Stranica 12 od 22 PrviPrvi ... 21011121314 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 221 do 240 od 423

Tema: Натална карта

  1. #221
    Registrovani Član
    ribizla avatar
    Status : ribizla je odsutan
    Registrovan : May 2011
    Pol:
    Poruke : 2,533
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Натална карта

    haha.. da da.. kad pukne.. puko je xD

    I think that in human evolution it has never been as necessary to have this substance LSD...it is just a tool to turn us into what we are supposed to be space.

  2. #222
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: Натална карта

    Citiraj Prvobitno napisano od Alisa Vidi poruku
    al me napljuva
    uopste nisam takva, samo ako neko izazove umem da budem neprijatna ali to je sve


    a ostalo ic ne razumem
    pa kazem,kad te izazovu :-) lepo sam rekla da si naglaseno emotivna,pet planeta u vodi,a taj mesec i mars je maska koju imas pred ljudima,kad te upoznaju da delujes jace nego sto jesi,crvrsce malo,sto i nije tako lose-sakrije tvoju emotivnost bar povrsinski

  3. #223
    panta rhei
    Adio avatar
    Status : Adio je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Poruke : 970
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Натална карта

    Citiraj Prvobitno napisano od Raisa Vidi poruku
    tako da bih za tebe rekla da si u sustini jako emotivno bice,pet planeta u vodi,naglasen rak,ali, da zbog tvog Marsa i Meseca,ne delujes bas tako, pogotovo zbog marsa.delujes agresivnije,jache, spoljasnjem svetu nego sto si ti u sustini ( tvoje Sunce u raku u pvucenoj 12toj kuci )
    tako nekako

    sta znaci to sunce u 12 kuci? sta je to?
    ovo napisano ili...
    Potpisujem da dovoljno sam luda...Potpisujem i jos da dovoljno sam jaka...jedan manje vise hir...

  4. #224
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: Натална карта

    Citiraj Prvobitno napisano od Alisa Vidi poruku
    tako nekako

    sta znaci to sunce u 12 kuci? sta je to?
    ovo napisano ili...
    pa napisala sam pre,ali ocigledno ljudi su i dalje povrsni i ne citaju kad nesti pises

    12 kuca je zatvorenog tipa,kuca podsvesti,unutrasnje patnje itd , analogna je znaku Riba,sto znaci tvoje sunce koje je ionako u senzibilnom raku, je jos osetljivije jer se nalazi u kuci riba,dakle poprima karakteristike i sunca u raku i sunca u ribama,k tome jos u 12toj kuci, koja je sama po sebi povucena... :-)

    imas osam planeta ispod horizonta i samo dve iznad- mnogo se desava u tebi a malo pokazujes svetu

  5. #225
    Registrovani Član
    ribizla avatar
    Status : ribizla je odsutan
    Registrovan : May 2011
    Pol:
    Poruke : 2,533
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Натална карта

    a meni nista ja postavih sliku.. i sve.. i sad nista
    I think that in human evolution it has never been as necessary to have this substance LSD...it is just a tool to turn us into what we are supposed to be space.

  6. #226
    panta rhei
    Adio avatar
    Status : Adio je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Poruke : 970
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Натална карта

    Citiraj Prvobitno napisano od Raisa Vidi poruku
    pa napisala sam pre,ali ocigledno ljudi su i dalje povrsni i ne citaju kad nesti pises

    12 kuca je zatvorenog tipa,kuca podsvesti,unutrasnje patnje itd , analogna je znaku Riba,sto znaci tvoje sunce koje je ionako u senzibilnom raku, je jos osetljivije jer se nalazi u kuci riba,dakle poprima karakteristike i sunca u raku i sunca u ribama,k tome jos u 12toj kuci, koja je sama po sebi povucena... :-)

    imas osam planeta ispod horizonta i samo dve iznad- mnogo se desava u tebi a malo pokazujes svetu
    nemoj da peckas Riso
    ja se ne razumem u horoskop niti sam upucena u planete i ostalo pa trazim da se objasni jer nije na odmet saznati jos nesto

    a za ostalo si u pravu.
    Potpisujem da dovoljno sam luda...Potpisujem i jos da dovoljno sam jaka...jedan manje vise hir...

  7. #227
    незаборавни члан форума
    PRCKO avatar
    Status : PRCKO je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mad Hatter's Tea Party
    Poruke : 2,566

    Početno Re: Натална карта

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    prcko, zar ti nisi strelac?
    U podznaku

    Pa pise mi ovde oduvek datum rodjenja 26.9 a mogla si to da vidis i na fejsu.

    Nego napisi par recenica o ovoj mojoj dzungli linija sabijenoj u trokutic
    When you have to shoot,shoot,don't talk...

  8. #228
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Натална карта

    Citiraj Prvobitno napisano od Alisa Vidi poruku
    nemoj da peckas Riso
    ja se ne razumem u horoskop niti sam upucena u planete i ostalo pa trazim da se objasni jer nije na odmet saznati jos nesto

    a za ostalo si u pravu.
    planeta najviše poprima osobine znaka u kome se nalazi, do raskoraka dolazi ako je prirodni vladar kuće u znaku suprotnih karakteristika... tako da to sunce ima dosta i od lava.

    Citiraj Prvobitno napisano od Alisa Vidi poruku
    al me napljuva
    uopste nisam takva, samo ako neko izazove umem da budem neprijatna ali to je sve
    nisam ni ja, imam marsa u raku, ali u prirodnoj kući škorpije što ga jača, znači nikad prva, osim toga, dispozitor je dobro aspektovan, moj... tako da taj mars u raku nije samo mars u raku, zavisno i od kuće a naročito aspekata se gleda na koji će se način manifestovati. mars u raku prezire odraz sopstvenih slabosti koje uočava u drugima. i na neki nespretan način pokušava da bude suprotno od toga. nije toliko agresivan, koliko povučen je i oslabljen usled emocija ako je u kući vodenog znaka. opet, zavisno i od ostalih aspekata, ne tumači se pojedinačno.
    ovo služi da ti pojasnim, crno i belo ne postoji... horoskop je izbor mogućnosi, i promena... postoje stvari na koje ne možemo uticati, ali uglavnom zavisi od nas samih. osim toga, ljudi ne ostaju isti po rođenju i kasnije, naročito važi za veneru i marsa, podležu vremenu i promenama u nama, oko nas, svejedno...

  9. #229
    panta rhei
    Adio avatar
    Status : Adio je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Poruke : 970
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Натална карта

    i kad cu da se udam?
    Potpisujem da dovoljno sam luda...Potpisujem i jos da dovoljno sam jaka...jedan manje vise hir...

  10. #230
    panta rhei
    Adio avatar
    Status : Adio je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Poruke : 970
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Натална карта

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    planeta najviše poprima osobine znaka u kome se nalazi, do raskoraka dolazi ako je prirodni vladar kuće u znaku suprotnih karakteristika... tako da to sunce ima dosta i od lava.



    nisam ni ja, imam marsa u raku, ali u prirodnoj kući škorpije što ga jača, znači nikad prva, osim toga, dispozitor je dobro aspektovan, moj... tako da taj mars u raku nije samo mars u raku, zavisno i od kuće a naročito aspekata se gleda na koji će se način manifestovati. mars u raku prezire odraz sopstvenih slabosti koje uočava u drugima. i na neki nespretan način pokušava da bude suprotno od toga. nije toliko agresivan, koliko povučen je i oslabljen usled emocija ako je u kući vodenog znaka. opet, zavisno i od ostalih aspekata, ne tumači se pojedinačno.
    ovo služi da ti pojasnim, crno i belo ne postoji... horoskop je izbor mogućnosi, i promena... postoje stvari na koje ne možemo uticati, ali uglavnom zavisi od nas samih. osim toga, ljudi ne ostaju isti po rođenju i kasnije, naročito važi za veneru i marsa, podležu vremenu i promenama u nama, ok nas, svejedno...
    hvala za objasnjene, u svakom slucaju info vise ne da fali
    Potpisujem da dovoljno sam luda...Potpisujem i jos da dovoljno sam jaka...jedan manje vise hir...

  11. #231
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Натална карта

    Citiraj Prvobitno napisano od PRCKO Vidi poruku
    U podznaku

    Pa pise mi ovde oduvek datum rodjenja 26.9 a mogla si to da vidis i na fejsu.

    Nego napisi par recenica o ovoj mojoj dzungli linija sabijenoj u trokutic
    ja sam bila sigurna da si strelac... iz neke priče sa afrike...
    oću, čim ugrabim vremena... a to će biti za nekih 15ak dana, ili kasnije... osim toga, trenutno sam blokirana.

  12. #232
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Натална карта

    Citiraj Prvobitno napisano od Alisa Vidi poruku
    i kad cu da se udam?
    oklen znam... mora da se vide progresije, tranziti, solar...
    inače, mrzim svog marsa u raku, to je jedino što mi se ne sviđa u moma natalu, kvari ga, tačnije...
    ti si dosta 'ladna na emocijama, bez obzira na kvantitet vode u natalu. i sex pomalo suvoparan... poradi na toj veneri. jeste u središtu, biku i tu uživa u svemu od hrane, do sexa, ali loše aspektovana... strasti niđe.

  13. #233
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Натална карта

    meni se sviđa kako raisa tumači, onako direkt, bezobrazno ... ne volim kada imam osećaj da mi je nešto prećutano, tako da ništa nije iz loše namere, to su neke stvari na kojima mora da se radi...

  14. #234
    Registrovani Član
    ribizla avatar
    Status : ribizla je odsutan
    Registrovan : May 2011
    Pol:
    Poruke : 2,533
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Натална карта


    mene niko ne *ebe ovde a?!
    I think that in human evolution it has never been as necessary to have this substance LSD...it is just a tool to turn us into what we are supposed to be space.

  15. #235
    panta rhei
    Adio avatar
    Status : Adio je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Poruke : 970
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Натална карта

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    oklen znam...
    inače, mrzim svog marsa u raku, to je jedino što mi se ne sviđa u moma natalu, kvari ga, tačnije...
    ti si dosta 'ladna na emocijama, bez obzira na kvantitet vode u natalu. i sex pomalo suvoparan... poradi na toj veneri. jeste u središtu, biku i tu uživa u svemu od hrane, do sexa, ali loše aspektovana... strasti niđe.
    suvoparan
    negde sam citala nesto u fazonu da zene rakovi kasnije otkrivaju tu svoju strast, a sto se mene tice

    radim na tome
    Potpisujem da dovoljno sam luda...Potpisujem i jos da dovoljno sam jaka...jedan manje vise hir...

  16. #236
    незаборавни члан форума
    PRCKO avatar
    Status : PRCKO je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mad Hatter's Tea Party
    Poruke : 2,566

    Početno Re: Натална карта

    Citiraj Prvobitno napisano od Valkyries Vidi poruku

    mene niko ne *ebe ovde a?!
    When you have to shoot,shoot,don't talk...

  17. #237
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Натална карта

    Citiraj Prvobitno napisano od Alisa Vidi poruku
    suvoparan
    negde sam citala nesto u fazonu da zene rakovi kasnije otkrivaju tu svoju strast, a sto se mene tice

    radim na tome
    ili je ima, ili je nema... tako ja gledam na to.
    prema nekome naglašena možda manje, ili više, ali osnova u plusu ili minusu stoji kao nepromenljiva.

  18. #238
    Registrovani Član
    ribizla avatar
    Status : ribizla je odsutan
    Registrovan : May 2011
    Pol:
    Poruke : 2,533
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Натална карта

    Citiraj Prvobitno napisano od PRCKO Vidi poruku
    nemoj da ti padaju neke perverzije napamet!
    I think that in human evolution it has never been as necessary to have this substance LSD...it is just a tool to turn us into what we are supposed to be space.

  19. #239
    незаборавни члан форума
    PRCKO avatar
    Status : PRCKO je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mad Hatter's Tea Party
    Poruke : 2,566

    Početno Re: Натална карта

    Citiraj Prvobitno napisano od Valkyries Vidi poruku
    nemoj da ti padaju neke perverzije napamet!
    When you have to shoot,shoot,don't talk...

  20. #240
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Натална карта

    Citiraj Prvobitno napisano od Valkyries Vidi poruku

    mene niko ne *ebe ovde a?!
    kad i prcka...
    previše konjukcija, škola, prijatelji... ljubav nije naglašena... koliko je društvenost, pa opet u nekom 'zatvorenom krugu'... ne sviđa mi se mesec u 12. pa i venera u 12... jupiter u ovnu, fajter si... ali opet, jak mars i pluton u središtu, koliko su dobri, toliko su i destruktivni, opsesije, ljubomora. ne povezujem mnogo sa ljubavnim životom.

    Citiraj Prvobitno napisano od PRCKO Vidi poruku
    nema opozicija, pasivan si... nemoj kad sam ovakva, prvo ću loše da gledam.

Stranica 12 od 22 PrviPrvi ... 21011121314 ... ZadnjaZadnja

Članovi koji su pročitali ovu temu: 1

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •