Stranica 6 od 25 PrviPrvi ... 4567816 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 101 do 120 od 494

Tema: Najbolji srpski teniser NOVAK ĐOKOVIĆ

  1. #101
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    oduševio me je igrom u 3. setu :trci:
    где си пошла с крмељиве очи

  2. #102
    Registrovani Član
    supermen*prvi avatar
    Status : supermen*prvi je odsutan
    Registrovan : Oct 2009
    Lokacija : Kolin, Ceska Republika
    Poruke : 1,899

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Ceski reporter je izjavio da posle krize u drugom setu, gde je Novaku smetalo sve od kontaktnih sociva do reketa, niko nije mogao ni pretpostaviti da ce u trecem setu onako dominirati u igri i pocistiti svetski No1 kao metlom, tako furioznom igrom.

    Ja licno mislim da ono sto je Nole prezentirao nije moglo da se vidi ni kod jednog svetskog No1 u istoriji tenisa.
    Sve sto kazem potpisujem

  3. #103
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Citiraj Prvobitno napisano od supermen*prvi Vidi poruku
    Ja licno mislim da ono sto je Nole prezentirao nije moglo da se vidi ni kod jednog svetskog No1 u istoriji tenisa.
    da, nešto se deilo početkom 3. seta....igrao je strašno dobro.
    где си пошла с крмељиве очи

  4. #104
    nikad nema cigare !!!
    Ciciban avatar
    Status : Ciciban je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 6,206
    Tekstova u blogu : 19

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Zabrojao se Novak u zadnje vreme , svaka mu cast , svaki komentar je suvisan bravo Nole !!!!
    Ciji potpis?

  5. #105
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    ne mogu ni da verujem da će da dobije nadala, na žalost. da li si gledao kako je nadal juče igrao sa del potrom?
    nikad mi nije bilo draže što sam pogrešila i bila skeptična
    где си пошла с крмељиве очи

  6. #106
    Banovina
    Sandokan avatar
    Status : Sandokan je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 3,687
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    nikad mi nije bilo draže što sam pogrešila i bila skeptična
    Ruka na srce .... Nadal je pao .... nije mogo 1 servis da ubode .... al onih Noletovih par vinera u trećem setu .... Sampras, Federer .... samo kad se ruka opusti ... samo neka traje

  7. #107
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Novak: Nema nepobedivih, ali neću ovde stati

    B. O. | 21. 03. 2011. - 08:41h | ''Blic''

    Novak Đoković je trijumfom nad Rafaelom Nadalom potvrdio da je trenutno teniser u ubedljivo najboljoj formi na svetu i nastavio je svoj niz nepobedivosti u 2011. godini, uz konstataciju da ga do pobeda vodi velika želja za pobedama.



    "Mislim da ne postoje nepobedivi. Ovo jeste najbolji period u mojoj karijeri, ali niko nije nepobediv. Jednostavno, uvek želiš da igraš najbolje na svakom meču", rekao je Đoković.

    Srpski teniser je istakao da je "sve kliknulo" kako treba na početku nove sezone i da se nada da će tako ostati i na narednom turniru koji ima upisan u svoji raspored.
    "Igram uz puno samopouzdanja. Osećam lopticu kako treba, izuzetno sam posvećen, imam veliku želi za pobedama i volju pred svaki meč. Idem dalje, definitivno neću ovde stati. Nadam se da ću moći da se oporavim i spremim za Majami", rekao je Đoković.
    Novak smatra da je meč sa Nadalom prelomljen u finišu drugog seta.

    "U ovom meču je sve bilo pitanje serija. Uspeo sam da osvojim onaj važan gem za 5:3 i onda je sve krenulo. Osetio sam da je to moj trenutak i da je tada trebalo da krenem napred i budem agresivan. To sam i uradio. Na kraju, samo nekoliko poena u finišu drugog seta su odlučili ceo meč", rekao je Đoković.
    Pohvale za igru su stigle i od Rafe Nadala, koji je Novakov start sezone nazvao "nemoguće dobrim".

    "Mislim da je servis odlučio. Istina, igrao sam smanjenim intenzitetom posle prvog seta, ali je servis bio ključan. Svaka čast Novaku, on ima nemoguće dobar start sezone, igra odlično, uvek je na pravom mestu u pravo vreme i želim mu sve najbolje u nastavku sezone", rekao je Nadal.
    где си пошла с крмељиве очи

  8. #108
    Banovina
    Sandokan avatar
    Status : Sandokan je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 3,687
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    Novak: Nema nepobedivih, ali neću ovde stati

    B. O. | 21. 03. 2011. - 08:41h | ''Blic''

    Novak Đoković je trijumfom nad Rafaelom Nadalom potvrdio da je trenutno teniser u ubedljivo najboljoj formi na svetu i nastavio je svoj niz nepobedivosti u 2011. godini, uz konstataciju da ga do pobeda vodi velika želja za pobedama.



    "Mislim da ne postoje nepobedivi. Ovo jeste najbolji period u mojoj karijeri, ali niko nije nepobediv. Jednostavno, uvek želiš da igraš najbolje na svakom meču", rekao je Đoković.

    Srpski teniser je istakao da je "sve kliknulo" kako treba na početku nove sezone i da se nada da će tako ostati i na narednom turniru koji ima upisan u svoji raspored.
    "Igram uz puno samopouzdanja. Osećam lopticu kako treba, izuzetno sam posvećen, imam veliku želi za pobedama i volju pred svaki meč. Idem dalje, definitivno neću ovde stati. Nadam se da ću moći da se oporavim i spremim za Majami", rekao je Đoković.
    Novak smatra da je meč sa Nadalom prelomljen u finišu drugog seta.

    "U ovom meču je sve bilo pitanje serija. Uspeo sam da osvojim onaj važan gem za 5:3 i onda je sve krenulo. Osetio sam da je to moj trenutak i da je tada trebalo da krenem napred i budem agresivan. To sam i uradio. Na kraju, samo nekoliko poena u finišu drugog seta su odlučili ceo meč", rekao je Đoković.
    Pohvale za igru su stigle i od Rafe Nadala, koji je Novakov start sezone nazvao "nemoguće dobrim".

    "Mislim da je servis odlučio. Istina, igrao sam smanjenim intenzitetom posle prvog seta, ali je servis bio ključan. Svaka čast Novaku, on ima nemoguće dobar start sezone, igra odlično, uvek je na pravom mestu u pravo vreme i želim mu sve najbolje u nastavku sezone", rekao je Nadal.

    Novak mi je nadoknadio svu prazninu koju sam osećao kao balavac dok sam gledao Bobu i Gorana kada su padali jer nisu bili dovoljno jaki kao ovaj čovek.......

  9. #109
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Citiraj Prvobitno napisano od Sandokan Vidi poruku
    Novak mi je nadoknadio svu prazninu koju sam osećao kao balavac dok sam gledao Bobu i Gorana kada su padali jer nisu bili dovoljno jaki kao ovaj čovek.......
    što si osećao prazninu?
    to je samo tenis.
    где си пошла с крмељиве очи

  10. #110
    Banovina
    Sandokan avatar
    Status : Sandokan je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 3,687
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    što si osećao prazninu?
    to je samo tenis.
    Tako blizu ... a tako daleko .................................bio sam mali deca i mnogo emotivnije preživljavao tu a i ostale priče .....

  11. #111
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Citiraj Prvobitno napisano od Sandokan Vidi poruku
    Tako blizu ... a tako daleko .................................bio sam mali deca i mnogo emotivnije preživljavao tu a i ostale priče .....
    ah, ostale priče....
    nisi bio manji od mene, pretpostavljam. ipak, mislim da ni boba ni ovaj drugi nisu bili formata kao novak....oni su utabali puta za ovog šampiona, ipak.
    где си пошла с крмељиве очи

  12. #112
    Banovina
    Sandokan avatar
    Status : Sandokan je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 3,687
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    ah, ostale priče....
    nisi bio manji od mene, pretpostavljam. ipak, mislim da ni boba ni ovaj drugi nisu bili formata kao novak....oni su utabali puta za ovog šampiona, ipak.
    Seti se samo Bobe i Mekenroa u Melburnu ....... neponovljivo i posle šljus ....
    Novak miriše na nešto drugačije ....... plašim se da kažem da ga ne ureknem ...... al danas izgleda kao OPUŠTENI, ŠARMANTNI Termimantor (ni Pit ni Rože nisu bili tako relaksirani) .... ma znaš šta hoću da kažem ...

  13. #113
    Registrovani Član
    supermen*prvi avatar
    Status : supermen*prvi je odsutan
    Registrovan : Oct 2009
    Lokacija : Kolin, Ceska Republika
    Poruke : 1,899

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Citiraj Prvobitno napisano od Sandokan Vidi poruku
    Novak mi je nadoknadio svu prazninu koju sam osećao kao balavac dok sam gledao Bobu i Gorana kada su padali jer nisu bili dovoljno jaki kao ovaj čovek.......
    Bas tako, nekako. Boba je padao od sportskog prijatelja Bekera redovno a meni ko da sam pao ja sa prvog sprata.
    Sve sto kazem potpisujem

  14. #114
    Registrovani Član
    supermen*prvi avatar
    Status : supermen*prvi je odsutan
    Registrovan : Oct 2009
    Lokacija : Kolin, Ceska Republika
    Poruke : 1,899

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    ah, ostale priče....
    nisi bio manji od mene, pretpostavljam. ipak, mislim da ni boba ni ovaj drugi nisu bili formata kao novak....oni su utabali puta za ovog šampiona, ipak.
    Ista si k'o ja! Ni ime da mu napises.
    Sve sto kazem potpisujem

  15. #115
    Registrovani Član
    marabu avatar
    Status : marabu je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Poruke : 1,250

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Autor: Agencija TANJUG
    22.Mart.2011



    NOVAK ĐOKOVIĆ POKLONIO 100.000 DOLARA MANASTIRU GRAČANICA






    GRAČANICA - Srpski teniser Novak Đoković priložio je manastiru Gračanicu 100.000 dolara, koji će biti namenjeni otkupu zemljišne parcele Padalište u neposrednoj blizini manastirskog imanja, saopštila je danas Eparhija Raško-prizrenska.

    Manastir je prinuđen da parcelu otkupi po veoma visokoj ceni, jer bi u protivnom imovina bila zauvek otuđena od manastira i crkve, što bi imalo veoma štetne posledice za srpsku zajednicu u Gračanici.

    Novčana pomoć za manastir Gračanica uplaćena je preko Humanitarnog fonda "Novak", koji radi uz podršku biznismena i dobrotvora iz Rusije Genadija Timčenka, istaknuto je u saopštenju.

    Pored sportskih uspeha, gde hrabro i dostojanstveno predstavlja svoj narod, Đoković se istakao i dobrotvornom delatnošću i iskrenim pomaganjem stradalnom narodu sa Kosova i Metohije.

    Pored njegove redovne pomoći manastirima Hilandar i Sv. Arhangeli kod Prizrena, srpski teniser je preko fondacije "Naša Srbija" pomagao i stipendirao decu sa Kosova i Metohije, donirao ambulantno vozilo bolnici u Kosovskoj Mitrovici, pomogao deci ometenoj u razvoju u Banja Luci, a uputio je i pomoć nedavno postradalim u zemljotresu u Kraljevu i poplavama u Loznici, navedeno je u saopštenju.

    ***

    SVAKA ČAST, ŽIV BIO MAJCI !

  16. #116
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC




    :raz_114:
    где си пошла с крмељиве очи

  17. #117
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Nole i Viktor predvode najbolje tenisere sveta u humanitarnom fudbalskom meču

    FoNet | 22. 03. 2011. - 13:24h |''Blic''

    Novak Đoković će predvoditi tim najboljih svetskih tenisera koji će odigrati egzibicionu fudbalsku utakmicu protiv fudbalskog kluba Fort Loderdejl Strajkers kako bi sakupili novac za Japan, koji je pretrpeo razaranja posle zemljotresa i cunamija.
    “Veoma sam zabrinut za narod Japana i smatram da je jedino ispravno da uradimo sve što možemo da pomognemo onima kojima je pomoć potrebna”, rekao je Đoković koji je tokom turnira u Indijan Velsu na flasterima koje je nosio na desnom kolenu imao natpis “Podrška Japanu”.
    On je pozvao ljude da dođu na utakmicu koja će po lokalnom vremenu biti odigrana u noći između srede i četvrtka terenu gimnazije Everglejds, nekoliko kilometara udaljenoj od terena na kojima će najbolji svetski teniseri igrati mečeve na turniru Masters serije.
    U fudbalskom timu, koji predvodi Đoković, potvrđeno je da će biti i Viktor Troicki, Španci Rafael Nadal, Fernando Verdasko, Felisijano Lopez i David Ferer, Japanac Kei Nišikori, Britanac Endi Marej, Francuz Rišar Gaske, Kipranin Markos Bagdatis i Austrijanac Jirgen Melcer.
    Potom će biti održana dobrotvorna večera za Japan kojoj će, takođe, prisustvovati najbolji svetski teniseri. Ulaznica za večeru je 350 dolara.
    где си пошла с крмељиве очи

  18. #118
    Registrovani Član
    Ravnica Carobnica avatar
    Status : Ravnica Carobnica je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Lokacija : Podgorica prema moru...
    Poruke : 306
    Tekstova u blogu : 17

    Thumbs up Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Francuski sportski dnevnik *L Ekip* ocijenio je da ce najbolji srpski teniser Novak Djoković, NOLE po svemu sudeci, uskoro postati novi gazda *svetskog tenisa*.



    "Teško je u ovom trenutku reći da li je 'Džoker' već preuzeo potpunu kontrolu u svetskom tenisu, s obzirom da se sezona tek zahuktava, ali je činjenica da je srpski teniser nepobodjen u 18 mečeva, koliko je odigrao ove sezone", kaze se u komentaru francuskog sportskog lista. "L'Ekip" dalje navodi da Djoković nikada do sada nije plenio takvim samopouzdanjem, kojim je protutnjao kroz ATP turnir na Indijan Velsu, na kojem je u polufinalu prvo porazio Rodžera Federera, da bi u finalu na sličan način savladao Rafaela Nadala.

    Francuski list podseća da je Djoković, računajući uspeh u finalu Dejvis kupa protiv Francuske u decembru, do sada zabeležio 20 uzastopnih pobeda, odnosno osvojio tri titule - u Melburnu, Dubaiju i Indijan Velsu. "L'Ekip" podseća da je Djoković za samo tri meseca "vezao" tri pobede nad Rodžerom Federerom, a da je na svetskoj ATP listi danas preuzeo njegovo drugo mesto, iza vodećeg Nadala. "Nadal pred sobom ima seriju turnira na kojima će braniti veliki broj bodova Monte Karlo, Rim, Madrid, Rolan Garos i Vimbldon. S druge strane, Djoković ni na jednom od pomenutih turnira nije igrao u finalu", podseća "L'Ekip".
    Od prosle godine me nema...Sad sam tu da znate...Tesko Vama...moracete da me trpite...

  19. #119

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Danas 6:0 i 6:1.

  20. #120
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Najbolji Srpski teniser svih vremena NOVAK DJOKOVIC

    Citiraj Prvobitno napisano od spermamen Vidi poruku
    Danas 6:0 i 6:1.
    nisam mogla da gledam, bila sam baš umorna...

    --- Poruka je editovana u 08:21 --- Prethodna poruka je objavljena u 08:20 ----

    Đoković: Moje je da pružam maksimum, rezultati sami dolaze

    I.Đukić | 25. 03. 2011. - 23:48h | ''Blic''

    Dolazak Novaka Đokovića u Majami medijski je ispraćen kako i dolikuje trenutno najboljem igraču sveta. Novinari i obožavaoci prate svaki njegov pokret dok on uoči meča sa Denisom Istominom iz Uzbekistana konstatuje kako gleda samo da igra što bolji tenis ispunjavajući zacrtani cilj za ovu godinu.

    "Iza mene je nekoliko najboljih meseci u karijeri. Odlično igram, još bolje se osećam na terenu, emocionalno sam stabilan i imam veće samopouzdanje. Osećam se kao da u svakom trenutku mogu da pobedim svakog, a to nije bio slučaj do skoro. Postojale su neke stvari iz privatnog života koje su uticale na moje partije ali uspeo sam i tu da se izdignem", rekao je Đoković.

    Na pitanje da li ima previše samopouzdanja što možda može da mu se obije o glavu, Novak je naglasio da to nikada nije negativna pojava kod čoveka.



    "Naprotiv, mogu samo da se još bolje osećam jer ne vidim granice pred sobom. Sve se zapravo vrti oko samopouzdanja jer ono donosi trijumfe nad Rafom, Rodžerom ili Endijem", dodao je Đoković.

    Govoreći o sporednim aktivnostima, Novak je istakao i da uživa u pisanju putem društvenih mreža, druženju sa prijateljima i igranju fudbala.

    "Poslednjih nekoliko dana sam iscrpljen jer sam posle Indijan Velsa putovao u Kolumbiju gde sam igrao egzibicioni meč. Lepo sam se proveo tamo. Imao sam, dakle, puno obaveza i tek sad mogu malo da predahnem. Igrali smo i fudbal ovde. Oduševljen sam kako igra Markos Bagdatis ali i Endi Marej zna da šutira. Zvao sam i Federera ali je imao previše obaveza. Amerikance smo isto hteli da imamo u timu ali su rekli da bi bili bolji kao podrška s tribina. Oni su ipak bolji u košarci", rekao je Novak naglasivši da na toj utakmici nije brinuo o mogućim povredama jer su se samo ludo zabavljali.
    Jedan novinar upitao je srpskog tenisera da li bi voleo da osvajanje prvog mesta na ATP listi doživi na nekom turniru u Beogradu.

    "Prerano je govoriti o tome. U Beogradu možda i to 2012. godine, ali zaista ne znam. Za sada mi je dovoljno što se osećam dobro i ostvarujem zacrtane rezultate. Rafa i Rodžer su uvek poslednji stepenik na velikim turnirima i Gren slemovima i ako hoćete do titula, morate da ih osvojite pobedama nad njima dvojicom", napomenuo je Novak.
    где си пошла с крмељиве очи

Stranica 6 od 25 PrviPrvi ... 4567816 ... ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Najbolji u 2014.
    Od DaDole u forumu DVD & DivX
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 16-01-2015, 12:32
  2. Najbolji rok bend je?
    Od gedza u forumu Muzika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 15-12-2012, 01:54
  3. Najbolji savet...
    Od kojica u forumu Svaštara
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 27-08-2012, 16:06
  4. Uzmeš Đokoviću, platiš radnike...
    Od kojica u forumu Politika
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 25-03-2012, 20:19
  5. Najbolji Srpski vladar
    Od Пркос u forumu Istorija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 12-07-2010, 20:09

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •