Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456
Pokazuje rezultate 101 do 116 od 116

Tema: Domovino, zar da te mrzim?

  1. #101
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Domovino, zar da te mrzim?

    Зар све време о деци и не причамо?
    О томе како ће, где ће, шта ће...
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  2. #102
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Domovino, zar da te mrzim?

    pa tako će kako ih naučimo...nisam nikad dozvolila da moju muku prenesem na njih. hoću da budu srećne, osobe koje umeju da žive svoj (a ne moj) život...a to nema veze sa sistemom. nema, zaista. veruj da nema.
    jer, u svakom sistemu, ljudi koji vrede (u ljudskom smislu vrede) uspevaju da žive kako valja. sve drugo je palamudarija.
    где си пошла с крмељиве очи

  3. #103
    Administrator
    Man avatar
    Status : Man je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Razbibriga
    Poruke : 24,536
    Tekstova u blogu : 320

    Početno Re: Domovino, zar da te mrzim?

    Nije tačno da u ovakvom sistemu mogu uspeti ljudi koji vrede, moraju biti i podobni tj. članovi odgovarajuće partije ili protežirani od male grupe vlastodržaca ( iako formalno ne pripadaju nijednoj partiji). Pritom njihova lična sposobnost je najmanje bitna, takoreći nebitna
    Činjenica je da je Srbija postala privatni posed šake ljudi, oni kroje zakone kako njima odgovara, sve ostalo i jeste palamudarija...
    Ko nije probao urmašicu taj ne zna šta je slatko

  4. #104
    Registrovani Član
    QueenOfClubs avatar
    Status : QueenOfClubs je odsutan
    Registrovan : Jul 2009
    Pol:
    Lokacija : Београд
    Poruke : 6,436
    Tekstova u blogu : 1

    Početno Re: Domovino, zar da te mrzim?

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    pa tako će kako ih naučimo...nisam nikad dozvolila da moju muku prenesem na njih. hoću da budu srećne, osobe koje umeju da žive svoj (a ne moj) život...a to nema veze sa sistemom. nema, zaista. veruj da nema.
    jer, u svakom sistemu, ljudi koji vrede (u ljudskom smislu vrede) uspevaju da žive kako valja. sve drugo je palamudarija.
    Па има, ипак.
    Различите су људске судбине и сви различито доживљавамо несрећу.
    Неко је јачи и креће даље а неко не.
    У неком уређенијем друштву, где човек не мора да размишља о многим стварима са којима се 90 одсто ствановништва овде суочава сваки дан,
    људима је далеко лакше да децу изведу на пут.
    Раде, знају да ће уштедети и да ако изгубе посао, неће бити гладни,
    Овде мало људи има ту привилегију.
    Кад годинама живиш од данас до сутра и нешто чекаш, неминовно долази до апатије.
    Оно што хоћу да кажем да систем и те како има утицаја на људски живот, хтели ми то да признамо или не.
    Можда нема конкретно на мој, твој, али то не значи да не утиче на друге и да ствар треба посматрати у глобалу.
    Мудрост се састоји у томе да се баци у море што мањи део товара да би брод пловио лако.

  5. #105
    Registrovani Član
    tol avatar
    Status : tol je odsutan
    Registrovan : Aug 2010
    Pol:
    Poruke : 1,506

    Početno Re: Domovino, zar da te mrzim?

    Bravo MAn..bravi Kvini..svaka je na mestu! (NIJE podilazenje-to nije moja sportska disciplina..samo se slazem sa iznetim stavom)

  6. #106
    lilasta
    Lilu avatar
    Status : Lilu je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mighty jungle...
    Poruke : 4,442
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Domovino, zar da te mrzim?

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    pa nije mogao u zimu 2003. to da izjavi, kad je ubijen u martu 2003. sada će lilu da mi prigovara o formi....ali, bre...nije forma.
    sećam se svakog prokletog dana iz devedesetih....i ovih dvehiljaditih godina, do tančina....sybali su mi život.
    ne kukam. i neću da kukam, za inat.
    hoću da radim i da školujem decu.
    osim zajebancije ovde, ništa mi osim dece nije važno.
    dakle, nije forma...
    svi imamo loša sećanja, loša iskustva, loše životne periode....ali, to nije razlog da izgubim životnu snagu. ebe mi se i za smeđe i narandžaste i zelene i plave....važna su mi deca i to da se mogu svakog jutra pogledati u ogledalo a da sebi ne kažem ''mirjana, idiote''.
    to važi za vladavinu svakoga.....i svih.
    pa recimo u januaru ili februaru sve do 21 marta 2003 je bila zima... u decembru 2002 je bilo samo 8 dana zime...

    hoces da skolujes decu? i ja... ali moje dete u sedmom razredu uci na 6 listova, (ne strana, vec listova) o uskocima u hrvatskoj... a moglo je da stane sve na 3 strane, znaci list ipo i kad je naucio, bio je zelen i sve zaboravio istog casa kad ga je nastavnik pitao... ali istoriju je napisao Dusan T. Batakovic, nas cenjeni ambasador, i to za mesec i kusur dana, pa su knjigu cekali do sredine oktobra a za to vreme hvatali beleske na casu... Ali, cenjeni ambasador je morao na brzaka da napise udzbenik jer je morao da putuje u francusku gde je postavljen za ambasadora... a usput da zaradi neki dinarcic a vi deco placite i ucite o uskocima u hrvatskoj....
    Proleteri svih zemalja, ujedinite se!

  7. #107
    lilasta
    Lilu avatar
    Status : Lilu je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mighty jungle...
    Poruke : 4,442
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Domovino, zar da te mrzim?

    Proleteri svih zemalja, ujedinite se!

  8. #108
    Registrovani Član
    misticlady avatar
    Status : misticlady je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : na relaciji milano-beograd
    Poruke : 2,146
    Tekstova u blogu : 34

    Početno Re: Domovino, zar da te mrzim?

    hoces da skolujes decu? i ja... ali moje dete u sedmom razredu uci na 6 listova, (ne strana, vec listova) o uskocima u hrvatskoj... a moglo je da stane sve na 3 strane, znaci list ipo i kad je naucio, bio je zelen i sve zaboravio istog casa kad ga je nastavnik pitao... ali istoriju je napisao Dusan T. Batakovic, nas cenjeni ambasador, i to za mesec i kusur dana, pa su knjigu cekali do sredine oktobra a za to vreme hvatali beleske na casu... Ali, cenjeni ambasador je morao na brzaka da napise udzbenik jer je morao da putuje u francusku gde je postavljen za ambasadora... a usput da zaradi neki dinarcic a vi deco placite i ucite o uskocima u hrvatskoj....
    [IMG]http://*********************/customavatars/avatar235967_1.gif[/IMG]

    e a ja bih ovo ambasadoru poslala kao novogodisnju cestitku...
    sve mogu da trpim od vladajucih kretena, ali kada su ovakve stvari u pitanju,kada nasa deca intelektualno stradaju, ne mogu da ocutim...i kako je ministarstvo prosvete ili ko je vec za to odgovoran dozvolio ovako nesto...

  9. #109
    Registrovani Član
    misticlady avatar
    Status : misticlady je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : na relaciji milano-beograd
    Poruke : 2,146
    Tekstova u blogu : 34

    Početno Re: Domovino, zar da te mrzim?

    gospodin dr.Bojan Pajtic...strasno,pitam se bi li okacio i tablu na otvaranju javnog WC-a u Vojvodini...

  10. #110
    Registrovani Član
    причалица avatar
    Status : причалица je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : under my skin
    Poruke : 58,042
    Tekstova u blogu : 38

    Početno Re: Domovino, zar da te mrzim?

    Citiraj Prvobitno napisano od Man Vidi poruku
    Nije tačno da u ovakvom sistemu mogu uspeti ljudi koji vrede, moraju biti i podobni tj. članovi odgovarajuće partije ili protežirani od male grupe vlastodržaca ( iako formalno ne pripadaju nijednoj partiji). Pritom njihova lična sposobnost je najmanje bitna, takoreći nebitna
    Činjenica je da je Srbija postala privatni posed šake ljudi, oni kroje zakone kako njima odgovara, sve ostalo i jeste palamudarija...
    mala zemlja, mali posed...šta očekujete?
    где си пошла с крмељиве очи

  11. #111
    Registrovani Član
    G avatar
    Status : G je odsutan
    Registrovan : May 2010
    Pol:
    Poruke : 4,502

    Početno Re: Domovino, zar da te mrzim?

    Citiraj Prvobitno napisano od pričalica Vidi poruku
    mala zemlja, mali posed...šta očekujete?
    Poštovanje ustava i zakona od strane državnih organa i građana. Jel puno?

  12. #112
    Registrovani Član
    Tibi avatar
    Status : Tibi je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Poruke : 2,175
    Tekstova u blogu : 10

    Početno Re: Domovino, zar da te mrzim?

    Ala se ova tema razvila u kolektivnu svadju, neverovatno.

  13. #113
    lilasta
    Lilu avatar
    Status : Lilu je odsutan
    Registrovan : Jun 2009
    Pol:
    Lokacija : Mighty jungle...
    Poruke : 4,442
    Tekstova u blogu : 7

    Početno Re: Domovino, zar da te mrzim?

    sto u svadju? samo raspravu... mi se svi volimo mi smo domovina
    Proleteri svih zemalja, ujedinite se!

  14. #114
    Registrovani Član
    tol avatar
    Status : tol je odsutan
    Registrovan : Aug 2010
    Pol:
    Poruke : 1,506

    Početno Re: Domovino, zar da te mrzim?

    Gde ti vidish svadju?..Ja samo konstruktivnu raspravu na zaista divnom nivou .)

  15. #115
    Registrovani Član
    Tibi avatar
    Status : Tibi je odsutan
    Registrovan : Jul 2010
    Poruke : 2,175
    Tekstova u blogu : 10

    Početno Re: Domovino, zar da te mrzim?

    Dame su uvek u pravu, predajem se i...povlacim napisano

  16. #116
    Registrovani Član
    ALF avatar
    Status : ALF je odsutan
    Registrovan : Jun 2010
    Lokacija : NBGD
    Poruke : 25

    Početno Re: Domovino, zar da te mrzim?

    Citam i razmisljam koliko ste razliciti a koliko imate dodirnih tacaka. Vidim da ste razlicitog imovnog stanja, geografskog i etnickog porekla. Politicka ubedjenja vam se krecu od desnice do krajnje levice koju zastupa moderator G. Covek izgleda ima svoj stav a nema partiju. Pomirljiv a kriticki raspolozen. Man objasnio ! A vidi se da zna vise ali dozirano iznosi fakte. Lilu ljuta kao paprika ali ide to njoj. Rev je mnogo ljuta a ne vidim zbog cega. Kvin, Zaga, pricalica, tol, mistic. Bravo za toleranciju svima. A tema jeste da se covek zamisli. Ko je ko u Srbiji i ko vlada nama su pitanja za teške i duge rasprave ali jedno stoji.
    "Nešto je trulo u državi *Danskoj". Korupcija i mito su u svim porama drustva. Partiska podobnost je neophodna za uspeh u bilo cemu. Bitno da se uspesno mase narodu pred ocima "trivijalnostima" koje skrecu paznju sa krucijalnih problema koji izjedaju Srbiju. Nek nam je Bog i Sveti Vasilije Ostroški u pomoci.

    *Srbiji

Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456

Slične teme

  1. Domovino, ja te volim!!!
    Od Пркос u forumu Politika
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 16-09-2010, 11:25

Članovi koji su pročitali ovu temu: 0

There are no members to list at the moment.

Oznake za ovu temu

Dozvole

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete slati odgovore
  • Ne možete postavljati priloge
  • Ne možete izmeniti svoju poruku
  •