod sisom.

  11. #71
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od Izabela Vidi poruku
    ''zavisi sta ocekujes''

    ja licno ne ocekujem nista,niti da me neko voli niti da me ne voli,niti da pise sa mnom,ni da se druzi sa mnom,nemam ni prava na to jer ovo je net nije RL... :smiley:
    Kako ti ovo uspeva?

    Baš ništa, ništa ne očekuješ? Ma šališ se...

  12. #72
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od kojica Vidi poruku
    To pitanje treba pažljivo razmotriti, jer neki ljudi se lakše menjaju, a neki grčevito drže svojih stavova, čak i kada vide da greše.
    Takve samo neki meteor može da pomeri sa putanje kojom su zabrazdili.
    Kada kažem da se menjaju.. ne menjaju se prinudno i zbog drugih, već promena nastupi prirodno..
    Svi smo mi sposobni da učimo. Jel?
    Ja se iskreno nadam da je tako...

  13. #73
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od jelena=t Vidi poruku
    Ja se iskreno nadam da je tako...
    Šta se bre ti nadaš. :raz_117:
    Pa tebe treba postaviti kao školski primer, za dokazati nevernim tomama da ljudi mogu da se menjaju. :raz_097:
    Posle tebe, i mene mogu da ubace u zbirku... sad kad čitam svoje postove od pre tri godine, nemam pojma ko ih je pisao...

    I naravno.. ono što valja, ne treba ni menjati...

  14. #74
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od kojica Vidi poruku
    Šta se bre ti nadaš. :raz_117:
    Pa tebe treba postaviti kao školski primer, za dokazati nevernim tomama da ljudi mogu da se menjaju. :raz_097:

    I naravno.. ono što valja, ne treba ni menjati...
    Blagodarim...

  15. #75
    Registrovani Član
    NCF avatar
    Status : NCF je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Poruke : 113

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    ma banovala bi te bez upozorenja...:raz_013:
    Ali sa razlogom.

    Hvala.. sad ću se već uobraziti i prestati da kokodačem...
    Razumem. Ja malo izvrnuh temu kako meni odgovara.
    Sto je i poenta razrade teme...

    De navedi mi neki primer, šta bi kompromis mogao biti.
    Ja rekoh da sam operisana od kompromisa... meni je to neka vrsta ''žmurenja'' pred nečim što ti ne odgovara...
    E sad.. kako niko od nas nije konstanta, primetio to ili ne, možemo očekivati da će osoba taj stav promeniti..
    A možda i neće promeniti.
    To pitanje treba pažljivo razmotriti, jer neki ljudi se lakše menjaju, a neki grčevito drže svojih stavova, čak i kada vide da greše.
    Takve samo neki meteor može da pomeri sa putanje kojom su zabrazdili.
    Kada kažem da se menjaju.. ne menjaju se prinudno i zbog drugih, već promena nastupi prirodno..
    Svi smo mi sposobni da učimo. Jel?
    Evo, samu sebe si u ovom pasusu demantovala... da ti pojasnim kako.
    Da si operisana od kompromisa ne bi dogurala ovoliko daleko u zajednickom zivotu. Samo nisi ni svesna da si ih pravila... jer su ti izgledali kao prirodan sled dogadjaja. Znaci da je vredeo, sto se i vidi u tvom uvodnom postu na temi, gde ga na sav glas nahvali.
    U sustini si to napisala.
    Sto se tice ocekivanja promene, e to je najveca greska koju ljudi prave. Ne treba ocekivati nista. Prosto.

    Tako je.
    A meni neki is JS rekli da sam glup.

  16. #76
    Registrovani Član
    NCF avatar
    Status : NCF je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Poruke : 113

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od jelena=t Vidi poruku
    Ja se iskreno nadam da je tako...
    Ne mesati ucenje u smislu usvajanja znanja sa stavovima koje izgradis vremenom i na njima temeljis svoju licnost.
    Ucenje ti oblikuje samo one fine radove, nikako ne menja sustinu... ako se drzis stavova zivotnih.

  17. #77
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Sto se tice ocekivanja promene, e to je najveca greska koju ljudi prave. Ne treba ocekivati nista. Prosto.
    Jel vidiš, kojice? Ukopano načisto...

    Niko nije ni rekao da se treba menjati (Kada kažem da se menjaju.. ne menjaju se prinudno i zbog drugih)... više prilagoditi... okolnostima.

  18. #78
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od Najvisi Clan Foruma Vidi poruku
    Ne mesati ucenje u smislu usvajanja znanja sa stavovima koje izgradis vremenom i na njima temeljis svoju licnost.
    Ucenje ti oblikuje samo one fine radove, nikako ne menja sustinu... ako se drzis stavova zivotnih.
    To se podrazumeva... počeli smo da bojimo...

    otišla sam...

  19. #79
    Registrovani Član
    NCF avatar
    Status : NCF je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Poruke : 113

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od Izabela Vidi poruku
    ja licno ne ocekujem nista,niti da me neko voli niti da me ne voli,niti da pise sa mnom,ni da se druzi sa mnom,nemam ni prava na to jer ovo je net nije RL... :smiley:
    Mislim da lazes, dizvines na izrazu. Vremenom si morala doci do tacke kad imas razlog za konektovanje mnogo jaci od ubijanja vremena.
    Recimo, moderator si. I mora da ti je stalo do toga dal' narod tvoje postupke opravdava ili ne...

    A i gore si rekla da te interesuje sta je sa druge strane monitora...

  20. #80
    Registrovani Član
    zLozi avatar
    Status : zLozi je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Pol:
    Poruke : 397

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od Najvisi Clan Foruma
    Imaj na umu da je to upravo proporcionalno kolicini oklopa koji stavljas na sebe u komunikaciji sa nekim.
    Kakve veze? Oklop postoji sto se tice npr. javnog postavljanja slika.
    Oklopi postoje i u rl i oni su nesto prirodno, ono sto nas stiti od povreda. Posledica su straha i iskustava, obicno svojih, a nekada i tudjih. Ovo drugo zavisi od sposobnosti ucenja na tudjem iskustvu. Oklop moze postojati i kao posledica straha od iskrenosti, tj. rizika, koju iskrenost nosi sa sobom. Ali ti nastavljas da pises, istovremeno ostajes u svojoj anonimnosti, koja daje sigurnost. Mislim na upoznavanje.

    Ja pricam o tome kako ces te osobine koje si nasla kod sebe, a koje ti ocigledno smetaju, vrlo lako prisiti drugima... gresim li?
    Gresis, ja te osobine nikome od vas nisam pripisala, dozivljavam vas kao svoje suprotnosti, pre svega kao extrovertne ljude.

    U tom slucaju je najbolje ne upoznavati se nikako... sorry, sa tim shvatanjima ides pravo u paranoju, uz odgovarajucu kombinaciju faktora.
    Prosto, ja cu uvek reci ako mi nesto smeta, pa makar i dobio preko nosa zbog toga. Jer cu vremenom taj prag tolerancije kome smem sta da kazem sve vise povecavati... i postati prezavo ropce, kako rece pesnik.
    iliti... disi punim plucima.
    I dupe uza zid.
    Moguce je, ne znam.....sa moje tacke gledista nema veze sa paranojom.

Stranica 4 od 7 PrviPrvi ... 23456 ... ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Dela Judzina Lushpina
    Od paculjkica u forumu Slikarske palete
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 30-12-2013, 14:06
  2. U društvu lepotice muškarac se ponaša kao budala
    Od Cruz u forumu Hajde da se testiramo
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 03-03-2012, 16:46
  3. naše ponašanje
    Od причалица u forumu Srbilend
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16-10-2011, 11:31
  4. Ekranizacija književnog dela
    Od Bisernica u forumu Književnost
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 06-05-2011, 08:52
  5. kako vidimo knjizevnike/ce i njihova dela....
    Od marlon u forumu Književnost i filozofska misao
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 17-09-2009, 20:11

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •