Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 41 do 47 od 47

Tema: Poštovanje

  1. #41
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Poštovanje

    Citiraj Prvobitno napisano od Ciciban Vidi poruku
    kljucni faktori uspesne veze su poverenje i postovanje, ali ako ih ne zasluzis neces ih ni dobiti , nemoze neko postovati mene ako ja ne postujem sebe , opstepoznata stvar. Po meni je nepostovanje jednako mentalnom zlostavljanju , a granice postavljamo sami . sto se tice postovanja bracnog partnera ( u ovom slucaju supruge) , da ne citiram marlona... posle posteno ispostovane strastne bracne noci , red je da suprugu doispostujete kafom i doruckom u krevetu..
    Omašila si temu.
    Bold... ovakvo razmišljenje nije prirodno. Po meni je ključni faktor svake uspešne veze strast. Ugasiće se onog trenutka kada ta veza pređe u obavezu, dužnost, nazovi je kako hoćeš. Kada ti supruga više nije žena, već neko ko ti pere, pegla, rađa, pravite kompromise, prilagođavate se okolnostima... ne mora da znači da će se osećanja izgubiti... Ali je pitanje koliko vam u braku treba drug, a koliko muškarac. Meni je potrebnije ovo drugo... većinu stvari mogu da obavim sama. A odrađivati sex i još ispoštovati partnera zato što je obavio svoju bračnu dužnost... izvini, po meni je bolje da je ne obavlja.

    I sad će svi da kažu.. a neee.. poštovanje van kreveta i u krevetu veze nemaju..
    to samo budale ne umeju da razdvoje...
    Ne bi trebalo da budu u vezi... onog trenutka kada me neko bude tretirao prvo kao majku, a tek onda kao ženu, otići ću dalje.
    Da li moramo da biramo između strasti i poštovanja, ne znam... uglavnom, nijednog trenutka ne bih ostala u braku u kome nema strasti. A koliko dugo će trajati i kojim intenzitetom, zavisi i od praga poštovanja... Ne treba mi neko ko će me u krevetu tretirati kao sveticu.. naprotiv.

  2. #42
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Poštovanje

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    ma da...a to, vam, kao ne prija.....
    prija i na pupi kad joj je... i kad sklizne jagodica mala nestasna pa zadje u rukavac...

  3. #43
    Registrovani Član
    kojica avatar
    Status : kojica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 25,900
    Tekstova u blogu : 15

    Početno Re: Poštovanje

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku
    kao sto mi ne mozemo tako i zene ne mogu neki put da nas razlikuju od brata ili devera. ali to nije njihova krivica vec samo i iskljucivonasa. ljudi godinama u zajednickom domacinstvu zaborave na elementarne stvari sta su u biti.... samo znaci zena i muskarac i nist drugo... pa se desava da se promene uloge, zene puste brkove a muskarci peru deci gace. znaci, da bi takav odnos opstao, duznost muskarca i zena je da shvate da odnos moze da bude kao nekad samo ako se trude da ga takvim ocuvaju. iznenadjenja su deo te igre, seksualna iznenadjenja jos vise jer los sex je katalizator skoro vecine problema u braku. u krevetu nema postovanja. ako u krevetu tretiras zenu kao djokondu zaboravi na nju jako brzo. i ona na tebe. strast nema opipljivu cenu i ona se nazalost vestacki ne da nakalemiti ni na najkvalitetniji duhovni odnos. ili je ima ili nema. problem je samo sto vecina muskraca nema pojma sta zene zele u krevetu i koliko su iskvarene do srzi a ne smeju da to pokazu ili priznaju ocrnjujuci pre svega tim cinom sebe kao majku a potom kao uzornu suprugu. kada bi znali, a bolje da ne znaju verovatni bi sebi promprljali u bradu da ce ova qurva od zene da ih smori sa jebanluk a mislili su da je ona ipak jedan tako romanticna dusica i mila mati njihove dece. misliti i srati naravno nije isto. zato sluze i forumi da seremo dok ne dodje do karanja. onda sve ovo prestaje. ja presto.
    Konačno neko ko razume temu. Već sam pomislila da sam negde u postavci pogrešila.

    Hvala ti na odgovoru.

    Izgleda da velika većina ljudi uopšte ne uviđa ovaj problem.
    Večnost je čista sadašnjost.

  4. #44
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Poštovanje

    Citiraj Prvobitno napisano od kojica Vidi poruku
    Konačno neko ko razume temu. Već sam pomislila da sam negde u postavci pogrešila.

    Hvala ti na odgovoru.

    Izgleda da velika većina ljudi uopšte ne uviđa ovaj problem.
    ovo je cast da od tebe dobijem pozitivnu kritiku.
    fala

  5. #45
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Poštovanje

    i mm kaže da misliti i srati nije isto....nisam mu verovala, dok sad ovo nisam pročitala.
    где си пошла с крмељиве очи

  6. #46
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Re: Poštovanje

    kako li ovo da sfatim... ni sam ne znam

  7. #47
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Poštovanje

    Citiraj Prvobitno napisano od marlon Vidi poruku
    kako li ovo da sfatim... ni sam ne znam
    kako 'oćeš
    где си пошла с крмељиве очи

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Slične teme

  1. Strahopoštovanje
    Od Sagacity u forumu Psihologija i Neurologija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 13-12-2013, 06:50
  2. Ljubav i samopoštovanje
    Od Cruz u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 01-04-2012, 00:47

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •