Stranica 10 od 28 PrviPrvi ... 8910111220 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 181 do 200 od 553

Tema: Koji astrološki znak je najvatreniji u seksu?

  1. #181
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Koji astroloski znak je najvatreniji u seksu?

    mogao bih o skorpijama i sexu da napisem disertaciju... nema veze sa gresnicom jer mi ona ko starija sestra...
    al' ceo zivot sam na neki nacin oko njih i one oko mene... ne mogu sad nes mi se mlogo zaebava pa ce se protumaciti pogresno
    tako da ostavim za drugu priliku... samo jedno... na njih deluje masta i prica toliko frapantno jer ako se dodirne pravi zivac, jace pogadja no ono drugo...

  2. #182
    smišlja slatke prevare
    Hexy De OZ avatar
    Status : Hexy De OZ je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Aussie Land
    Poruke : 933
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Koji astroloski znak je najvatreniji u seksu?

    More svi su vatreni kada počnu da se dime od zagorevanja
    ...'' You know, if you're gonna ask someone to save the world, you'd better make sure they like it the way it is....''

  3. #183
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Igrice

    posto sam obecao a obecanja ispnjavam kad god mogu... znaci skorpije i seksualnost...oduze mi ovo skoro po sata vremena da znate samo...

    da biste odvelu skorpiju u krevet nema velike mistifikacije... ako se na prvi pogled razumete nijedan znak nije tako promiskuitetno odlucan u svojoj nameri kao one.. u najvecem broju slucajeva to je qres za jednu noc gde ce samo malo tek reda radi ona obigravati oko bunara da se ne kaze da je q... ako je tad izhebete ko stoku ona ce vas uvek imati u nekoj semi za qres u to budite uvereni bila slobodna ili udata... sad ako nema jakog sex fluida morate da je necim posebnim zaintrigirate, da ne budete kao drugi iz okoline sto ne znaci da stavite noksir na glavu il' da imate zivana do kolena mada to posebno vole sto jes jes iako ne znaju sta bi sa njim radile, vec morate da imate nesto specificno sto ona smatra da je vredno, znaci po njenim merilima koja mogu biti drugim ljudima nakaradna... znaci, morate je fino zaintrigirati i odmah je posle staviti na tezak ignore da popizdi...to je prerogativ jer ako pocnete cile mile sa njom upadate u njenu mrezu iz koje nema lakog cupanja.... lomice se tako tako neko vreme, al ce vam natrcati jer ce biti ubedjena da vas je ona osvojila a ne vi nju... za skorpije vazi jedno pravilo sto rece jedan moj drug... one izgledaju tako kao da se jebu po ceo dan i noc ne silazeci s qurtza, a istovremeno kao da ga nikad nisu videle il' osetile... skorpije vole da dominiraju i obicno su infantilno dominantni sadisti i vole muske partnere objekte kojima mogu da pomeraju yaya a i zivce jer su onda najsretnije iako to ne pokazuju nijednim misicem lica... zasto je tako objasnicu posle... znaci ako ona nema kontrolu nad partnerom 'ebes tog partnera, ogadice mu sve kad ga posesivno iscedi ko krpu u krevetu a i van njega. krevet... skorpije nemaju mnogo maste to mogu da potvrdim jer sam imao srecu u nesreci da ih dobro upoznam tokom ovih mojih 36 godina... inace nikad to skorpiji ne smete da kazete da su diletantkinje u sexu... naebali ste ko zuti i kad tad ce vam se osvetiti da cete se cesati kao nikad....bolje da je olesite od batina no to da joj kazete. skorpije misle da su sexualno obrazovane bas kao grci sto upisuju u tefter kolko su svaki dan zaradili a kolko su potrosili...bas tako i one.. u tefteru u glavi upise, oral probala, anal probala, s/m probala, na javnom mestu probala... i sama sebi kaze da je sexualno obrazovana... skorpije se plase i imaju jak instinkt prezivljvanja ali su kukavice i plase se jakog izazova gde one ne mogu da dominiraju a koji ih privlaci do ludila. kada skupe hrabrost i predju tu crtu da postanu ono sto ustvari i jesu, obicne mazohistkinje, od njih moze postati nesto sto se u zenskom svetu smatra sexualno najculnijim... ali to je mac sa dve ostrice... jer ako pokusate da skoprpijom dominirate, znaci da se igrate njenom podsvescu zelje, nesvesno i ona pocinje da dominira vasom i tu je kraj... obicno je kraj vas jer su zene jace od muskaraca kad se dodje do skrivene emocionalne podstrukture vezane za seksualno.... spolja imamo znaci ono cine se stalno dice a to je misterija za koju znaju samo sta je na papiru a pojma nemaju zasto su "misteriozne", a iznutra imaju nekontrolisan nagon kao zivotinje.... jer prosecna obicna skorpija je bas to - nekontrolisana napaljena vagina koja bi samo jela quratz... kaka crna suptilnost i finesa, kad se uzbudi ona je ko seljanka na livadi koja mora to da uradi oma istog sekunda il' ce da crkne.... kako crno odlaganje ili nesto sofisticiranije sa pripremanjem ili odlaganjem koitusa predigrom ili nekim igricama...ima da skrene nacisto... neupotrebljive su znaci za to, tu su ribe nenadmasne, mislim astroloski znak ribe.... znaci da rezimiram, sam cist nagon i strast. nije to lose, neko moze da pomisli da sad ja ovde omalovazavam skorpije ali ne, ja im bas zavidim jer su iskrene u toj cistoti esencijalnog nagona sto je lepo ako imate dileju pored vas koja ce to da trpi.... ako je muskarc kreten da to dopusti da mu jedna takva obicna skorpija isise sve zivotne sokove dok ne ostane ko suv les, onda je to njegov problem a ne njen. postoji i komplikovaniji tip skorpija koji se bori 24 sata sa sobom i svojom sexualnoscu nikad ne dopustajuci da se mesaju babe i zabe, znaci stalno razdvajajuci emociju od strasti misleci da to moze stalno i celog zivota tako, ali kad se opeku i posle nekog dobrog qresanja u koji su usli prevashodno zbog strasti ne retko im proradi emotivno i onda su shebane ko retko ko... ko zna da manipulise njima u toj situaciji moze da ih drzi na tom tankom ledu dugo vremena dok skroz ne povilene.... jer sto je sargarepa za magarca za nju je samo i iskljucivo zivan. dobro to je sad druga tema, znaci skorpiju nikad ne fatajte za grudi jer su tu obicno neosetljive i uvek im je bljak kako kazu, vec ako ste nasilni oma krenite za sisarku il doope jer to razume najbolje i uvek ce joj biti onaj qurvanjski osmeh oko usta kad je tamo scepate... uvek je gledajte u oci i nikad je ne lazite, jer nema takog yebenog znaka koji vas provali kao ona... postenije da ostanete suva q no da vas posle qara nasuvo sto ste je lagali. ako vam se skorpija svidi oma joj to pokazite jer ako to uradite oprostice vam svasta. ja sam ziv primer toga jer jos uvek mrdam. znaci jedan jako zanimljiv znak posebno zene, malo lud ili neki put previse lud, ali jbg zivot i treba da bude culno emotivno zanimljiv a ne prazna prica sa filozofskom mrsomudacinom od koje ne moze ni posteno da se izdrqa. ako bih birao zenu za smrt izabrao bih bas nju jer bi bilo zanimljivo svakog yebenog minuta sa takvom zenom.... za zivot jbg ne bi bas, iako su pa prilicno verne u braku, morala bi da bude fenomen a nisam u godinam da krecem ko feniks ponovo...ipak su 36 godineee....

    odok.. ne ulazim u raspravu oko ovoga jer ovo je magna carta.... sve provereno min njet nekoliko puta dosad... zato sam i vako iscedjen, al jos mrdam

  4. #184
    Registrovani Član
    Pile avatar
    Status : Pile je odsutan
    Registrovan : Oct 2009
    Poruke : 99

    Početno Re: Igrice

    ko ce da cita ovoliki post

  5. #185
    Registrovani Član
    mona avatar
    Status : mona je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 1,626
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Igrice

    ja necu

  6. #186
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Igrice

    ma salio sam se devojke bweeee.. ybt kako su se naprzile
    skorpije su.... ..... najemotivniji znak koji postoji
    kad ocedu

  7. #187
    Registrovani Član
    misticlady avatar
    Status : misticlady je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : na relaciji milano-beograd
    Poruke : 2,146
    Tekstova u blogu : 34

    Početno Re: Igrice

    volem samo ženske škorpije...a od muških što dalje,reče jedna riba i pobeže u vodu

  8. #188
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Koji astroloski znak je najvatreniji u seksu?

    a da ja ipak danas napisem jedan tekst o zenskim skorpijama nako od srca a... sta mislite?

  9. #189
    Registrovani Član
    Only Marko now avatar
    Status : Only Marko now je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Pol:
    Lokacija : Lazarevac
    Poruke : 222

    Početno Re: Igrice

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku

    ma salio sam se devojke bweeee.. ybt kako su se naprzile
    skorpije su.... ..... najemotivniji znak koji postoji
    kad ocedu
    Marlon brate, alal ti vera. Nisam skoro citao vise prosvetljujuc clanak.
    Ko je srao van rupe ....?

  10. #190
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Koji astroloski znak je najvatreniji u seksu?

    Ех, кад би хтео и за остале знаке да напише...
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  11. #191
    lilasta
    Lilu avatar
    Status : Lilu je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mighty jungle...
    Poruke : 4,442
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Koji astroloski znak je najvatreniji u seksu?

    ma... marlon je astrolog, pa cu da citam sta on pise o znacima... vrsni poznavalac...
    Proleteri svih zemalja, ujedinite se!

  12. #192
    lilasta
    Lilu avatar
    Status : Lilu je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mighty jungle...
    Poruke : 4,442
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Igrice

    Citiraj Prvobitno napisano od misticlady Vidi poruku
    volem samo ženske škorpije...a od muških što dalje,reče jedna riba i pobeže u vodu
    moja svekrva je skorpija
    Proleteri svih zemalja, ujedinite se!

  13. #193
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Koji astroloski znak je najvatreniji u seksu?

    more fumare bre... nasli mene da zahebavate poznajem najbolje skorpije i ribe jer samo na takve zene nalecem ceo zivot... ovnice ne poznajem... strelice tako tako... o ostalim znakovima nemam skoro pa nikako iskustvo

  14. #194
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Koji astroloski znak je najvatreniji u seksu?

    bila tema skorpije i sex...ajmo malo o karakteru skorpije i njenim osecanjima....


    ako zelis da imas pored sebe nekog ko ce da da zivot za tebe...uzmi skorpiju. dace ga bez razmisljanja i bez ikake racionalnosti tog trenutka. znaci ako zelis prijatelja do groba zna se sa kim ces biti. jedini problem je njihova nestalnost koju ako neko pogresno protumaci, moze da stekne dojam da su skorpije prevrtljive osobe ... ako i jesu to rade uvek iz pozadine poturajuci druge ispred sebe i opet ne direktno vec 'nako spontano. jedan od najemotivnijih znakova zajedno sa ribama iako se mnogi ne slazu i spdaju se sa njihovom sposobnoscu da iskreno i cisto vole, ali ribe i skorpije su na sasvim suprotnim polovima jer skorpije svi tretiraju ko frigidne ledene bregove za razliku od vrelih ribetina.... zato i kazem da im trebaju neki put dobre batine ili psiho tortura da bi se izvrnule iz sebe na pravu stranu. kod skorpije buja iznutra sve, telo i ceo organizam se buni kad je povredjena ili nesto ne zeli bas kao vulkan kad izbacuje lavu... to moze i laik da zapazi ako se nadje u situaciji o kojoj je rec jer ce reci jbt pa nesto nije u redu sa ovom zenom uopste ne shvatajuci sta ima pored sebe. problem sa emocijama kod skorpija je sustinski jako prost a mnogima je doduse ipak jako komplikovan da ga razumeju jer skorpija krije emocije ko zmija noge.. znaci one prave najcistije emocije kriju u strahu da ne budu povredjene a one igrajuce fals emocije sa njima moze da manipulise ko najbolji pokeras i nikad necete skontati sta u stvari misli....ali skorpija zna duboko u sebi sta su prave emocije jer sa takvim pravim nikad nece igrati prljave igre. zato vredi biti zaljubljen u skorpiju i imate slucajeve da ljudi nisu ni znali da ih je neka zena nenormalno volela dok nisu krepali pa se saznalo da je taj nesretnik bio obozavan i voljen od te skorpije koja je posle njegovog odapeca skrenula nacisto... al' dobro to su ekstremi.... znaci kad ste emotivno na vezi sa skorpijom bice vam mozda i neuzvracena ljubav ali cete znati da negde duboko u njoj imate mesto kome mozda nijedna zena u vasem zivotu nece dati toliku kvadraturu kao ona sto ce. sad opet posto je skorpija amplitudno modulisana osoba znaci ima pikove srece a i dno crnila svega u sebi a najvise emocija i strasti, ona sama obicno smatra da vrhovi tog plusa i minusa imaju nespojive karakteristike a to je najveca zabluda najcesce jako mladih skorpija. one srecom vrlo brzo nauce da je to laz ali su zadrzale manir i koriste tu laz kao regresiju prema okolini da bi imali gard kao sto ga svaki covek ima. kada nalete na nekog ko im taj gard razbije u paramparcad jednostavno iz njih ispliva sve , ljubav i mrznja, zanos i bes, obozavanje i osveta....jedan od znakova koji ima najvecu koncentraciju i paznju u pracenju sagovornika i analizi onoga sta taj prica, milion puta do sad sam to primetio i iskreno bio fasciniran gomilom detalja koje su popamtile....zato rekoh nikad ih ne lazite.....nikada. zezanje je jedno, laz je nesto sasvim deseto. ali... problem sa njima je sto vole, odnosno obozavaju da lazu, ne samo radi laganja, vec radi igre i ako znaju kako se to radi pravi su majstori u tome. to su retki primeri i vise ih ima kod muskaraca no kod zena jer zene kad lazu onaj koji ima trece oko brzo ih provali.

    eto ne mogu vise, al' za kraj jedna jos stvar... nikad necete biti sigurni samo u jednu stvar... da li je ona samo vasa, zato sto je ona pre svega samo svoja, pa onda bilo cija druga i to je ono zasto vredi trositi vreme sa njima, na njima, ispod njih i sa njihove leve i desne strane a moze i naopacke.

  15. #195
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Koji astroloski znak je najvatreniji u seksu?

    te divne škorpije..

    dosta od ovoga što si rekao, važi i za muške škorpije..
    taktika zavođenja škorpiona je ista...
    Večnost je čista sadašnjost.

  16. #196
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Koji astroloski znak je najvatreniji u seksu?

    Škorpije ne prikrivaju emocije.. ili barem ne u tolikoj meri u kojoj mi mislimo...
    One jednostavno te emocije i nemaju...
    U većini slučajeva su samo naša projekcija.
    Ono što zapravo vidimo u njihovim inteligentnim očima je potencijal
    da vole...
    da vole nenormalno i bez trunke rezerve...

    Kada ih emocije obuzmu, ne govore o njima, ne dele komplimente
    i ne kupuju cveće.
    On neće plakati sa vama kada vam je teško, ali će prevrnuti nebo
    i zemlju da više nikada zbog toga ne zaplačete.
    Ukratko - ljudi od dela.

    Reči im služe da bi se igrali sa tuđom psihom...
    i najbolje je ne slušati ih uopšte...

    Škorpioni zavode seksom, zato što su odlični psiholozi
    pa znaju da je to najlakši put.
    I ako želite da ga zadržite, totalno je pogrešno pasti na
    dobar seks. Oni mogu da pruže mnogo više, samo ako
    im se ne dozvoli da prođu najlakšim putem.

    Ako pak uspeju u tome, biće surovi.
    Večnost je čista sadašnjost.

  17. #197
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Koji astroloski znak je najvatreniji u seksu?

    Све ово са шкорпијама ми се чини компликовано.
    Ја сам једноставна и не бих стварно могла да лупам главу да ли сам му дозволила лакши или тежи пут.
    Има ли шта лакше?
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  18. #198
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Koji astroloski znak je najvatreniji u seksu?

    Pa zapravo nema ništa lakše...

    Uživaš i ne slušaš šta priča. Kud ćeš lakše?
    Večnost je čista sadašnjost.

  19. #199
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Koji astroloski znak je najvatreniji u seksu?

    Е па не могу да не слушам. У томе и јесте проблем.
    Види вако...
    Након радног времена ме питај шта је колегиница имала на себи.
    Појма немам.
    Али зато ћу ти од речи до речи препричати шта је рекла.
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  20. #200
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Koji astroloski znak je najvatreniji u seksu?

    Citiraj Prvobitno napisano od Kobrica Vidi poruku
    Škorpije ne prikrivaju emocije.. ili barem ne u tolikoj meri u kojoj mi mislimo...
    One jednostavno te emocije i nemaju...
    U većini slučajeva su samo naša projekcija.
    Ono što zapravo vidimo u njihovim inteligentnim očima je potencijal
    da vole...
    da vole nenormalno i bez trunke rezerve...

    Kada ih emocije obuzmu, ne govore o njima, ne dele komplimente
    i ne kupuju cveće.
    On neće plakati sa vama kada vam je teško, ali će prevrnuti nebo
    i zemlju da više nikada zbog toga ne zaplačete.
    Ukratko - ljudi od dela.

    Reči im služe da bi se igrali sa tuđom psihom...
    i najbolje je ne slušati ih uopšte...

    Škorpioni zavode seksom, zato što su odlični psiholozi
    pa znaju da je to najlakši put.
    I ako želite da ga zadržite, totalno je pogrešno pasti na
    dobar seks. Oni mogu da pruže mnogo više, samo ako
    im se ne dozvoli da prođu najlakšim putem.

    Ako pak uspeju u tome, biće surovi.
    Nemam više šta da dodam...

Stranica 10 od 28 PrviPrvi ... 8910111220 ... ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Kakav je koji znak u krevetu
    Od Vragolanka u forumu Moderna astrologija
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 17-04-2015, 07:57
  2. Kako se koji horoskopski znak ljuti i svađa
    Od причалица u forumu Moderna astrologija
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 19-05-2013, 21:07
  3. Koji horoskopski znak ulazi u brak ove godine?
    Od Sagacity u forumu Astrologija - pogled u budućnost
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 08-02-2013, 21:39
  4. Koji horoskopski znak je ljubitelj snežnih čarolija, a koji ne
    Od причалица u forumu Moderna astrologija
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 11-12-2012, 21:44
  5. Kako koji horoskopski znak prašta
    Od Cruz u forumu Moderna astrologija
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 15-04-2012, 21:10

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •