Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 21 do 36 od 36

Tema: Kako lažu

  1. #21
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Kako lažu

    hm.. ipak više verujem tebi...

    a sad mi ti poveruj...

  2. #22
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Kako lažu

    Citiraj Prvobitno napisano od jelena=t Vidi poruku
    LAV - Pošteni, odani, konstantni. Ovo su sve osobine koje se vezuju uz ličnost Lava koji će rizikovati i da sebe iskompromituje, ali istinu će u svakom slučaju reći. Na sreću, njegova širokogrudost je takvog karaktera da će se u laži upuštati samo onoliko koliko je zaista neophodno.

    Ako je u pitanju nešto do čega mu je izuzetno stal, u stanju je da se pretvori u izvrsnog lažova i tada nije čak spreman ni na kakve kompromise. U stanju je da ih potpuno zbriše sa lica zemlje makar zbog toga bio omražen i nesimpatičan. Samo oni koji znaju da poštuju njegovu lojalnost i iskrenost, mogu računati na Lavovu naklonost. Dakle, zbog svega toga, nemaju baš puno prijatelja, jer i nije lako naći ljude koji će se u potpunosti slagati da njegovim ocenama i stavovima.
    Citiraj Prvobitno napisano od jelena=t Vidi poruku
    VAGA – Kao što je stalno naklonjena uspostavljanju ravnoteže, Vaga se na isti način ponaša i sa naklonošću prema lažima. Želi da postigne mir sa samom sobom i sa drugima, u bilo kojoj prilici. Njena žeđ za istinom i pravdom je odlučujuća kada se radi o ozbiljnom prihvatanju moralnih načela.

    Baš u ime tih moralnih načela, Vage su spremne da malo i otmeno slažu. To čine i u ime plemenitih ciljeva, a i zbog toga da bi pomogla onima koje voli. istinu inače saopštava na sva zvona, tako da bi svima moglo biti jasno kakvi su njeni stavovi.

    Vage su pored ostalog inspirisane prirodnom društvenošću, što im omogućava da skoro sa svima budu u dobrim odnosima. Ako zaključe da će jedna laž doneti dobro svima, Vage će slagati, ali će svima dati do znanja da to čine vrlo nevoljno, jer o lažovima imaju najgore mišljenje.
    Шта рећи
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  3. #23
    Registrovani Član
    Bisernica avatar
    Status : Bisernica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 20,094
    Tekstova u blogu : 22

    Početno Re: Kako lažu

    Citiraj Prvobitno napisano od jelena=t Vidi poruku
    VODOLIJA – Karakteristično je za rođene u ovom znaku, da će pažljivo izbegavati da kažu istinu koja bi mogla naškoditi njihovim bližnjim ili osobama sa kojima su rešili da održavaju dugoročne odnose. Vodolije dakle, funkcionalno lažu, odnosno lažu onda kada uvide da će takva laž biti korisna za opšte dobro i odnose. Vodolije, takođe, u dušu poznaju umetnost diplomatije, koja im je veoma srodna i koja im omogućava da obavljaju funkciju posrednika između dve struje suprotnih mišljenja. Sposobni su da daju za pravo istovremeno i jednoj i drugoj strani. Naravno, sve to posle njima pravi svojevrsne probleme iz kojih samo oni znaju da se ispetljaju i to visoko uzdignute glave. Da nisu inspirisani idealizmom, Vodolije bi zbog njihovog ponašanja bilo vrlo lako optužiti za oportunizam.

    Vodolije su vezane za iskrenost i istinu kao pupčanom vrpcom.
    ono što je vrlo često problem koji proistekne iz ovog je njihova
    direktnost i neprijatna iskrenost kojom znaju i povrediti.
    Nemoj neko da me laže, neće mu dugog veka rabota biti
    Klonim se ljudi koji misle da je drskost hrabrost, a nežnost kukavičluk
    A klonim se i onih koji misle da je brbljanje mudrost, a ćutanje neznanje.

  4. #24
    nikad nema cigare !!!
    Ciciban avatar
    Status : Ciciban je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 6,206
    Tekstova u blogu : 19

    Početno Re: Kako lažu

    Citiraj Prvobitno napisano od jelena=t Vidi poruku
    STRELAC – S obzirom da u druge imaju puno poverenja, Strelci su svakako možda i najiskrenije ličnosti među horoskopskim znacima. Ipak, oni su skloni da misle kako su i drugi poput njih, u čemu naravno greše, pa se tako izlažu riziku od stradanja bilo koje vrste. Strelci ne znaju da lažu, a kako su inače vrlo često i brbljivci, može se dogoditi da u svojim pričama malo preteraju i da neku reč ili situaciju preuveličaju. Zbog toga se posle kaju i upadaju u drugu krajnost, želeći da poprave ono što su poremetili.

    Razumljivo je to što Strelci kao vrlo dobroćudni i širokogrudi ljudi, uspevaju da iznude ili dobiju oproštaj za ono što eventualno zabrljaju. U svakom slučaju, da bi se izbegle bilo kakve nesuglasice, najbolje je ne provocirati Strelce i ne tražiti od njih lično mišljenje, pogotovo ne o stvarima koje ih diraju. Od njih je teško dobiti objektivno mišljenje, lišeno emocija i osećanja. Na taj način bi se našim prijateljima Strelcima stvorili samo poteškoće i nedoumice.

    Sto bre lazu sve je tacno , upletem se ko pile u kucinu kad god zelim da objasnim nesto ...a niko me ne razume

  5. #25

    Početno Re: Kako lažu

    Citiraj Prvobitno napisano od jelena=t Vidi poruku
    VODOLIJA – Karakteristično je za rođene u ovom znaku, da će pažljivo izbegavati da kažu istinu koja bi mogla naškoditi njihovim bližnjim ili osobama sa kojima su rešili da održavaju dugoročne odnose. Vodolije dakle, funkcionalno lažu, odnosno lažu onda kada uvide da će takva laž biti korisna za opšte dobro i odnose. Vodolije, takođe, u dušu poznaju umetnost diplomatije, koja im je veoma srodna i koja im omogućava da obavljaju funkciju posrednika između dve struje suprotnih mišljenja. Sposobni su da daju za pravo istovremeno i jednoj i drugoj strani. Naravno, sve to posle njima pravi svojevrsne probleme iz kojih samo oni znaju da se ispetljaju i to visoko uzdignute glave. Da nisu inspirisani idealizmom, Vodolije bi zbog njihovog ponašanja bilo vrlo lako optužiti za oportunizam.
    (̲̅ζ(̲̅o̲̅)(̲̅ζ
    - Zašto nosiš taj glupavi zečji kostim?
    - A zašto ti nosiš taj ljudski kostim?

  6. #26
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Kako lažu

    Citiraj Prvobitno napisano od jelena=t Vidi poruku
    BLIZANCI – Po prirodi stvari ili po vokaciji, kako vam se sviđa više, Blizanci su poznati glumci koji svoj lik pošteno tumače i drže se uloge koju su sebi zadali. Nikada ne zapadaju u neke drastične situacije, jer su vrlo elastični, sposobni da se prilagode i da se sklope sa okolinom u svakom smislu. Sve zavisi od situacije u kojoj se nalaze. Inteligencija i senzibilnost koje poseduju, sugerišu im da se, kada je to potrebno, celishodno ponašaju.

    Zato se i događa da Blizanci znaju da slažu kao niko, bilo u svrhu odbrane ili napada. O tome ne vode baš mnogo računa i tada za njih i ne važe neka opšte prihvaćena pravila. Vrlo su sposobni kao političari, diplomate, predstavnici i kao takvi mogu postići zavidne uspehe, naročito kada rade za neke više ciljeve. No, za Blizance je granica između besplatnih laži i neophodne diplomatije vrlo često maglovita, tako da se u njih ne može baš imati mnogo poverenja.
    ...da znate s kim imate posla.

    Citiraj Prvobitno napisano od jelena=t Vidi poruku
    ŠKORPIJA - Da li zbog Plutona, gospodara podzemnog sveta, pa tako i svih prikrivenih stvari ili zbog Merkura, koji je u sazvežđu Škorpiona vrlo uticajan, tek, Škorpion je jedan od najsposobnijih lažova među svim horoskopskim znacima! Instinkt za laž je kod Škorpiona toliko jak da retko uspeva da ga obuzda, pošto ga zabavljaju tuđe reakcije.

    Može se dogoditi da se toiliko užive u laži, da ispred svojih bližnjih stvore o sebi potpuno drugačiju sliku. U svakom slučaju, vrlo su rezervisani, pa tako uspevaju da vrlo efikasno sačuvaju tajnu koja im je poverena. Potpuno vladaju svojim jakim instinktima i stoga i znaju da ćute kada je to potrebno, a sve zbog toga da ne bi naudili sebi i drugima. Najviše zbog toga, Škorpioni imaju vrlo lepe perspektive kao političari.
    čisto da se zna s kim imam posla....
    где си пошла с крмељиве очи

  7. #27
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Kako lažu

    Citiraj Prvobitno napisano od jelena=t Vidi poruku
    LAV - Pošteni, odani, konstantni. Ovo su sve osobine koje se vezuju uz ličnost Lava koji će rizikovati i da sebe iskompromituje, ali istinu će u svakom slučaju reći. Na sreću, njegova širokogrudost je takvog karaktera da će se u laži upuštati samo onoliko koliko je zaista neophodno.

    Ako je u pitanju nešto do čega mu je izuzetno stalo u stanju je da se pretvori u izvrsnog lažova i tada nije čak spreman ni na kakve kompromise. U stanju je da ih potpuno zbriše sa lica zemlje makar zbog toga bio omražen i nesimpatičan. Samo oni koji znaju da poštuju njegovu lojalnost i iskrenost, mogu računati na Lavovu naklonost. Dakle, zbog svega toga, nemaju baš puno prijatelja, jer i nije lako naći ljude koji će se u potpunosti slagati da njegovim ocenama i stavovima.
    slika i prilika mojih kojica
    где си пошла с крмељиве очи

  8. #28
    Registrovani Član
    Gurtzmirtl avatar
    Status : Gurtzmirtl je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Poruke : 14

    Početno Re: Kako lažu

    ja po ovom ispo naivni lazov bez premca

    jedino me yeca nadmasi.. mis ti skorpiJoni...

  9. #29
    Registrovani Član
    paculjkica avatar
    Status : paculjkica je odsutan
    Registrovan : Apr 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 8,964
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Kako lažu

    Citiraj Prvobitno napisano od Ciciban Vidi poruku
    Sto bre lazu sve je tacno , upletem se ko pile u kucinu kad god zelim da objasnim nesto ...a niko me ne razume
    Hahaha, takodje...Obicno cak i pomislim da me ne slusaju pazljivo kad ne mogu da razumeju moju misao Svaka cast onom ko ima strpljenja da saceka da se izrazim. Uh kad me neko presece pa zahteva nesto kratko i jasno a ja se mislim preznojim, to zahteva veliki napor
    A da ne pominjem da sam vecito dobijala slabije ocene zbog mog objasnjavanja
    The best feelings are those that have no words to describe them!

  10. #30
    Registrovani Član
    Ena avatar
    Status : Ena je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Između jave i sna :)
    Poruke : 259

    Početno Re: Kako lažu

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    RAK – Poznata emotivna nestabilnost koja krasi pripadnike ovog znaka čini da Rakovi vrlo lako upadaju u velike laži, što im život još više komplikuje i stvara im utisak da je ceo svet tako okrutan. Zaslugu ili krivicu za sve to snosi Mesec, vladar ovog vodenog znaka. Mesec upravlja raspoloženjem i reakcijama Rakova, koje su više ili manje instinktivne. Dakle, ne može se kod Rakova računati sa nekom stabilnošću. Ipak, senzibilnost i intuicija koji krase naše Račiće, uvek ih navedu na to da izaberu najbolji put. Ako istinom neće povrediti svoga bližnjeg, Rak će je izreći, kao što će se ponekad poslužiti malim lažima da ne bi poremetio nečije blagostanje ili ponos. Pošto jako poštuju porodične veze i uopšte familiju kao pojam i status, dobro će paziti da ne pokvare sentimentalne relacije.
    Baš tako !

  11. #31
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: Kako lažu

    evo nas,da nastavimo

  12. #32
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Kako lažu

    ŠKORPIJA - Da li zbog Plutona, gospodara podzemnog sveta, pa tako i svih prikrivenih stvari ili zbog Merkura, koji je u sazvežđu Škorpiona vrlo uticajan, tek, Škorpion je jedan od najsposobnijih lažova među svim horoskopskim znacima! Instinkt za laž je kod Škorpiona toliko jak da retko uspeva da ga obuzda, pošto ga zabavljaju tuđe reakcije.
    aj da nastavimo... debilno karikiranje.
    biti sposoban za laž i uživati u laži su dva različita pojma. ja umem, ali ne volim, sem kada sam naterana.
    i uopšte me ne zabavlja da lažem ljude. čak naprotiv, ne mogu da se obuzdam kada ne trebam da kažem istinu.
    imam običaj da prećutim, često, prečesto... ali to nije laž.
    odakle li sam ovo kopirala, sačuvaj bože...

  13. #33
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: Kako lažu

    Skorpije nikad,ili retko lazu,jedni su od najiskrenijih ljudi...samo sto vole drugima da skidaju maske pa se drugima bas to ne dopada,to je druga stvar

  14. #34
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Kako lažu

    ja to celog života pričam, ali mi niko ne veruje...

  15. #35
    незаборавни члан форума
    PRCKO avatar
    Status : PRCKO je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mad Hatter's Tea Party
    Poruke : 2,566

    Početno Re: Kako lažu

    Citiraj Prvobitno napisano od Raisa Vidi poruku
    Skorpije nikad,ili retko lazu,jedni su od najiskrenijih ljudi...samo sto vole drugima da skidaju maske pa se drugima bas to ne dopada,to je druga stvar
    skorpije su lazovcine teske....

  16. #36
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: Kako lažu

    Cvrc, nema vise iskrenih ljudi od njih

    samo treba to provaliti

    a ljudi,iz svoje gluposti, o ljudima koji imaju jaku skorpiju misle sve najgore,je rim tako lakse,i vide u njima sve lose,a u stvari suprotno je


    Generalno je shvatanje da ''lazu'' , ili su sposobni u lazi, oni koji imaju Merkur u vodenim znakovima, Rak i Riba ( Me u Skorpiji iskljucujem tu , iako i oni mogu biti lazovi ) iako to moze biti samo prica. ukoliko neko ima Me ili u Raku,ili u Ribi ali da je jako dobro postavljen,to moze dati jako dobre pisce,govornike,oratore, pobednike u debatama,pesnike, bilo sta nad cim vlada to vodeno, lepo izrazavanje,mastovitost... ali,bez obzir akoliko dobro postavljen bice propracen falinkama- logika im nece biti bas jacha strana, organizacija ce malo da pati, snalazenje u tehnickim radnjama itd.


    za generalno najbolje merkure smatraju se onaj u Blizancima, Devici, Ovnu itd... ali, i tu ima caka jer jak Merkur,a los epostavljen,moze dati ljude koji su lazovi, vole da izvrcu stvari,da potpaljuju, da namestaju probleme, da krivotvore..iako u devici i u ovnu tesko da ce biti sklon. Devica je onako,bas jak jak intelekt,ali suvo,ide na racio,razmisljanje, logiku, a u Ovnu je iskren, ali nestrpljiv,prvo kaze pa onda razmisli, mnoogo ubedjen da je samo on u pravu i da samo on zna,kad govori zvuci kao da se svadja ponekad,sve sto kaze u tri reci stane nista dugacko...ali zato, iskren do bola,nikad ne laze itd.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Slične teme

  1. Kako vam se (ne)sviđa
    Od DaDole u forumu Svaštara
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 03-07-2019, 10:10
  2. Kako se svlačite?
    Od kojica u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 20-11-2016, 21:21
  3. Eterična ulja - kako odabrati i kako ih primijeniti
    Od ANIMOB u forumu Higijena i Nutricionizam
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 09-02-2013, 19:04
  4. Kako prići devojci (Kako smuvati devojku) ?
    Od Ometač u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 08-10-2011, 12:42
  5. Muškarci više lažu od žena
    Od причалица u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 02-10-2011, 11:34

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •