Rezultati ankete: Prioritet?

Glasači
15. Ne možete glasati u ovoj Anketi.
  • Deca

    0 0%
  • Seks

    6 40.00%
  • Ljubav

    3 20.00%
  • Prijateljstvo

    1 6.67%
  • Pažnja

    0 0%
  • Novac

    0 0%
  • Kućna pomoćnica

    1 6.67%
  • Zabava

    1 6.67%
  • Odanost

    1 6.67%
  • Nešto deseto

    2 13.33%
Stranica 3 od 5 PrviPrvi 12345 ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 41 do 60 od 84

Tema: Šta je muškarcu najpotrebnije od žene?

  1. #41
    Registrovani Član
    Eva avatar
    Status : Eva je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : locirana
    Poruke : 284

    Početno Re: Šta je muškarcu najpotrebnije od žene?

    A zasto nema 'MAMA' u anketi?

  2. #42
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Šta je muškarcu najpotrebnije od žene?

    aj da prekopiram sa onog foruma kad sam pre neko jutro na istu ovaku temu malo pisao... kome je smorno nek ne cita.. nis novo nece saznati, verujte samo ce se mozda ubedaciti.


    neki put treba banalizovati stvari da bi se kroz apsurd doslo do gole sustine pa tako i ja cesto volim da se igram... sta muskarci zele zapravo? da bi se dobio odgovor na ovo tako filozofsko pitanje sta trebamo uraditi? patak.... jel' kontas?

    treba se zapitati sta zene zele zapravo? kada taj odgovor shvatimo onaj prvi banalniji nam je ispred nosa sve vreme. ajmo jedan primer... uzmimo situaciju koju je svaka zena imala u svom zivotu makar jednom. oseca da se strast ili ljubav sa nekim sa kim je u vezi gasi svakim danom polako ali sigurno. sta radi da kazem tipicna zena? takva zena pokusava dijalogom sa partnerom da dodje do izvora svog nezadovoljstva i po pravilu ne uspeva jer da moze tom retorickom analizom njihovog odnosa kroz dijalog doci do resenja ne bi se tako ni osecala pod jedan. kada shvati da je na stranputici sa dijalogom radi dve stvari zavisno od njenog karaktera i slicnih iskustva ako ih je imala ranije. ili napravi kardinalnu gresku pa udje sa nekim totalnim emocionalnim anonimusom u kres semu za par noci da klinom izbije klin one veze iz koje bezi, ili se povlaci u sebe i postaje anksiozno nedostupna ne samo partneru vec svojoj blizoj i daljoj okolini... cesto idu obe ove stvari u kompletu.

    sta radi zena koja nije bas tipicna ako tako mogu da se odrazim? paaa, tera stvar do pucanja ako se tako moze reci, gde isprovocira partnera da u afektu uradi ili kaze stvari posle kojih za nju nema vise povratka na staro. to rade zene sa izuzetno jakim karakterom, cesto i libidom, koje su namazane svim poznatim i nepoznatim mastima i uvek razmisljaju prvo o sebi, pa tek onda o partneru i vezi uopste sto je i razumljivo za takav tip zena koje su pomalo kolerckog temperamenta. kada po pravilu istera svoj mak na njegov konac, ona trijumfalno odlazi iz veze znajuci da je pobedila u toj igri ali kada ostane sama vrlo brzo je stigne sve to i onda zna se vec kako ide jer i ona je zena kao i sve ostale, znaci uvek slaba na neke stvari. manje ili vise depresije i stvar vezana za vezu kopni, bledi i odlazi u nepovrat.

    postoji i treca vrsta zena a to su one posebne koje sam opisao na nekoj temi ovde da je na trazim sad. one objedinjuju osobine i prvih i drugih ali imaju izuzetnu dozu apstraktne iracionalnosti koju ni same ne znaju kako da kanalisu svojim raciom ali savrseno odradjuju svaki problem na koji naidju sto je za ginisa. kod takvih osoba je samo jedan problem a to je otvaranje karata, a po pravilu kad ih skroz otvore to je uvek i samo fles rojal... kad se tako otvore tad je kasno za onu drugu tragicniju stranu tj. nas muskarce. povratka znaci nema. sta rade takve zene u situaciji koju sam dao kao primer? rade sve i ne rade nista. kupuju savete od drugih, stavljaju na tas vage sve sto ih drzi ili ne drzi u vezi, mere ono nemerljivo, strast i emociju sa koriscu opstanka u vezi, porede sta mozda imaju na nekom drugom mestu u odnosu na ono prvo, razmisljaju o osveti spram partnera ako ih je povredio, unistavaju sebe ljubomorom verujuci da je partner takav sto ima drugu trecu ili desetu, imaju doze optimizma i pesimizma koje se naizmenicno smenjuju ko ovo julsko vreme... znaci citav spektar osecanja koje ih lome iznutra i cine ih jako nesretnim bicima a da ni same nisu svesne promena koje im se ogledaju na licu. traze spas ne pokazujuci da im spas uopste treba jer one znaju da kada rese, a takve zene resavaju jako mudro takve stvari, imale dve ili 200 veza iskustva one seku ko mesarskom testerom i to je finito. posledice ih uopste ne zanimaju bas kao ni bogomoljku zato sto znaju da su u vezi imale sve ono sto ih je drzalo i cinilo im plezir... znaci neki pocetak, neku sredinu i kraj koji bas i nije neki ali je ipak kraj. ali dok dodju do njega to je raspad njihovog nervnog sistema, suicidno razbijanje sopstvenog ega svakodnevno i svakonocno, najlucidnija igra sa sopstvenom podsvescu do granice nenormalnog, ali to je ako mogu tako reci ona prava strast koja i cini takvu zenu onim sto u biti jeste i treba da bude.... zivotinja u ljudskom obliku sa kompjuterom umesto mozga. neko bi rekao, pa to nisu normalne zene one su lude ali ludilo je ipak bozanski poklon samo odabranima.

    da se vratimo na temu, sta muskarci zele zapravo? zele tu i takvu zivotinju koja je iskrena u toj meri da ih opcini, koja je erotizovana u onoj meri da ih zaseni, koja je mudra u meri da nam magli misli, koja je cutljiva u meri da nasa filozofija postaje detinje smesna, koja je kao sto ne jednom rekoh devica i qurwa istovremeno, koja je valkira u ocima i pesnikinja u telu a ne obratno mada i to zna bolje no iko, koja je nezna kao pupoljak a surova kao dzelat... kada takvu zenu sretnes u stanju si za nju sve da uradis. apstraktne i one besmislene stvari koje ti nikad ne bi pale na pamet. barem ja bi. za vas ostale ne znam.

  3. #43
    Registrovani Član
    Only Marko now avatar
    Status : Only Marko now je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Pol:
    Lokacija : Lazarevac
    Poruke : 222

    Početno Re: Šta je muškarcu najpotrebnije od žene?

    Wtf bre?
    Ja jedini koji je za zabavu? peh..... bez zabave nema nicega, ni ljubavi, ni odanosti, ni prijateljstva...... a o sexu i deci i da ne pricamo.
    Ko je srao van rupe ....?

  4. #44
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Šta je muškarcu najpotrebnije od žene?

    tedoh da napisem šišarka al videh da sam vec odgovorio pa zato necu

  5. #45
    Registrovani Član
    kojote avatar
    Status : kojote je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mesto nenormalne lepote
    Poruke : 276

    Početno Re: Šta je muškarcu najpotrebnije od žene?

    - Ne'u vise da ga cuvam, nemam snage! To je strasno! Ne mogu vise! Neka radi sta hoce. Neka me ostavi - sta mogu?!
    Nemam vise snage!

    Dok sam mogla, jurila sam ga i lovila... Nije me mrzelo, nosila me ona vatra i ljubomora. Umela sam da stignem i u Topcider, i na Tasmajdan, i na Kalemegdan! I sa Kalemegdana u Hajd-park! Trcala sam, al' sad vise ne mogu. Crkla sam, baldisala... Oslabila sam sedam kila! Sva sam se zarozala!
    I on je propao, iako je musko. Nije ni njemu lako da bezi! Oboje smo ufitiljili. Dzaba ga bilo! Volela sam ga, al' vise ne mogu. Bole me noge, vrti mi se u glavi... Propala sam...

    Za ljubav je potrebna snaga. Za ljubomoru, pogotovu! I ja, dok sam mogla, dok sam imala snage davala sam sve od sebe. Trcala sam da ga spremim i sacuvam. Nisam mu davala mira... I tako smo se igrali lopova i zandara tri-cetiri godine. Dok sam imala snage imala sam i uspeha. Sad me to ne zanima! Hocu da se odmorim! Bolje i bez muza nego bez zdravlja i zivota!

    Evo, i sada kada sam resila da jednom novom liku budem kraljica, jos mi srce lupa kad se setim... E, srce moje zalosno - ti i ja smo to drugacije zamisljali! Nismo znali da je ljubav velika trka i fiskultura! Propadosmo od ljubavi, i ti i ja! Trci, trci, al' ne mozes da stignes! On je uvek brzi! I njemu neka velika vatra daje snagu, pa samo brise!
    Dobro je... Sad cemo malo da se odmorimo, da u ulozi kraljice povratimo snagu. A posle, ko zna...? Mozda cemo opet na neki kros? On napred bezi, a mi za njim!
    Drz'te lopova!
    Žena je raj za okice, pakao za dušicu, i čistilište za džepČić.

  6. #46
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Šta je muškarcu najpotrebnije od žene?

    Citiraj Prvobitno napisano od kojote Vidi poruku
    - Ne'u vise da ga cuvam, nemam snage! To je strasno! Ne mogu vise! Neka radi sta hoce. Neka me ostavi - sta mogu?!
    Nemam vise snage!

    Dok sam mogla, jurila sam ga i lovila... Nije me mrzelo, nosila me ona vatra i ljubomora. Umela sam da stignem i u Topcider, i na Tasmajdan, i na Kalemegdan! I sa Kalemegdana u Hajd-park! Trcala sam, al' sad vise ne mogu. Crkla sam, baldisala... Oslabila sam sedam kila! Sva sam se zarozala!
    I on je propao, iako je musko. Nije ni njemu lako da bezi! Oboje smo ufitiljili. Dzaba ga bilo! Volela sam ga, al' vise ne mogu. Bole me noge, vrti mi se u glavi... Propala sam...

    Za ljubav je potrebna snaga. Za ljubomoru, pogotovu! I ja, dok sam mogla, dok sam imala snage davala sam sve od sebe. Trcala sam da ga spremim i sacuvam. Nisam mu davala mira... I tako smo se igrali lopova i zandara tri-cetiri godine. Dok sam imala snage imala sam i uspeha. Sad me to ne zanima! Hocu da se odmorim! Bolje i bez muza nego bez zdravlja i zivota!

    Evo, i sada kada sam resila da jednom novom liku budem kraljica, jos mi srce lupa kad se setim... E, srce moje zalosno - ti i ja smo to drugacije zamisljali! Nismo znali da je ljubav velika trka i fiskultura! Propadosmo od ljubavi, i ti i ja! Trci, trci, al' ne mozes da stignes! On je uvek brzi! I njemu neka velika vatra daje snagu, pa samo brise!
    Dobro je... Sad cemo malo da se odmorimo, da u ulozi kraljice povratimo snagu. A posle, ko zna...? Mozda cemo opet na neki kros? On napred bezi, a mi za njim!
    Drz'te lopova!
    hahaha.. tis genije al' bas... ziv bio

  7. #47
    Registrovani Član
    lider avatar
    Status : lider je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Poruke : 276
    Tekstova u blogu : 8

    Početno Re: Šta je muškarcu najpotrebnije od žene?

    Samo malo, a to malo treba pronaći.

  8. #48
    Registrovani Član
    kojote avatar
    Status : kojote je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mesto nenormalne lepote
    Poruke : 276

    Početno Re: Šta je muškarcu najpotrebnije od žene?

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku
    hahaha.. tis genije al' bas... ziv bio
    Ma jok, to ti se samo pricinjava, dragi moj Marloncicu, ziveo ti meni!

    Istinska genijalka je nasa Kvini!
    Kako ta zena uspeva da me razjari, napali onim svojim raskosnim oblinama, svojim dugim jezikom i...
    Uvek kad je sretnem, setim se mita o tacki, koji glasi: "Zenski mozak sigurno nije njena najslabija, ali je ipak tacka."
    Žena je raj za okice, pakao za dušicu, i čistilište za džepČić.

  9. #49
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Šta je muškarcu najpotrebnije od žene?

    kojo, mozak je organ kojim mislimo da mislimo... zato su zene vestije jer to ne znaju

  10. #50
    Registrovani Član
    kojote avatar
    Status : kojote je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mesto nenormalne lepote
    Poruke : 276

    Početno Re: Šta je muškarcu najpotrebnije od žene?

    A, ukapirao sam!
    Hoces da kazes da je penis organ kojim neki od nas misle da ostvaruju konekciju sa zenom,
    a u stvari
    on toliko nije potreban nama, koliko je njima stalo do muceniKa?
    Žena je raj za okice, pakao za dušicu, i čistilište za džepČić.

  11. #51
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Šta je muškarcu najpotrebnije od žene?

    Citiraj Prvobitno napisano od kojote Vidi poruku
    A, ukapirao sam! Hoces da kazes da je penis organ kojim neki od nas misle da ostvaruju konekciju sa zenom, a u stvari
    on toliko nije potreban nama, koliko je njima stalo do muceniKa?
    ma ne bwe...ono sto nas zadovoljne razlikuje od onih drugih koje bi nesto zelele da urade....

  12. #52
    Registrovani Član
    mica avatar
    Status : mica je odsutan
    Registrovan : Nov 2009
    Pol:
    Poruke : 2,268
    Tekstova u blogu : 8

    Početno Re: Šta je muškarcu najpotrebnije od žene?

    ja sam u sali obelezila sex,no sve pobrojano u anketi je zapravo ono,sto svima nama treba u odnosima...ponajivse,ljubav,odanost,razxumevanje a ono cega nema u anketi a meni je negde najbitnije,jeste postovanje..bez toga nijedan odnos ne moze da funkcionise..

  13. #53
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Šta je muškarcu najpotrebnije od žene?

    Ma isto što i ženama... možda je tajming problem, ali je suština ista.

  14. #54
    Registrovani Član
    misticlady avatar
    Status : misticlady je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : na relaciji milano-beograd
    Poruke : 2,146
    Tekstova u blogu : 34

    Početno Re: Šta je muškarcu najpotrebnije od žene?

    jojjjj što se meni ne izlazi iz muške sobe...njima sve nabrojano treba...nečeg manje ,nečeg više a ponajčešće manje više

  15. #55
    Registrovani Član
    misticlady avatar
    Status : misticlady je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : na relaciji milano-beograd
    Poruke : 2,146
    Tekstova u blogu : 34

    Početno Re: Šta je muškarcu najpotrebnije od žene?

    treba ih znati slušati... baš im je lepo ovde...ostaću još malo

  16. #56
    Registrovani Član
    mica avatar
    Status : mica je odsutan
    Registrovan : Nov 2009
    Pol:
    Poruke : 2,268
    Tekstova u blogu : 8

    Početno Re: Šta je muškarcu najpotrebnije od žene?

    e misticna,jes luda :D dakle,nisu nam se muski mnogo otvorili sa informacijama...

  17. #57
    Registrovani Član
    misticlady avatar
    Status : misticlady je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : na relaciji milano-beograd
    Poruke : 2,146
    Tekstova u blogu : 34

    Početno Re: Šta je muškarcu najpotrebnije od žene?

    ne...čuvaju se,pa im je posle kriv djavo,kad mi krenemo da istražujemo od jednog do drugog
    opet ja ovde...uf baš mi lepo

  18. #58
    Registrovani Član
    mica avatar
    Status : mica je odsutan
    Registrovan : Nov 2009
    Pol:
    Poruke : 2,268
    Tekstova u blogu : 8

    Početno Re: Šta je muškarcu najpotrebnije od žene?

    nastani se :D

  19. #59
    Registrovani Član
    lider avatar
    Status : lider je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Poruke : 276
    Tekstova u blogu : 8

    Početno Re: Šta je muškarcu najpotrebnije od žene?

    ja bih da mi opere leđa...trenutno

  20. #60
    Registrovani Član
    mica avatar
    Status : mica je odsutan
    Registrovan : Nov 2009
    Pol:
    Poruke : 2,268
    Tekstova u blogu : 8

    Početno Re: Šta je muškarcu najpotrebnije od žene?

    ja bih da me izmasira i jos nesto,al necu ovde da kazem :D

Stranica 3 od 5 PrviPrvi 12345 ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Šta je ženi najpotrebnije od muškarca
    Od kojica u forumu Ženski kutak
    Odgovora: 281
    Poslednja poruka: 20-02-2023, 15:00
  2. Šta prvo zapazite na muškarcu?
    Od kojica u forumu Ženski kutak
    Odgovora: 309
    Poslednja poruka: 15-12-2020, 14:07
  3. Šta vas nervira na muškarcu
    Od DaDole u forumu Ženski kutak
    Odgovora: 120
    Poslednja poruka: 01-07-2012, 21:54
  4. žene na forumu...
    Od minjon u forumu Muška soba
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 16-05-2012, 08:40
  5. Najlepše žene
    Od gedza u forumu Muška soba
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 21-07-2009, 09:36

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •