Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 21 do 32 od 32

Tema: In memoriam - Živan

  1. #21
    Registrovani Član
    Пркос avatar
    Status : Пркос je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Lokacija : Beograd moj rodni grad
    Poruke : 5,528
    Tekstova u blogu : 125

    Početno Odg: In memoriam - Živan

    Znaci -uh dabogda mi ciko ,kako si mi tako mali niko-ma jok,dabogda mi kepala , kako si ga samo pepala.Ciko-nije ciko-odlucite se.
    Život nije samo topla plima.
    I kada te nema - treba da te ima...


  2. #22
    Registrovani Član
    Bisernica avatar
    Status : Bisernica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 20,094
    Tekstova u blogu : 22

    Početno Odg: In memoriam - Živan

    [size=12px]mmm.. . shta da ti kazem? shto god da kazhem nesh verovati. ako kazhem da sam baja i da yebem zhenku do smrti , evo vec se i sam smejem i ispade mi veshtacka vilica u chashu... [img alt=]http://razbibriga.org/Smileys/SMAJLI/lol.gif[/img] ako kazem da sam slinav i nikakav, opet mi suze idu al na trece oko i to one radosnice od smeha... znachi something in beetween... sve zavisi od pobude. nemam obicaj da se qaram i muvam sa nekom zhenom samo radi qaranja ili muvanja ko shto ima velika vecina mushkaraca koji bi da ga umoche, za mene je sex ybg. vrsta izazova koji u odnosu treba da pobudi neshto shto uzajamno oboje poseduju u podsvesti ili pak neshto shto zhele a da je nesvakidashnje i nedozhivljeno... znachi mozesh da budesh nezhan do besvesti ako imash partnerqu koja je tako raspolozhena i da se igrash sa njom ko malo dete kad mu daju chigru... s druge strane mozesh da se izrodish u pravog mutanta i da podivljash iako si vezan lancima ako vidish pored sebe strasnu raspaljenu quchku koja je otkachila i kojoj nish nije strano u tom trenutku kad joj ochi igraju ko na zejitinu gde vri i prshti unutarnja strast.... nazalost take su jako retke.... mosh da traje kratko, mosh da traje dugo ko da imam satirizam pa da ne mogu da prsnem... mozh da bude kreschcendo u orgazmima, mozh da bude tjoraq iliti u prevodu landara pishone sho opet 90 posto muskraca nikad ne sme da prizna a shto je apsolutno normalno.... znachi ono shto sam rekao na pocetku, sve zavisi od qaraqtera koji se nadju i koliko se razumeju... sexualno naravno ali pre svega emotivno. jer bez ovog drugog sex je za mene go quratz i nish ne vredi.[/][/size]
    Klonim se ljudi koji misle da je drskost hrabrost, a nežnost kukavičluk
    A klonim se i onih koji misle da je brbljanje mudrost, a ćutanje neznanje.

  3. #23
    Registrovani Član
    Bisernica avatar
    Status : Bisernica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 20,094
    Tekstova u blogu : 22

    Početno Odg: In memoriam - Živan

    [size=12px]Citiram ga ,pa mi ucitava sat vremena bre....i nece .[/size][size=12px]Marli,duso....gde se nalazis trenutno [/size][size=12px]] [] :raz_114: [/size]
    Klonim se ljudi koji misle da je drskost hrabrost, a nežnost kukavičluk
    A klonim se i onih koji misle da je brbljanje mudrost, a ćutanje neznanje.

  4. #24
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: In memoriam - Živan

    mlataro po klubu na religiji...cim pocne proseravanje podsetim ih....odok naolje muka mi vise....

    zivana sam ostavio u teglu sa krastavcima pa koga zanima nek kopa po njoj

  5. #25
    Registrovani Član
    Bisernica avatar
    Status : Bisernica je odsutan
    Registrovan : Aug 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 20,094
    Tekstova u blogu : 22

    Početno Odg: In memoriam - Živan

    :raz_114: :raz_114: :raz_114: kiselis ha....nemoj da se ukiseli samo
    Klonim se ljudi koji misle da je drskost hrabrost, a nežnost kukavičluk
    A klonim se i onih koji misle da je brbljanje mudrost, a ćutanje neznanje.

  6. #26
    Registrovani Član
    Ambasador avatar
    Status : Ambasador je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Poruke : 21

    Početno Odg: In memoriam - Živan

    Tuzne Mikice i preostali Zivani !!!!

    Opandrknuti Zile !!!

    Kao sta vidis ovo se tvoji Forumasi sastadesmo pred tvoj odlazak iz onog u ovaj ti lajf,da te ispratimo sa ovaj netovski svet.Ne secas se,Zile bre,kada si bio ovde,bio si bre sila,bio si otoritet za svi Forumasi.Bio si gur Foruma i naj-laf.Ne secas se,Zile bre kada se dofatimo ja sos Peru,Pera sos Miku,Mici sa Pici,Gici sa Kurteshi…a ti rasteras sve u tri lepe forumske materine i nazad,pa tako nekoliko puta !!!.
    Ti si Zile jedini bio laf,jer si ti jedini smeo da prdnes pred forumske pandure brez straa.
    Ne secas se Zile bre,kad si bio primat za nasu forumsku kafanu.Tucko si tastaturu,Zile bre ki Paganini,yebes mi tebe.Dragi Zile ti si bio veliki vrtoguz na tastatura.E,tuzne Mikice,sta je tucko…Zile,da mu ga yebes mi tebe,a kad sa svoji prstici ufati ono tvrdo Ctrl kapslok,pa kad zatucka onu “Madam yebem te fraj”,a forumske Mikice skice u sav glas,a i nas,ima da nas nema.Zile bre, bio si nenadyebivi Kresojevic.Leeleee,kurata ti bila sudbina bre Zile,kad te vidim na tu nemu tastaturu sas pruzeni papci i iskolaceni kapci,kako sedis mlad i kurat,ki forumski zdrebac,dodje mi bre Zile,da sam odem u onaj NatakoTe C1.Dosta bre Zile, u proksi da si ga zavuces,od silne zalbe Mikicama srce ce da preukne,tresnes si ga u carapu kad si otiso mlad i zelen ki finansijska bluza.Ti si bre Zile,otiso u pravi svet,iako si bio Karonja,…ces moj da se vrnes u ovaj svet.Mos` da se vrnes jedino ki Pazdrkan,samo Ako poludis,a poludeeo si bas kontraceptivno..Laka ti bre ova forumska konektovancija.Zdravo da si bre Zile,ziv ti Ja !!!!

    uzdignuti se, znaci spustiti se

  7. #27
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: In memoriam - Živan

    more fumare bre baksuze :raz_067:

  8. #28
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,535
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Odg: In memoriam - Živan

    [quote author=Ambasador link=topic=195.msg4758#msg4758 date=1249936549]
    Tuzne Mikice i preostali Zivani !!!!

    Opandrknuti Zile !!!

    Kao sta vidis ovo se tvoji Forumasi sastadesmo pred tvoj odlazak iz onog u ovaj ti lajf,da te ispratimo sa ovaj netovski svet.Ne secas se,Zile bre,kada si bio ovde,bio si bre sila,bio si otoritet za svi Forumasi.Bio si gur Foruma i naj-laf.Ne secas se,Zile bre kada se dofatimo ja sos Peru,Pera sos Miku,Mici sa Pici,Gici sa Kurteshi…a ti rasteras sve u tri lepe forumske materine i nazad,pa tako nekoliko puta !!!.
    Ti si Zile jedini bio laf,jer si ti jedini smeo da prdnes pred forumske pandure brez straa.
    Ne secas se Zile bre,kad si bio primat za nasu forumsku kafanu.Tucko si tastaturu,Zile bre ki Paganini,yebes mi tebe.Dragi Zile ti si bio veliki vrtoguz na tastatura.E,tuzne Mikice,sta je tucko…Zile,da mu ga yebes mi tebe,a kad sa svoji prstici ufati ono tvrdo Ctrl kapslok,pa kad zatucka onu “Madam yebem te fraj”,a forumske Mikice skice u sav glas,a i nas,ima da nas nema.Zile bre, bio si nenadyebivi Kresojevic.Leeleee,kurata ti bila sudbina bre Zile,kad te vidim na tu nemu tastaturu sas pruzeni papci i iskolaceni kapci,kako sedis mlad i kurat,ki forumski zdrebac,dodje mi bre Zile,da sam odem u onaj NatakoTe C1.Dosta bre Zile, u proksi da si ga zavuces,od silne zalbe Mikicama srce ce da preukne,tresnes si ga u carapu kad si otiso mlad i zelen ki finansijska bluza.Ti si bre Zile,otiso u pravi svet,iako si bio Karonja,…ces moj da se vrnes u ovaj svet.Mos` da se vrnes jedino ki Pazdrkan,samo Ako poludis,a poludeeo si bas kontraceptivno..Laka ti bre ova forumska konektovancija.Zdravo da si bre Zile,ziv ti Ja !!!!


    [/quote]

    slava mu :raz_067:
    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  9. #29
    Registrovani Član
    bundeva avatar
    Status : bundeva je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Poruke : 98

    Početno Odg: In memoriam - Živan


  10. #30
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: In memoriam - Živan

    moz da mi ga rukopolozite... 'nako kompletno

  11. #31
    Registrovani Član
    sani avatar
    Status : sani je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Lokacija : Novi Sad
    Poruke : 1,810
    Tekstova u blogu : 10

    Početno Odg: In memoriam - Živan

    jel zivan u tegli..u formalinu?


    Pijem da utopim tugu, al' prokleta stvar naučila da pliva.

  12. #32
    Registrovani Član
    marlon avatar
    Status : marlon je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Poruke : 2,577

    Početno Odg: In memoriam - Živan

    hermeticki zapakovan da ne iscuri usput do novog sada...nem' posle da quqas stos pitala

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Slične teme

  1. IN Memoriam .................!!
    Od marabu u forumu Vesti - Hronika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 28-01-2016, 17:59
  2. In memoriam Robin Williams
    Od DaDole u forumu DVD & DivX
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 15-08-2014, 09:01
  3. In memoriam Bora Todorović
    Od DaDole u forumu DVD & DivX
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 12-07-2014, 01:43
  4. IN MEMORIAM - ZDRAVOG RAZUMA !! .....
    Od marabu u forumu Filozofija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31-12-2011, 11:44
  5. In Memoriam Marco Simoncelli
    Od ЖениМиСе u forumu Automobilizam
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 24-10-2011, 15:18

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •