Stranica 5 od 14 PrviPrvi ... 34567 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 81 do 100 od 279

Tema: Да ли мушкарци изумиру?

  1. #81
    Registrovani Član
    divilac avatar
    Status : divilac je odsutan
    Registrovan : Oct 2009
    Lokacija : izbačen iz njenog srca
    Poruke : 79

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    .....evo,...ja lično mislim da sam za neku ženu pravi muškarac!!!
    .....i posmatram vas, koju bih smatrao pravom ženom za sebe,....
    Dolazim do zaključka,...ni jednu!.......jer, prava žena se ovde ne traži, i ne na ovaj način,.....
    ......a u sebi ostavljam rezervu,...kada bih vas upoznao u RL, da ste za 50 % drugačije nego što se ovde pokušavate predstaviti,...
    Ako bi bilo tako,...onda ima šanse da bih je i u vama prepoznao,...
    Jednostavno,....prava žena za mene ne treba da je puna revolta i mržnje prema muškarcu koji greši, nego da želi videti ono što on dobro radi,...
    Ovde to nisam primetio,....sem u kojicinom istupu,.....i mislim za tu ženu da je sretna, jer je realna u svom očekivanju,
    kao, uostalom i njen muž što je,....iskreno se nadam,....
    E, sad, imajte u vidu da ovo pišem u pola tri ujutro, i da nisam baš najbistrijeg uma, da se najbolje ne sećam svih postova sa ove teme,...
    Pa je moguće ujutro da vas vidim u drugom svetlu,...kao idealnu priliku za mene,....
    Nema me do popodne dok paljba ne splasne,...
    brzo ću ja,.....samo se malo strpite

  2. #82
    Registrovani Član
    mona avatar
    Status : mona je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 1,626
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    prava žena za mene ne treba da je puna revolta i mržnje prema muškarcu koji greši

    to je tvoje vidjenje samo...
    tema je o muskarcima a ne zenama...

  3. #83
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    Žene su te koje biraju osvajača.

  4. #84
    Registrovani Član
    mona avatar
    Status : mona je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 1,626
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    naravno da zene biraju :raz_012:

  5. #85
    Registrovani Član
    G avatar
    Status : G je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Poruke : 4,502

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    A ne ... Muškarci biraju koga će osvajati a dame dozvoljavaju ili ne da budu osvojene. (Ako muškarci nisu izumrli) Međutim dame ipak mogu i dati pozitivan signal pravom muškarcu da može krenuti u osvajanje...Ali to sada već izlazi iz okvira teme i zahteva teoretsku raspravu uz navođenje pozitivnih i negativnih primera. Moj konačni zaključak je :

    Muškarci ne izumiru !

  6. #86
    Registrovani Član
    mona avatar
    Status : mona je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 1,626
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    dobro G da ti verujemo :raz_012:

  7. #87
    Registrovani Član
    divilac avatar
    Status : divilac je odsutan
    Registrovan : Oct 2009
    Lokacija : izbačen iz njenog srca
    Poruke : 79

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    ...evo novog dokaza,....ja sam još živ,....
    brzo ću ja,.....samo se malo strpite

  8. #88
    Registrovani Član
    kojote avatar
    Status : kojote je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mesto nenormalne lepote
    Poruke : 276

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    Najbolje je ako mozete, da udesite da budete kraljica, tako da on cuva vas, a ne vi njega! To je najbolji nacin da ga sacuvate. Ne najbolji, to je verovatno - jedini nacin.

    Samo, to se resava jos pre ulaska u dugu vezu ili udaje. Tad se resavaju ta pitanja - ko je jaci i ko ce kome da menja osigurace. A sad, recept je vrlo jednostavan:
    Prvo, ne ludujte, ne ispoljavajte svoja osecanja! Uzdrzani ste do krajnje granice i veoma rezervisani prema svim ponudama! Imate utisak da gajite odredjene simpatije prema njemu, ali ni u to jos niste sigurni! Pisete ljubavna pisma samo u svom dnevniku, a na njegove poruke odgovrate sa velikim zakasnjenjem i hladno!

    Drugo, on je taj koji ce prvi spomenuti brak! Vi ste, najpre, iznenadjeni tom slobodom i drskoscu! Postavljate pitanje povoda: da li ste mu bilo cime dali povoda za takvu ponudu? On je zbunjen i pometen... Vi mu posle odredjenog kolebanja oprastate. Upozoravate ga, istovremeno, da je brak za vas ozbiljna stvar i da vam se cini da je prilicno nezrelo end nestrucno prisao tom problemu! Dakle, ipak mu pruzate sansu da ponovi svoju ponudu! On ce je ponoviti. Na ponovljenu ponudu vi mu ukazujete na neke njegove slabosti i nedostatke: nedostatak umeca jednog hauzmajstora kakvi su ziveli u eri vaseg dede (eh, to je bio muskarac!), fizicke i one druge. Medjutim razmislicete... Dobice odgovor od vas kroz tri meseca. To je dobra cifra - sedam plus pet nedelja - jer lici na nesto, mada, u stvari, ne znaci nista.

    Trece... Recimo da ste se udali... teska srca, preko "one stvari", na njegovo veliko navaljivanje! Od prvog dana, pazite - od prvog dana imate primedbe na njegovo umece, na njegov zapusten izgled u kuci i njegovo ponasanje! Drzite ga od pocetka u podredjenom polozaju! Ne zaboravite da ste vi kraljica - nikad potpuno zadovoljni, uvek sa dozom rezerve; sa malim, odmerenim komplimentima, tu i tamo.
    Sve sto primate od njega tretirate kao minimum. To je najmanje sto je mogao za vas da ucini!
    Pravite ceste aluzije na izgled i otmene gestove drugih muzeva. Tako ga lomite... Od prvog dana i svakog dana po malo. I on citav svoj zivot posvecuje iskljucivo vama, pokusavajuci da vam dokaze da vas je dostojan.
    I vi ste ostvarili svoj kraljevski cilj - imate muskarca o kome ne morate brinuti!
    Žena je raj za okice, pakao za dušicu, i čistilište za džepČić.

  9. #89
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?


    Мени се ово никако не свиђа.
    Ел то једини начин да неко буде мушко?
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  10. #90
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,535
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    :kojote svaka čast na iscrpnom objašnjenju

    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  11. #91
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    Znači, treba ih omalovažavati?

  12. #92
    Registrovani Član
    mona avatar
    Status : mona je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 1,626
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    Citiraj Prvobitno napisano od kojote Vidi poruku
    Najbolje je ako mozete, da udesite da budete kraljica, tako da on cuva vas, a ne vi njega! To je najbolji nacin da ga sacuvate. Ne najbolji, to je verovatno - jedini nacin.

    Samo, to se resava jos pre ulaska u dugu vezu ili udaje. Tad se resavaju ta pitanja - ko je jaci i ko ce kome da menja osigurace. A sad, recept je vrlo jednostavan:
    Prvo, ne ludujte, ne ispoljavajte svoja osecanja! Uzdrzani ste do krajnje granice i veoma rezervisani prema svim ponudama! Imate utisak da gajite odredjene simpatije prema njemu, ali ni u to jos niste sigurni! Pisete ljubavna pisma samo u svom dnevniku, a na njegove poruke odgovrate sa velikim zakasnjenjem i hladno!

    Drugo, on je taj koji ce prvi spomenuti brak! Vi ste, najpre, iznenadjeni tom slobodom i drskoscu! Postavljate pitanje povoda: da li ste mu bilo cime dali povoda za takvu ponudu? On je zbunjen i pometen... Vi mu posle odredjenog kolebanja oprastate. Upozoravate ga, istovremeno, da je brak za vas ozbiljna stvar i da vam se cini da je prilicno nezrelo end nestrucno prisao tom problemu! Dakle, ipak mu pruzate sansu da ponovi svoju ponudu! On ce je ponoviti. Na ponovljenu ponudu vi mu ukazujete na neke njegove slabosti i nedostatke: nedostatak umeca jednog hauzmajstora kakvi su ziveli u eri vaseg dede (eh, to je bio muskarac!), fizicke i one druge. Medjutim razmislicete... Dobice odgovor od vas kroz tri meseca. To je dobra cifra - sedam plus pet nedelja - jer lici na nesto, mada, u stvari, ne znaci nista.

    Trece... Recimo da ste se udali... teska srca, preko "one stvari", na njegovo veliko navaljivanje! Od prvog dana, pazite - od prvog dana imate primedbe na njegovo umece, na njegov zapusten izgled u kuci i njegovo ponasanje! Drzite ga od pocetka u podredjenom polozaju! Ne zaboravite da ste vi kraljica - nikad potpuno zadovoljni, uvek sa dozom rezerve; sa malim, odmerenim komplimentima, tu i tamo.
    Sve sto primate od njega tretirate kao minimum. To je najmanje sto je mogao za vas da ucini!
    Pravite ceste aluzije na izgled i otmene gestove drugih muzeva. Tako ga lomite... Od prvog dana i svakog dana po malo. I on citav svoj zivot posvecuje iskljucivo vama, pokusavajuci da vam dokaze da vas je dostojan.
    I vi ste ostvarili svoj kraljevski cilj - imate muskarca o kome ne morate brinuti!
    Znaci predlazes glumatanje...
    Jel ceo tvoj zivot uloga?
    Koga glumis :raz_012:
    Dobro nije tesko biti kraljica, nego nema kraljeva

  13. #93
    Registrovani Član
    kojote avatar
    Status : kojote je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mesto nenormalne lepote
    Poruke : 276

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    Citiraj Prvobitno napisano od Djokonda Vidi poruku
    Znaci predlazes glumatanje...
    Jel ceo tvoj zivot uloga?
    Koga glumis :raz_012:
    Dobro nije tesko biti kraljica, nego nema kraljeva
    Mozda moj prethodni post nisi bas sasvim razumela, ali ovaj ce ti sigurno nekako "leci", Djok(ond)ice.

    Mozda ne bi bilo lose da se otvori neki servis za muskarce - neka radionica gde bi mogao da se popravi svaki muskarac koji je u kvaru.
    Mozda bi to moglo... pa lepo, kad zena primeti da kod muskarca nesto skripi, da je negde zaribao ili da ne prima gas, da ga slepuje - u servis, pa tamo onda strucno neka ga doteraju.
    Ako mu je karoserija cuknuta ili izguzvana - da ga farbaju. Da mu zamene neki deo, da prociste dizne. Ako treba, neka mu ubace neki novi amortizer. Sve sto nadju da nije ispravno da poprave! Ako treba generalna - generalna!
    To bi se isplatilo i njima i zenama. Znate kako je... Sve je vise muskaraca i sve je veca guzva u saobracaju. Malo, malo pa dodje do nekog sudara. To ne moze da se izbegne u ovolikoj guzvi.

    A onda, ima i nekih tinejdzerki koje pozajmljuju tudje muskarce. Iskoriste ih pa ih ostave u nekom jarku. To je cinjenica. Zena prijavi da joj je nestao muz; policija se razleti da ga nadje... I nadje ga, slupanog, ko zna gde. Nestao je u Nisu, a oni ga nadju u Zrenjaninu! A uvek vam je jeftinije da popravljate starog muza nego da trazite novog. Zato i mislim da ne bi bilo lose da se otvori neki servis, bar za manje kvarove. Jer, remontovan muz nije nikakav luksuz. Muz "po njenom ukusu" je potreba savremene zene.
    Žena je raj za okice, pakao za dušicu, i čistilište za džepČić.

  14. #94
    Registrovani Član
    mona avatar
    Status : mona je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 1,626
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    razumela sam ko(jo)te prethodni post

  15. #95
    Registrovani Član
    kojote avatar
    Status : kojote je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mesto nenormalne lepote
    Poruke : 276

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    Aha, znaci ne razumes ovaj drugi!
    Žena je raj za okice, pakao za dušicu, i čistilište za džepČić.

  16. #96
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    Тема уопште није о мужевима.
    Али, свако пише оно што му је најближе.

    Тема је о томе да ли су се мушкарци променили у последњих неколико година,
    и ако јесу, шта је на утицало.
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  17. #97
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    Nijedan neće priznati ako se i promenio. Odmah dižu gard, misleći da se od ovakvih pitanja treba braniti.
    I kako da ne izumru... kad na jednog ide 7 žena...

  18. #98
    Registrovani Član
    john preston avatar
    Status : john preston je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 340

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    ovo sam vec negde pisao...

    vracam se iz grada posle posla radio drugu.....i na stanici prilazimi devojcica,fina lepa skockana mini suknjica....

    pita me da li mogu da joj zamenim gumu.....busna..

    naravno ...treba pomoci..odemo mi do auta kad ono jos tri cice...

    i zamenim ja ..sve to kako treba...posle me pozvale na pice.....

    ali nisam otisao....


  19. #99
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    Sad plači, tako ti i treba kad si biJo glup...

  20. #100
    Registrovani Član
    john preston avatar
    Status : john preston je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Pol:
    Lokacija : Beograd
    Poruke : 340

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    placem, a suzu ne pustam..:raz_067:

Stranica 5 od 14 PrviPrvi ... 34567 ... ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Издепилирани мушкарци
    Od QueenOfClubs u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 20-05-2015, 16:22
  2. Шта мушкарац може да пружи жени
    Od QueenOfClubs u forumu Muška soba
    Odgovora: 152
    Poslednja poruka: 05-05-2012, 10:02

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •