Stranica 18 od 25 PrviPrvi ... 81617181920 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 341 do 360 od 494

Tema: Najbolji srpski teniser NOVAK ĐOKOVIĆ

  1. #341
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Одг: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Novak Djokovic


    Dragi moji prijatelji, evo me najzad u krevetu posle nekoliko ludih sati. Imao sam brdo intervjua za TV i novine, ali još nisam stigao vama lično da se obratim. Ne brinite, nikako vas nisam zaboravio. A i nekako vama moram posebno da se obratim - ipak se mi najbolje razumemo, na našem jeziku Prvo da vam čestitam svima Svetog Savu, našu školsku slavu. Verujem da su mnoge škole ovih dana pripremile lepe priredbe za roditelje i porodice. Sveti Sava je danas bio uz mene, sve do pobede!

    Još uvek me drži uzbuđenje i verujem da će to trajati danima. Voleo bih da imam malo više vremena da se opustim i dozvolim sebi da uživam u ovom uspehu, ali tenis je vrlo brz sport kako na terenu, tako i van njega. Odmah pakujem torbe i moram da idem dalje... Sledeća stanica je Belgija i Dejvis kup. I verujte mi, jedva čekam!

    A do tada, da se malo osvrnem na proteklih par nedelja i sumiram utiske kako vama, tako i sebi.

    Iako sam bio jako daleko, čak u Australiji, nisam se osećao ni malo usamljenim. Imao sam tim koji je uvek bio uz mene i pomagao mi da budem spreman za mečeve, a imao sam i vas i vašu podršku od početka do kraja. Hvala vam što ste dolazili u tolikom broju da me gledate! Znam da večeras nije bilo dovoljno karata da svi uđete na stadion i pratite meč, i hvala vam što ste uprkos tome bili ispred i navijali. Čuo sam vas i puno mi je značila vaša podrška! I srećan sam što me je tenis povezao sa milionima ljudi širom sveta, što mogu da ih inspirišem da počnu da se bave sportom i bore se za svoje snove. Lepo je što nas sve spaja ljubav prema tenisu, a zajedno možemo da učinimo divne stvari! Da širimo ljubav, motivišemo ljude da budu bolji, da rade, uče, bave se sportom... Imamo veliku moć

    Jos jednom bih želeo da vam se svima zahvalim na neprospavanim noćima, na velikoj podršci i ljubavi koju mi šaljete. Znam da vas moji uspesi raduju i inspirišu, pa mi je to dodatna motivacija da budem još bolji. A ova godina je tek počila, velike stvari nam tek predstoje... već od sutra ujutru

    Vidimo se!




    где си пошла с крмељиве очи

  2. #342
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Одг: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Čestitke za osvajanje Australijan openu na adresu Novaka Đokovića stižu sa svih strana, a među prvima koji su ih uputili bili su slavni teniseri i teniserke Boris Beker, Džon Lojd, Gustavo Kuerten, Martina Navratilova, ali i Viktorija Azarenka, koja je osvojila titulu u Melburnu u ženskom singlu.

    "Ako sagledamo meč kao celinu, pobedio je bolji. Marej je imao nekoliko brejk šansi, ali kad je Đoković osvojio drugi set, igra je dobila drugu dimenziju, Novak je podigao na viši nivo. Postao je taj koji napada agresivno, preuzima više rizika i stvara više šansi. Uradio je sve za šta Marej nije smogao snage", rekao je Beker, šestostruki osvajač Grend slema.

    Njegovo mišljenje deli i Džon Lojd, bivši britanski "broj jedan".

    "Fantastična partija oba tenisera! Da je Marej našao način da osvoji drugi set, možda bismo gledali drugačiji meč. Kad je Novak izjednačio, sve se preokrenulo, dobio je zalet. Izgledalo je da može još pet sati da igra. Endi jeste imao problema sa nogom, ali to nije izgovor i apsolutno nema veze sa porazom, Đokovićeva partija u nastavku je bila briljantna", rekao je Lojd.

    Srpskom teniseru čestitala je i Martina Navratilova.

    "Svaka čast za stvaranje istorije, postao si prvi igrač u Open eri koji je osvojio Australijan open tri puta uzastopno", napisala je Navratilova na Tviteru.

    Na isti način Novaku se obratio i Gustavo Kuerten, ali nije zaboravio da pomene i Mareja.

    "Čestitke Novaku, treća titula uzastopno, neverovatno!!! Marej i Nole su napravili pravi klasik, prikazali spektakularan tenis sadašnjosti i budućnosti", napisao je Kuerten.

    Osvajačica Australijan opena u ženskom singlu Viktorija Azarenka pridružila se bivšim, ali i sadašnjim kolegama Janku Tipsareviću i Džejmiju Mareju u hvalospevima.

    http://sport.blic.rs/Tenis/227228/Le...bedio-je-bolji

    где си пошла с крмељиве очи

  3. #343
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Одг: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    где си пошла с крмељиве очи

  4. #344
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Одг: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC





    где си пошла с крмељиве очи

  5. #345
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Odg: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC



     
    Posle osvajanja Australijan opena, najbolji svetski teniser Novak Đoković ušao je u pesmu anonimnog Amerikanca, koji će bez sumnje steći veliku slavu na internetu.
    "Slušaj ATP. Ne, slušajte svi… Ako ideš protiv Đokovića bićeš samo drugi. Rodžere Federeru, to uključuje i tebe. Ti si gubitnik… Nadal… Na šljaci… Novak ne može da dočeka da te… Na kolenima si pošto ne možeš da prihvatiš da te je pobedio kralj…", između ostalog repuje nepoznati momak.
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  6. #346
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Одг: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Najbolji teniser sveta Novak Đoković posetio je danas specijalnu Osnovnu školu za decu sa posebnim potrebama "Anton Skala" u Beogradu i uručio donaciju vrednu 5,5 miliona dinara, zahvaljujući kojoj će biti uređeno školsko dvorište.



    Đoković je u društvu devojke Jelene i majke Dijane iskoristio priliku da se druži s mališanima koji su u njegovu čast organizovali posebnu priredbu.


    - Zadovoljstvo mi je što kao predsednik fondacije mogu da pomognem na realizaciji projekta koji je još 2008. na konkursu UNESKO-a proglašen za najbolji u svetu. Drago mi je što će deca imati priliku da se igraju i razvijaju u novom dvorištu, ali i da se druže sa vršnjacima pošto u ovom kraju ima mnogo škola - rekao je Đoković.

    Direktor škole Igor Raičević zahvalio je najboljem teniseru sveta i na slikovit način opisao značaj njegove posete.

    - Donacija kojom ste nam pomogli je merljiva, ali zadovoljstvo i značaj druženja sa decom nije moguće izmeriti i od srca vam zahvaljujem - rekao je Raičević.


    Đoković će sutra posetiti "Andrićgrad" u Višegradu i pružiti podršku projektu grada od kamena, čiji je idejni tvorac poznati filmski reditelj Emir Kusturica.

    http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/366...bnim-potrebama
    где си пошла с крмељиве очи

  7. #347
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Одг: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Novak Djokovic
    Liked · 28 minutes ago



    Srećan Dan zaljubljenih svima Mada znate mene, ja verujem da je uvek odlična prilika da slavimo ljubav i prijateljstvo. Sećam se da sam sa 12 godina kao povod iskoristio današnji dan da po prvi put dam cvet i bombonjeru svojoj simpatiji Jeste li radili takve stvari kao klinci? Sada više ne čekam ovaj dan da bih proslavljao ljubav, radim neke tako lepe stvari skoro svaki dan! Želim da vam čestitam i našeg Svetog Trifuna, zaštitnika vinograda, vinara i vina! Nazdravite s prijateljima u moje ime... i živeli
    где си пошла с крмељиве очи

  8. #348
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Одг: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    где си пошла с крмељиве очи

  9. #349
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Одг: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    где си пошла с крмељиве очи

  10. #350
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Одг: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    где си пошла с крмељиве очи

  11. #351
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Одг: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    где си пошла с крмељиве очи

  12. #352
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Одг: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC



    Divim se damama iz mnogo razloga: moja majka je bila tako strastvena podržavajući me celog života; moja Jelena mi daje snagu i ljubav u svim izazovima sa kojima se suočavam svakog dana; imam sestre i tetke, prijateljice i saradnice - sve divne i kreativne dame! Na današnji dan želim da kažem HVALA VAM svima, hvala svim ženama širom sveta na vašoj hrabrosti, na vašim inicijativama, na vašim toplim i ljubaznim osmesima, na vašim sjajnim doprinosima u biznisu ali i u razvoju civilnog društva. Ovaj je svet lepši zbog sinergije koju kreiramo zajedno kao nezavisna i ravnopravna bića!

    Na kraju - dajem svu svoju podršku ovogodišnjoj temi Ujedinjenih nacija za 8. mart - Obećanje je obećanje: vreme je za akciju u okončanju nasilja nad ženama.

    Novak Đoković
    где си пошла с крмељиве очи

  13. #353
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Одг: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    где си пошла с крмељиве очи

  14. #354
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Odg: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC



    Najbolji teniser sveta Novak Đoković i njegova devojka Jelena Ristić uključili su se u akciju pomoći porodici osmogodišnje Tijane Ognjanović, kojoj je neophodna transplantacija srca u američkom gradu Hjustonu. Kako "24sata" saznaje Novak je donirao jedan od najvećih pojedinačnih iznosa.

    http://www.24sata.rs/sport/vesti/ves...vi/83026.phtml
    где си пошла с крмељиве очи

  15. #355
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Одг: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC



    srećan ti rođendan, nole
    где си пошла с крмељиве очи

  16. #356
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Одг: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Najbolji teniser sveta Novak Đoković, na dan kada proslavlja 26. rođendan, poručio je da nikada neće zaboraviti odakle dolazi i da čini sve da promeni lošu sliku u Srbiji koju su svetski mediji kreirali u poslednjih 20 godina.



    "Bio sam mlad i trebalo mi je vremena da shvatim ozbiljnost situacije u mojoj zemlji, posebno nakon rata. Bilo je mnogo ekonomskih i političkih problema poslednjih 10 godina, standard je veoma nizak i ljudi pate. Zbog svega toga pokušavam da Srbiju predstavim na najbolji mogući način, da pokažem da mi imamo mnogo pozitivnih stvari da ponudimo, ne samo negativnih. Ali to je proces i ja ne mogu da budem jedini koji to radi, potrebno je još ljudi. Kada se govori o Srbiji, glavni cilj medija je isticanje negativne strane. Nasilje, kriminal... Ja se sa time ne slažem i želim to da promenim", rekao je Đoković u razgovoru koji je vođen u Monte Karlu, neposredno nakon što je osvojio masters u gradu gde živi.

    On je priznao da bi ponekad voleo da ima više privatnosti, ali da se oseća blagoslovenih, jer bi mnogi voleli da su na njegovom mestu. Na pitanje da li je nekada osetio pritisak jer dolazi iz Srbije rekao je:

    "To je dobro pitanje. Sećam se kada sam putovao sa ocem dok sam igrao juniorske turnire ljudi su uglavnom bili čudni prema nama kada bi čuli odakle dolazimo. To je bilo veoma ružno osećanje, pre svega jer ljudi ne bi trebalo da imaju predrasude. Ali, razumeo sam jer se tada stvarala loša slika o Srbiji. Polako sam počeo to da menjam jer su ljudi zavoleli mene i moju porodicu. Bilo mi je važno da pokažem da su Srbi dobar narod.“

    Srpski teniser je objasnio zašto je na finalni meč US opena 2011. godine kada je osvojio turnir izašao sa kapom njujorških vatrogasaca, koji su stradali u napadima Al Kaide na taj grad 11. septembra 2001. godine.

    "Da, da, to je osetljiva tema, zbog odnosa SAD i Srbije. Amerikanci su devedesetih godina vodili rat protiv Srbije, ali neću da ulazim u to. Nemojte suditi ljudima, ja nemam predrasude, imam mnogo prijatelja u Americi. Želeo sam da pokažem saosećanje sa žrtvama. Ja znam kako je upoznati ljude koji su ostali bez svojih najbližih i kako je to kada hoće da unište tvoju zemlju. Mislim da je tada bio pravi trenutak za to", poručio je Đoković.


    On se između ostalog dotakao i rivalstva sa Rafaelom Nadalom i Rodžerom Federerom, nije se složio sa konstatacijom legendarnog američkog tenisera Džimija Konorsa da je to rivalstvo "mekano" i otkrio je da je od mnogobrojnih poznatih ličnosti koje je upoznao na njega najjači utisak ostavio muzičar Santana.

    http://sport.blic.rs/Tenis/233538/No...obar-smo-narod

    где си пошла с крмељиве очи

  17. #357
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Одг: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Komemoracija povodom smrti Jelene Genčić održana je u prostorijama Teniskog saveza Srbije (TSS), a od nekadašnje šampionke, kasnije i uspešnog trenera, oprostili su se čelni ljudi TSS, kao i najbolji igrač sveta Novak Đoković, koji je poslao pismo iz Pariza.



    Novakova majka, Dijana Đoković, pročitala je na komemoraciji veoma emotivno pismo najboljeg tenisera sveta.


    "Draga moja Jelena, beskrajno sam tužan jer se danas opraštam od tebe. U životu si me pripremala za mnoge situacije, za pobede, za trijumfe, za naše trofeje, ali za naš rastanak potpuno sam nespreman. Opraštam se od tebe beskrajno tužan što ne mogu da te ispratim. Znam da bi se ljutila da odustanem i umanjim šansu da ispunim i ovu poslednju nasu želju, da osvojim Rolan Garos", naveo je Đoković.


    On se zahvalio na svemu što ga je Jelena Genčić naučila i što je verovala u njega od prvog dana.


    "Hvala ti na strpljenju, na ogromnoj ljubavi. Hvala ti na svakodnevnoj podršci, na savetima koje pamtim, na toplim rečima koje su uvek nosile neku vanrednu poruku. Znaš, da sam ih sve upamtio i da se tvojih pravila uvek držim. Naš poslednji razgovor, pre dve nedelje nije ukazivao da nesto nije u redu. Tužan sam jer si se i tada trudila da me oslobodiš bilo kakvih briga i uveravala me da je sve u redu, da si u bolnici jer je rutinska kontrola, da ne brinem nego da pobeđujem", napisao je Đoković.


    Na kraju, on je poručio da je Genčićeva imala i da će uvek imati posebno mesto u njegovom životu.


    "Bila si dobri anđeo. I kad si me trenirala i kasnije - gde god da sam bio osećao sam tvoju podršku. Iskrenu. Snaznu. Bezrezervnu. Ostavila si neizbrisiv trag u našem tenisu. Dužni smo ti svi koji smo danas sa reketom u ruci. Obećavam ti da ću se potruditi da tvoje ime prenesem na buduće generacije i da tvoj duh vecno bude prisutan na teniskim terenima", poručio je Đoković.
    где си пошла с крмељиве очи

  18. #358
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Одг: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC



    "U petak smo gledali našeg sportistu koji je izgubio (Novak Đoković), ali je prišao svom protivniku i lepo ga zagrlio. Drugo je šta oni misle i kako doživljavaju svoju pobedu ili poraz, ali je jako lepo videti da sportisti posle nadmetanja lepo prilaze, pruže ruku pobedniku. Prijateljski su došli i prijateljski se razdvajaju sa arene"

    Рatrijarh Irinej
    где си пошла с крмељиве очи

  19. #359
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Одг: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    где си пошла с крмељиве очи

  20. #360
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Одг: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC



    где си пошла с крмељиве очи

Stranica 18 od 25 PrviPrvi ... 81617181920 ... ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Najbolji u 2014.
    Od DaDole u forumu DVD & DivX
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 16-01-2015, 12:32
  2. Najbolji rok bend je?
    Od gedza u forumu Muzika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 15-12-2012, 01:54
  3. Najbolji savet...
    Od kojica u forumu Svaštara
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 27-08-2012, 16:06
  4. Uzmeš Đokoviću, platiš radnike...
    Od kojica u forumu Politika
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 25-03-2012, 20:19
  5. Najbolji Srpski vladar
    Od Пркос u forumu Istorija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 12-07-2010, 20:09

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •