Stranica 16 od 25 PrviPrvi ... 61415161718 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 301 do 320 od 494

Tema: Najbolji srpski teniser NOVAK ĐOKOVIĆ

  1. #301
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Tužne vesti sačekala je Novaka Đokovića u Monte Karlu - preminuo mu je deda po ocu, Vladimir, u 83. godini.
    Novaku je preminuo deda koji je bio dugo bolestan, a za koga je teniski kralj bio izuzetno vezan i u čijoj je kući na Banjici odrastao pre nego što je krenuo da korača stazama svetskog tenisa.

    Tužna vest izuzetno je pogodila Novaka na treningu pred meč sa Aleksandrom Dolgopolovim u okviru trećeg kola Monte Karla, koji je on napustio u suzama.
    Titulu koju je najbolji teniser planete osvojio u Majamiju je posvetio upravo dedi Vladimiru.

    где си пошла с крмељиве очи

  2. #302
    Registrovani Član
    Renolas avatar
    Status : Renolas je odsutan
    Registrovan : Apr 2012
    Pol:
    Poruke : 1

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Evo baš pogledao noleta protiv berdiha. Pomeo ga opet

  3. #303
    Registrovani Član
    Cruz avatar
    Status : Cruz je odsutan
    Registrovan : Nov 2011
    Pol:
    Lokacija : RB
    Poruke : 17,976
    Tekstova u blogu : 2

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Đoković: Oženiću se spontano

    Odgovarajući na pitanja fanova preko svog zvaničnog sajta, Novak Đoković, između ostalog, rekao da će se oženiti spontano, da mu je osvajanje Vimbldona najveći uspeh, a poraz u polufinalu Olimpijskih igara u Pekingu najteži poraz u karijeri.



    Najbolji teniser sveta Novak Ðoković rekao je da mu je devojka Jelena velika podrška i da će spontano i zajednički doneti odluku o trenutku kada će se venčati.

    "Ljubav je veliki pokretač i Jelena i ja ćemo odluke vezane za našu budućnost doneti spontano", rekao je Ðoković odgovarajući na pitanja fanova putem svog zvaničnog internet sajta.

    Ðoković je otkrio i da mu je trijumf na Vimbldonu najsrećniji trenutak u karijeri, a da je poraz od Rafaela Nadala u polufinalu Olimpijskih igara u Pekingu najteži.

    On je ponovio da su mu Rolan Garos i Olimpijske igre u Londonu na vrhu liste prioriteta za 2012. godinu.

    Na pitanje zašto insistira na "dropšot" udarcu, Novak je rekao:

    "I sam sebe često iznerviram zbog toga. Igrao sam mnogo napetih mečeva u karijeri, ali volim izazove i to je ono što me privlači", poručio je Ðoković.

    Najbolji svetski teniser od četvrtka se nalazi u Madridu, gde od ponedeljka učestvuje na Mastersu i na novoj "plavoj šljaci" brani trofej osvojen prošle godine.

    (Tanjug)
    I kada vas gadjaju kamenjem, guraju u stranu, vuku unazad, vi nastavite. Sledite svoj cilj, polako koracajte, istrpite svaku nedacu i uspeh je neminovan. Onda cete se osvrnuti, pogledati sve njih, bednike, koji i dalje stoje na istom mestu i rade to isto drugima. Ovog puta, vas ce velicati, govoreci da su oni zasluzni za vas uspeh. Oprostite i sazalite se, neka nisu pomogli, vi ste uspeli, a oni su ostali iza vas.

  4. #304
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC



    Spektakl. Tako bi u najkraćem mogao da glasi izveštaj sa novog antologijskog meča srpskog i francuskog tenisera, koji su dizali publiku na noge ne samo na tribinama stadiona “Filip Šatrije”, već i sve one ljubitelje tenisa širom planete koji su tokom maratona uživali u čarima belog sporta. Na kraju je gledalište, koje je sve vreme bilo uz domaćeg igrača, moralo da pozdravi i najboljeg na svetu.

    Neverovatni Đoković je još jednom pokazao ono što mu je i donelo lidersku poziciju na ATP listi prošle godine, neverovatnu smirenost u najtežim trenucima. Dve uzastopne meč lopte za rivala. Pa potom još dve. Tajac na tribinama u iščekivanju toliko željene pobede pretvorio se sva četiri puta u nevericu. Novak se izdigao iznad težine zadatka, maestralnim potezima izborio nastavak meča u toj, po Congu kobnoj četvrtoj deonica, a onda pokazao koliko je spreman. A po svemu viđenom - spreman je za ostvarenje sna, kompletiranje sva četiri Grend slema.

    Isprva je, međutim, delovalo da će zadatak biti obavljen sa manje nerviranja i više lakoće, ali 6:1 u prvom setu za Novaka kao da je razbesnelo njegovog suparnika. Završnice oba naredna seta pripale su, brejkovima, francuskom teniseru, koji je u narednom stigao do pomenute četiri meč lopte. A kada je njih rešio u svoju korist, Đoković je uputio pogled Congi koji se jedino može opisati rečima “Ok, dosta je bilo. Sad si moj”.

    I bio je. U petoj deonici na terenu stadiona “Filip Šatrije” održan je čas tenisa. Gotovo bezgrešan. San o osvajanju trofeja je produžen, i to na impresivan način. Smirenošću u teškim momentima, odlučnošću u finišu. Tako se i postaje šampion. A Novak nas je samo podsetio da on to već jeste.

    izvor: www.blic.rs
    где си пошла с крмељиве очи

  5. #305
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Najbolji teniser sveta Novak Đoković rekao je da je veoma uzbuđen zbog učešsća na Olimijskim igrama u Londonu, posebno zbog toga što će nositi zastavu Srbije.



    "Svi smo mi veoma uzbuđeni zbog Olimpijskih igara u Londonu, tog veličanstvenog sportskog događaja i suvišno je pričati koliku mi čast predstavlja da nosim zastavu", izjavio je Đoković.

    Među stotinak srpskih reprezentativaca, koliko se očekuje da učestvuje na u Londonu, Novak je među glavnim kandidatima za osvajanje zlatne medalje.

    Njegov kolega Janko Tipsarević, koji se nalazi na osmom mestu ATP liste očekuje medalju na OI u paru sa najboljim srpskim dubl igračem Nenadom Zimonjićem.

    Trenutno najbolje rangirana srpska teniserka Ana Ivanović takođe je izjavila da joj je veoma važno takmičenje na Olimpijskim igrama, ali da za sada u prvi plamn stavlja uspeh na Vimbldonu.

    Olimpijske igre u Londonu održaće se od 27. jula do 12. avgusta.

    izvor: www.blic.rs
    где си пошла с крмељиве очи

  6. #306
    Registrovani Član
    Asterix avatar
    Status : Asterix je odsutan
    Registrovan : Dec 2011
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 4,734

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    a tako me nervira njegova igra.... oni visoki spinovi ubijaju, stalo mislim da ce u aut..

    ali... njegova igra nervira i njegove protivnike, heheh, a to je jedino bitno...

  7. #307
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC





    где си пошла с крмељиве очи

  8. #308
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC



    Novak o eventualnom osvajanju Rolan Garosa:

    "Tu i tamo pomislim na istorijsku priliku. Trudim se da svaki meč odigram maksimalno i da ne mislim previše unapred. To je pravilno razmišljanje. Danas sam odigrao najbolji meč na turniru i to me raduje. Ako osvojim trofej, valjano ću ga proslaviti".
    где си пошла с крмељиве очи

  9. #309
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Prvi teniser sveta Novak Đoković rekao je da je neuspeh na Rolan Garosu pojačao njegovu ambiciju da osvoji Vimbldon.



    "Prošle godine sam osvojio Vimbldon i postao najbolji teniser sveta. Lepo je vratiti se na mesto uspeha, imam ambiciju da odbranim trofej i nadoknadim propušteno na Rolan Garosu", rekao je Đoković.
    On je u egzibicionom meču pred Vimbldon pobedio Endija Mareja sa 6:4, 6:4.

    "Taj rezultat nije merodavan, igrali smo relaksirajuć, trening meč radi pripreme. Uvek je lepo igrati protiv Endija, meni je značilo jer nisam još igrao na turnirima na travi ove sezone. Potrebno je prilagođavanje zbog razlike u podlozi, šljaka je najsporija, trava najbrža. Zadovoljan sam razvojem i tempiranjem forme. Dobro kontrolišem igru, osećam se dobro na travi i biću spreman", rekao je Đoković.

    On je u prošlogodišnjem finalu pobedio Rafaela Nadala sa 6:4, 6:1, 1:6, 6:3 i osvojio prvi trofej na Vimbldonu.

    "Mislim da još nisam pružio sve što mogu na Vimbldonu. Uvek želim bolje, jer je tenis moj život, zaljubljen sam u ovaj sport, sve sam mu podredio. Motivacija mi je najmanji problem, uvek hoću da napredujem i osvajam turnire", zaključio je Đoković.


    Prvi reket sveta otvara takmičenje na Vimbldonu u ponedeljak duelom sa Špancem Huanom Karlosom Fererom.

    izvor: www.blic.rs

    где си пошла с крмељиве очи

  10. #310
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    где си пошла с крмељиве очи

  11. #311
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC



    Incident se dogodio dok su trenirali u Londonu, u sklopu Olimpijskih igara.

    Novak je stavio limenku na glavu, koju je Šarapova trebala da pogodi, međutim ona je promašila i loptica je pogodila Novaka u međunožje.



    Dok se on previjao na travi od bola, Šarapova je pored njega umirala od smeha.




    где си пошла с крмељиве очи

  12. #312
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Srpski teniser Novak Đoković priznao je da je Švajacarac Rodžer Federer trenutno bolji, ali i da želi ponovo da se vrati na prvo mesto na ATP listi.

    "Biti broj jedan je veliki motiv za mene. Ne mogu da lažem, želim opet da budem na toj poziciji. Ipak, Rodžer trenutno zaslužuje taj status, osvojio je Vimbldon i igra dobro. Mi činimo jedan drugog velikim igračima", rekao je Đoković loklanim medijima.

    Đoković (10.870) zaostaje 475 bodova za Federerom, a u slučaju odbrane titule u Torontu smanjio bi razliku na 75 bodova.

    Federer je početkom jula osvojio sedmu titulu na Vimbldonu i posle dve godine vratio se na prvo mesto ATP liste.

    Srpski teniser trenutno se nalazi u Torontu, gde u ponedeljak od jedan sat posle ponoći igra u finalu Rodžers kupa protiv Francuza Rišara Gaskea.

    izvor: www.blic.rs

    где си пошла с крмељиве очи

  13. #313
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC



    Srpski teniser Novak Đoković odbranio je titulu na Rodžers kupu u Torontu pošto je u finalu rano jutros pobedio Francuza Rišara Gaskea sa 6:3, 6:2.

    Đoković je na turniru bio prvi, a Gaske 14. nosilac.
    Đoković je pre ove pobede zaostajao 475 bodova za Rodžerom Federerom na ATP listi, a pošto je odbranio titulu u Torontu smanjio je razliku na 75 bodova.
    Masters turnir u Torontu, igrao se za ukupan nagradni fond od 2,64 miliona dolara.
    где си пошла с крмељиве очи

  14. #314
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC



    aaahahahaha...koja ispala
    где си пошла с крмељиве очи

  15. #315
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Sve je delovalo sasvim obično za Novaka Đokovića: jedan klasičan otvoreni trening, pred klasičan pohod na odbranu jedne velike titule. Ipak, trening pred početak US opena obeležio je nesvakidašnji događaj: prosidba. A ona nije stigla od očekivane osobe već od jednog dečaka.



    Vežbajući servis, Đoković se posvetio radu u manje ili više tihom okruženju, iako je trening bio otvoren, pa su brojni gledaoci stigli ne bi li videli do skora najbolje rangiranog tenisera na svetu.

    Odjednom se sa tribina začuo dečji glas. Na engleskom je upitao Novaka: "Hoćeš li da se udaš za mene?"

    Publika je počela da se smeje, a Đoković je mališana koji je to uzviknuo pozvao da siđe do terena. I ne samo to. Ovom dečaku, opremljenom za tenis a očigledno i vičnom "belom sportu", Đoković je ukazao čast pustivši ga da servira nekoliko puta, jednom čak i dok je sa druge strane bio najbolji srpski teniser svih vremena.

    izvor: www.blic.ra
    где си пошла с крмељиве очи

  16. #316
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Naš najbolji teniser i njegova fondacija organizuju dobrotvornu aukciju 12. septembra. Među gostima Dona Karan, Endi Garsija, milioneri iz Amerike, top modeli....

    KADA Novak Đoković pozove, najpoznatija imena Sjedinjenih Američkih Država spremna su da pomognu. Naš najbolji teniser, u ime svoje humanitarne fondacije, prirediće dobrotvornu večeru u Njujorku, neposredno po završetku Ju-Es opena, 12. septembra u jednom od elitnih lokala u centru grada.
    U planu je da se organizuje aukcija, na kojoj će biti skupljana sredstva za decu Srbije. Novak se, naime, opredelio da svoj humanitarni rad posveti ulaganju u programe ranog obrazovanja i obnovu i izgradnju vrtića.

    Među gostima će biti veliki broj uglednih zvanica iz sveta sporta, modne industije, biznisa, ali i više filantropa, poznatih po učešću u dobrotvornom radu.
    Prvi među njima je Novakov lični prijatelj, Ronald Barkl, američki poslovni magnat, čije bogatstvo se procenjuje na 3,2 milijarde dolara. Mesto na aukciji zauzeće i Endi Garsija, čuveni holivudski glumac, koji se proslavio ulogama u filmovima "Kum 3", "Okeanovih 11", "Kada čovek voli ženu", "Nedodirljivi"....
    Đokovićev predlog da se uključi u ceo događaj rado je prihvatila i jedna od najvećih modnih kreatorki na svetu, Dona Karan, vlasnica istoimenog brenda, takođe poznata po dobrotvornom radu. Novakova gošća biće i prava modna institucija, urednica američkog "Voga", Ana Vintur (godišnje zarađuje 2.000.000 dolara), zatim Poljakinja Anja Rubik, jedan od najtraženijih top modela današnjice.
    Dolazak na večeru potvrdili su i Mo Stojnović, prvi čovek kompanije "Jana voda" za američko tržište, kao i Milutin Getsbi, filmski producent, poznat i po tome što je na jednoj od ranijih dobrotvornih aukcija, kupio Madoninu belu akustičnu gitaru za 300.000 evra. Potom joj je vratio, kako bi se njena deca igrala i svirala baš na ovom instrumentu.
    Cilj aukcije i, uopšte, misije Novakovog fonda je da se pomogne deci, time što će im se omogućiti da razvijaju i ostvaruju svoje potencijale u bezbednom, kreativnom i lepom okruženju, i da, što je više moguće, zaborave na teškoće sa kojima se suočavaju.

    izvor: www.novosti.rs

    где си пошла с крмељиве очи

  17. #317
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Humanitarna fondacija Novaka Đokovića prikupila je na dobrotvornoj večeri u Njujorku 1,4 miliona dolara pomoći za decu Srbije. Najbolji srpski teniser, ujedno i počasni predsedavajući fondacije, bio je noćas domaćin ovog humanitarnog događaja, gde su na aukciji brojnih predmeta i dragocenosti učestvovale ugledne ličnosti iz sveta sporta, mode, biznisa, zabave, zatim filantropi i druge osobe iz javnog života SAD.


    Đoković: Privatni teniski meč sa top modelima Sašom Kneževićem i Anjom Rubik
    Kako je rečeno Tanjugu u fondaciji, najveće i najzanimljivije nadmetanje učesnika aukcije, kojom je rukovodio Endi Bus, vladalo je za privatni teniski meč sa Đokovićem, koji su predstavili Anja Rubik i Saša Knežević, čuveni top modeli.

    Na prodaju su bile i karte za Madonin koncert po izboru i šansa za druženje sa pop divom, zatim skupoceni Odemar Pige sat kom je cenu dizao slavni teniser Džon Mekinro, kao i partija golfa sa holivudskom zvezdom Endijem Garsijom (prodaju vodila Sara Ferguson, vojvotkinja od Jorka).



    - Prezadovoljan sam prvom dobrotvornom večerom fondacije. Iako ona postoji već pet godina, sada je vrlo precizno usmereno njeno delovanje na podršku ranom obrazovanju dece, pre svega u mojoj Srbiji. Ovakvim događajima skrećemo pažnju javnosti na probleme koji imaju sva društva i ja se zahvaljujem svima koji su učestvovali i pruzili podršku - rekao je Đoković.


    On je rekao da će fondacija u saradnji sa UNICEF-om pokušati da donese sreću i radost deci.


    - Ono što moja fondacija i ja želimo je da pomognemo i podignemo svest u Srbiji o predškolskom vaspitanju i obrazovanju i da pokušamo da omogučhimo deci da imaju pristup sportskim aktivnostima i objektima, bolju ishranu i obrazovanje. Ovo je prvi ovakav događaj u organizaciji fondacije i svi smo veoma uzbuđeni zbog toga - dodao je srpski teniser.

    http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/342...ja-Nik-Vujicic


    где си пошла с крмељиве очи

  18. #318
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    где си пошла с крмељиве очи

  19. #319
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC



    где си пошла с крмељиве очи

  20. #320
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC



    где си пошла с крмељиве очи

Stranica 16 od 25 PrviPrvi ... 61415161718 ... ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Najbolji u 2014.
    Od DaDole u forumu DVD & DivX
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 16-01-2015, 12:32
  2. Najbolji rok bend je?
    Od gedza u forumu Muzika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 15-12-2012, 01:54
  3. Najbolji savet...
    Od kojica u forumu Svaštara
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 27-08-2012, 16:06
  4. Uzmeš Đokoviću, platiš radnike...
    Od kojica u forumu Politika
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 25-03-2012, 20:19
  5. Najbolji Srpski vladar
    Od Пркос u forumu Istorija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 12-07-2010, 20:09

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •