Stranica 14 od 22 PrviPrvi ... 41213141516 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 261 do 280 od 423

Tema: Натална карта

  1. #261
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Натална карта

    meni je u konjukciji sa mesecom, opzicija na veneru, kvadrat na mars, trigon saturn, orbis 3 maximum... nikad nisam obratila pažnju, aali mogu da naslutim šta bi moglo da znači... imam t kvadrat ve, mo, ma...

    pratim samo ono što podržava natal, i progresije brzih planeta.

  2. #262
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: Натална карта

    ne,nisu bitni aspekti koje pravi ukoliko Lilit nije na bitnom polozaju.Kvadriran mars to imam i ja izmedju ostalog, to sam negde davno citala probleme sa muskarcima samo kakve vrste zaboravila sam.. druga stvar kada je neciji asc sco 13,39 i lilit 13,41 :-) to je personifikacija Lilit na asc,sto nije dobro kako neki ljudi vole da predstave. nije ista lilit u 10,11, 5,5 kuci,i ravno na licnost. Kad sam imala npr Veneru u skorpiji ( a moja mama to ima, svaka devojka sa venerom u sco je meni prelepa ) u 12 koa tranzit,izgubila sam zamalo posao zbog ''seks skandala'' koji uopste nije bio istinit ,ali , ''lilit-losa zena'' ..uglavnom,svakom astrologu koji je gledao moju kartu je strasno interesantan moj Lilit,i drago mi je zbog toga. ako nista ,olaksava mi mnogo u glumi da glumim te zlobnice

    Uglavnom volim svoj natal, ironija je iako ima stvari koje zaista nisam kod njega volela,cak i ono sto deluje kao lose ( moj mesec npr ) je tacno tamo gde treba da bude,iako bih ja volela da je drugacije ponekad...

    meni progresije jesu bitne ako se neko gleda,jer natal mi je kao blueprint, ali nije ono sa cim ostajes,kao sto ni karakter nije nepromenljiv,vec da bi opstao moras da se transformires,preporadjas,menjas. meni je bas sad cudno jer nazalost fali mi vatre u natalu a progresivni asc u strelcu sa stelijumom u ovnu, pa mi sad cudno kad ucim sve te vatrene energije da izrazavam al mogu reci taj stelijum u ovnu ( sunce,merkur,ovan ) postala mnogo vise arogantna,i mnogo vise ratoborna


    sto i jeste svakome ko ima Meseca u Ovnu,nema veze sto drugi kazu da je u padu,nek je,ali je odlicno,odlicno mesto za Mesec za nekoga. nema suze,cmizdrenja,predaje ( mesec vlada dusom,ne samo emocijama jel,dakle i ratobornost bi se mogla vezati za mesec jer je dusha ) jako,napred,dominantno,ceni sebe,nema vremena za zaljenje. sasvim drugacije ce jedan Mesec u Ovnu ici kroz zivot ''u padu'' , neko Mesec u sedistu u Raku, koji je po teoriji jaci,ali u praksi ce delovati slabije od onog u ''padu''. Mada,da ne ogresim dusu,imao je Mengele Meseca u Raku

  3. #263
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: Натална карта

    E da,videla sam pre neki dan,tj napravila sam, natal zene koja je do danas poznata kao jedini zenski vodja Italijanske mafije, jedina zena koja je ikad,dugi niz godina bila ultimate boss , pazi Ovan u podznaku Lav, Pluton u prvoj u Lavu i Mars ,Merkur i Venera u ovnu

  4. #264
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Натална карта

    Citiraj Prvobitno napisano od Raisa Vidi poruku
    E da,videla sam pre neki dan,tj napravila sam, natal zene koja je do danas poznata kao jedini zenski vodja Italijanske mafije, jedina zena koja je ikad,dugi niz godina bila ultimate boss , pazi Ovan u podznaku Lav, Pluton u prvoj u Lavu i Mars ,Merkur i Venera u ovnu
    A njeno ime je ?
    Homo homini lupus est.
    The others have failed - Learn from them but do not follow

  5. #265
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Натална карта

    kako misliš na bitnom položaju, pravi samo tu konjukciju sa mo, 4 kuća. to za veneru u škorpiji znam, moja je u vagi, ista definicija, samo ne daje tu fatalniost kao u škorpiji.

    probleme sa nasiljem, takve tražim, ako ne nađem, ja sam tiranin... tako nekako...

    meni samo taj t kvadrat smeta, uopšte loše aspektovan mars, masu problema mi je doneo u životu. otežavajuća okolnost je što je u raku.
    ne znam koliko su bitni stepeni, nešto sam bunarila pre neki dan, imam par jakih pozicija, ali teško realizujem tu situaciju, bar za sada, uglavnom ono loše se manifestuje... ako i krene, to biva usporeno. a saturn mi je recimo dobro položen. ima tu potencijala, ali zašto se ne ispoljava, nisam pasivna ni po jednom pitanju, stvarno ne znam...

    progresije se prate i kroz tranzite, solar, nisam toliko stručna i zamara me, počinjem da se gubim... meni je stelijum ,ne progresivni, već natalni u 12 oj u škorpiji, uran, merkur, sunce, nod, ne znam šta vuče, a šta koči... a progresivni asc pada u prvu kuću, strlac, konjukcija sunce i hiron. sve progresivno.

    meni je u ribama, ne štedim ga nimalo, samo se trudim da se to ne vidi.

  6. #266
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Натална карта

    Citiraj Prvobitno napisano od Raisa Vidi poruku
    E da,videla sam pre neki dan,tj napravila sam, natal zene koja je do danas poznata kao jedini zenski vodja Italijanske mafije, jedina zena koja je ikad,dugi niz godina bila ultimate boss , pazi Ovan u podznaku Lav, Pluton u prvoj u Lavu i Mars ,Merkur i Venera u ovnu
    mars je jak... ali je logičnije da bude i jupiter.

  7. #267
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Натална карта

    i zar kod nje ne bi trebao taj pluton da bude u kvadratu i opoziciji sa marsom? i sa merkurom?

    a taj jupiter je kod kriminalaca obično u vodoliji...
    u ovnu je više na 'juriš'.

  8. #268
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Натална карта

    ja joj reko da ce odlepi ako nastavi s ovim.... al' dzaba govoriti...

  9. #269
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: Натална карта

    Mun- Maria Licardi

    eto vidite primer astrologije, nastup Amy whinehouse u Beogradu,gde su je izvikali, po tranzitima za taj dan njoj su sipali drogu u pice... stoka jedna ljubomorna. dokle ljudi mogu da idu i sta su sve spremni da urade samo radi zavisti i ljubomore,da te sabotiraju

  10. #270
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Натална карта

    pretpostavljam da je i finiš bio deo tuđe sabotaže...
    ironiju valjda ne moram da naglašavam.

  11. #271
    Registrovani Član
    Angy avatar
    Status : Angy je odsutan
    Registrovan : Aug 2011
    Pol:
    Poruke : 14

    Početno Re: Натална карта

    Da li mi neko moze objasniti kako da okacim sliku svoje natalne, imam je sacuvanu na desktopu, ali ne znam kako ne znam da to uradim. :-) Hvala

  12. #272
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,535
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Re: Натална карта

    Najednostavnije je da uploaduješ na http://dodaj.rs i ovde ubaciš link, ili dodaš ovde kao atačment

    Opcija dodavanja atačmenta ti se pojavljuje kad klikneš na "idi na napredno"
    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  13. #273
    Registrovani Član
    Angy avatar
    Status : Angy je odsutan
    Registrovan : Aug 2011
    Pol:
    Poruke : 14

    Početno Re: Натална карта

    Hvala, valjda sam uspjela! :-)
    Priložene slike Priložene slike natal_wheel_2.jpg  

  14. #274
    Registrovani Član
    Angy avatar
    Status : Angy je odsutan
    Registrovan : Aug 2011
    Pol:
    Poruke : 14

    Početno Re: Натална карта

    E sad ako neko zna da tumaci, neka mi kaze kada su povoljni aspekti za promjenu posla. :-)

  15. #275
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,535
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Re: Натална карта

    To kad dođu naše dežurne veštičare mi numemo...

    uspela si
    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  16. #276
    Registrovani Član
    Angy avatar
    Status : Angy je odsutan
    Registrovan : Aug 2011
    Pol:
    Poruke : 14

    Početno Re: Натална карта

    hehe Cekam ih onda

  17. #277
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Натална карта

    za dobre i loše periode se gledaju tranziti, a ovde se jasno ne vide ni aspekti... zato ili ostavi podatke, ili ubaci sliku sa nekog drugog astro programa.

  18. #278
    Registrovani Član
    Angy avatar
    Status : Angy je odsutan
    Registrovan : Aug 2011
    Pol:
    Poruke : 14

    Početno Re: Натална карта

    http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?b...lz-u1314859904
    evo link, ja ne znam drugačije da postavim sliku. :-) Pa, hvala na svakom "predvidjanju" :-)

    ...

  19. #279
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Натална карта

    pišem elaborat i na kraju mi pukne net...

    aj sad ukratko... loš aspekt između marsa i saturna, da li si imala saobraćajke, lomove, povrede, ili bilo šta slično? znači, ugroženo zdravlje, ali ne pod obavezno i život? mesec je aflikovan, sem tih fizičkih nezgoda, mogući su i problemi sa psihom, nije mu najsjajnija pozicija u 12 oj kući, pa još u devici, on trpi, služi, analizira, gubi... ovo takođe može da znači i rad u izlocaiji, inače ti takav posao donosi uspeh... predstavlja i samu izolovanost u smislu usamljenosti i osećanja uopšte.
    mislila sam da je moj mars loš, sad vidim da može i gore... tvoj predstavlja krajnju agresiju, od ljubomore, posesivnosti, svih vidova destrukcije i samodestrukcije... verbalno i fizičko nasilje, nasilni partneri, loš odnos sa majkom i u kući uopšte, površna prijateljstva... i brak je predstavljen ovim marsom, odluka na brzinu, kajanje na tenane, sukobi i kasnije razlaz.
    uran i saturn u lošem odnosu sa jupiterom, takođe podržava ovaj sukob sa okolinom, sestrom... na neki način te predstavlja kroz afektivna stanja, što podrazumeva pogrešne poteze i loše odluke. moguć je i loš odnos sa decom... i ne bih rekla da je samo odnos u pitanju...
    sama venera nije aflikovana što je dobro za ljubav, u konjukciji sa plutonom daje fatalne veze, jaku strast, pa oba u škorpiji, jaku sexualnost, ali i drugu stranu medalje, znači nasilje, sukobi, ljubomora... ovo nije nešto na čemu ne može da se poradi, uz malo dobre volje. inače nisi u skladu sa samom sobom... to je disfunkcionalan aspekt sunca i meseca, veliki raskorak između razuma i osećanja.
    partnere i prijatelje biraš i praviš selekciju na one od kojih imaš koristi i na one od kojih je nemaš... ovi drugi automatski otpadaju. ova 'mana' ti donosi materijalnu sigurnost i napredak na poslu... suvišno je pitati da li vredi?

    pre par meseci je tranzitni saturn napravio kvadrat na neptuna i sunce, što je trebalo da ti donese neke probleme sa zdravljem, računam i psihu, naročito psihu, ali i konkretnije stvari? može da znači i promenu posla ili neke zastoje i trzavice na radnom mestu, jer je neptun vladar 6 te kuće, znači posao, zdravlje?
    za mesec, dva, nisam ukucavala tranzite, bi trebao da pređe preko ascedenta i taj loš uticaj može da popusti, ali sam tranzit kroz prvu kuću u škorpiji, gde su ujedno i pluton i venera može da donese komplikacije na planu ljubavi, prekide veza, zahlađenja u emotivnim odnosima, u odnosima sa okolinom, depresiju i sl...

  20. #280
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Натална карта

    e, pitala si za promenu posle, sem tog saturna u kvadratu sa nepunom negde početkom godine ga je i tranzitni jupiter iskvadrirao, što može da znači promenu radnog mesta, uz teškoće i otezanje... u isto vreme je napravio i trigon na zenit, što bi značilo skok pozicije. tranzitirao je kroz 6 tu kuću, bolju priliku nećeš dobiti u skorije vreme.
    pa ako si taj period propustila, trenutno saturn popušta, jupiter pravi trigon na neptun, sada je orbis oko 5 stepeni, čudi me da do sada nisi imala nekih ponuda, ali s obzirom da ide retro, to će biti nešto što se ponavlja... što se tiče posla je ok situacija u narednom periodu.
    inače ti vladari 6 te i 10 te, nisu u dobrim aspektima, tako da ćeš uvek morati da žrtvuješ nešto. i rizikuješ.

Stranica 14 od 22 PrviPrvi ... 41213141516 ... ZadnjaZadnja

Članovi koji su pročitali ovu temu: 1

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •