Rezultati ankete: Treba li tući decu?

Glasači
39. Ne možete glasati u ovoj Anketi.
  • Da

    7 17.95%
  • Ne

    30 76.92%
  • Nisam siguran/sigurna

    2 5.13%
Stranica 9 od 19 PrviPrvi ... 7891011 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 161 do 180 od 365

Tema: Tući decu ili ne?

  1. #161
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Tući decu ili ne?

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    boža je bio brži...
    Ebi ga....

  2. #162
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tući decu ili ne?

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    bolesnik...

    mene je keva satirala od batina, al im uvališ prc kad oguglaš, ne plačeš zinat.
    ćale nije... al je zato satirao kevu.
    vozić, ebo te...
    где си пошла с крмељиве очи

  3. #163
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: Tući decu ili ne?

    @ Vragolanka

    znam..al ja nikad nisam,bar dok sam mala bila,mogla da se suzdrzim od plakanja...recimo mog brata je tukao od malena,moj brat dodje kuci iz skole sa loshom ocenom odmah ide vredjanje,ponizavanje,batine,pa je doslo do toga d aje moj brat,onako mali i preplasen poceo da ga se boji i sakriva stvari,na shat je ovaj josh vise pizdeo pa ga je josh vishe tukao smao eto,moj brat,....je ogluglao. Ili kao sto je sam rekao '' odrastao sma spartanski''

    a da ne pominjem vredjanja,podsmevanja,ponizavanje...i neizostavne '' tvoja majka je propali covek''.

    ja sam mnogo jacha od njega,samo,osetljiva dosta,pa mi je to najslabija tacka bila.
    slicno i mom bratu dok je mali bio,pa ond apravila..

    ''ako budes kurva letis iz kuce,ako se drogiras letis iz kuce,ako nadjes nekog propalicu za decka letis iz kuce...'' itd.

    e da,mog brata je prestao da tuche,jer I quote '' postaje sve veci,moze mi vratiti''

    Kukavica ****na.

  4. #164
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Tući decu ili ne?

    Citiraj Prvobitno napisano od Raisa Vidi poruku
    @ Vragolanka

    znam..al ja nikad nisam,bar dok sam mala bila,mogla da se suzdrzim od plakanja...recimo mog brata je tukao od malena,moj brat dodje kuci iz skole sa loshom ocenom odmah ide vredjanje,ponizavanje,batine,pa je doslo do toga d aje moj brat,onako mali i preplasen poceo da ga se boji i sakriva stvari,na shat je ovaj josh vise pizdeo pa ga je josh vishe tukao smao eto,moj brat,....je ogluglao. Ili kao sto je sam rekao '' odrastao sma spartanski''

    a da ne pominjem vredjanja,podsmevanja,ponizavanje...i neizostavne '' tvoja majka je propali covek''.

    ja sam mnogo jacha od njega,samo,osetljiva dosta,pa mi je to najslabija tacka bila.
    slicno i mom bratu dok je mali bio,pa ond apravila..

    ''ako budes kurva letis iz kuce,ako se drogiras letis iz kuce,ako nadjes nekog propalicu za decka letis iz kuce...'' itd.

    e da,mog brata je prestao da tuche,jer I quote '' postaje sve veci,moze mi vratiti''

    Kukavica ****na.
    Oko bolda se sve i vrti, nego je li mu vratio barem ?

  5. #165
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tući decu ili ne?


    ebote....gde ja živim? na marsu.
    где си пошла с крмељиве очи

  6. #166
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Tući decu ili ne?

    ja mojoj deci nikada ne bih dozvolila (ako mogu da utičem) da vrate ocu bilo šta, u tom slučaju ne bi bili ništa bolji od njega.

    to omalovažavanje i vređannje je mnogo gore od batina, i to je ono na šta ne možeš da budeš imun. meni je to majka radila, recimo... a svima je to najslabija tačka. to što neko može da se isključi, a neko ne može, možda nije stvar jačine, koliko karaktera... to je ona tačka kada strah i mržnja prerastu u ravnodušnost. shvatiš koliko je neko jadan i promašen i počneš da ga žališ, na neki način.
    sve dok mrziš i reaguješ, slaba si.

  7. #167
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tući decu ili ne?

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    ja mojoj deci nikada ne bih dozvolila (ako mogu da utičem) da vrate ocu bilo šta, u tom slučaju ne bi bili ništa bolji od njega.

    to omalovažavanje i vređannje je mnogo gore od batina, i to je ono na šta ne možeš da budeš imun. meni je to majka radila, recimo... a svima je to najslabija tačka. to što neko može da se isključi, a neko ne može, možda nije stvar jačine, koliko karaktera... to je ona tačka kada strah i mržnja prerastu u ravnodušnost. shvatiš koliko je neko jadan i promašen i počneš da ga žališ, na neki način.
    sve dok mrziš i reaguješ, slaba si.
    ali, ravnodušnost je gora od svakog osećanja, pa makar i mučnog...bar tako mislim.
    jer, kad god sam bila ravnodušna prema nečemu ili nekom - bilo me je strah od toga - nisam se osećala kao čovek.
    где си пошла с крмељиве очи

  8. #168
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Tući decu ili ne?

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    ali, ravnodušnost je gora od svakog osećanja, pa makar i mučnog...bar tako mislim.
    jer, kad god sam bila ravnodušna prema nečemu ili nekom - bilo me je strah od toga - nisam se osećala kao čovek.
    ravnodušnost je nedostatak osećanja.
    ne osećam se ni ja uvek kao čovek... ali, moraš tako, ili će te direktno uništiti, ili će te naterati da sam sebe uništiš.

  9. #169
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Tući decu ili ne?

    kada su mi javili da mi je ćale umro, pomislila sam: odlično.
    ništa od osećanja.

  10. #170
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Tući decu ili ne?

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    ja mojoj deci nikada ne bih dozvolila (ako mogu da utičem) da vrate ocu bilo šta, u tom slučaju ne bi bili ništa bolji od njega.

    to omalovažavanje i vređannje je mnogo gore od batina, i to je ono na šta ne možeš da budeš imun. meni je to majka radila, recimo... a svima je to najslabija tačka. to što neko može da se isključi, a neko ne može, možda nije stvar jačine, koliko karaktera... to je ona tačka kada strah i mržnja prerastu u ravnodušnost. shvatiš koliko je neko jadan i promašen i počneš da ga žališ, na neki način.
    sve dok mrziš i reaguješ, slaba si.
    Pusti priču, voliš oca više od dece ili decu više od oca ?
    Nema tu sredine ili si za decu ili protiv n jih, to nisu crno/bele stvari, tu nema nijansi.

    Svaka žena koja brani oca siledžiju ( ovo se ne odnosi na tebe, pričam uopšteno ), brani oca jer ga voli više od dece, kraj priče.

    Sve dok mrziš i reaguješ živa si, ako ne mrziš i ne reaguješ nisi više to ti, to je nešto drugo, a po tuđem projektu stvoreno...

  11. #171
    Registrovani Član
    Raisa avatar
    Status : Raisa je odsutan
    Registrovan : Mar 2011
    Pol:
    Lokacija : Jer noc je ceo moj svet i ovaj grad vec znam napamet
    Poruke : 1,036

    Početno Re: Tući decu ili ne?

    Nije. on se ponosi time sto nije takva nekontrolisana zivotinja iako,slazem se,trebao je da mu vrati,mada mislim da ga je brat jednom jako gurnuo. ja sam htela doduse da kupim pistolj i da mu kazem ako me josh jednom takne da cu mu prosvirati mozak. al sve cu reci,ne treniram ja dzabe toliko ( teretana itd. )

    mada ja se divim svom bratu,njemu na jedno uvo udje na drugo izadje bilo sta d amu kaze,dok mene i dalje pogodi..pokvari mi dan. a da ne pominjem macehu koja obozava da potpaljuje vatru,cale me cak jednom prebio jer je onda bila provokator,pa kad je shvatila sta je isprovocirala,danima je cutala dok prolazim pored nje. nikad mi nece biti jasno...ti si zensko,i slusas u sobi do tebe kako drugo zensko dete plache,moli da prekine,da je ne udara,da je boli,cujes kako lete stvari po sobi ( posto moj data ume tako da baca i da lupa stvari ) i slusas kako vrishti...i samo sedis ko ***** neka u sobi pored.

  12. #172
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tući decu ili ne?

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    ravnodušnost je nedostatak osećanja.
    ne osećam se ni ja uvek kao čovek... ali, moraš tako, ili će te direktno uništiti, ili će te naterati da sam sebe uništiš.
    pa dobro, nekad je bolje naučiti se težim putem nego biti nečovek....mislim na roditelje.
    na primer, koliko god da me je majka muštrala i koliko god da prepoznajem manipulaciju kod nje čak i u najavi, ne mogu da budem ravnodušna....trudim se da budem spremna, ali ne ravnodušna.
    kad god sam ravnodušna, onda sam odvratna sama sebi. ne mogu to...sopstvena ravnodušnost uništava brže nego tuđe muštranje.
    где си пошла с крмељиве очи

  13. #173
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Tući decu ili ne?

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku

    ebote....gde ja živim? na marsu.
    S iste smo planete
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  14. #174
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Tući decu ili ne?

    Citiraj Prvobitno napisano od Moonster Vidi poruku
    Pusti priču, voliš oca više od dece ili decu više od oca ?
    Nema tu sredine ili si za decu ili protiv n jih, to nisu crno/bele stvari, tu nema nijansi.

    Svaka žena koja brani oca siledžiju ( ovo se ne odnosi na tebe, pričam uopšteno ), brani oca jer ga voli više od dece, kraj priče.

    Sve dok mrziš i reaguješ živa si, ako ne mrziš i ne reaguješ nisi više to ti, to je nešto drugo, a po tuđem projektu stvoreno...
    volim decu više i ne dam da ih jedan kreten upropasti. direktno, ili indirektno.
    ako neko treba, to ću biti ja. a treba...

    svaka žena koja brani oca siledžiju brani sebe... takve su debili koji u duetu sa siledžijom uništavaju decu, indirektno.

    a, ne... i mržnju valja zaslužiti. to ne znači da sam zaboravila, ili oprostila.

  15. #175
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Tući decu ili ne?

    Citiraj Prvobitno napisano od Aknesaj Vidi poruku
    S iste smo planete
    je l imaš zelenu kožu?

    Citiraj Prvobitno napisano od Vragolanka Vidi poruku
    volim decu više i ne dam da ih jedan kreten upropasti. direktno, ili indirektno.
    ako neko treba, to ću biti ja. a treba...

    svaka žena koja brani oca siledžiju brani sebe... takve su debili koji u duetu sa siledžijom uništavaju decu, indirektno.

    a, ne... i mržnju valja zaslužiti. to ne znači da sam zaboravila, ili oprostila.
    tačno.
    mada,mržnja kalja...ko mrzi ne može valjano da vaspitava decu.
    где си пошла с крмељиве очи

  16. #176
    Registrovani Član
    Moonster avatar
    Status : Moonster je odsutan
    Registrovan : Dec 2010
    Pol:
    Lokacija : Τάρταρος
    Poruke : 14,354
    Tekstova u blogu : 3

    Početno Re: Tući decu ili ne?

    Citiraj Prvobitno napisano od Raisa Vidi poruku
    Nije. on se ponosi time sto nije takva nekontrolisana zivotinja iako,slazem se,trebao je da mu vrati,mada mislim da ga je brat jednom jako gurnuo. ja sam htela doduse da kupim pistolj i da mu kazem ako me josh jednom takne da cu mu prosvirati mozak. al sve cu reci,ne treniram ja dzabe toliko ( teretana itd. )

    mada ja se divim svom bratu,njemu na jedno uvo udje na drugo izadje bilo sta d amu kaze,dok mene i dalje pogodi..pokvari mi dan. a da ne pominjem macehu koja obozava da potpaljuje vatru,cale me cak jednom prebio jer je onda bila provokator,pa kad je shvatila sta je isprovocirala,danima je cutala dok prolazim pored nje. nikad mi nece biti jasno...ti si zensko,i slusas u sobi do tebe kako drugo zensko dete plache,moli da prekine,da je ne udara,da je boli,cujes kako lete stvari po sobi ( posto moj data ume tako da baca i da lupa stvari ) i slusas kako vrishti...i samo sedis ko ***** neka u sobi pored.
    Lepo od njega, onda i ne treba da se žali ikada na batine, to je njemu vrsta dokazivanja samodiscipline i uzvišenosti
    Neka nastavi i dalje da ga bije, ne kaže se tek tako, navikao na batine kao magarac...

    Mani se pištolja i vatrenog oružja, to obično ide u afektu, a onda ide robija, a to tako ne ide....
    Teretana lepo, treniraj.samo treniraj

  17. #177
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Tući decu ili ne?

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    pa dobro, nekad je bolje naučiti se težim putem nego biti nečovek....mislim na roditelje.
    na primer, koliko god da me je majka muštrala i koliko god da prepoznajem manipulaciju kod nje čak i u najavi, ne mogu da budem ravnodušna....trudim se da budem spremna, ali ne ravnodušna.
    kad god sam ravnodušna, onda sam odvratna sama sebi. ne mogu to...sopstvena ravnodušnost uništava brže nego tuđe muštranje.
    svakom prema zasluzi, to što je neko po vokaciji "moj neko"... meni apsolutno ništa ne znači.
    kada si ravnodušna i odvratna samoj sebi, znači da osećaš grižu svaesti... i to je možda dobro.
    ja ne osećam ništa.

  18. #178
    Registrovani Član
    Rosa avatar
    Status : Rosa je odsutan
    Registrovan : Jan 2011
    Pol:
    Poruke : 12,185
    Tekstova u blogu : 21

    Početno Re: Tući decu ili ne?

    Neki ljudi jednostavno ne zaslužuju da imaju decu i kraj priče. To govorim stalno.
    A oni koji me poznaju znaju koliki sam protivnik da se deca biju...
    I koliki sam protivnik retardirane srpske poslovice" Batine iz raja izašle"...

  19. #179
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Tući decu ili ne?

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    je l imaš zelenu kožu?

    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

  20. #180
    Registrovani Član
    Sarmica avatar
    Status : Sarmica je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Pol:
    Lokacija : Šerpica
    Poruke : 18,366

    Početno Re: Tući decu ili ne?

    Ja bre,ne znam nikoga ko tako mlati decu
    Oh you may not think I'm pretty,
    But don't judge on what you see,
    I'll eat myself if you can find
    A better meal than me

Stranica 9 od 19 PrviPrvi ... 7891011 ... ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Kako motivisati decu da uče?
    Od kojica u forumu Dom & Porodica
    Odgovora: 97
    Poslednja poruka: 24-02-2015, 11:13
  2. U Americi počeli da ”čipuju” decu
    Od kojica u forumu Svet oko nas
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 23-10-2013, 21:10
  3. Ne oduzimajte decu!
    Od Cruz u forumu Politika
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 12-03-2012, 13:35
  4. Siguran Email Za Decu
    Od Man u forumu Surferski kutak
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 01-07-2011, 07:39
  5. Filmovi za decu
    Od Lilu u forumu Pozorište & Film
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 15-02-2011, 14:35

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •