Stranica 1 od 14 12311 ... ZadnjaZadnja
Pokazuje rezultate 1 do 20 od 279

Tema: Да ли мушкарци изумиру?

  1. #1
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Unhappy Да ли мушкарци изумиру?

    Не бих да неко помисли да генерализујем, вређам или омаловажавам.
    Ја сам само очајна.
    Е, сад, кад сам се оградила да почнем.

    Да ли ја то немам среће, па срећем мушкарце који неће ни да се потруде да буду
    мушкарци, џентлмени, глава породице, мајстори...
    Просто речено, да буду оно што треба да буду – јачи пол.

    А да неко не помисли нешто брезобразно, ево и примера из живота:
    (који ни случајно није усамљен)
    Прегорео ми је осигурач на колима, и ја, као немоћно женско, замолим своје колеге да ми помогну.
    Први је рекао да нема појма ни где су осигурачи. Ја му одговорим да је неспособан, а он мени да ће да ми покаже како је способан. Е онда се стварно није провео добро и сад не причамо. Е тако.
    Други ме је питао где сам се паркирала. Е, може жена да га види с прозора па ће да буде љубоморна (а није била љубоморна кад сам јој радила дипломски, а)
    Трећи ме упутио на своју жену, каже, она се боље разуме. (јбт, како га не би срамота)
    Четврти, пети и шести ми дадоше број неког сервиса и при том се посвађаше који је бољи.
    Ја им рекох – кад сте ми доносили своје компјутере на поправку ја вам нисам давала визит карте сервиса
    И тако, на крају баладе, замених сама. Ништа једноставније.
    Али остаде питање које ме мучи...
    Јер, навикла сам да мушко буде мушко у свакој ситуацији.
    Не кажем да треба да буде свезналица, али зар нису мушкарци ти који воле да се играју техником, да отворе, погледају, чачну. Па и ако забрљају, нема везе. Тако се најбоље учи.

    Све ређе и ређе срећем мушкарце који су то што треба да буду и за шта их је природа створила – јачи пол. И питам се, где ово води?
    С друге стране, видим да су жене преузеле много на себе.
    Сад је само питање, шта је старије – кокошка ил јаје.
    Да ли се мушкарци повлаче због доминације жена или су жене приморане да преузму све улоге због мушкараца.

    А ја... ја сам била принуђена. И никако ми се то не свиђа.
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  2. #2
    Registrovani Član
    zLozi avatar
    Status : zLozi je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Pol:
    Poruke : 397

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    I ja trazim jaci polu u svakom muskarcu. Ako se vec busaju u grudi da su jaci pol, neka onda budu to. Neka idu napolje i kada je kisa i sneg i vetar, ja ako sam slabiji pol, ostacu unutra. :raz_095:

  3. #3
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    Treba izigravati debila, biti nesposoban za život, pa će se već naći neko ko će te držati za ručicu. Tako rade mnoge žene.
    Što je po meni ravno infantilnosti.

    Ionako sve mogu sama. Skoro sve.

  4. #4
    Registrovani Član
    zLozi avatar
    Status : zLozi je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Pol:
    Poruke : 397

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    A zasto ne moze i jedno i drugo samostalna zena, koja ne izigrava debila, ali koju ce neko drzati za rucicu?

  5. #5
    Registrovani Član
    G avatar
    Status : G je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Poruke : 4,502

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    Ako uspete motivisati muškarce...Biće vam urađeno sve šta želite. A ako vežete maramu oko glave i bez šminke pokušate subotom ujutro da poljubite vašeg mužjaka ... Mislićete da muškarci odumiru. Tu izuzimam Kvin i njen odnos prema kolegama na poslu i obratno...Pre svega mislim na odnos unutar veze (braka). Radite malo na sebi...

  6. #6
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    Citiraj Prvobitno napisano od zLozi Vidi poruku
    A zasto ne moze i jedno i drugo samostalna zena, koja ne izigrava debila, ali koju ce neko drzati za rucicu?
    Neko je uvek jači.
    A pogrešno je razmišljati da ako je žena ta koja je jača da joj povremeno ne treba podrška. Problem je u muškarcima.

  7. #7
    Registrovani Član
    zLozi avatar
    Status : zLozi je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Pol:
    Poruke : 397

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    Ovo je odgovor Kolcaku.

    Nije problem u tome, problem je sto muskarci prirodno teze dominaciji i zele da imaju moc (barem ih ja tako dozivljavam), ali realno vecina niti su dominantni, niti imaju moc, a za dz se busaju u grudi. Kada krene prica tipa mi muskarci, super, ali ako ste to sve onda budite to sto pricate da jeste.

  8. #8
    Registrovani Član
    G avatar
    Status : G je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Poruke : 4,502

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    Citiraj Prvobitno napisano od vragolanka Vidi poruku
    Neko je uvek jači.
    A pogrešno je razmišljati da ako je žena ta koja je jača da joj povremeno ne treba podrška. Problem je u muškarcima.
    Citiraj Prvobitno napisano od zLozi Vidi poruku
    Ovo je odgovor Kolcaku.

    Nije problem u tome, problem je sto muskarci prirodno teze dominaciji i zele da imaju moc (barem ih ja tako dozivljavam), ali realno vecina niti su dominantni, niti imaju moc, a za dz se busaju u grudi. Kada krene prica tipa mi muskarci, super, ali ako ste to sve onda budite to sto pricate da jeste.
    Pogledajte u sopstveno dvorište...

  9. #9
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    Citiraj Prvobitno napisano od Kolčak Vidi poruku
    Pogledajte u sopstveno dvorište...
    Prsla sam od toga, preuzimaš jednu po jednu obavezu na sebe... dok ne explodiraš. Možda si u pravu, moja krivica... njegova je što nije umeo da bude muškarac.

  10. #10
    Registrovani Član
    zLozi avatar
    Status : zLozi je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Pol:
    Poruke : 397

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    Citiraj Prvobitno napisano od Kolčak Vidi poruku
    Pogledajte u sopstveno dvorište...
    Dobro, necemo da se raspravljamo, ali prvo vidi balvan u oku svome, pa onda trn u oku brata svoga, pardon zene svoje (mislim zene bilo koje).

  11. #11
    Registrovani Član
    G avatar
    Status : G je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Poruke : 4,502

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    Da li žene izumiru? Da li pokušavaju da se pretvore u muškarce? Po gradu vidim da se tako i oblače...Gde nestade igra zavođenja? Bum tras žurim na posao...Suđe,mašina ,veš...Meni je teško! Što te mama nije naučila? Idi mami pa se žali...itd.

  12. #12
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    Citiraj Prvobitno napisano od vragolanka Vidi poruku
    Treba izigravati debila, biti nesposoban za život, pa će se već naći neko ko će te držati za ručicu. Tako rade mnoge žene.
    Što je po meni ravno infantilnosti.

    Ionako sve mogu sama. Skoro sve.
    Citiraj Prvobitno napisano od vragolanka Vidi poruku
    Prsla sam od toga, preuzimaš jednu po jednu obavezu na sebe... dok ne explodiraš. Možda si u pravu, moja krivica... njegova je što nije umeo da bude muškarac.
    Ипак је принуда, а не жеља...
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  13. #13
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    Citiraj Prvobitno napisano od Kolčak Vidi poruku
    Da li žene izumiru? Da li pokušavaju da se pretvore u muškarce? Po gradu vidim da se tako i oblače...Gde nestade igra zavođenja? Bum tras žurim na posao...Suđe,mašina ,veš...Meni je teško! Što te mama nije naučila? Idi mami pa se žali...itd.
    Previše je teška svakodnevica da bi se igrali pravih žena i muškaraca... A ja da čekam da mi neko zameni sijalicu, ili promeni šteker, ne mogu... u stvari za to ti nije potrebam muškarac. Razumeš... stvar je u načinu ophođenja, u osloncu... ne toliko fizičkom.

  14. #14
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    Citiraj Prvobitno napisano od QueenOfClubs Vidi poruku
    Ипак је принуда, а не жеља...
    Da. A želje i mogućnosti... i nje i njega, dva različita pojma.

  15. #15
    Registrovani Član
    zLozi avatar
    Status : zLozi je odsutan
    Registrovan : Mar 2010
    Pol:
    Poruke : 397

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    Citiraj Prvobitno napisano od Kolčak Vidi poruku
    Da li žene izumiru? Da li pokušavaju da se pretvore u muškarce? Po gradu vidim da se tako i oblače...Gde nestade igra zavođenja? Bum tras žurim na posao...Suđe,mašina ,veš...Meni je teško! Što te mama nije naučila? Idi mami pa se žali...itd.

    Izgubilo se u procepu stvarnosti, jer su zene prinudjene da se same bore. Dobra strana je sto zena ne ceka da joj muzjak donese ulov, ali losa strana je sto rece Jelena, to sto muskarci ne shvataju da i zeni ponekada treba oslonac. Sada me optuzi da je krivica iskljucivo moja.

  16. #16
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    Citiraj Prvobitno napisano od vragolanka Vidi poruku
    Previše je teška svakodnevica da bi se igrali pravih žena i muškaraca... A ja da čekam da mi neko zameni sijalicu, ili promeni šteker, ne mogu... u stvari za to ti nije potrebam muškarac. Razumeš... stvar je u načinu ophođenja, u osloncu... ne toliko fizičkom.
    А чега се ми то играмо?
    Првенствено жене.
    Могу све сама.
    Па који ће нам?
    За расплод?
    Ствар је у обостраном ослонцу.
    Али, некако ми се чини да се мушкарци све више ослањају на жене а питам се зашто.
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  17. #17
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    Citiraj Prvobitno napisano od QueenOfClubs Vidi poruku
    А чега се ми то играмо?
    Првенствено жене.
    Могу све сама.
    Па који ће нам?
    За расплод?
    Ствар је у обостраном ослонцу.
    Али, некако ми се чини да се мушкарци све више ослањају на жене а питам се зашто.
    Iskreno, ponekad poželim da me neko zagrli, ali onako, zaštitnički, bez zadnje namere, bez uslovvljavanja, da bude tu kad treba... iako to ne pokazujem, što je moja greška. I strah da je nesposoban za tako nešto je uvek prisutan... to je moj problem sa njima... plašim se kada sam jača.
    I nekako ni sama ne dam više nego što sdobijam... a mislim da ne tražim puno. jednostavno, ne dam više nikom ništa.
    Sad sam se iznervirala.

  18. #18
    Registrovani Član
    G avatar
    Status : G je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Poruke : 4,502

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    Citiraj Prvobitno napisano od zLozi Vidi poruku
    Izgubilo se u procepu stvarnosti, jer su zene prinudjene da se same bore. Dobra strana je sto zena ne ceka da joj muzjak donese ulov, ali losa strana je sto rece Jelena, to sto muskarci ne shvataju da i zeni ponekada treba oslonac. Sada me optuzi da je krivica iskljucivo moja.
    Ja sam pisao u svoje ime. Vezano za svoje iskustvo. Ti se trudiš da nađeš opravdanje za ono što ti se dešava, a ja ti pokušavam ukazati na moguće uzroke. Također sam aludirao i na popravljanje posledica koje su nastale ili mogu nastati. I muškarci su iako grublji i jači pol osećajna bića. Ponovo skrećem pažnju na čulnost i vaše postavljanje u odnosu prema partneru.

  19. #19
    Registrovani Član
    G avatar
    Status : G je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Poruke : 4,502

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    Citiraj Prvobitno napisano od vragolanka Vidi poruku
    Iskreno, ponekad poželim da me neko zagrli, ali onako, zaštitnički, bez zadnje namere, bez uslovvljavanja, da bude tu kad treba... iako to ne pokazujem, što je moja greška. I strah da je nesposoban za tako nešto je uvek prisutan... to je moj problem sa njima... plašim se kada sam jača.
    I nekako ni sama ne dam više nego što sdobijam... a mislim da ne tražim puno. jednostavno, ne dam više nikom ništa.
    Sad sam se iznervirala.
    Citiraj Prvobitno napisano od QueenOfClubs Vidi poruku
    А чега се ми то играмо?
    Првенствено жене.
    Могу све сама.
    Па који ће нам?
    За расплод?
    Ствар је у обостраном ослонцу.
    Али, некако ми се чини да се мушкарци све више ослањају на жене а питам се зашто.
    O ovome sam pisao...

  20. #20
    Registrovani Član
    Vragolanka avatar
    Status : Vragolanka je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Had
    Poruke : 3,974
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Да ли мушкарци изумиру?

    Citiraj Prvobitno napisano od Kolčak Vidi poruku
    Ja sam pisao u svoje ime. Vezano za svoje iskustvo. Ti se trudiš da nađeš opravdanje za ono što ti se dešava, a ja ti pokušavam ukazati na moguće uzroke. Također sam aludirao i na popravljanje posledica koje su nastale ili mogu nastati. I muškarci su iako grublji i jači pol osećajna bića. Ponovo skrećem pažnju na čulnost i vaše postavljanje u odnosu prema partneru.
    Ali, G... ako ne oseća, koji će mi... da izvineš.
    Ja znam da su emotivni i tako se i ophodim prema njima, što se tiče čulnosti, nikada sebi nisam dozvolila da se zapustim ili upadnem u kolotečinu.
    Pa u čemu je onda problem, majku mu yebem?

Stranica 1 od 14 12311 ... ZadnjaZadnja

Slične teme

  1. Издепилирани мушкарци
    Od QueenOfClubs u forumu Ljubav & Seks
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 20-05-2015, 16:22
  2. Шта мушкарац може да пружи жени
    Od QueenOfClubs u forumu Muška soba
    Odgovora: 152
    Poslednja poruka: 05-05-2012, 10:02

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •