Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 21 do 38 od 38

Tema: Ziveti sa homoseksualcem

  1. #21
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Ziveti sa homoseksualcem

    Citiraj Prvobitno napisano od Razbibrigica Vidi poruku
    ama kojice, nije zena imala vremena da prica detalje, verovatno je znala kad je pristala. ali posle nekoliko godina braka... ma el ti mene zezas?

    idi bre vidi syebala sam ti rezultat na pingvinima....
    E pa dobro.. ako je znala, pa još i pristala na to, šta onda ima da kuka..
    i to na radiju...

    Ja sve mislim da ti zezaš mene...
    Večnost je čista sadašnjost.

  2. #22
    nikad nema cigare !!!
    Ciciban avatar
    Status : Ciciban je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 6,206
    Tekstova u blogu : 19

    Početno Re: Ziveti sa homoseksualcem

    A jel ona godinama cekala da ga vidi s "drugim" pa da sazna o cemu se radi? ja bih to ranije otkrila....a verujem i mnoge bi ( ma kad bolje razmislim kako me je cesto bolela glava on bi silom prilike postao ..ovaj homosexualac? )

  3. #23
    lilasta
    Lilu avatar
    Status : Lilu je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mighty jungle...
    Poruke : 4,442
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Ziveti sa homoseksualcem

    vako, kaze zena, da je posle godinu, dve seksualni zivot kod njih zamro dibidus... i da se trudila na sve nacine da ka digne iz mrtvih, dizvinete i ondaK joj je valjda predlozio to.... el ja pricam mandarinski?
    Proleteri svih zemalja, ujedinite se!

  4. #24
    стока са трибине јужне
    Mr.OneTwo avatar
    Status : Mr.OneTwo je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : na raskršću zdravog razuma i ludila
    Poruke : 438

    Početno Re: Ziveti sa homoseksualcem

    ma to je antidepresiv na tdi radiju. onaj ludak pop i kolega mu, gistro ruse sve tabue. u svakoj emisiji bude barem jedna neverovatna prica, tako da je vrlo moguce da ljudi izmisljaju i loze ih. nista ja to ne verujem, i na ovaj svet sve sto se dogadja... to nije istina : )
    vole te lopovi!

  5. #25
    lilasta
    Lilu avatar
    Status : Lilu je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mighty jungle...
    Poruke : 4,442
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Ziveti sa homoseksualcem

    ama ja nisam provravala, moguce, al kazem ti zena to isprica danas, da li je istina ili nije, uglavnom pop osta bez teksta na kraju
    Proleteri svih zemalja, ujedinite se!

  6. #26
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Ziveti sa homoseksualcem

    Citiraj Prvobitno napisano od Razbibrigica Vidi poruku
    vako, kaze zena, da je posle godinu, dve seksualni zivot kod njih zamro dibidus... i da se trudila na sve nacine da ka digne iz mrtvih, dizvinete i ondaK joj je valjda predlozio to.... el ja pricam mandarinski?
    Ne pričaš mandarinski, al pročitaj uvodni post. Rekla si da posle petnaest godina braka
    seks nije bio ni približno isti. Mislim... u kom li je braku seks posle 15 godina isti...
    baš bih volela tog lažova da čujem...
    Večnost je čista sadašnjost.

  7. #27
    lilasta
    Lilu avatar
    Status : Lilu je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mighty jungle...
    Poruke : 4,442
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Ziveti sa homoseksualcem

    sto ljudi kazu... nije istina...
    Proleteri svih zemalja, ujedinite se!

  8. #28
    lilasta
    Lilu avatar
    Status : Lilu je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mighty jungle...
    Poruke : 4,442
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Ziveti sa homoseksualcem

    ne ne, vec su 15 godina u braku, ali je vec posle par godina bilo ravno nuli...
    Proleteri svih zemalja, ujedinite se!

  9. #29
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Ziveti sa homoseksualcem

    Citiraj Prvobitno napisano od Ciciban Vidi poruku
    A jel ona godinama cekala da ga vidi s "drugim" pa da sazna o cemu se radi? ja bih to ranije otkrila....a verujem i mnoge bi ( ma kad bolje razmislim kako me je cesto bolela glava on bi silom prilike postao ..ovaj homosexualac? )
    Pa oklen ćeš da znaš da li je to zato što je homoseksualac ili zato što mu više nisi privlačna?

    (možda se i prešalta, ako provali da muškarci nemaju tako česte glavobolje...)
    Večnost je čista sadašnjost.

  10. #30
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Ziveti sa homoseksualcem

    Citiraj Prvobitno napisano od Razbibrigica Vidi poruku
    ne ne, vec su 15 godina u braku, ali je vec posle par godina bilo ravno nuli...
    Dobro.. izvini Lila zato što si nejasno napisala uvodni post...
    Večnost je čista sadašnjost.

  11. #31
    lilasta
    Lilu avatar
    Status : Lilu je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mighty jungle...
    Poruke : 4,442
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Ziveti sa homoseksualcem

    Proleteri svih zemalja, ujedinite se!

  12. #32
    Registrovani Član
    Nera avatar
    Status : Nera je odsutan
    Registrovan : Nov 2009
    Poruke : 8

    Početno Re: Ziveti sa homoseksualcem

    Je, sto se toga tice, tamo u Srbiji, ziveti sa pederom nije nista neobicno, neobicno je i gresno biti peder. Videla sam reakcije prilikom onih neodrzanih gej manifestacija. Pa se onda cudite. Covek mora da laze da bi opstao. Verovatno nije neko pa da moze javno to da prizna. A na vesala se mu nece. Ovde gde sam ja javno se zna da je jedan ministar peder, dirktor zeleznica peder, senator peder o estradi necu ni da pricam. I ne samo ovde. Znam fakultet gde je dekanov sin peder, tri profesora to isto, apotekarku lezbejku, doktoricu lezbejku i svi zive svoj zivot normalno, bez zavoja i sakrivanja. A anpasan, tvrdi se da je 45% populacije homoseksualno orjentisano. Za kratko vreme mi cemo biti manjina. A iskreno receno, vise mi je zao toga coveka nego nje. Njemu se zeludac dizao svaki put kad je morao s njom u krevet. Ona je bar imala par godina lepog odnosa. On ni sekunde. Znam o cemu pisem, veoma sam u kontaktu sa isitma i veoma ih postujem. Ne shvatam ali ne osudjujem.

  13. #33
    Registrovani Član
    mica avatar
    Status : mica je odsutan
    Registrovan : Nov 2009
    Pol:
    Poruke : 2,268
    Tekstova u blogu : 8

    Početno Re: Ziveti sa homoseksualcem

    Interesantna tema...uvek aktuelna Prvo,takve situacije su poprilicno ceste u ovoj,homofobicnoj sredini,gde covek ili sa zakasnjenjem shvati da je gay,ili je shvatio odavno ali se bori sa tim,pa onda pukne u nekom trenutku i tako unsiti i svoj i zivot osobe sa kojom je proveo,eto,15 god...Pritom,meni ona bas nije cista u glavi kad izigrava mucenicu i pristaje na takvu trojku samo radi njegovog zadovoljsta,...ok je eksperimentisati na opste zadovoljstvo oba partnera,ali ako ona to radi da bi njemu,s' oprostenjem,digla e onda je guska. Teska...Jer od sad,pa na dalje,njen sexualni zivot ce se scesti na posmatranje njega sa jos jednim muskarcem....samo ce se lica menjati...a ona ce patiti i uveniti...otprilike,to je vec poznat scenario...

  14. #34
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Ziveti sa homoseksualcem

    Хајд да занемаримо да ли је конкретно овај случај истинит или не. Рецимо да је истина. Да јој је муж хомосексуалац. Или бисексуалац. Мени не чини разлику.
    Слажем се са Којицом. Многи мушкарци (ако не и сви, јер ово није слатка серија него живот) који осете да су другачији, пате.
    То им је прво неприхватљиво, страшно, гаде се сами себи, неретко покушају или почине самоубиство.
    Јер... код нас је то табу, зло, не дај Боже... Син па педер. Углавном се мисли да нас гора судбина не може задесити.
    (Да напоменем да није Београд Србија, и да је у мањим срединама то све много горе)
    Тешко је тим људима да прихвате себе и ситуацију.
    Неки се жене мислећи да ће се тиме све решити, неки се повлаче у себе и остају нежење и апстинирају, као што рекох, неки се убију, неки оду у иностранство...
    У сваком случају, није им лако. Најтеже је онима који се ожене. Временом постају исфрустрирани.
    Опет, неки су агресивни, неки се повлаче, а неки кривицу траже у другоме.

    Е сад... Колико се жена која се нађе у таквој ситуацији осећа превареном... И колико јесте преварена.
    Могу да разумем мушкарца који се оженио.
    Могу да разумем да себи није желео да призна, да ће уз жену "проћи", да се можда себи заклео...
    А неће. Временом постаје све горе и за њега и за целу породицу.

    Ко је ту заправо крив... По мени, највише наше друштво које то осуђује.
    Које не каже јасно да се људи такви рађају, да не могу против тога и да би требало да их прихватимо такве какви су.
    Хомосексуалац се не постаје тако што дечак види два мушкарца заједно.
    Хоћу да кажем, да кад би ово друштво било толерантније према њима, да се овакве ствари не би ни дешавале.

    А што се тиче жене која у таквом браку остаје, па још изиграва жртву под паролом – сачувати породицу, треба озбиљно да се запита да ли то ради због себе или "породице".
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  15. #35
    Registrovani Član
    Bisernica avatar
    Status : Bisernica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 20,094
    Tekstova u blogu : 22

    Početno Re: Ziveti sa homoseksualcem

    Bravo Kvinče ,ne radi se ništa zarad porodice nego zarad sebe.
    Nisam od početka pregledala,ali sam se uključila samo zarad par sopstvenih razmišljanja na zadatu temu.
    Homoseksualnost postoji od kada postoji i čovek,čak je u ono zlatno vreme antike,kada su nastajala najlepša dela
    svetske kulture,homoseksualnost bila društveno prihvatljiva - ratnici su imali svoje ljubavnike,a pesnici i umetnici nisu
    mnogo marili za ženske muze.Dakle ,homoseksualnost je usslovno rečeno,normalna pojava kod ljudi,čak i kod nekih
    životinjskih vrsta.To što je u našem društvu situacija takva kakva jeste,na neki način opredeljuje i ponašanje nekih koji
    imaju ovaj problem.Neke od njih to i tera na biseksualnost,iako možda to nerado čine.
    Živeti sa homoseksualcem........nekako mi u celoj stvari smeta stanje *pravljanje budalom*,a znaš da budala nisi.
    Osećanje prevarenosti ,mislim da bi me to dotuklo,a sve ostalo.....dešava se kako kaže narod i u devojke dete.
    Klonim se ljudi koji misle da je drskost hrabrost, a nežnost kukavičluk
    A klonim se i onih koji misle da je brbljanje mudrost, a ćutanje neznanje.

  16. #36
    lilasta
    Lilu avatar
    Status : Lilu je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mighty jungle...
    Poruke : 4,442
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Ziveti sa homoseksualcem

    Ona nije rekla da je zrtva, rekla je da pokusava sve da spase brak jer verovatno tako zeli i nije rec o osudi homoseksualizma, vec o saznanju da joj je muz homoseksualac a nije joj to priznao na pocetku, nije joj ostavio izbor, jer priznacete, seks je jako bitna stavka u braku, a snjim nije imala kvalitetan seks iz vec poznatog razloga... saznala je kad je stekla porodicu s njim i kad je on prestao verovatno da muci vise sebe.
    Proleteri svih zemalja, ujedinite se!

  17. #37
    Registrovani Član
    Bisernica avatar
    Status : Bisernica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 20,094
    Tekstova u blogu : 22

    Početno Re: Ziveti sa homoseksualcem

    Ne znam da li bih pokušala da spašavam taj brak iz ne znam kog razloga,ali bih se potrudila da
    mu budem prijatelj,sa kojim može da podeli i sa kojim može da se dogovori.Ali,zasigurno ne bih
    propustila da mu očitam za *prevaru* - ipak je to život u jednoj iluziji koja se u trenutku rasprsne
    kao balon od sapunice.
    Klonim se ljudi koji misle da je drskost hrabrost, a nežnost kukavičluk
    A klonim se i onih koji misle da je brbljanje mudrost, a ćutanje neznanje.

  18. #38
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Ziveti sa homoseksualcem

    Па ето, да се то мени десило, покушала бих да оправдам и да разумем.
    Да разумем све оно што написах у претходном посту.
    А згадио би ми се он а не живот да је, рецимо, тако нешто тражио од мене (мислим да гледам њега с другим) или одржавао паралелну хомосексуалну везу.
    И не би било шансе да се брак спашава након тог сазнања.
    Јер, осим што и ја сматрам да је секс веома битан у браку, не бих живела у карикатури од живота нити бих била икоме параван
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •