Stranica 5 od 7 PrviPrvi ... 34567 ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 81 do 100 od 137

Tema: Sa reči na dela... iliti kako se ponašati u slučaju razrokosti

  1. #81
    Registrovani Član
    NCF avatar
    Status : NCF je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Poruke : 113

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od jelena=t Vidi poruku
    Jel vidiš, kojice? Ukopano načisto...
    Niko nije ni rekao da se treba menjati (Kada kažem da se menjaju.. ne menjaju se prinudno i zbog drugih)... više prilagoditi... okolnostima.
    Pa zar ja to ne rekoh?
    Evo, da ponovim: ne treba ocekivati nista. Zasto? Jer ces onda uleteti u neki sablon, uglavnom razocarenja. Ovako se samo prilagodis novonastaloj situaciji, menjas je u skladu sa mogucnostima i zeljama, i sibas kroz zivot... ...
    I, najlepsa stvar: uvek se iznenadis kad se nesto lepo desi.
    A ne razocaras mnogo ako je ruzno.
    Jer... nista i ne ocekujes...

    Citiraj Prvobitno napisano od jelena=t Vidi poruku
    To se podrazumeva... počeli smo da bojimo...
    otišla sam...
    Ajde vise... ... samo se svadjas...

  2. #82
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od Najvisi Clan Foruma Vidi poruku
    Ali sa razlogom.



    Sto je i poenta razrade teme...



    Evo, samu sebe si u ovom pasusu demantovala... da ti pojasnim kako.
    Da si operisana od kompromisa ne bi dogurala ovoliko daleko u zajednickom zivotu. Samo nisi ni svesna da si ih pravila... jer su ti izgledali kao prirodan sled dogadjaja. Znaci da je vredeo, sto se i vidi u tvom uvodnom postu na temi, gde ga na sav glas nahvali.
    U sustini si to napisala.
    Sto se tice ocekivanja promene, e to je najveca greska koju ljudi prave. Ne treba ocekivati nista. Prosto.



    A meni neki is JS rekli da sam glup.
    mora biti da je on pravio kompromise sam sa sobom, ne bi li me podneo ovakvu...
    pitaću ga prvom prilikom....
    a ja nisam pravila kompromise, već strpljivo radila na tome da ga navedem da pomisli da je sam došao na ideju da nešto menja....
    Al ti to batali.. to samo žene umeju...:raz_097:

    Šala mala... i on je na mene pozitivno uticao...

    Ajte vi sad sa razradom... ode kokoška da spava...
    I u razradu negde ubacite i ''pozitivan uticaj''.. nije loša ideja...

  3. #83
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od Najvisi Clan Foruma Vidi poruku
    Pa zar ja to ne rekoh?
    Evo, da ponovim: ne treba ocekivati nista. Zasto? Jer ces onda uleteti u neki sablon, uglavnom razocarenja. Ovako se samo prilagodis novonastaloj situaciji, menjas je u skladu sa mogucnostima i zeljama, i sibas kroz zivot... ...
    I, najlepsa stvar: uvek se iznenadis kad se nesto lepo desi.
    A ne razocaras mnogo ako je ruzno.
    Jer... nista i ne ocekujes...

    Ajde vise... ... samo se svadjas...
    Nije šija, nego vrat... odoh, bre... ( ovaj smajli se zove kojica )

  4. #84
    Registrovani Član
    zLozi avatar
    Status : zLozi je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Pol:
    Poruke : 397

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od Najvisi Clan Foruma Vidi poruku
    Pretpostavka je majka svih zajeba, slazem se, ali za ovu temu prosto ne mozes uzeti relevantan uzorak forumaskog tela... ... vec ga moras usvojiti, sa odredjenim (ocekivanim) odstupanjima. Te smo zato usvojili pocetnu 2/3 premisu kao prihvatljivu.

    Aman, bambi, zasto sve kroz tamne naocare? Pricamo o prvim kontaktima, zazora moras imati... harizma kupuje, definitivno.
    Pusti bre negativnost. Kakva crna suvisnost... rekoh vec kojici, niko ne voli da je trinaesto prase. Izboris se za mesto pod sisom.

    Aman, to sa suvisnoscu je samo primer, vezano za energiju koja struji medju ljudima.....el vidis sada kakva sam, tamne naocare i meni super Ocekuj najgore, nadaj se najboljem.

  5. #85
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od jelena=t Vidi poruku
    Nije šija, nego vrat... odoh, bre... ( ovaj smajli se zove kojica )
    vidi stvarno.. ubiću Mana sutra....:raz_114::raz_114::raz_114:

  6. #86
    Registrovani Član
    NCF avatar
    Status : NCF je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Poruke : 113

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Kakve veze? Oklop postoji sto se tice npr. javnog postavljanja slika.
    Oklopi postoje i u rl i oni su nesto prirodno, ono sto nas stiti od povreda. Posledica su straha i iskustava, obicno svojih, a nekada i tudjih. Ovo drugo zavisi od sposobnosti ucenja na tudjem iskustvu. Oklop moze postojati i kao posledica straha od iskrenosti, tj. rizika, koju iskrenost nosi sa sobom. Ali ti nastavljas da pises, istovremeno ostajes u svojoj anonimnosti, koja daje sigurnost. Mislim na upoznavanje.
    Da, ali kako mislis da ojacas ako se plasis udaraca? Kako da ustanes ako nikad ne padas? Meni je taj sistem lajtmotiv bitisanja... bolje nesto probati pa zaliti, nego zaliti sto nisi probao... kapiras? Stisni zube.

    Gresis, ja te osobine nikome od vas nisam pripisala, dozivljavam vas kao svoje suprotnosti, pre svega kao extrovertne ljude.
    A cemu to? Tako ces sebi zalepiti etiketu cudaka. A nisi to. Evo, sudeci samo po tvojim postovima, jer te ne poznajem.
    Prodisi, bre, bambi... da ne postanes rob kalupa, sablona... samonametnutih granica.

    Moguce je, ne znam.....sa moje tacke gledista nema veze sa paranojom.
    Odlicno receno, stvar je samo u tome sa koje si strane resetaka...

  7. #87
    Registrovani Član
    NCF avatar
    Status : NCF je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Poruke : 113

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od jelena=t Vidi poruku
    Nije šija, nego vrat... odoh, bre... ( ovaj smajli se zove kojica )
    Samo sam elaborirao svoju misao, zarad upucivanja prisutne peradi... koja je "mislila" da sam zabrazdio u neka radikalna misljenja...

  8. #88
    Registrovani Član
    zLozi avatar
    Status : zLozi je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Pol:
    Poruke : 397

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od kojica Vidi poruku
    Pa šta misliš, odakle dolazi ta ''energija''?
    Kazem ti da nije harizma ,nije stavr u tome da li te osoba privlaci svojom pojavom ili ne. Moze osoba i da te privuce, moze jako da privlaci, ali ti imas osecaj nekakav.....ne znam to da objasnim. Mozda to i nije energija, mozda je posledica zapazanja nekih detalja, nesto sto se gurne u podsvest. Ne mogu da prensem.

  9. #89
    Registrovani Član
    NCF avatar
    Status : NCF je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Poruke : 113

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od kojica Vidi poruku
    mora biti da je on pravio kompromise sam sa sobom, ne bi li me podneo ovakvu...
    pitaću ga prvom prilikom....
    a ja nisam pravila kompromise, već strpljivo radila na tome da ga navedem da pomisli da je sam došao na ideju da nešto menja....
    Al ti to batali.. to samo žene umeju...:raz_097:

    Šala mala... i on je na mene pozitivno uticao...

    Ajte vi sad sa razradom... ode kokoška da spava...
    I u razradu negde ubacite i ''pozitivan uticaj''.. nije loša ideja...
    Izanaliziraj se s pocetka veze, i trenutno... videces da ta tvrdnja ne pije vodu, jer da ti se skroz prilagodio... postao bi ti monoton. Ipak si i ti malo modifikovala svoje stavove, sigurno... shvati da je kompromis aksiom u svakoj duzoj vezi, podrazumevajuci i apsolutno neophodan katalizator odnosa dvoje ljudi.

    (Umete vi zene svasta... odo ja u 'omosexualce... Tamo barem mogu da isprebijam decka na mrtvo ime kad me nervira... zaMsko nemrem raspalit'... )

  10. #90
    Registrovani Član
    NCF avatar
    Status : NCF je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Poruke : 113

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od Skituljka Vidi poruku
    Aman, to sa suvisnoscu je samo primer, vezano za energiju koja struji medju ljudima.....el vidis sada kakva sam, tamne naocare i meni super Ocekuj najgore, nadaj se najboljem.
    E, vidis, to ti ne verujem.
    Te ti zato oci otvaram.

  11. #91
    Registrovani Član
    NCF avatar
    Status : NCF je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Poruke : 113

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od Skituljka Vidi poruku
    Kazem ti da nije harizma ,nije stavr u tome da li te osoba privlaci svojom pojavom ili ne. Moze osoba i da te privuce, moze jako da privlaci, ali ti imas osecaj nekakav.....ne znam to da objasnim. Mozda to i nije energija, mozda je posledica zapazanja nekih detalja, nesto sto se gurne u podsvest. Ne mogu da prensem.
    Ok, dakle jeste harizma... ali ne pali na tebi?
    Ili se ti u startu samodiskvalifikujes kao podobna i ravna osobi koja nosi tu harizmu? Pardon, energiju?

  12. #92
    Registrovani Član
    NCF avatar
    Status : NCF je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Poruke : 113

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od kojica Vidi poruku
    vidi stvarno.. ubiću Mana sutra....:raz_114::raz_114::raz_114:
    Mnooogo jaka fora... :raz_097:

  13. #93
    Registrovani Član
    NCF avatar
    Status : NCF je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Poruke : 113

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od kojica Vidi poruku
    Šta se bre ti nadaš. :raz_117:
    Pa tebe treba postaviti kao školski primer, za dokazati nevernim tomama da ljudi mogu da se menjaju. :raz_097:
    Posle tebe, i mene mogu da ubace u zbirku... sad kad čitam svoje postove od pre tri godine, nemam pojma ko ih je pisao...

    I naravno.. ono što valja, ne treba ni menjati...
    Hocu i ja da se menjam!

  14. #94
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od Najvisi Clan Foruma Vidi poruku
    Izanaliziraj se s pocetka veze, i trenutno... videces da ta tvrdnja ne pije vodu, jer da ti se skroz prilagodio... postao bi ti monoton. Ipak si i ti malo modifikovala svoje stavove, sigurno... shvati da je kompromis aksiom u svakoj duzoj vezi, podrazumevajuci i apsolutno neophodan katalizator odnosa dvoje ljudi.

    (Umete vi zene svasta... odo ja u 'omosexualce... Tamo barem mogu da isprebijam decka na mrtvo ime kad me nervira... zaMsko nemrem raspalit'... )
    Pazi kad sam virula na vikipediju, da potražim definiciju kompromisa. :raz_114:

    ''Компромис је врста решења конфликта код кога обе стране бивају потпуно, делимично или половично задовољне решењем. Прихвата се као привремено решење на путу до коначног решења, а када су ставови исувише супротстављени и као једино могуће. Компромис може бити израз узајамних уступака и настојања да се успостави сарадња, изражава тежњу ка балансу и толеранцији а супротан је екстремизму. У постизању компромиса у савременом социјалном раду све се више користи медијација.'' al nebitno....

    Oboje smo drastično modifikovali svoje ponašanje, od početka naše veze pa do sada.
    Da, to je teklo sasvim prirodno i neusiljeno, pa sam ja hrabro izjavila da kompromise pravili nismo.
    Pre bih rekla da smo jedno od drugog učili.. samo zato što mi bolje zvuči..

  15. #95
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od Najvisi Clan Foruma Vidi poruku
    Hocu i ja da se menjam!
    Pa viš da si se promenio. Gle samo kako izgledaš sa tim avatarom...:raz_097:

    U totalnoj je suprotnosti sa onim što pišeš.
    Onaj prvi avatar je imao strogoću jednaku tvojim rečima.
    Prosto da se čovek zapita, oće li preživeti ako ti se obrati. :raz_114:

  16. #96
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Po ovom pisaniju iznad zakljucih da niko od vas zeMskih ne veruje ni u kakve romanse preko foruma, jel' tako?
    Па ево, ја сам поверовала. Два пута.
    Али само зато што ми је романса тада била неопходна.
    Малко сам лагала себе, малко друге.
    Иначе не верујем у романсе. Било какве.
    S obzirom da se vec poodavno upoznavanje u RL svodi na "das/ne das? teraj se u q" sistem nakon pet tipskih und provizornih recenica razbijanja leda, zar nije forumsko upoznavanje ono gde se mozes uveriti bas u one vrline koje vi zene tako cesto isticete kao primarne kod muskog sveta? Zar se tek u tom razgovoru ne vidi nivo tog nekog intelekta, duhovitosti, sarma, elokvencije, britkosti... na koje tako "na sav glas" padate kad vas neko pita? Tu nema nikakvog uticaja aspekt fizikalija; cisto verbalna gimnastika, brzina uma... Dakle, sta je onda lose u tom forumskom upoznavanju nekoga? Recimo da smo naivni pa da verujemo da su svi forumasi iskreni.
    Да, за то у РЛ јеси у праву, мада није обавезно тако.
    И на форуму постоје мушкарци у фазуну даш/не даш, као и они који се... па рецимо труде.
    Труде да убеде у своје духовне вредности.
    Као и у РЛ, најчешће је дужина убеђивања обрнуто пропорционална физичком изгледу.
    :raz_097: Или бар уверењу о сопственом физичком изгледу.
    Искрено, што сам дуже на форуму и што сам старија, много ми се више свиђа варијанта даш/не даш, (хоћеш на кафу/нећеш на кафу) него вишесемечно залуђивање преко пепеова и постова.
    У слаткоречивост сам одавно престала да верујем.
    И кад има времена да смисли, обликује реченице, бира речи...
    Не, РЛ јесте оно једино и право што може заиста да прикаже некога у правом светлу.
    Dalje, recimo da ce vas neko takav, logicno, zainteresovati... i da cete se upoznati u RL.
    Ako vas razocara fizicki, hocete li krenuti u pricu?
    Hocete li dati sansu potencijalnom happyend-u i dalje?
    Ili ce se tada morati pet puta vise upinjati da odrzi vasu paznju?
    Ako ne opravda "reputaciju" stecenu razgovorom preko zice, da li cete mu to i saopstiti... ako se ispostavi da su mu fizikalije vanserijske?
    Увек сам за упознавање у РЛ.
    Физички изглед ми није пресудан, али, у случају неког мувања, хемија мора да постоји.
    Како год да изгледа, постоје неке особине које волим и ако су присутне, шанса постоји.
    Ili cete u roku od odma sunovratiti sve one "duhovne" kriterijume koji su vas i privukli, koje mu je ocigledno neko drugi srocio, i skoncentrisati se na ono opipljivo?
    Iliti, jasnije: kolko drzite do utisaka stecenih o nekome na forumu, koliko ste u pravu po tom pitanju kad se sretnete oci u oci, i kako se prilagodajavate toj "razrokosti" izmedju onoga sto ste citali i onoga o cemu pricate za istim stolom?
    Не, не верујем много утиску на форуму.
    Уверила сам се да то често нема везе с реалношћу.
    Признајем само онај преки суд – очи у очи.
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  17. #97
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Moram nešto da dodam... o upoznavanju ljudi sa foruma, nebitno da li se radi o muško/ženskim odnosima, ili o prijateljstvima... kao po pravilu mišljenje gradimo na predrasudama... najčešće zasnovanim na sebi samima, pa kroz tu sliku gledamo i druge. Pitanje je koliko smo sami iskreni, a tek onda koliko to isto očekujemo od drugih. Jer, ruku na srce... svima nam je bitno kako nas drugi vide, ne svi... ali neki ljudi do čijeg nam je mišljenja stalo... i shodno tome smo spremni da sebe prikažemo u boljem svetlu. A isto to zameramo drugima. S kojim pravom?
    Jedina razlika, ako već dođe do neke vrste povezanosti, veze... na forumu je to što su sve vrline, mane, osećanja, raspoloženja, pa i očekivanja mnogo jače izražena, lakše ih podvlačimo... jer i veza sama po sebi ne započinje na uobičajen način, ne prvo vizuelno, pa sve ostalo...već obrnuto. Tako da se i razvoj iste odvija brže i jače nego što bi možda trebalo... otud i komplikacije u smislu da što se više trudimo da izgledamo bolje u nečijim očima, to se više zakopavamo u mrežu sitnih laži. Što i nije neuobičajeno, ali teško da bi se bilo takva veza razvijala istim tokom u rl... znači, sve je naopako postavljeno na samom startu.
    Još jedno pitanje... otkuda hemija preko montora? Nema neke logike, a opet se dešava... Ako je komunikacija napredovala u smislu da smo došli do tačke kada smo jedno drugom i jedno o drugom skoro sve rekli i već formirali neko mišljenje... ostaje samo realizacija na polju fizičkog kontakta. Mislim na upoznavanje, ne sex.
    Teško da bi u rl bili toliko svesni "duha" i onih neopipljivih vrednosti druge strane... vizuelno nekako, po pravilu, odvuče misli na drugi kolosek... a hemija udari u glavu. I to je dobra strana ove vrste komunikacije... nebitno je koliko dobro ćemo upoznati osobu sa druge strane monitora, čak i to da li je idealizujemo (zar to ne radimo i sa ljudima u rl, ako smo već skloni)... koliko taj psiho aspekt... i način na koji je doživljavamo.
    Mogu da formiram realno mišljenje, mogu da verujem da "pozadine" u virtuelnoj komunikaciji uopšte nema... jer nema svaki spoj tendenciju da se realizuje u rl. Ako polazimo od toga da nas neko laže, zapitajmo se odakle nam to... i zašto, čega se plašimo, pa ako i nije iskren do kraja, ne može nam ništa... sve dok smo sami sa sobom načisto šta uopšte tražimo u tom vl svetu, šta nadoknađiujemo i koliko smo i sami iskreni.
    Ybt, ispade da smo svi iskreni do srži, a ostatak sveta ništa ne valja, lažu i mažu, ne bi li ostvarili neki niži cilj. A ja vas pitam... koji je vaš cilj... i da li opravdava sredstva? Ne očekujem iskenost, jer znam da je neće biti.

  18. #98
    Registrovani Član
    zLozi avatar
    Status : zLozi je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Pol:
    Poruke : 397

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od Najvisi Clan Foruma Vidi poruku
    Ok, dakle jeste harizma... ali ne pali na tebi?
    Ili se ti u startu samodiskvalifikujes kao podobna i ravna osobi koja nosi tu harizmu? Pardon, energiju?
    Ako si se nekada posvadjao sa zemskom, mozda si mogao da osetis varnice cak i kada svadja prodje, nekada toliko da ne mozes da joj pridjes, ali ne zato sto je mrzis, nego zbog tih varnica. Ili ako si nekada u necijem prisustvu, ne jedne nego dve ili vise osoba oseti da im ne pripadas, da si suvisan. Ili ako ti se nekome tebi bliskom nesto desilo, a nece odmah da ti kaze, kako te ne bi opterecivao, pa cuti i ponasa se normalno, ali ti u pozadini osetis da nesto nije kako treba. E, o tome pricam, za mene je to uobicajeno pojava. Ali ne znam da li je posledica zapazanja sitnih detalja ili izvesne energije koja se javlja u odnosima, nemam drugi izraz....energija je energija, ali ja sam sklona tome da je delim napozitivnu i negativnu.
    Neko bi to nazvao senzibilitet, ali nesto ne verujem da sam bas toliko osetljiva.
    Plus, kao sto rekoh, u rl se mogu videti pokreti, osmeh, oci, trzaj moze da oda....
    E sada odoh.

    Harizma je nesto drugo, sto se mene tice i nemaju svi ljudi harizmu, vecina nema....za sve ove godine upoznala sma samo jednu devojku koja je imala takvu harizmu, da je privlacila sve oko sebe. Jednostavno svi su imali potrebu da slusaju sta govori i gledali u nju, a nije se isticala kao extra dobra riba, niti se tako ponasala, niti se tako oblacila. Obicna devojka.

  19. #99
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    hmmm... uvek treba da se podje od sebe pa onda posmatrati ostale. osnovni princip zivota jer za sve sto uradimo niko nam nije kriv vec smo to uvek sami. totalno je nebitan osecaj dozivljavanja nase licnosti kod drugih. ljudi se upoznaju iz ovog il' onog razloga. nije svaki odnos zasnovan na emocijama, u ovom vl svetu ima jako puno koristoljublja svakake vrste cega smo bili svedoci na onom forumu odakle smo vecina nas dosli. sve ostalo u odnosu je na neki nacin karma ako je baziran snaznim emocijama prenetim na daljinu samo putem optike ili kabla. ako ima hemije preko monitora tu nes nije normalno jer pokusavajuci da skontamo zasto i kako toga ima zalazimo u polje matrixa nase svesti odnosno podsvesti.

    harizma i monitor nemaju veze. ko ima tolko jaku harizmu da moze njom da dominira drugima taj definitivno nije s ovog sveta. barem mu nije onaj duhovni deo. i tu pocinju klasicne zablude da se moze uci u njegovu podsvest i razumeti njegova sustina kao i postupci.

  20. #100
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Марлоне, у праву си да не постоји харизма преко кабла.
    И ако је неко осећа, то само значи да му је тако нешто у том тренутку потребно.
    Да га неко води, да буде део "екипе", да му треба флерт или можда романса.
    Може нам се допасти како неко пише.
    Може нас неко насмејати до суза.
    Можемо претпоставити да је неко харизматичан или не.
    И пожелети да упознамо ту особу.
    То би требало да буде све.
    Све преко тога је... па... необично.

    Догодило ми се па знам.
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

Stranica 5 od 7 PrviPrvi ... 34567 ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Dela Judzina Lushpina
    Od paculjkica u forumu Slikarske palete
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 30-12-2013, 14:06
  2. U društvu lepotice muškarac se ponaša kao budala
    Od Cruz u forumu Hajde da se testiramo
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 03-03-2012, 16:46
  3. naše ponašanje
    Od причалица u forumu Srbilend
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16-10-2011, 11:31
  4. Ekranizacija književnog dela
    Od Bisernica u forumu Književnost
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 06-05-2011, 08:52
  5. kako vidimo knjizevnike/ce i njihova dela....
    Od marlon u forumu Književnost i filozofska misao
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 17-09-2009, 20:11

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •