Stranica 6 od 7 PrviPrvi ... 4567 ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 101 do 120 od 137

Tema: Sa reči na dela... iliti kako se ponašati u slučaju razrokosti

  1. #101
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    ma nema veze bre flert koji vam je ili jos gore romansa. pricam o normalnim situacijama. svakome od vas se dogodilo da sa nekim prijatnije komunicira sa nekim losije sto nimalo ne znaci da je taj bolji a onaj drugi losiji kao covek. upoznavanje.... znas kako je bilo pa i u skoro 19 veku da su se pisala ljubavna pisma zalivena poljupcima i suzama koja su putovala po golubovima... i tako po 10 god dok se npr nisu upoznali. sutina je u podsvesti koju neko uspe da ogoli kod sagovornika brze ili sporije i to se ne radi bas javno vec u private prici. i onda su samo dve stvari moguce. zatvaranje i zid ili otvaranje skroz. ne treba biti psiho za to vec samo osecati i dozivljavati ljude kakvi oni zaista jesu. a svako kolko god se krio iza miliona velova lazi jako brzo pokaze pravo lice.

    e za to je potrebna vl harizma u cugu ih skinuti...

  2. #102
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    A da otvorimo temu o harizmi?

    Ako priču postavimo ovako...
    Harizmatična osoba je redovno superiorna osoba. I ne mora biti posve superiorna,
    dovoljno je da bude superiorna u nekom domenu.
    Kako se onda dešava da tu istu ''energiju'' doživljavamo kao pozitivnu,
    ako je osoba suprotnog pola u pitanju, a kao negativnu ako je u pitanju osoba istog pola?

  3. #103
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Па ето, покушавам да се држим теме, па споменух и ту несретну романсу у коју не верујем иначе.
    Опет кажем да то зависи од оног другог.
    Колико жели и колико му је потребно да се у том тренутку отвори, као и да ли је таква особа по природи.
    И харизма јесте битна, али особа би требало да улива поверење да би му се неко отворио.
    У сваком случају, преко нета све то иде много брже, јер је људима мало лакше кад испричају непознатој особи и кад не морају да је гледају у очи.
    Али је зато нет одлична подлога за манипулацију.
    И зато рекох да тек кад неког погледам у очи, видим гестикулацију, мимику могу о некоме да донесем суд.
    Дотле, то може бити само блаже или јаче интересовање.
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  4. #104
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    U kom smislu ne veruješ u romansu?

    ne razumem...

  5. #105
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    to je zabluda jer osobi pristupas sa prekogniciom njenog pola. ja npr. muske osobe ne dozivljavam na taj nacin ako dominiraju slicnom osobinom. aj sad da se samo zadrzimo na ovom svetu i komunikaciji u njemu. svako iole toliko iskren prema sebi i svom posedu maste nece da ulazi u dublju pricu sa nekim kome je taj posed kao mikelandjelov opus... nebitan je pol. i tacno je za domen, neko ne moze biti sposoban za sve ali veruj da postoje ljudi koji imaju dazdevnjacku moc da se apsorbuju kameleonski u svaku sredinu i da ne odskacu negativno u njemu... osim ako im to nije cilj i z samo njima znanog razloga.

  6. #106
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    ma izuzeo sam romansu flert i slicno... posmatramo sad pomalo suvoparno komunikaciju izmedju dve jedinke ovde. mogu da ti pricam kako nastaje romansa al to blage nema veze sa sustinom ovoga o cemu govorimo. jedan od nacina nastanka "romanse" je kad osoba sa jedne strane zice oseti da je neko pronikao u nju i njenu bit na nacin kao retko ko pre do tad. onda tu njenu/njegovu razbijenu tajnu zamenjuje bes ili onaj drugi cesto prijatniji osecaj bez da on ako je musko bude higins a ona eliza dulitl... mislim sve je to deja vu vec ispricana prica o ljudskim karakterinma koje ovaj vid komunikacije otvara brze i jasnije no drugi u rl.


    ops ja se nadovezah na romansu...

  7. #107
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od kojica Vidi poruku
    U kom smislu ne veruješ u romansu?

    ne razumem...
    Верујем у две особе које могу или не могу да функционишу заједно.
    Романса с тим има утолико везе, колико и сећање на њу с почетка да се лакше преброде неке ствари.
    Постоји страст, потреба за пажњом, убијање досаде, наметнути принципи, интерес.
    Верујем у љубав, поверење, поштовање, заједничке циљеве, заједништво, разумевање.
    Све то може али и не мора да проистекне из романсе.
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  8. #108
    Registrovani Član
    zLozi avatar
    Status : zLozi je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Pol:
    Poruke : 397

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Pa....jedino sto moze da se dopadne preko monitora je izmisljotina iz sopstvene glave i nista vise.
    Ne zele svi da se zbog tih izmisljotina upustaju u avanturu upoznavanja i time, eventualno, da se zaglibe u svet ogovaranja i spletki, koje unose razdore i nepoverenje. Treba racionalizovati ta tzv. osecanja i naci podlogu sa koje bujaju.

  9. #109
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku
    ma nema veze bre flert koji vam je ili jos gore romansa. pricam o normalnim situacijama. svakome od vas se dogodilo da sa nekim prijatnije komunicira sa nekim losije sto nimalo ne znaci da je taj bolji a onaj drugi losiji kao covek. upoznavanje.... znas kako je bilo pa i u skoro 19 veku da su se pisala ljubavna pisma zalivena poljupcima i suzama koja su putovala po golubovima... i tako po 10 god dok se npr nisu upoznali. sutina je u podsvesti koju neko uspe da ogoli kod sagovornika brze ili sporije i to se ne radi bas javno vec u private prici. i onda su samo dve stvari moguce. zatvaranje i zid ili otvaranje skroz. ne treba biti psiho za to vec samo osecati i dozivljavati ljude kakvi oni zaista jesu. a svako kolko god se krio iza miliona velova lazi jako brzo pokaze pravo lice.

    e za to je potrebna vl harizma u cugu ih skinuti...
    Sve se slažem...
    Samo, možda nije reč o harizmi... možda to ne bih baš tako nazvala... U svakom slučaju, treba odabrati i pravi trenutak, za otvaranje... znači, naglasak stavljamo na emotivno stanje potencijalne "žrtve"... ?

  10. #110
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    jel'... ima onaj vic i tako su izumrli mamuti sto se nisu milionima godina otvarale mamutice:raz_032:

  11. #111
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od Skituljka Vidi poruku
    Pa....jedino sto moze da se dopadne preko monitora je izmisljotina iz sopstvene glave i nista vise.
    Ne zele svi da se zbog tih izmisljotina upustaju u avanturu upoznavanja i time, eventualno, da se zaglibe u svet ogovaranja i spletki, koje unose razdore i nepoverenje. Treba racionalizovati ta tzv. osecanja i naci podlogu sa koje bujaju.
    Čekaj... jel to znači da sam te doživela iracionalno... da je ona slika koju sam o tebi stvorila iluzija, proistekla nekim izmišljotinama, iz moje glave? Mislim da te dosta dobro poznajem, i ono što mogu da tvrdim to je da si dosta jaka, prizemna osoba, emotivna... i sve ovo što si rekla ti odbijam na strah od povređivanja. Nije toliko strašno ni kada ti neko razbije iluziju, strašnije je ceo svet gledati sa ovako mračne strane.
    Ponekad treba pustiti da ti neko priđe, ne svako... ali nije dobro ovoliko se ukalupiti i zatvoriti... nije ni meni strano, znam zato ti pričam... da ne bi žalila za nečim, kasnije. Samo kreni, ne boli... i ne struži po podlozi, korodiraće kad-tad... uživaj dok traje... ako dozvoliš da uopšte počne.

  12. #112
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku
    jel'... ima onaj vic i tako su izumrli mamuti sto se nisu milionima godina otvarale mamutice:raz_032:
    Možda nisu našli pravo dugme... nije ni čudo što su izmrli, ondak...

  13. #113
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od QueenOfClubs Vidi poruku
    Верујем у две особе које могу или не могу да функционишу заједно.
    Романса с тим има утолико везе, колико и сећање на њу с почетка да се лакше преброде неке ствари.
    Постоји страст, потреба за пажњом, убијање досаде, наметнути принципи, интерес.
    Верујем у љубав, поверење, поштовање, заједничке циљеве, заједништво, разумевање.
    Све то може али и не мора да проистекне из романсе.
    A iz čega još može da pristekne? Iz prijateljstva?
    Ni ja te ne razumem baš najbolje...

  14. #114
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    ovo ko politika bazar....

    draga saveta, moja drugarica ima veliki problem zatrudnela je greskom pa ne zna sta da radi....

  15. #115
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od jelena=t Vidi poruku
    Čekaj... jel to znači da sam te doživela iracionalno... da je ona slika koju sam o tebi stvorila iluzija, proistekla nekim izmišljotinama, iz moje glave? Mislim da te dosta dobro poznajem, i ono što mogu da tvrdim to je da si dosta jaka, prizemna osoba, emotivna... i sve ovo što si rekla ti odbijam na strah od povređivanja. Nije toliko strašno ni kada ti neko razbije iluziju, strašnije je ceo svet gledati sa ovako mračne strane.
    Ponekad treba pustiti da ti neko priđe, ne svako... ali nije dobro ovoliko se ukalupiti i zatvoriti... nije ni meni strano, znam zato ti pričam... da ne bi žalila za nečim, kasnije. Samo kreni, ne boli... i ne struži po podlozi, korodiraće kad-tad... uživaj dok traje... ako dozvoliš da uopšte počne.
    Да, сасвим је могуће.
    И опет, не обавезно.
    Али веруј ми, речи на монитору не морају да буду одраз нечије личности.
    Нешто што ти делује топло, може бити хладно и иронично чак и злобно, често написано с циљем да некога повреди.
    Да не верујеш, али је тако.
    Такође, иронија и равнодушност могу претстављати само бол и да не крију у себи нимало злобе.
    Тек кад некога видиш и доживиш, постови добијају звук, обојени су емоцијама које си тек тада у стању да разумеш, добијају израз лица, покрет руке.
    Не кажем да не постоји човек чија је права природа осликана у постовима.
    Али кажем да све треба примати с резервом.
    Citiraj Prvobitno napisano od jelena=t Vidi poruku
    A iz čega još može da pristekne? Iz prijateljstva?
    Ni ja te ne razumem baš najbolje...
    Може из пријатељства а може и из неке необавезне везе која се данас популарно назива крес шемом.
    Као што се из заљубљености могу догодити велике љубави, тако може и из неких других односа.
    Правила нема.
    А што се мене тиче, то што кажем да не верујем у романсу, је само моје лично осећање.
    Ја више не верујем, и то је то.
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  16. #116
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od QueenOfClubs Vidi poruku
    Да, сасвим је могуће.
    И опет, не обавезно.
    Али веруј ми, речи на монитору не морају да буду одраз нечије личности.
    Нешто што ти делује топло, може бити хладно и иронично чак и злобно, често написано с циљем да некога повреди.
    Да не верујеш, али је тако.
    Такође, иронија и равнодушност могу претстављати само бол и да не крију у себи нимало злобе.
    Тек кад некога видиш и доживиш, постови добијају звук, обојени су емоцијама које си тек тада у стању да разумеш, добијају израз лица, покрет руке.
    Не кажем да не постоји човек чија је права природа осликана у постовима.
    Али кажем да све треба примати с резервом.

    Може из пријатељства а може и из неке необавезне везе која се данас популарно назива крес шемом.
    Као што се из заљубљености могу догодити велике љубави, тако може и из неких других односа.
    Правила нема.
    А што се мене тиче, то што кажем да не верујем у романсу, је само моје лично осећање.
    Ја више не верујем, и то је то.
    Ali, zar to isto ne važi i za rl? Ako neko hoće, izmnanipulisaće te... i ako ume... misliš da je lakše ne gledati drugu stranu u oči?
    Još nešto... ja takva iskustva do sada nisam imala... što ne znači da neću... mada sumnjam da bih nekome dozvolila da mi se baš toliko približi... osim ljudi u koje imam poverenje.

    Prijateljstvo je prijateljstvo... i ne treba da bude ništa više od toga... neko koga ne gledam kao "objekat želje" ne može nikada da me privuče na taj način... to mu dođe nešto kao brat... izopačeno, načisto.
    Kres šema automatski isključuje bilo kakve emocije... ne kažem da ne može... ali, čemu takav start... i očekivati na kraju šta? ljubav? Meni je to smešno...
    Nema pravila... ali, ipak... za ljubav je potrebna romansa... bilo kakve polovične solucije ne dolaze u obzir... bar što se mene tiče.

  17. #117
    Registrovani Član
    zLozi avatar
    Status : zLozi je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Pol:
    Poruke : 397

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od jelena=t Vidi poruku
    Čekaj... jel to znači da sam te doživela iracionalno... da je ona slika koju sam o tebi stvorila iluzija, proistekla nekim izmišljotinama, iz moje glave? Mislim da te dosta dobro poznajem, i ono što mogu da tvrdim to je da si dosta jaka, prizemna osoba, emotivna... i sve ovo što si rekla ti odbijam na strah od povređivanja. Nije toliko strašno ni kada ti neko razbije iluziju, strašnije je ceo svet gledati sa ovako mračne strane.
    Ponekad treba pustiti da ti neko priđe, ne svako... ali nije dobro ovoliko se ukalupiti i zatvoriti... nije ni meni strano, znam zato ti pričam... da ne bi žalila za nečim, kasnije. Samo kreni, ne boli... i ne struži po podlozi, korodiraće kad-tad... uživaj dok traje... ako dozvoliš da uopšte počne.
    Uvek postoji vrovatnoca da se pogresi u proceni, cak i u rl.

    Taj post se odnosi na musko zenske odnose tj. osecanja, zaljubljivanje u krajnjem slucaju, preko neta. Prvi procitani postovi neke osobe (muskarca), ako zainteresuju, iniciraju interesovanje za tog muskarca, posledica je dalje citanje postova doticnog. To je prvo, a avatar u pozadini daje podrsku recima.... Ako hemija ne moze da nastane preko monitora, a ne moze, sve ostalo ljudi urade sami. Sami sebe isprovociraju, svojim mislima, da pocne lucenje hormona odgovornih za zaljubljivanje. Dalje se gradi slika, onako kako odgovara, doticnom se pripisuju osobine, koje zena zeli da on ima. Doticni i pre svega njegove karakterne osobine su proizvod glave.
    I u realnom svetu hormoni odgovorni za zaljubljivanje doprinose da se osoba vidi u lepsem svetlu, onako kako mi hocemo da vidimo. Osnovna razlika je sto u rl hemija koja nastane je realna i ima osnovu. Drugo, u rl se lakse dolazi do odgovarajucih informacija, nedostatak informacija u vl je znacajan, jer ostavlja prostora masti. Plus ona prica o vremenu.
    Nista lakse od toga, a to opet uvlaci u svet ogovaranja, ko je sa kim itd.
    Pretpostavljam da nije uvek tako, doticni moze odgovarati stvorenoj slici ili se relativno moze uklopiti u tu sliku.

    Snaga lezi u tamnim naocarima.

  18. #118
    Registrovani Član
    NCF avatar
    Status : NCF je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Poruke : 113

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od kojica Vidi poruku
    Pazi kad sam virula na vikipediju, da potražim definiciju kompromisa. :raz_114:

    ''Компромис је врста решења конфликта код кога обе стране бивају потпуно, делимично или половично задовољне решењем. Прихвата се као привремено решење на путу до коначног решења, а када су ставови исувише супротстављени и као једино могуће. Компромис може бити израз узајамних уступака и настојања да се успостави сарадња, изражава тежњу ка балансу и толеранцији а супротан је екстремизму. У постизању компромиса у савременом социјалном раду све се више користи медијација.'' al nebitno....

    Oboje smo drastično modifikovali svoje ponašanje, od početka naše veze pa do sada.
    Da, to je teklo sasvim prirodno i neusiljeno, pa sam ja hrabro izjavila da kompromise pravili nismo.
    Pre bih rekla da smo jedno od drugog učili.. samo zato što mi bolje zvuči..
    PoJHVH, zar nisi vec naucila da sam ja uvek u pravu?

  19. #119
    Registrovani Član
    NCF avatar
    Status : NCF je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Poruke : 113

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od kojica Vidi poruku
    Pa viš da si se promenio. Gle samo kako izgledaš sa tim avatarom...:raz_097:

    U totalnoj je suprotnosti sa onim što pišeš.
    Onaj prvi avatar je imao strogoću jednaku tvojim rečima.
    Prosto da se čovek zapita, oće li preživeti ako ti se obrati. :raz_114:
    Cu da se vrnem u prvobitnu agregatno stanje, dosta je bilo ovog virtuelno mocnog aFatara...
    Pokazao je svoje.
    Pa da krenemo opet ozbiljno i strogo.

  20. #120
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Sa reci na dela... iliti kako se ponasati u slucaju razrokosti.

    Citiraj Prvobitno napisano od Skituljka Vidi poruku
    Uvek postoji vrovatnoca da se pogresi u proceni, cak i u rl.

    Taj post se odnosi na musko zenske odnose tj. osecanja, zaljubljivanje u krajnjem slucaju, preko neta. Prvi procitani postovi neke osobe (muskarca), ako zainteresuju, iniciraju interesovanje za tog muskarca, posledica je dalje citanje postova doticnog. To je prvo, a avatar u pozadini daje podrsku recima.... Ako hemija ne moze da nastane preko monitora, a ne moze, sve ostalo ljudi urade sami. Sami sebe isprovociraju, svojim mislima, da pocne lucenje hormona odgovornih za zaljubljivanje. Dalje se gradi slika, onako kako odgovara, doticnom se pripisuju osobine, koje zena zeli da on ima. Doticni i pre svega njegove karakterne osobine su proizvod glave.
    I u realnom svetu hormoni odgovorni za zaljubljivanje doprinose da se osoba vidi u lepsem svetlu, onako kako mi hocemo da vidimo. Osnovna razlika je sto u rl hemija koja nastane je realna i ima osnovu. Drugo, u rl se lakse dolazi do odgovarajucih informacija, nedostatak informacija u vl je znacajan, jer ostavlja prostora masti. Plus ona prica o vremenu.
    Nista lakse od toga, a to opet uvlaci u svet ogovaranja, ko je sa kim itd.
    Pretpostavljam da nije uvek tako, doticni moze odgovarati stvorenoj slici ili se relativno moze uklopiti u tu sliku.

    Snaga lezi u tamnim naocarima.
    Znam da se odnosilo na muško ženske odnose... ali, vidi... ja gajim nežna osećanja prema tebi, a nisam se zaljubila.

    I hemija je nastala iz glave... razumem šta hoćeš da kažeš... ali ja gradim sliku koja će biti proporcionalna delu autora... ne svidi mi se uvek ono što pročitam... ali to ne ruši mišljenje koje sam o njemu stvorila, ne očekujem savršenstvo... niti ga svesno kreiram. Znači, ono što vidiš, ne ono što osećaš... teško je iskontrolisati se u toj meri i ne dozvoliti osećanjima da vode... ali je i normalno favorizovati dotičnu sosobu, i pomalo idealizovati.
    Opet, zavisno i od osobe koja se usmerila ka dotičnom... koliko je sklona da veruje da je drugačiji, samim tim će mu i pripisati osobine koje ne poseduje. I to je normalno, i svi mi to radimo. Samo ne treba ići u krajnosti... pa, nismo deca... ne može niko u ovim godinama da mi zamazuje oči do potpunog slepila.
    Ja, lično se dosta oslanjam na intuiciju... možda nije dobro, ali je tako... i za sada se ne žalim.

    Pazi, i vl hemija je realna... jer potiče iz glave. Ti ćeš svakako stvoriti neku sliku osobe sa kojom komuniciraš... ili ćem mu tražiti sliku, nebitno. Što se mene tiče, fiz.izgled ni malo ne utiče na postojeće stanje stvari. Nikada se nisam zaljubila u vizuelno... uvek u ono što slušam... i što vidim na osnovu nečijih stavova. Znači, može da bude bog, ako nema karakter, stav, svoje ja... ič me ne zanima... to da mora da bude jači i da preuzme kontrolu kada je potrebno se podrazumeva. Ne treba ti neko koga ćeš vući na kičmi... jel tako?

    Ovo o nedostaku informacija primeni kako ne vl, tako i na rl... ogovaranje, spletke i ostalo, takođe... Ljubomoru uvek očekuj od ljudi tebi najbližih... kako ovde, tako i tamo... s tim što forum zaista liči na jedno poveće virtuelno selo, gde se uvek sazna ko je sa kim, gde... i koliko puta. Pitanje je koliko ćeš sebi dozvoliti da sve to utiče na tebe... jer, ljudi će pričati... uradila, ili ne uradila... ispiraće usta... ako ište vrediš. Treba li bolje potvrde? I protiv toga se ne treba boriti, ne treba demantovati... jer nema svrhe baviti se mizernim likovima... fokusiraj se na dotičnog i teraj po svome. Ili odustani, ako ćeš slušati druge.

    To sam i ja mislila... kada tebe gledam, kao da sebe gledam... dete moje.
    Valjda posle ovoga shvataš zašto ti sve ovo pričam... nemoj da žališ i da se kaješ... nikada. Pogreši, ali nemoj odustajati... slušaj samo sebe... ko yebe ceo svet... i šta će ko reći, ili misliti. Budi po svojoj meri... nikako po evropskim standardima.

Stranica 6 od 7 PrviPrvi ... 4567 ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Dela Judzina Lushpina
    Od paculjkica u forumu Slikarske palete
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 30-12-2013, 14:06
  2. U društvu lepotice muškarac se ponaša kao budala
    Od Cruz u forumu Hajde da se testiramo
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 03-03-2012, 16:46
  3. naše ponašanje
    Od причалица u forumu Srbilend
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 16-10-2011, 11:31
  4. Ekranizacija književnog dela
    Od Bisernica u forumu Književnost
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 06-05-2011, 08:52
  5. kako vidimo knjizevnike/ce i njihova dela....
    Od marlon u forumu Književnost i filozofska misao
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 17-09-2009, 20:11

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •